Cees Bol (Team Sunweb) wygrał w Tavirze trzeci etapu wyścigu Volta ao Algarve.
Holender pokonał na finiszu Sachę Modolo (Alpecin-Fenix). Podium uzupełnił Fabio Jakobsen (Deceuninck-Quick Step).
Liderem wyścigu pozostał Belg Remco Evenepoel (Deceuninck-Quick-Step).
Trzeciego dnia rywalizacji w prowincji Algarve na zawodników czekał odcinek o długości nieco ponad 200 kilometrów. Etap prowadził po płaskim terenie, na który nie przewidziano większych trudności. Kolarze wystartowali z Faro i pokonali dużą pętlę w pobliżu granicy portugalsko-hiszpańskiej. Finisz w Tavirze był techniczny: na ostatnich metrach zawodnicy musieli zmierzyć się z dwoma rondami. Ostatni zakręt, 400 metrów przed metą, prowadził na delikatnie nachyloną prostą.
Kilka kilometrów po starcie zaatakowali trzej kolarze: Gotzon Martin (Fundacion-Orbea), Aleksandr Grigorev (Atum General-Tavira-Maria Nova Hotel) i Tiago Antunes (Efapel), którzy uformowali odjazd dnia.
W peletonie tempo kontrolowali kolarze Cofidisu. Uciekinierzy zdobyli maksymalnie 4 minuty przewagi, ale od tego momentu różnica sukcesywnie malała.
20 kilometrów przed metą uciekinierzy zostali złapali przez rozpędzoną grupę. Nieprzyjemny upadek zaliczyli kolarze Trek-Segafredo: Koen De Kort, Jasper Stuyven i Edward Theuns, którzy wpadli na wysepkę drogową. Po dłuższej chwili spędzonej w asyście pomocy medycznej zawodnicy amerykańskiej formacji wsiedli na rower i kontynuowali zmagania.
W peletonie rządy przejęły sprinterskie pociągi. Na technicznej końcówce koło swojego rozprowadzającego zgubił Fabio Jakobsen, co wykorzystali kolarze Team Sunweb. Na prostej Nikias Arndt perfekcyjnie rozprowadził Ceesa Bola, który pewnie sięgnął po etapowy triumf.
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Cees Bol | Team Sunweb | 5:00:51 |
2. | Sacha Modolo | Alpecin-Fenix | |
3. | Fabio Jakobsen | Deceuninck-Quick Step | |
4. | Alexander Kristoff | UAE Team Emirates | |
5. | Daniel Hoelgaard | Uno-X Norwegian Development Team | |
6. | Ryan Mullen | Trek-Segafredo | |
7. | Elia Viviani | Cofidis, Solutions Crédits | |
8. | Roger Kluge | Lotto Soudal | |
9. | Jon Aberasturi | Caja Rural-Seguros RGA | |
10. | Tom Devriendt | Circus-Wanty Gobert | |
11. | Mads Wurtz Schmidt | Israel Start-Up Nation | |
12. | Martin Laas | Bora-hansgrohe | |
13. | Boy van Poppel | Circus-Wanty Gobert | |
14. | Ben Swift | Team Ineos | |
15. | Mikel Aristi | Fundación-Orbea | |
16. | Luís Mendonca | Efapel | |
17. | Matteo Trentin | CCC Team | |
18. | Davide Martinelli | Astana Pro Team | |
19. | Daniel Freitas | Miranda-Mortágua | |
20. | Antonio Angulo | Fundación-Orbea | |
21. | Philippe Gilbert | Lotto Soudal | |
22. | Oscar Hernandez | Aviludo-Louletano | |
23. | Davide Cimolai | Israel Start-Up Nation | |
24. | David Gonzalez | Caja Rural-Seguros RGA | |
25. | Casper Pedersen | Team Sunweb | |
26. | Jempy Drucker | Bora-hansgrohe | |
27. | Samuel José Caldeira | W52 / FC Porto | |
28. | Amaro Antunes | W52 / FC Porto | |
29. | Gijs van Hoecke | CCC Team | |
30. | Michał Kwiatkowski | Team Ineos | |
31. | Kristian Sbaragli | Alpecin-Fenix | |
32. | Cesar Martingil | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | |
33. | Dan Martin | Israel Start-Up Nation | |
34. | Fabio Costa | Kelly / InOutBuild / UD Oliveirense | |
35. | Jake Stewart | Groupama-FDJ | |
36. | Remco Evenepoel | Deceuninck-Quick Step | |
37. | Tim Wellens | Lotto Soudal | |
38. | Alejandro Manuel Marque | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | |
39. | Lennard Kamna | Bora-hansgrohe | |
40. | Olivier Le Gac | Groupama-FDJ | |
41. | Tobias Ludvigsson | Groupama-FDJ | |
42. | Vincenzo Nibali | Trek-Segafredo | |
43. | Rui Costa | UAE Team Emirates | |
44. | Vicente Garcia de Mateos | Aviludo-Louletano | |
45. | Reto Hollenstein | Israel Start-Up Nation | |
46. | Greg van Avermaet | CCC Team | |
47. | Jan Polanc | UAE Team Emirates | |
48. | Daniel Mestre | W52 / FC Porto | |
49. | Bauke Mollema | Trek-Segafredo | |
50. | Miguel Angel Lopez | Astana Pro Team | |
51. | João Rodrigues | W52 / FC Porto | |
52. | Edgar Pinto | W52 / FC Porto | |
53. | Ivo Oliveira | UAE Team Emirates | |
54. | Frederico Figueiredo | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | |
55. | Andreas Leknessund | Uno-X Norwegian Development Team | |
56. | Simon Geschke | CCC Team | |
57. | Rafael Lourenco | Kelly / InOutBuild / UD Oliveirense | |
58. | Luis León Sanchez | Astana Pro Team | |
59. | Ilan van Wilder | Team Sunweb | |
60. | Luis Gomes | Kelly / InOutBuild / UD Oliveirense | |
61. | Maximilian Schachmann | Bora-hansgrohe | |
62. | Xandro Meurisse | Circus-Wanty Gobert | |
63. | Leangel Linarez | Miranda-Mortágua | |
64. | João Almeida | Deceuninck-Quick Step | |
65. | Harold Tejada | Astana Pro Team | |
66. | Hugo Nunes | Radio Popular Boavista | |
67. | Wesley Kreder | Circus-Wanty Gobert | |
68. | Stefan Kung | Groupama-FDJ | |
69. | Luis Fernandes | Radio Popular Boavista | |
70. | Simon Guglielmi | Groupama-FDJ | |
71. | Markus Hoelgaard | Uno-X Norwegian Development Team | |
72. | Erik Nordsaeter Resell | Uno-X Norwegian Development Team | |
73. | Jenthe Biermans | Israel Start-Up Nation | |
74. | Kevin Geniets | Groupama-FDJ | |
75. | Ricardo Mestre | W52 / FC Porto | |
76. | Mathieu van der Poel | Alpecin-Fenix | |
77. | Valter Pereira | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | |
78. | Florian Senechal | Deceuninck-Quick Step | |
79. | Julen Irizar | Fundación-Orbea | |
80. | Aritz Bagues | Caja Rural-Seguros RGA | |
81. | Nathan van Hooydonck | CCC Team | |
82. | Otto Vergaerde | Alpecin-Fenix | |
83. | Nicolas Saenz | Efapel | |
84. | Brent van Moer | Lotto Soudal | |
85. | Carlos Salgueiro | L.A. Aluminios / L.A. Sport | |
86. | Juan Fernando Calle | Caja Rural-Seguros RGA | |
87. | Nils Politt | Israel Start-Up Nation | |
88. | Simone Petilli | Circus-Wanty Gobert | |
89. | Geraint Thomas | Team Ineos | |
90. | Marvin Scheulen | L.A. Aluminios / L.A. Sport | |
91. | Anders Skaarseth | Uno-X Norwegian Development Team | |
92. | Garikoitz Bravo | Fundación-Orbea | |
93. | João Benta | Radio Popular Boavista | |
94. | Diego Lopez | Fundación-Orbea | |
95. | Gerard Armillas | Efapel | |
96. | Alberto Gallego | Radio Popular Boavista | |
97. | Frederik Frison | Lotto Soudal | |
98. | Tiago Machado | Efapel | |
99. | Gaspar Goncalves | Miranda-Mortágua | |
100. | Gotzon Martin | Fundación-Orbea | |
101. | Gonçalo Carvalho | Radio Popular Boavista | |
102. | Afonso Silva | Radio Popular Boavista | |
103. | David Ribeiro | L.A. Aluminios / L.A. Sport | |
104. | Henrique Casimiro | Kelly / InOutBuild / UD Oliveirense | |
105. | Gonçalo Leaca | L.A. Aluminios / L.A. Sport | |
106. | Joaquim Silva | Miranda-Mortágua | |
107. | Nikolas Maes | Lotto Soudal | |
108. | Jasha Sutterlin | Team Sunweb | |
109. | Nikias Arndt | Team Sunweb | |
110. | Nuno Meireles | Aviludo-Louletano | |
111. | Joe Dombrowski | UAE Team Emirates | |
112. | Patrick Bevin | CCC Team | |
113. | Torjus Sleen | Uno-X Norwegian Development Team | |
114. | Angel Sanchez | Miranda-Mortágua | |
115. | Matteo Malucelli | Caja Rural-Seguros RGA | |
116. | Jorge Magalhaes | W52 / FC Porto | |
117. | Antonio Nibali | Trek-Segafredo | |
118. | Cameron Wurf | Team Ineos | |
119. | Héctor Saez | Caja Rural-Seguros RGA | |
120. | Hugo Sancho | Miranda-Mortágua | |
121. | Rodrigo Contreras | Astana Pro Team | |
122. | Michael Schar | CCC Team | |
123. | Sérgio Miguel Paulinho | Efapel | |
124. | Iker Ballarin | Fundación-Orbea | |
125. | Yves Lampaert | Deceuninck-Quick Step | |
126. | Andreas Schillinger | Bora-hansgrohe | 00:24 |
127. | David Livramento | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 00:32 |
128. | Fabio Sabatini | Cofidis, Solutions Crédits | 00:33 |
129. | Simone Consonni | Cofidis, Solutions Crédits | |
130. | Kristian Kulset | Uno-X Norwegian Development Team | 00:38 |
131. | Andre Evangelista | Aviludo-Louletano | |
132. | Senne Leysen | Alpecin-Fenix | |
133. | Oier Lazkano | Caja Rural-Seguros RGA | |
134. | Emanuel Duarte | L.A. Aluminios / L.A. Sport | |
135. | Bruno Silva | L.A. Aluminios / L.A. Sport | |
136. | Luis Angel Mate | Cofidis, Solutions Crédits | |
137. | Pedro Miguel Lopes | Kelly / InOutBuild / UD Oliveirense | |
138. | André Ramalho | L.A. Aluminios / L.A. Sport | |
139. | David de La Fuente | Aviludo-Louletano | |
140. | Venceslau Fernandes | Kelly / InOutBuild / UD Oliveirense | |
141. | Alvaro Trueba | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | |
142. | Pedro José Lopes | Kelly / InOutBuild / UD Oliveirense | |
143. | Jesus Del Pino | Aviludo-Louletano | |
144. | Tim Declercq | Deceuninck-Quick Step | |
145. | Miguel Costa Rodrigues David | Radio Popular Boavista | |
146. | Zhandos Bizhigitov | Astana Pro Team | |
147. | Alexander Grigoryev | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | |
148. | Yuriy Natarov | Astana Pro Team | |
149. | João Barbosa | Miranda-Mortágua | |
150. | Marco Mathis | Cofidis, Solutions Crédits | |
151. | Nils Eekhoff | Team Sunweb | |
152. | Luke Rowe | Team Ineos | |
153. | Nico Denz | Team Sunweb | |
154. | Mathias Le Turnier | Cofidis, Solutions Crédits | |
155. | Guillaume Boivin | Israel Start-Up Nation | 00:47 |
156. | Rohan Dennis | Team Ineos | |
157. | Aimé de Gendt | Circus-Wanty Gobert | 00:55 |
158. | Danny van Poppel | Circus-Wanty Gobert | 01:17 |
159. | Iljo Keisse | Deceuninck-Quick Step | 01:25 |
160. | Felix Grossschartner | Bora-hansgrohe | |
161. | Pedro Paulinho | Efapel | 01:34 |
162. | Mikkel Bjerg | UAE Team Emirates | 01:48 |
163. | Tom Bohli | UAE Team Emirates | |
164. | Jonathan Dibben | Lotto Soudal | 01:54 |
165. | Lukas Postlberger | Bora-hansgrohe | 02:03 |
166. | Dries de Bondt | Alpecin-Fenix | 02:17 |
167. | Tiago Antunes | Efapel | 08:28 |
168. | Koen de Kort | Trek-Segafredo | 12:47 |
169. | Jasper Stuyven | Trek-Segafredo | |
170. | Edward Theuns | Trek-Segafredo |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Remco Evenepoel | Deceuninck-Quick Step | 14:43:06 |
2. | Maximilian Schachmann | Bora-hansgrohe | |
3. | Dan Martin | Israel Start-Up Nation | 00:02 |
4. | Rui Costa | UAE Team Emirates | |
5. | Tim Wellens | Lotto Soudal | |
6. | Miguel Angel Lopez | Astana Pro Team | 00:05 |
7. | Amaro Antunes | W52 / FC Porto | 00:08 |
8. | Vincenzo Nibali | Trek-Segafredo | |
9. | Bauke Mollema | Trek-Segafredo | |
10. | Frederico Figueiredo | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | |
11. | Lennard Kamna | Bora-hansgrohe | 00:14 |
12. | Simon Geschke | CCC Team | |
13. | João Almeida | Deceuninck-Quick Step | 00:17 |
14. | Michał Kwiatkowski | Team Ineos | 00:27 |
15. | Greg van Avermaet | CCC Team | 00:33 |
16. | Luis León Sanchez | Astana Pro Team | |
17. | Jan Polanc | UAE Team Emirates | 00:51 |
18. | Vicente Garcia de Mateos | Aviludo-Louletano | 01:00 |
19. | Ben Swift | Team Ineos | 01:02 |
20. | Geraint Thomas | Team Ineos | |
21. | Xandro Meurisse | Circus-Wanty Gobert | 01:16 |
22. | Olivier Le Gac | Groupama-FDJ | 01:19 |
23. | Harold Tejada | Astana Pro Team | |
24. | Alejandro Manuel Marque | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 01:33 |
25. | Kevin Geniets | Groupama-FDJ | 01:35 |
26. | Andreas Leknessund | Uno-X Norwegian Development Team | 02:01 |
27. | Luis Fernandes | Radio Popular Boavista | |
28. | Ilan van Wilder | Team Sunweb | 02:05 |
29. | Rodrigo Contreras | Astana Pro Team | |
30. | Kristian Sbaragli | Alpecin-Fenix | 02:54 |
31. | Stefan Kung | Groupama-FDJ | |
32. | Mathieu van der Poel | Alpecin-Fenix | |
33. | Torjus Sleen | Uno-X Norwegian Development Team | |
34. | Nathan van Hooydonck | CCC Team | |
35. | Joe Dombrowski | UAE Team Emirates | 03:19 |
36. | João Rodrigues | W52 / FC Porto | 04:05 |
37. | Gotzon Martin | Fundación-Orbea | |
38. | Simone Petilli | Circus-Wanty Gobert | |
39. | Garikoitz Bravo | Fundación-Orbea | 04:09 |
40. | Héctor Saez | Caja Rural-Seguros RGA | 04:11 |
41. | Alberto Gallego | Radio Popular Boavista | 04:13 |
42. | Nicolas Saenz | Efapel | |
43. | Mads Wurtz Schmidt | Israel Start-Up Nation | 04:26 |
44. | Philippe Gilbert | Lotto Soudal | |
45. | Frederik Frison | Lotto Soudal | |
46. | Markus Hoelgaard | Uno-X Norwegian Development Team | 04:32 |
47. | Luis Angel Mate | Cofidis, Solutions Crédits | 04:37 |
48. | Brent van Moer | Lotto Soudal | 04:52 |
49. | Edgar Pinto | W52 / FC Porto | 05:00 |
50. | Antonio Nibali | Trek-Segafredo | 05:17 |
51. | Juan Fernando Calle | Caja Rural-Seguros RGA | 05:49 |
52. | Matteo Trentin | CCC Team | 05:50 |
53. | Hugo Nunes | Radio Popular Boavista | 06:15 |
54. | Tiago Machado | Efapel | |
55. | Patrick Bevin | CCC Team | 06:39 |
56. | Luis Gomes | Kelly / InOutBuild / UD Oliveirense | 06:48 |
57. | Tobias Ludvigsson | Groupama-FDJ | 06:50 |
58. | Otto Vergaerde | Alpecin-Fenix | |
59. | Tim Declercq | Deceuninck-Quick Step | 08:15 |
60. | Luís Mendonca | Efapel | 08:42 |
61. | Nils Politt | Israel Start-Up Nation | |
62. | Joaquim Silva | Miranda-Mortágua | |
63. | Yuriy Natarov | Astana Pro Team | 09:29 |
64. | Gijs van Hoecke | CCC Team | 11:05 |
65. | Henrique Casimiro | Kelly / InOutBuild / UD Oliveirense | |
66. | Rohan Dennis | Team Ineos | 12:32 |
67. | Oscar Hernandez | Aviludo-Louletano | 12:42 |
68. | Casper Pedersen | Team Sunweb | |
69. | Daniel Mestre | W52 / FC Porto | |
70. | Julen Irizar | Fundación-Orbea | |
71. | Nikias Arndt | Team Sunweb | |
72. | Rafael Lourenco | Kelly / InOutBuild / UD Oliveirense | |
73. | Nikolas Maes | Lotto Soudal | |
74. | João Benta | Radio Popular Boavista | |
75. | Michael Schar | CCC Team | |
76. | Alexander Grigoryev | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 13:20 |
77. | Jempy Drucker | Bora-hansgrohe | 13:55 |
78. | Simon Guglielmi | Groupama-FDJ | |
79. | Reto Hollenstein | Israel Start-Up Nation | |
80. | Mathias Le Turnier | Cofidis, Solutions Crédits | 14:33 |
81. | Gaspar Goncalves | Miranda-Mortágua | 14:36 |
82. | Guillaume Boivin | Israel Start-Up Nation | 14:42 |
83. | Daniel Freitas | Miranda-Mortágua | 16:43 |
84. | André Ramalho | L.A. Aluminios / L.A. Sport | 18:06 |
85. | Miguel Costa Rodrigues David | Radio Popular Boavista | |
86. | Roger Kluge | Lotto Soudal | 18:34 |
87. | Felix Grossschartne | Bora-hansgrohe | 19:59 |
88. | Alexander Kristoff | UAE Team Emirates | 20:09 |
89. | Daniel Hoelgaard | Uno-X Norwegian Development Team | |
90. | Davide Martinelli | Astana Pro Team | |
91. | Sacha Modolo | Alpecin-Fenix | |
92. | Florian Senechal | Deceuninck-Quick Step | |
93. | Anders Skaarseth | Uno-X Norwegian Development Team | |
94. | Angel Sanchez | Miranda-Mortágua | |
95. | Iker Ballarin | Fundación-Orbea | |
96. | Ivo Oliveira | UAE Team Emirates | 20:14 |
97. | Antonio Angulo | Fundación-Orbea | 20:38 |
98. | Senne Leysen | Alpecin-Fenix | 20:47 |
99. | Luke Rowe | Team Ineos | 20:55 |
100. | Fabio Jakobsen | Deceuninck-Quick Step | 21:10 |
101. | Davide Cimolai | Israel Start-Up Nation | |
102. | Cees Bol | Team Sunweb | |
103. | Jon Aberasturi | Caja Rural-Seguros RGA | |
104. | Elia Viviani | Cofidis, Solutions Crédits | |
105. | Martin Laas | Bora-hansgrohe | |
106. | Samuel José Caldeira | W52 / FC Porto | |
107. | Jenthe Biermans | Israel Start-Up Nation | |
108. | Cesar Martingil | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | |
109. | Ryan Mullen | Trek-Segafredo | |
110. | Erik Nordsaeter Resell | Uno-X Norwegian Development Team | |
111. | Matteo Malucelli | Caja Rural-Seguros RGA | |
112. | Fabio Costa | Kelly / InOutBuild / UD Oliveirense | |
113. | Ricardo Mestre | W52 / FC Porto | |
114. | Aritz Bagues | Caja Rural-Seguros RGA | |
115. | Gerard Armillas | Efapel | |
116. | Andreas Schillinger | Bora-hansgrohe | 21:47 |
117. | Marco Mathis | Cofidis, Solutions Crédits | 21:48 |
118. | Nils Eekhoff | Team Sunweb | |
119. | Venceslau Fernandes | Kelly / InOutBuild / UD Oliveirense | |
120. | Mikkel Bjerg | UAE Team Emirates | 21:57 |
121. | Emanuel Duarte | L.A. Aluminios / L.A. Sport | 22:07 |
122. | Lukas Postlberger | Bora-hansgrohe | 22:16 |
123. | Tiago Antunes | Efapel | 22:23 |
124. | Simone Consonni | Cofidis, Solutions Crédits | 22:31 |
125. | Iljo Keisse | Deceuninck-Quick Step | 22:35 |
126. | Jonathan Dibben | Lotto Soudal | 23:04 |
127. | Jasha Sutterlin | Team Sunweb | 23:17 |
128. | Gonçalo Carvalho | Radio Popular Boavista | 23:20 |
129. | Yves Lampaert | Deceuninck-Quick Step | 23:40 |
130. | Dries de Bondt | Alpecin-Fenix | 23:52 |
131. | Nico Denz | Team Sunweb | 24:18 |
132. | Bruno Silva | L.A. Aluminios / L.A. Sport | 24:47 |
133. | Mikel Aristi | Fundación-Orbea | 24:55 |
134. | Jake Stewart | Groupama-FDJ | |
135. | Valter Pereira | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | |
136. | Afonso Silva | Radio Popular Boavista | |
137. | Marvin Scheulen | L.A. Aluminios / L.A. Sport | |
138. | Hugo Sancho | Miranda-Mortágua | |
139. | Oier Lazkano | Caja Rural-Seguros RGA | 25:33 |
140. | Zhandos Bizhigitov | Astana Pro Team | |
141. | Aimé de Gendt | Circus-Wanty Gobert | 25:50 |
142. | David Ribeiro | L.A. Aluminios / L.A. Sport | 25:56 |
143. | Carlos Salgueiro | L.A. Aluminios / L.A. Sport | |
144. | Nuno Meireles | Aviludo-Louletano | |
145. | Gonçalo Leaca | L.A. Aluminios / L.A. Sport | |
146. | Cameron Wurf | Team Ineos | |
147. | Sérgio Miguel Paulinho | Efapel | |
148. | David Gonzalez | Caja Rural-Seguros RGA | 26:16 |
149. | Fabio Sabatini | Cofidis, Solutions Crédits | 26:29 |
150. | Kristian Kulset | Uno-X Norwegian Development Team | 26:34 |
151. | Jesus Del Pino | Aviludo-Louletano | |
152. | David de La Fuente | Aviludo-Louletano | |
153. | Pedro Miguel Lopes | Kelly / InOutBuild / UD Oliveirense | |
154. | João Barbosa | Miranda-Mortágua | |
155. | Tom Bohli | UAE Team Emirates | 27:44 |
156. | Jorge Magalhaes | W52 / FC Porto | 28:09 |
157. | Boy van Poppel | Circus-Wanty Gobert | 28:13 |
158. | Pedro José Lopes | Kelly / InOutBuild / UD Oliveirense | 28:16 |
159. | Tom Devriendt | Circus-Wanty Gobert | 28:43 |
160. | Edward Theuns | Trek-Segafredo | 29:30 |
161. | Jasper Stuyven | Trek-Segafredo | |
162. | Danny van Poppel | Circus-Wanty Gobert | |
163. | David Livramento | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 31:36 |
164. | Diego Lopez | Fundación-Orbea | 32:36 |
165. | Koen de Kort | Trek-Segafredo | 32:56 |
166. | Wesley Kreder | Circus-Wanty Gobert | 32:59 |
167. | Leangel Linarez | Miranda-Mortágua | |
168. | Alvaro Trueba | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 33:28 |
169. | Andre Evangelista | Aviludo-Louletano | 33:37 |
170. | Pedro Paulinho | Efapel | 47:10 |
Etap prawdy Tour of Türkiye dla Franka van den Broeka. W Garcii triumf Mirre Knaven. Wiadomości i wyniki z piątku,…
Brandon McNulty (UAE Team Emirates) wygrał trzeci etap Tour de Romandie, jazdę indywidualną na czas.
Górskie trasy rowerowe wcale nie są tak dużym wyzwaniem, jak wiele osób sądzi.
Szef UAE Team Emirates potwierdza cele Tadeja Pogacara. Lund znowu najlepszy w Turcji. Wiadomości i wyniki z 25 kwietnia.
Belg Thibau Nys (Lidl-Trek) zdobył po podjeździe do Les Marécottes drugi etap Tour de Romandie i objął prowadzenie w wyścigu.
Katarzyna Niewiadoma zmieniła plany na Igrzyska Olimpijskie. Zamiast na czasówce, Polka skupi się na wyścigu ze startu wspólnego i Tour…