Mark Cavendish (Deceuninck-Quick-Step) po sprincie z peletonu wygrał trzeci etap wyścigu Presidential Cycling Tour of Turkey.
Drugie miejsce zajął Jasper Philipsen (Apecin-Fenix), a na trzecim uplasował się mistrz Polski Stanisław Aniołkowski (Bingoal Pauwels Sauces WB).
Cavendish umocnił się na prowadzeniu w wyścigu.
Wtorkowy etap liczył aż 213 kilometrów i zjeżdżał z gór, na Riwierę Turecką do znanej wielu miejscowości turystycznej Alanya. Na trasie znajdowały się dwie górskie premie (71 km; 9,7 km; 3,2% i 103 km; 7 km; 7,3%), lecz nie zrobiły one nikomu krzywdy.
W ucieczce zameldowali się Nicola Venchiarutti (Androni Giocattoli-Sidermec), Iker Ballarin (Euskaltel-Euskadi), Umberto Poli (Novo Nordisk) i Ulises Alfredo Castillo (Wildlife Generation). Peleton, prowadzony przez zespoły Deceuninck-Quick-Step i Israel Start-Up Nation, odpuścił czwórkę na niespełna 2 minuty.
Harcownicy zostali wchłonięci 16 kilometrów przed metą. Sprint po raz drugi należał do Cavendisha, który wyraźnie wyprzedził Philipsena i Aniołkowskiego.
Wyniki 3. etapu Presidential Cycling Tour of Turkey 2021 (2.Pro), Beysehir - Alanya (212,6 km):
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Mark Cavendish | Deceuninck-Quick Step | 5:10:30 |
2. | Jasper Philipsen | Alpecin-Fenix | |
3. | Stanisław Aniołkowski | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
4. | Kristoffer Halvorsen | Uno-X Pro Cycling Team | |
5. | André Greipel | Israel Start-Up Nation | |
6. | Manuel Belletti | EOLO-Kometa | |
7. | Arvid de Kleijn | Rally Cycling | |
8. | Lionel Taminiaux | Alpecin-Fenix | |
9. | Eduard-Michael Grosu | Delko | |
10. | Giovanni Lonardi | Bardiani-CSF-Faizanè | |
11. | Manuel Penalver | Burgos-BH | |
12. | David Gonzalez | Caja Rural-Seguros RGA | |
13. | Lars Kulbe | Team SKS Sauerland NRW | |
14. | Wesley Vercamst | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
15. | Noah Granigan | Wildlife Generation Pro Cycling | |
16. | Mamyr Stash | Spor Toto Cycling Team | |
17. | Pierre Barbier | Delko | |
18. | Siarhei Shauchenka | Minsk Cycling Club | |
19. | Søren Waerenskjold | Uno-X Pro Cycling Team | |
20. | Damiano Cima | Gazprom-RusVelo | |
21. | Matteo Malucelli | Androni Giocattoli-Sidermec | |
22. | Juan José Lobato | Euskaltel-Euskadi | |
23. | Ziga Jerman | Androni Giocattoli-Sidermec | |
24. | Andrea Peron | Team Novo Nordisk | |
25. | Georgios Bouglas | Salcano Sakarya BB Team | |
26. | Julen Irizar | Euskaltel-Euskadi | |
27. | Per Munstermann | Team SKS Sauerland NRW | |
28. | Stijn Daemen | ABLOC CT | |
29. | Calvin Dik | Team NIPPO-Provence-PTS Conti | |
30. | Josip Rumac | Androni Giocattoli-Sidermec | |
31. | Aritz Bagues | Caja Rural-Seguros RGA | |
32. | Luca Mozzato | B&B Hotels p/b KTM | |
33. | Meindert Weulink | ABLOC CT | |
34. | Gleb Brussenskiy | Astana-Premier Tech | |
35. | Merhawi Kudus | Astana-Premier Tech | |
36. | Kent Ross | Wildlife Generation Pro Cycling | |
37. | Diego Rubio | Burgos-BH | |
38. | Rick Zabel | Israel Start-Up Nation | |
39. | Fabio Jakobsen | Deceuninck-Quick Step | |
40. | Ahmet Orken | Team Sapura Cycling | |
41. | Jonas Castrique | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
42. | Artyom Zakharov | Astana-Premier Tech | |
43. | Jetse Bol | Burgos-BH | |
44. | Martins Pluto | ABLOC CT | |
45. | Willie Smit | Burgos-BH | |
46. | Alvaro José Hodeg | Deceuninck-Quick Step | |
47. | Luca Wackermann | EOLO-Kometa | |
48. | Sebastian Schonberger | B&B Hotels p/b KTM | |
49. | Quentin Pacher | B&B Hotels p/b KTM | |
50. | Nikita Stalnov | Astana-Premier Tech | |
51. | Serghei Țvetcov | Wildlife Generation Pro Cycling | |
52. | Manuel Diaz José | Delko | |
53. | Szymon Tracz | Team NIPPO-Provence-PTS Conti | |
54. | Ivan Charniauski | Minsk Cycling Club | |
55. | Alex Hoehn | Wildlife Generation Pro Cycling | |
56. | Burak Abay | Salcano Sakarya BB Team | |
57. | Kevin Kuhn | Team NIPPO-Provence-PTS Conti | |
58. | Artem Nych | Gazprom-RusVelo | |
59. | Cyril Gautier | B&B Hotels p/b KTM | |
60. | Joel Nicolau | Caja Rural-Seguros RGA | |
61. | Fabio Christen | Team NIPPO-Provence-PTS Conti | |
62. | Anthon Charmig | Uno-X Pro Cycling Team | |
63. | Mykhaylo Kononenko | Salcano Sakarya BB Team | |
64. | Cristian Raileanu | Team Sapura Cycling | |
65. | Gabriel Reguero | Spor Toto Cycling Team | |
66. | Eduardo Sepulveda | Androni Giocattoli-Sidermec | |
67. | Igor Boev | Gazprom-RusVelo | |
68. | Garikoitz Bravo | Euskaltel-Euskadi | |
69. | Yauhen Sobal | Minsk Cycling Club | |
70. | Maxime Chevalier | B&B Hotels p/b KTM | |
71. | ROSLI Muhammad Nur Aiman Bin | Team Sapura Cycling | |
72. | Ivar Slik | ABLOC CT | |
73. | Evgeny Shalunov | Gazprom-RusVelo | |
74. | Anders Halland Johannessen | Uno-X Pro Cycling Team | |
75. | Umberto Marengo | Bardiani-CSF-Faizanè | |
76. | Pier-André Cote | Rally Cycling | |
77. | Oguzhan Tiryaki | Spor Toto Cycling Team | |
78. | Hijiri Oda | Team NIPPO-Provence-PTS Conti | |
79. | Delio Fernandez | Delko | |
80. | Jay Vine | Alpecin-Fenix | |
81. | Péter Kusztor | Team Novo Nordisk | |
82. | Jesse Ewart | Team Sapura Cycling | |
83. | Gavin Mannion | Rally Cycling | |
84. | Alexei Shnyrko | Minsk Cycling Club | |
85. | Bodi Del Grosso | ABLOC CT | |
86. | Anton Kuzmin | Gazprom-RusVelo | |
87. | Branislau Samoilau | Minsk Cycling Club | |
88. | Stijn Appel | ABLOC CT | |
89. | Rodrigo Contreras | Astana-Premier Tech | |
90. | Samuele Zoccarato | Bardiani-CSF-Faizanè | |
91. | Vitaliy Buts | Salcano Sakarya BB Team | |
92. | Vincenzo Albanese | EOLO-Kometa | |
93. | Jonathan Bogli | Team NIPPO-Provence-PTS Conti | |
94. | Nicola Venchiarutti | Androni Giocattoli-Sidermec | |
95. | Johannes Adamietz | Team SKS Sauerland NRW | |
96. | Joonas Henttala | Team Novo Nordisk | |
97. | Mathias Le Turnier | Delko | |
98. | Vasili Strokau | Minsk Cycling Club | |
99. | Nils Sinschek | ABLOC CT | |
100. | Yevgeniy Gidich | Astana-Premier Tech | |
101. | Francjasco Gavazzi | EOLO-Kometa | |
102. | Jhojan Garcia | Caja Rural-Seguros RGA | |
103. | Onur Balkan | Salcano Sakarya BB Team | |
104. | Gabriel Muller | Burgos-BH | |
105. | Alexander Krieger | Alpecin-Fenix | |
106. | Peio Goikoetxea | Euskaltel-Euskadi | |
107. | Erik Nordsaeter Resell | Uno-X Pro Cycling Team | |
108. | Isaac Canton | Burgos-BH | |
109. | Javier Romo | Astana-Premier Tech | |
110. | Héctor Saez | Caja Rural-Seguros RGA | |
111. | Anatoliy Budyak | Spor Toto Cycling Team | |
112. | Danilo Celano | Team Sapura Cycling | |
113. | Oliver Behringer | Team Novo Nordisk | |
114. | Mauro Finetto | Delko | |
115. | Giovanni Visconti | Bardiani-CSF-Faizanè | |
116. | Kevin Rivera | Bardiani-CSF-Faizanè | |
117. | Martí Vigo | Androni Giocattoli-Sidermec | |
118. | Pierre Rolland | B&B Hotels p/b KTM | |
119. | Cormac Mcgeough | Wildlife Generation Pro Cycling | |
120. | Mattia Frapporti | EOLO-Kometa | |
121. | David Lozano | Team Novo Nordisk | |
122. | Michel Giesselmann | Team SKS Sauerland NRW | |
123. | Mirco Maestri | Bardiani-CSF-Faizanè | |
124. | Jon Knolle | Team SKS Sauerland NRW | |
125. | Elchin Asadov | Salcano Sakarya BB Team | |
126. | Nikolay Cherkasov | Gazprom-RusVelo | |
127. | Kévin Reza | B&B Hotels p/b KTM | |
128. | Logan Phippen | Team Novo Nordisk | |
129. | Stanislau Bazhkou | Minsk Cycling Club | |
130. | Emre Yavuz | Spor Toto Cycling Team | |
131. | Ibai Azurmendi | Euskaltel-Euskadi | |
132. | Shane Archbold | Deceuninck-Quick Step | |
133. | Alessandro Tonelli | Bardiani-CSF-Faizanè | |
134. | Sean de Bie | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
135. | Jokin Aranburu | Euskaltel-Euskadi | |
136. | Davide Cimolai | Israel Start-Up Nation | |
137. | Iljo Keisse | Deceuninck-Quick Step | |
138. | Tim Neffgen | Team SKS Sauerland NRW | |
139. | Mustafa Sayar | Salcano Sakarya BB Team | |
140. | Alexander Richardson | Alpecin-Fenix | |
141. | Marcel Meisen | Alpecin-Fenix | |
142. | Iker Ballarin | Euskaltel-Euskadi | |
143. | Muhamad Zawawi Azman | Team Sapura Cycling | |
144. | Akmal Hakim Zakaria | Team Sapura Cycling | |
145. | Alex Dowsett | Israel Start-Up Nation | |
146. | Kyle Murphy | Rally Cycling | |
147. | Ulises Alfredo Castillo | Wildlife Generation Pro Cycling | |
148. | Guy Sagiv | Israel Start-Up Nation | |
149. | Halil İbrahim Dogan | Spor Toto Cycling Team | |
150. | Diego Pablo Sevilla | EOLO-Kometa | |
151. | Sebastian Berwick | Israel Start-Up Nation | |
152. | Carmelo Urbano | Caja Rural-Seguros RGA | |
153. | Emerson Oronte | Rally Cycling | |
154. | Samuele Rivi | EOLO-Kometa | |
155. | Quentin Venner | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
156. | Jonathan Clarke | Wildlife Generation Pro Cycling | |
157. | Ferit Şamli | Spor Toto Cycling Team | |
158. | Matvey Mamykin | Team NIPPO-Provence-PTS Conti | |
159. | Joel Suter | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
160. | Juan Antonio Lopez-cozar | Burgos-BH | |
161. | Josu Etxeberria | Caja Rural-Seguros RGA | |
162. | Matthias Brandle | Israel Start-Up Nation | |
163. | Nickolas Zukowsky | Rally Cycling | 00:24 |
164. | Frederik Rodenberg | Uno-X Pro Cycling Team | |
165. | Umberto Poli | Team Novo Nordisk | 00:54 |
166. | Sacha Modolo | Alpecin-Fenix | |
167. | Stijn Steels | Deceuninck-Quick Step | 01:25 |
168. | Tom Paquot | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
169. | Rasmus Tiller | Uno-X Pro Cycling Team | 02:17 |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Mark Cavendish | Deceuninck-Quick Step | 10:03:14 |
2. | Jasper Philipsen | Alpecin-Fenix | 00:08 |
3. | Arvid de Kleijn | Rally Cycling | 00:10 |
4. | Kristoffer Halvorsen | Uno-X Pro Cycling Team | 00:14 |
5. | André Greipel | Israel Start-Up Nation | 00:16 |
6. | Stanisław Aniołkowski | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
7. | Pierre Barbier | Delko | |
8. | Artyom Zakharov | Astana-Premier Tech | 00:17 |
9. | Garikoitz Bravo | Euskaltel-Euskadi | |
10. | Sean de Bie | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
11. | Szymon Tracz | Team NIPPO-Provence-PTS Conti | 00:18 |
12. | Vitaliy Buts | Salcano Sakarya BB Team | |
13. | Pierre Rolland | B&B Hotels p/b KTM | |
14. | Mathias Le Turnier | Delko | 00:19 |
15. | Giovanni Lonardi | Bardiani-CSF-Faizanè | 00:20 |
16. | Manuel Penalver | Burgos-BH | |
17. | Eduard-Michael Grosu | Delko | |
18. | Manuel Belletti | EOLO-Kometa | |
19. | Søren Waerenskjold | Uno-X Pro Cycling Team | |
20. | Lars Kulbe | Team SKS Sauerland NRW | |
21. | Juan José Lobato | Euskaltel-Euskadi | |
22. | Andrea Peron | Team Novo Nordisk | |
23. | Noah Granigan | Wildlife Generation Pro Cycling | |
24. | Mamyr Stash | Spor Toto Cycling Team | |
25. | Martins Pluto | ABLOC CT | |
26. | Lionel Taminiaux | Alpecin-Fenix | |
27. | Wesley Vercamst | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
28. | Josip Rumac | Androni Giocattoli-Sidermec | |
29. | Georgios Bouglas | Salcano Sakarya BB Team | |
30. | Siarhei Shauchenka | Minsk Cycling Club | |
31. | Damiano Cima | Gazprom-RusVelo | |
32. | Per Munstermann | Team SKS Sauerland NRW | |
33. | David Gonzalez | Caja Rural-Seguros RGA | |
34. | Gleb Brussenskiy | Astana-Premier Tech | |
35. | Jonas Castrique | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
36. | Calvin Dik | Team NIPPO-Provence-PTS Conti | |
37. | Willie Smit | Burgos-BH | |
38. | Ahmet Orken | Team Sapura Cycling | |
39. | Bodi Del Grosso | ABLOC CT | |
40. | Quentin Pacher | B&B Hotels p/b KTM | |
41. | Luca Wackermann | EOLO-Kometa | |
42. | Merhawi Kudus | Astana-Premier Tech | |
43. | Sebastian Schonberger | B&B Hotels p/b KTM | |
44. | Hijiri Oda | Team NIPPO-Provence-PTS Conti | |
45. | Julen Irizar | Euskaltel-Euskadi | |
46. | Alex Hoehn | Wildlife Generation Pro Cycling | |
47. | Nikita Stalnov | Astana-Premier Tech | |
48. | Umberto Marengo | Bardiani-CSF-Faizanè | |
49. | Meindert Weulink | ABLOC CT | |
50. | Jetse Bol | Burgos-BH | |
51. | Eduardo Sepulveda | Androni Giocattoli-Sidermec | |
52. | Stijn Daemen | ABLOC CT | |
53. | Yevgeniy Gidich | Astana-Premier Tech | |
54. | Serghei Țvetcov | Wildlife Generation Pro Cycling | |
55. | Igor Boev | Gazprom-RusVelo | |
56. | Péter Kusztor | Team Novo Nordisk | |
57. | Alvaro José Hodeg | Deceuninck-Quick Step | |
58. | Ziga Jerman | Androni Giocattoli-Sidermec | |
59. | Aritz Bagues | Caja Rural-Seguros RGA | |
60. | Manuel Diaz José | Delko | |
61. | Mykhaylo Kononenko | Salcano Sakarya BB Team | |
62. | Ivan Charniauski | Minsk Cycling Club | |
63. | Diego Rubio | Burgos-BH | |
64. | Luca Mozzato | B&B Hotels p/b KTM | |
65. | Javier Romo | Astana-Premier Tech | |
66. | Artem Nych | Gazprom-RusVelo | |
67. | Matteo Malucelli | Androni Giocattoli-Sidermec | |
68. | Jay Vine | Alpecin-Fenix | |
69. | Fabio Christen | Team NIPPO-Provence-PTS Conti | |
70. | Rick Zabel | Israel Start-Up Nation | |
71. | Cyril Gautier | B&B Hotels p/b KTM | |
72. | Peio Goikoetxea | Euskaltel-Euskadi | |
73. | Cristian Raileanu | Team Sapura Cycling | |
74. | Héctor Saez | Caja Rural-Seguros RGA | |
75. | Burak Abay | Salcano Sakarya BB Team | |
76. | Maxime Chevalier | B&B Hotels p/b KTM | |
77. | Marcel Meisen | Alpecin-Fenix | |
78. | Kent Ross | Wildlife Generation Pro Cycling | |
79. | Delio Fernandez | Delko | |
80. | Anders Halland Johannessen | Uno-X Pro Cycling Team | |
81. | Anthon Charmig | Uno-X Pro Cycling Team | |
82. | Stijn Appel | ABLOC CT | |
83. | Oliver Behringer | Team Novo Nordisk | |
84. | Evgeny Shalunov | Gazprom-RusVelo | |
85. | Mattia Frapporti | EOLO-Kometa | |
86. | Shane Archbold | Deceuninck-Quick Step | |
87. | Rodrigo Contreras | Astana-Premier Tech | |
88. | Joel Nicolau | Caja Rural-Seguros RGA | |
89. | Alexei Shnyrko | Minsk Cycling Club | |
90. | Ulises Alfredo Castillo | Wildlife Generation Pro Cycling | |
91. | ROSLI Muhammad Nur Aiman Bin | Team Sapura Cycling | |
92. | Gavin Mannion | Rally Cycling | |
93. | Erik Nordsaeter Resell | Uno-X Pro Cycling Team | |
94. | Kevin Kuhn | Team NIPPO-Provence-PTS Conti | |
95. | Anton Kuzmin | Gazprom-RusVelo | |
96. | Branislau Samoilau | Minsk Cycling Club | |
97. | Johannes Adamietz | Team SKS Sauerland NRW | |
98. | Jonathan Bogli | Team NIPPO-Provence-PTS Conti | |
99. | Alexander Krieger | Alpecin-Fenix | |
100. | Onur Balkan | Salcano Sakarya BB Team | |
101. | Alex Dowsett | Israel Start-Up Nation | |
102. | Jokin Aranburu | Euskaltel-Euskadi | |
103. | Vasili Strokau | Minsk Cycling Club | |
104. | Gabriel Reguero | Spor Toto Cycling Team | |
105. | Oguzhan Tiryaki | Spor Toto Cycling Team | |
106. | Yauhen Sobal | Minsk Cycling Club | |
107. | Samuele Zoccarato | Bardiani-CSF-Faizanè | |
108. | Nils Sinschek | ABLOC CT | |
109. | Mustafa Sayar | Salcano Sakarya BB Team | |
110. | Joonas Henttala | Team Novo Nordisk | |
111. | Martí Vigo | Androni Giocattoli-Sidermec | |
112. | Stanislau Bazhkou | Minsk Cycling Club | |
113. | Francjasco Gavazzi | EOLO-Kometa | |
114. | Jesse Ewart | Team Sapura Cycling | |
115. | Mirco Maestri | Bardiani-CSF-Faizanè | |
116. | Jhojan Garcia | Caja Rural-Seguros RGA | |
117. | Anatoliy Budyak | Spor Toto Cycling Team | |
118. | Nicola Venchiarutti | Androni Giocattoli-Sidermec | |
119. | Nikolay Cherkasov | Gazprom-RusVelo | |
120. | Iker Ballarin | Euskaltel-Euskadi | |
121. | Ibai Azurmendi | Euskaltel-Euskadi | |
122. | Elchin Asadov | Salcano Sakarya BB Team | |
123. | Pier-André Cote | Rally Cycling | |
124. | Jon Knolle | Team SKS Sauerland NRW | |
125. | Danilo Celano | Team Sapura Cycling | |
126. | Gabriel Muller | Burgos-BH | |
127. | David Lozano | Team Novo Nordisk | |
128. | Giovanni Visconti | Bardiani-CSF-Faizanè | |
129. | Iljo Keisse | Deceuninck-Quick Step | |
130. | Isaac Canton | Burgos-BH | |
131. | Kévin Reza | B&B Hotels p/b KTM | |
132. | Vincenzo Albanese | EOLO-Kometa | |
133. | Logan Phippen | Team Novo Nordisk | |
134. | Kevin Rivera | Bardiani-CSF-Faizanè | |
135. | Akmal Hakim Zakaria | Team Sapura Cycling | |
136. | Alessandro Tonelli | Bardiani-CSF-Faizanè | |
137. | Jonathan Clarke | Wildlife Generation Pro Cycling | |
138. | Tim Neffgen | Team SKS Sauerland NRW | |
139. | Michel Giesselmann | Team SKS Sauerland NRW | |
140. | Kyle Murphy | Rally Cycling | |
141. | Mauro Finetto | Delko | |
142. | Emre Yavuz | Spor Toto Cycling Team | |
143. | Guy Sagiv | Israel Start-Up Nation | |
144. | Cormac Mcgeough | Wildlife Generation Pro Cycling | |
145. | Alexander Richardson | Alpecin-Fenix | |
146. | Diego Pablo Sevilla | EOLO-Kometa | |
147. | Muhamad Zawawi Azman | Team Sapura Cycling | |
148. | Emerson Oronte | Rally Cycling | |
149. | Samuele Rivi | EOLO-Kometa | |
150. | Halil İbrahim Dogan | Spor Toto Cycling Team | |
151. | Sebastian Berwick | Israel Start-Up Nation | |
152. | Juan Antonio Lopez-cozar | Burgos-BH | |
153. | Carmelo Urbano | Caja Rural-Seguros RGA | |
154. | Quentin Venner | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
155. | Josu Etxeberria | Caja Rural-Seguros RGA | |
156. | Matvey Mamykin | Team NIPPO-Provence-PTS Conti | |
157. | Joel Suter | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
158. | Nickolas Zukowsky | Rally Cycling | 00:44 |
159. | Ivar Slik | ABLOC CT | 00:48 |
160. | Matthias Brandle | Israel Start-Up Nation | 01:19 |
161. | Frederik Rodenberg | Uno-X Pro Cycling Team | 01:20 |
162. | Davide Cimolai | Israel Start-Up Nation | 01:31 |
163. | Ferit Şamli | Spor Toto Cycling Team | 01:44 |
164. | Tom Paquot | Bingoal Pauwels Sauces WB | 01:45 |
165. | Stijn Steels | Deceuninck-Quick Step | |
166. | Umberto Poli | Team Novo Nordisk | 01:47 |
167. | Sacha Modolo | Alpecin-Fenix | 02:00 |
168. | Fabio Jakobsen | Deceuninck-Quick Step | 02:06 |
169. | Rasmus Tiller | Uno-X Pro Cycling Team | 05:32 |
Pod nieobecność ubiegłorocznego zwycięzcy, Primoza Roglica, z numerem jeden pojedzie drugi zawodnik tamtego wyścigu Geriant Thomas.
Evita Muzic dumna z siebie. Daria Pikulik bez ogródek o tym, jak przygotowania olimpijskie wyglądają w Polsce. Marta Lach znowu…
Francuzka Evita Muzic (FDJ-Suez) wygrała po wspinaczce do Laguna Negra szósty etap La Vuelta Femenina.
Zapowiedź 1. etapu Giro d’Italia 2024. 4 maja (sobota): Venaria Reale – Turyn (140 km ⭐️⭐️⭐️).
Red Bull oficjalnie z Bora-hansgrohe. Amy Pieters podała SD Worx do sądu. Nicholas van der Merwe wygrywa w Chełmży. Wiadomości…
Giro d'Italia, czyli pierwszy Grand Tour w sezonie kolarskim. Trzy tygodnie walki o bezcenną maglia rosa. Oto co czeka ich…
Zobacz komentarze
Brawo dla Staszka, są perspektywy na zwycięstwo.
Cav mnie zadziwia, ewidentnie odżył w tym sezonie.
Dobra ekipa to i wyniki są