Warning: Attempt to read property "ID" on null in /var/www/rowery.org/main/wp-content/plugins/co-authors-plus/php/integrations/amp.php on line 10

Natalia Grzegorzewska w ekipie Trek Future Racing

Natalia Grzegorzewska w sezonie 2024 będzie reprezentowała niemiecki zespół Trek Future Racing.

2 stycznia 2024, 15:26

Kalendarz wyścigów MTB w Polsce na sezon 2024

11 polskich wyścigów plus mistrzostwa Polski widnieją w kalendarzu MTB Międzynarodowej Unii Kolarskiej na rok 2024.

27 grudnia 2023, 07:32

Pidcock i Pieterse z Pucharem Świata | Sevilla jak wino | Philipsen błyszczy w Turcji

Za nami ostatnia seria Pucharu Świata w kolarstwie górskich. 47-letni Oscar Sevilla wygrywa w Chinach. Wiadomości z 9 października.

9 października 2023, 20:08

Van Aert wygrał Coppa Bernocchi | Vos po operacji | Senechal opuści Quick-Step

Trwają przymiarki do Il Lombardia, a dziś Coppa Bernocchi wygrał Wout van Aert. Roszady trwają w Quick-Stepie, który opuści Francuz…

2 października 2023, 20:49

Zwycięstwo Marty Lach | Waleczna Niewiadoma | Co z tym Evenepoelem?

Marta Lach szturmem wzięła Fourmies. Katarzyna Niewiadoma od 4 lat wciąż pozostaje bez zwycięstwa. Niedziela, 10 września w naszym podsumowaniu.

10 września 2023, 17:42

MŚ Glasgow 2023. Tom Pidcock mistrzem świata w wyścigu MTB cross-country

Brytyjczyk Tom Pidcock został w szkockim Glentress Forest mistrzem świata elity mężczyzn w kolarstwie górskim cross-country.

12 sierpnia 2023, 17:59

MŚ Glasgow 2023. Pauline Ferrand-Prevot mistrzynią świata w MTB XC

Francuzka Pauline Ferrand-Prevot została w Szkocji mistrzynią świata w kolarstwie górskim cross-country.

12 sierpnia 2023, 14:29

MŚ Glasgow 2023. Natalia Grzegorzewska z brązowym medalem

Natalia Grzegorzewska wywalczyła brązowy medal w Mistrzostwach Świata MTB w wyścigu cross-country juniorek.

10 sierpnia 2023, 14:10

Kwiatkowski i Majka jadą do Francji | Wysyp składów na Tour | UAE chce Sivakova

Tour de France zbliża się wielkimi krokami. Kolarski świat żyje już największym wyścigiem sezonu. Informacje z 25 i 26 czerwca.

26 czerwca 2023, 20:58

Ineos w natarciu | Niewiadoma kończy wiosnę | Pidcock wygrał w Novym Mescie

Krajobraz Giro d'Italia zmienił się mocno w jedno popołudnie. Katarzyna Niewiadoma zakończyła tymczasem wiosenne starty. Oto przegląd wydarzeń z 14…

14 maja 2023, 23:24