Jesus Herrada (Cofidis) wygrał Trofeo Serra de Tramuntana, drugi wyścig cyklu Challenge Mallorca.
Hiszpan w sprinterskim pojedynku pokonał w Deia Jonathana Lastrasa (Caja Rural-Seguros RGA). 11 sekund stracił trzeci na mecie Hector Carretero (Movistar Team).
Na 119. miejscu dojechał do celu Filip Maciejuk (Leopard Pro Cycling).
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Jesús Herrada | Cofidis, Solutions Crédits | 3:52:21 |
2. | Jonathan Lastra | Caja Rural-Seguros RGA | |
3. | Héctor Carretero | Movistar Team | 00:11 |
4. | Mads Wurtz Schmidt | Israel Start-Up Nation | 00:20 |
5. | Alexander Kristoff | UAE Team Emirates | |
6. | Romain Hardy | Team Arkéa Samsic | |
7. | Georg Zimmermann | Intermarche-Wanty-Gobert | |
8. | Gonzalo Serrano | Movistar Team | |
9. | Cristian Scaroni | Gazprom-RusVelo | |
10. | Franck Bonnamour | B&B Hotels p/b KTM | |
11. | Ryan Gibbons | UAE Team Emirates | |
12. | Roland Thalmann | Swiss Cycling | |
13. | Daniel Savini | Bardiani-CSF-Faizanè | |
14. | Andrea Garosio | Bardiani-CSF-Faizanè | |
15. | Fernando Barcelo | Cofidis, Solutions Crédits | |
16. | Maxime Chevalier | B&B Hotels p/b KTM | |
17. | Jordi Lopez | Equipo Kern Pharma | |
18. | Dmitry Strakhov | Gazprom-RusVelo | |
19. | Salim Kipkemboi | Bike Aid | |
20. | Sergei Chernetski | Gazprom-RusVelo | |
21. | Maxime Bouet | Team Arkéa Samsic | |
22. | Winner Anacona | Team Arkéa Samsic | |
23. | Jeremy Bellicaud | Intermarche-Wanty-Gobert | |
24. | Thibault Ferasse | B&B Hotels p/b KTM | |
25. | Julen Amezqueta | Caja Rural-Seguros RGA | |
26. | Jan Maas | Leopard Pro Cycling | |
27. | Nathan Brown | Rally Cycling | |
28. | Julian Mertens | Sport Vlaanderen-Baloise | |
29. | Daniel Alejandro Mendez | Equipo Kern Pharma | |
30. | Ander Okamika | Burgos-BH | |
31. | Victor Langellotti | Burgos-BH | |
32. | Robbe Ghys | Sport Vlaanderen-Baloise | |
33. | Mikel Bizkarra | Euskaltel-Euskadi | |
34. | Vegard Stake Laengen | UAE Team Emirates | |
35. | Jefferson Alveiro Cepeda | Caja Rural-Seguros RGA | |
36. | Miguel Angel Lopez | Movistar Team | 00:39 |
37. | Jon Agirre | Equipo Kern Pharma | 01:31 |
38. | Carlos Garcia Pierna | Equipo Kern Pharma | 01:34 |
39. | Simone Velasco | Gazprom-RusVelo | 01:36 |
40. | Eliot Lietaer | B&B Hotels p/b KTM | |
41. | Kévin Ledanois | Team Arkéa Samsic | |
42. | Andreas Stokbro | Qhubeka Assos | 02:01 |
43. | Denis Nekrasov | Gazprom-RusVelo | |
44. | Reinardt Janse van Rensburg | Qhubeka Assos | 02:58 |
45. | Tom Devriendt | Intermarche-Wanty-Gobert | |
46. | Patrick Haller | Leopard Pro Cycling | |
47. | Sven Erik Bystrom | UAE Team Emirates | |
48. | Victor Martinez | Electro Hiper Europa | |
49. | Luis Angel Mate | Euskaltel-Euskadi | |
50. | Maurits Lammertink | Intermarche-Wanty-Gobert | |
51. | Jarno Mobach | Leopard Pro Cycling | |
52. | Luca Covili | Bardiani-CSF-Faizanè | |
53. | Dominik Bauer | Dauner D&DQ-Akkon | |
54. | Connor Brown | Qhubeka Assos | |
55. | Sander de Pestel | Sport Vlaanderen-Baloise | |
56. | Jonathan Bogli | Swiss Cycling | |
57. | Manuel Gutierrez José | Gios | |
58. | Kyle Murphy | Rally Cycling | |
59. | Corey Davis | Maloja Pushbikers | |
60. | Diego Rosa | Team Arkéa Samsic | |
61. | Marco Canola | Gazprom-RusVelo | |
62. | Rob Britton | Rally Cycling | |
63. | Alejandro Osorio | Caja Rural-Seguros RGA | |
64. | Carlos Barbero | Qhubeka Assos | |
65. | Txomin Juaristi | Euskaltel-Euskadi | |
66. | Urko Berrade | Equipo Kern Pharma | |
67. | Thomas Sprengers | Sport Vlaanderen-Baloise | |
68. | Jon Aberasturi | Caja Rural-Seguros RGA | 04:16 |
69. | Francisco Galvan | Equipo Kern Pharma | 05:21 |
70. | Nathan Haas | Cofidis, Solutions Crédits | 06:06 |
71. | Magnus Sheffield | Rally Cycling | |
72. | Willie Smit | Burgos-BH | |
73. | Rick Zabel | Israel Start-Up Nation | |
74. | Aaron van Poucke | Sport Vlaanderen-Baloise | |
75. | Karel Vacek | Qhubeka Assos | |
76. | Oliver Stockwell | Wielka Brytania | |
77. | Jakub Boucek | Israel Start-Up Nation | |
78. | Oscar Pelegri | Electro Hiper Europa | |
79. | Frederik Backaert | B&B Hotels p/b KTM | |
80. | Nicola Bagioli | B&B Hotels p/b KTM | |
81. | Marcos Jurado | Electro Hiper Europa | |
82. | Miguel Heidemann | Leopard Pro Cycling | |
83. | Kenny de Ketele | Sport Vlaanderen-Baloise | |
84. | Cedric Pries | Leopard Pro Cycling | |
85. | Miguel Angel Ballesteros | Electro Hiper Europa | |
86. | Juan Diego Alba | Movistar Team | |
87. | Mirco Maestri | Bardiani-CSF-Faizanè | |
88. | Nic Dlamini | Qhubeka Assos | |
89. | Corné van Kessel | Intermarche-Wanty-Gobert | |
90. | Giovanni Lonardi | Bardiani-CSF-Faizanè | |
91. | Jon Barrenetxea | Caja Rural-Seguros RGA | |
92. | Sergio Araiz | Equipo Kern Pharma | |
93. | Lluís Mas | Movistar Team | |
94. | Diego Rubio | Burgos-BH | |
95. | Hugo Hofstetter | Israel Start-Up Nation | |
96. | Garikoitz Bravo | Euskaltel-Euskadi | |
97. | Eddy Fine | Cofidis, Solutions Crédits | |
98. | Mathias Reutimann | Swiss Cycling | |
99. | Alexander Evans | Intermarche-Wanty-Gobert | |
100. | Sebastian Berwick | Israel Start-Up Nation | |
101. | Isaac Canton | Burgos-BH | |
102. | José Herrada | Cofidis, Solutions Crédits | |
103. | Mason Hollyman | Israel Start-Up Nation | 08:32 |
104. | Sven Thurau | Dauner D&DQ-Akkon | 08:50 |
105. | Antonio Jesus Soto | Euskaltel-Euskadi | 08:54 |
106. | Aritz Bagues | Caja Rural-Seguros RGA | |
107. | Thomas Champion | Cofidis, Solutions Crédits | |
108. | Alan Riou | Team Arkéa Samsic | 10:51 |
109. | Joey Rosskopf | Rally Cycling | |
110. | Yousif Mirza | UAE Team Emirates | |
111. | Fabio Mazzucco | Bardiani-CSF-Faizanè | |
112. | Alan Boileau | B&B Hotels p/b KTM | |
113. | Mekseb Debesay | Bike Aid | 11:08 |
114. | Samuel Watson | Wielka Brytania | 14:25 |
115. | Jonas Fabian Messerschmidt | Dauner D&DQ-Akkon | |
116. | Ethan Vernon | Wielka Brytania | |
117. | Jack Rootkin-gray | Wielka Brytania | |
118. | Mateu Estelrich | Electro Hiper Europa | |
119. | Filip Maciejuk | Leopard Pro Cycling | |
120. | Edwin Avila | Burgos-BH | |
121. | Enrico Zanoncello | Bardiani-CSF-Faizanè | |
122. | Fabio Christen | Swiss Cycling | |
123. | Justin Wolf | Bike Aid | |
124. | Mathias Norsgaard | Movistar Team | |
125. | Roman Duckert | Dauner D&DQ-Akkon | |
126. | Sebastián Mora | Movistar Team | |
127. | Christophe Noppe | Team Arkéa Samsic | |
128. | Ivan Rovny | Gazprom-RusVelo | |
129. | André Greipel | Israel Start-Up Nation | |
130. | Valère Thiebaud | ||
131. | Kilian Steigner | Dauner D&DQ-Akkon | |
132. | Jorge Bueno | Gios | |
133. | Juan Belandria | Gios | |
134. | Pelayo Sanchez | Burgos-BH | |
135. | Thomas Armstrong | Electro Hiper Europa | |
136. | Joab Schneiter | Swiss Cycling | |
137. | Byron Munton | Electro Hiper Europa | |
138. | Claudio Imhof | Swiss Cycling | |
139. | Erik Bergstrom Frisk | Bike Aid | |
140. | Mikel Iturria | Euskaltel-Euskadi | |
141. | Iker Ballarin | Euskaltel-Euskadi |
Evita Muzic dumna z siebie. Daria Pikulik bez ogródek o tym, jak przygotowania olimpijskie wyglądają w Polsce. Marta Lach znowu…
Francuzka Evita Muzic (FDJ-Suez) wygrała po wspinaczce do Laguna Negra szósty etap La Vuelta Femenina.
Zapowiedź 1. etapu Giro d’Italia 2024. 4 maja (sobota): Venaria Reale – Turyn (140 km ⭐️⭐️⭐️).
Red Bull oficjalnie z Bora-hansgrohe. Amy Pieters podała SD Worx do sądu. Nicholas van der Merwe wygrywa w Chełmży. Wiadomości…
Giro d'Italia, czyli pierwszy Grand Tour w sezonie kolarskim. Trzy tygodnie walki o bezcenną maglia rosa. Oto co czeka ich…
Demi Vollering (SD Worx-Protime) zdobyła na Alto del Fuerte Rapitan piąty etap La Vuelta Femenina oraz objęła prowadzenie w klasyfikacji…