Michał Kwiatkowski pomoże pracownikom służby zdrowia

Michał Kwiatkowski

Michał Kwiatkowski włączy się do walki z pandemią wirusa SARS-Cov-2. Polski kolarz wspierał będzie pracowników służby zdrowia w Toruniu.

Zawodnik zespołu Ineos wczoraj zadeklarował, że pracownikom służby zdrowia, którzy znajdują się na pierwszej linii frontu walki z wirusem, udostępni zakwaterowanie w centrum Torunia.

Nie ma słów, którymi dałoby się podziękować służbom medycznym za ich pracę. Trudu sytuacji nic nie oddaje lepiej niż łamiący się głos Pana Prezydenta Torunia Michała Zaleskiego w rozmowie w Onet Rano

– napisał na Facebooku 29-latek.

Wzrost zachorowań na wywoływaną koronawirusem chorobę Covid-19 sparaliżował w ostatnich tygodniach świat. W Polsce oficjalne rządowe dane mówią o ponad 3503 potwierdzonych przypadkach, w tym 73 zgonach. W województwie kujawsko-pomorskim póki co odnotowano 199 przypadków, w tym jeden śmiertelny.

Tak jak on kocham to miasto. I chciałbym pomóc. Mam do udostępnienia kilka apartamentów w ścisłym centrum Torunia. Być może część lekarzy, pielęgniarek i innych pracowników boi się wracać do swoich mieszkań w obawie o zdrowie najbliższych. A może trzeba ściągnąć do miasta nowe służby medyczne... Moje drzwi są dla nich otwarte. W tej chwili robimy ostatnie, błyskawiczne zakupy, by apartamenty były gotowe na początek przyszłego tygodnia. Miasto, szpitale, pracowników medycznych bądź Okręgową Izbę Lekarską proszę o kontakt pod adresem: pomagamytorun@kwiato.com

– zadeklarował Kwiatkowski.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: