Lucas Hamilton (Mitchelton-Scott) sięgnął po zwycięstwo na czwartym etapie Tirreno-Adriatico.
Australijczyk do mety dotarł przed Fausto Masnadą (Deceuninck-Quick-Step). Grupę faworytów przyprowadził Michael Woods (EF Pro Cycling), który zajął trzecie miejsce i utrzymał prowadzenie w klasyfikacji generalnej.
Rafał Majka przeciął linię mety w pierwszej dziesiątce i obronił pozycję wicelidera.
Czwarty etap “Wyścigu Dwóch Mórz” poprowadził drogami Umbrii. Zawodników czekało pierwsze starcie z Apeninami. Przewidziano trzy górskie premie w drugiej połowie odcinka: Forca di Gualdo (10,4 km; 7,4%), Rifugio Perugia (3,5 km; 7%) i Ospedaletto (7 km; 6,2%) 11 kilometrów przed metą. Finisz po 194-kilometrach zaplanowano w miejscowości Cascia, do której poprowadził zjazd.
Kolarze rozpoczęli ściganie w szalonym tempie. Liczne próby zawiązania ucieczki kończyły się niepowodzeniem. Dopiero po godzinie od startu skuteczną akcję podjęli: Mathias Frank (AG2R La Mondiale), Davide Gaburro (Androni Giocattoli-Sidermec), Manuele Boaro (Astana Pro Team), Jan Tratnik (Bahrain-McLaren), Alessandro Tonelli (Bardiani-CSF-Faizane), Davide Ballerini (Deceuninck-Quick-Step), Marco Canola (Gazprom-RusVelo), Kobe Goossens (Lotto Soudal), Hector Carretero (Movistar Team) i Michael Matthews (Team Sunweb).
Na pierwszej górskiej premii kilku harcowników nie wytrzymało tempa i na czele pozostali jedynie: Frank, Tonelli, Carretero i Matthews.
Akcję zaczepną podjęli Daniel Navarro (Israel Start-Up Nation), Louis Meintjes (NTT Pro Cycling) i Rui Costa (UAE-Team Emirates), ale na początku finałowego podjazdu wszystkie grupki zostały wchłonięte przez rozpędzony peleton.
Tempo dyktowali kolarze Ineos, ale pierwszy stromizny Ospedaletto do ataku wykorzystał Simon Yates (Mitchelton-Scott). Za Brytyjczykiem podążyli: lider Michael Woods i Geraint Thomas (Ineos Grenadiers). Po chwili do prowadzącej trójki przeskoczył także Aleksandr Vlasov (Astana) z Rafałem Majką za plecami. Gorszy dzień trafił innego kolarza Astany Jakoba Fuglsanga.
Na zjeździe współpraca w grupie nie układała się i kilku zawodników zdołało dojechać do faworytów. Chwilę impasu przerwał Lucas Hamilton, za którym pognał Fausto Masnada.
Dwójka wjechała na ostatni kilometr z przewagą 16 sekund i stoczyła między sobą walkę o zwycięstwo. W batalii lepszy okazał się Australijczyk, który odstawił Włocha o kilka długości roweru.
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Lucas Hamilton | Mitchelton-Scott | 4:46:22 |
2. | Fausto Masnada | Deceuninck-Quick Step | |
3. | Michael Woods | EF Pro Cycling | 00:10 |
4. | Aleksandr Vlasov | Astana Pro Team | |
5. | Geraint Thomas | Ineos Grenadiers | |
6. | Wilco Kelderman | Team Sunweb | |
7. | Jack Haig | Mitchelton-Scott | |
8. | Rafał Majka | Bora-hansgrohe | |
9. | James Knox | Deceuninck-Quick Step | |
10. | Simon Yates | Mitchelton-Scott | |
11. | Sam Oomen | Team Sunweb | 00:15 |
12. | Gianluca Brambilla | Trek-Segafredo | 00:53 |
13. | Alex Aranburu | Astana Pro Team | |
14. | Bruno Armirail | Groupama-FDJ | |
15. | Jai Hindley | Team Sunweb | |
16. | Patrick Konrad | Bora-hansgrohe | |
17. | Matteo Fabbro | Bora-hansgrohe | |
18. | Louis Meintjes | NTT Pro Cycling | |
19. | Hermann Pernsteiner | Bahrain-McLaren | |
20. | Louis Vervaeke | Alpecin-Fenix | |
21. | Rui Costa | UAE Team Emirates | |
22. | Denis Nekrasov | Gazprom-RusVelo | |
23. | Víctor de La Parte | CCC Team | |
24. | Tao Geoghegan Hart | Ineos Grenadiers | 01:04 |
25. | Jakob Fuglsang | Astana Pro Team | |
26. | Giovanni Visconti | Vini Zabù-KTM | 01:25 |
27. | Larry Warbasse | AG2R La Mondiale | |
28. | Davide Villella | Movistar Team | |
29. | Matteo Jorgenson | Movistar Team | |
30. | Giovanni Carboni | Bardiani-CSF-Faizanè | |
31. | Jonathan Klever Caicedo | EF Pro Cycling | |
32. | Benjamin Thomas | Groupama-FDJ | |
33. | Sergio Henao | UAE Team Emirates | |
34. | Tanel Kangert | EF Pro Cycling | |
35. | Vincenzo Nibali | Trek-Segafredo | |
36. | Pieter Weening | Trek-Segafredo | |
37. | Jaakko Hanninen | AG2R La Mondiale | |
38. | Christoph Pfingsten | Jumbo-Visma | 03:54 |
39. | Enrico Gasparotto | NTT Pro Cycling | |
40. | Daniel Navarro | Israel Start-Up Nation | |
41. | Sergio Samitier | Movistar Team | 04:28 |
42. | Will Barta | CCC Team | |
43. | Kilian Frankiny | Groupama-FDJ | 05:13 |
44. | Pavel Kochetkov | CCC Team | |
45. | Carl Fredrik Hagen | Lotto Soudal | |
46. | Amanuel Ghebreigzabhier | NTT Pro Cycling | |
47. | Mathieu van der Poel | Alpecin-Fenix | |
48. | Andrea Vendrame | AG2R La Mondiale | |
49. | Ruben Guerreiro | EF Pro Cycling | |
50. | Chris Hamilton | Team Sunweb | |
51. | Rohan Dennis | Ineos Grenadiers | 06:58 |
52. | Oscar Rodriguez | Astana Pro Team | 07:40 |
53. | Eduardo Sepulveda | Movistar Team | |
54. | Mathias Frank | AG2R La Mondiale | 08:17 |
55. | Michael Matthews | Team Sunweb | |
56. | Paweł Poljański | Bora-hansgrohe | |
57. | Salvatore Puccio | Ineos Grenadiers | |
58. | Pascal Eenkhoorn | Jumbo-Visma | |
59. | Alessandro Tonelli | Bardiani-CSF-Faizanè | |
60. | Julien Bernard | Trek-Segafredo | |
61. | Antonio Nibali | Trek-Segafredo | |
62. | Geoffrey Bouchard | AG2R La Mondiale | 09:55 |
63. | Chris Froome | Ineos Grenadiers | |
64. | Martijn Tusveld | Team Sunweb | |
65. | Brent Bookwalter | Mitchelton-Scott | |
66. | Davide Gabburo | Androni Giocattoli-Sidermec | |
67. | Héctor Carretero | Movistar Team | |
68. | Silvan Dillier | AG2R La Mondiale | 11:32 |
69. | Dylan Teuns | Bahrain-McLaren | |
70. | Alex Kirsch | Trek-Segafredo | |
71. | Jan Tratnik | Bahrain-McLaren | |
72. | Otto Vergaerde | Alpecin-Fenix | 12:25 |
73. | Aleksey Rybalkin | Gazprom-RusVelo | 12:27 |
74. | Ivan Rovny | Gazprom-RusVelo | |
75. | Davide Ballerini | Deceuninck-Quick Step | 13:35 |
76. | Anthony Roux | Groupama-FDJ | 13:56 |
77. | Olivier Le Gac | Groupama-FDJ | |
78. | Alexander Cataford | Israel Start-Up Nation | |
79. | Dimitri Claeys | Cofidis, Solutions Crédits | |
80. | Kobe Goossens | Lotto Soudal | |
81. | Manuele Boaro | Astana Pro Team | 15:48 |
82. | Simon Clarke | EF Pro Cycling | 17:17 |
83. | Magnus Cort | EF Pro Cycling | |
84. | Stefano Oldani | Lotto Soudal | 17:26 |
85. | Łukasz Wiśniowski | CCC Team | |
86. | Axel Domont | AG2R La Mondiale | |
87. | Kristian Sbaragli | Alpecin-Fenix | |
88. | Yuriy Natarov | Astana Pro Team | |
89. | Fabio Felline | Astana Pro Team | |
90. | Paul Martens | Jumbo-Visma | |
91. | Marco Frapporti | Vini Zabù-KTM | |
92. | Jonas Rickaert | Alpecin-Fenix | 19:30 |
93. | Niki Terpstra | Team Total Direct Energie | 21:22 |
94. | Rick Zabel | Israel Start-Up Nation | |
95. | Adam Hansen | Lotto Soudal | |
96. | Alex Dowsett | Israel Start-Up Nation | |
97. | Michael Hepburn | Mitchelton-Scott | |
98. | Nathan Haas | Cofidis, Solutions Crédits | |
99. | James Mitri | Vini Zabù-KTM | |
100. | Fabio Sabatini | Cofidis, Solutions Crédits | |
101. | Maarten Wynants | Jumbo-Visma | |
102. | Dries van Gestel | Team Total Direct Energie | |
103. | Timo Roosen | Jumbo-Visma | |
104. | Mike Teunissen | Jumbo-Visma | |
105. | Koen de Kort | Trek-Segafredo | |
106. | Guy Sagiv | Israel Start-Up Nation | |
107. | Jos van Emden | Jumbo-Visma | |
108. | Julien Vermote | Cofidis, Solutions Crédits | |
109. | Edoardo Affini | Mitchelton-Scott | |
110. | Josip Rumac | Androni Giocattoli-Sidermec | |
111. | Mikkel Bjerg | UAE Team Emirates | |
112. | Albert Torres | Movistar Team | |
113. | Florian Vermeersch | Lotto Soudal | |
114. | Nikolas Maes | Lotto Soudal | |
115. | Adrien Petit | Team Total Direct Energie | |
116. | Fabio Mazzucco | Bardiani-CSF-Faizanè | |
117. | Iljo Keisse | Deceuninck-Quick Step | |
118. | Daniel Savini | Bardiani-CSF-Faizanè | |
119. | Francjasco Romano | Bardiani-CSF-Faizanè | |
120. | Simone Velasco | Gazprom-RusVelo | |
121. | Veljko Stojnic | Vini Zabù-KTM | |
122. | Victor Campenaerts | NTT Pro Cycling | |
123. | Jhonatan Restrepo | Androni Giocattoli-Sidermec | |
124. | Juan Diego Alba | Movistar Team | |
125. | Igor Boev | Gazprom-RusVelo | |
126. | Samuele Battistella | NTT Pro Cycling | |
127. | Alexandr Riabushenko | UAE Team Emirates | |
128. | Fernando Gaviria | UAE Team Emirates | |
129. | Maximiliano Richeze | UAE Team Emirates | |
130. | Juan Sebastián Molano | UAE Team Emirates | |
131. | Florian Senechal | Deceuninck-Quick Step | |
132. | Lorrenzo Manzin | Team Total Direct Energie | |
133. | Maciej Bodnar | Bora-hansgrohe | |
134. | Matthias Brandle | Israel Start-Up Nation | |
135. | Pascal Ackermann | Bora-hansgrohe | |
136. | Carlos Barbero | NTT Pro Cycling | |
137. | Imerio Cima | Gazprom-RusVelo | |
138. | Alberto Dainese | Team Sunweb | |
139. | Tim Merlier | Alpecin-Fenix | |
140. | Stijn Steels | Deceuninck-Quick Step | |
141. | Julien Simon | Team Total Direct Energie | |
142. | Bert van Lerberghe | Deceuninck-Quick Step | |
143. | Kenneth Vanbilsen | Cofidis, Solutions Crédits | |
144. | Georg Zimmermann | CCC Team | |
145. | Piet Allegaert | Cofidis, Solutions Crédits | |
146. | Cameron Meyer | Mitchelton-Scott | |
147. | Nathan van Hooydonck | CCC Team | |
148. | Attilio Viviani | Cofidis, Solutions Crédits | |
149. | Filippo Ganna | Ineos Grenadiers | |
150. | Giovanni Lonardi | Bardiani-CSF-Faizanè | |
151. | Heinrich Haussler | Bahrain-McLaren | |
152. | Lawson Craddock | EF Pro Cycling | |
153. | Riccardo Stacchiotti | Vini Zabù-KTM | |
154. | Iván Garcia Cortina | Bahrain-McLaren | |
155. | Romain Seigle | Groupama-FDJ | |
156. | Tobias Ludvigsson | Groupama-FDJ | |
157. | Davide Cimolai | Israel Start-Up Nation | |
158. | Benjamin Dyball | NTT Pro Cycling | |
159. | Jonathan Hivert | Team Total Direct Energie | |
160. | Dries de Bondt | Alpecin-Fenix | |
161. | Szymon Sajnok | CCC Team | |
162. | Marco Canola | Gazprom-RusVelo | |
163. | Simon Pellaud | Androni Giocattoli-Sidermec | |
164. | Luca Wackermann | Vini Zabù-KTM | 21:50 |
165. | Edoardo Zardini | Vini Zabù-KTM | 22:47 |
166. | Matthew Holmes | Lotto Soudal | 24:28 |
DNF | Luca Pacioni | Androni Giocattoli-Sidermec | |
DNF | Umberto Orsini | Bardiani-CSF-Faizanè | |
DNF | Rüdiger Selig | Bora-hansgrohe | |
DNF | Rein Taaramae | Team Total Direct Energie | |
DNS | Eddie Dunbar | Ineos Grenadiers |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Michael Woods | EF Pro Cycling | 18:05:52 |
2. | Rafał Majka | Bora-hansgrohe | 00:09 |
3. | Fausto Masnada | Deceuninck-Quick Step | 00:18 |
4. | Lucas Hamilton | Mitchelton-Scott | 00:27 |
5. | Wilco Kelderman | Team Sunweb | 00:30 |
6. | Geraint Thomas | Ineos Grenadiers | 00:34 |
7. | Simon Yates | Mitchelton-Scott | |
8. | Aleksandr Vlasov | Astana Pro Team | |
9. | Jack Haig | Mitchelton-Scott | 00:47 |
10. | James Knox | Deceuninck-Quick Step | |
11. | Sam Oomen | Team Sunweb | 00:52 |
12. | Patrick Konrad | Bora-hansgrohe | 01:17 |
13. | Jakob Fuglsang | Astana Pro Team | 01:28 |
14. | Víctor de La Parte | CCC Team | 01:30 |
15. | Rui Costa | UAE Team Emirates | |
16. | Louis Meintjes | NTT Pro Cycling | |
17. | Bruno Armirail | Groupama-FDJ | |
18. | Alex Aranburu | Astana Pro Team | |
19. | Matteo Fabbro | Bora-hansgrohe | |
20. | Louis Vervaeke | Alpecin-Fenix | |
21. | Gianluca Brambilla | Trek-Segafredo | 01:41 |
22. | Sergio Henao | UAE Team Emirates | 01:49 |
23. | Tanel Kangert | EF Pro Cycling | |
24. | Vincenzo Nibali | Trek-Segafredo | 02:02 |
25. | Giovanni Visconti | Vini Zabù-KTM | |
26. | Jaakko Hanninen | AG2R La Mondiale | |
27. | Larry Warbasse | AG2R La Mondiale | |
28. | Denis Nekrasov | Gazprom-RusVelo | 02:37 |
29. | Jai Hindley | Team Sunweb | 02:43 |
30. | Davide Villella | Movistar Team | 03:09 |
31. | Hermann Pernsteiner | Bahrain-McLaren | 03:33 |
32. | Daniel Navarro | Israel Start-Up Nation | 05:44 |
33. | Andrea Vendrame | AG2R La Mondiale | 05:50 |
34. | Mathieu van der Poel | Alpecin-Fenix | |
35. | Kilian Frankiny | Groupama-FDJ | 07:03 |
36. | Amanuel Ghebreigzabhier | NTT Pro Cycling | 07:53 |
37. | Carl Fredrik Hagen | Lotto Soudal | |
38. | Will Barta | CCC Team | 08:41 |
39. | Pavel Kochetkov | CCC Team | 09:21 |
40. | Chris Hamilton | Team Sunweb | 09:26 |
41. | Tao Geoghegan Hart | Ineos Grenadiers | 09:30 |
42. | Christoph Pfingsten | Jumbo-Visma | 09:51 |
43. | Jonathan Klever Caicedo | EF Pro Cycling | |
44. | Pieter Weening | Trek-Segafredo | 10:44 |
45. | Geoffrey Bouchard | AG2R La Mondiale | 11:39 |
46. | Matteo Jorgenson | Movistar Team | 11:53 |
47. | Oscar Rodriguez | Astana Pro Team | |
48. | Mathias Frank | AG2R La Mondiale | 12:24 |
49. | Paweł Poljański | Bora-hansgrohe | 12:30 |
50. | Silvan Dillier | AG2R La Mondiale | 13:32 |
51. | Davide Gabburo | Androni Giocattoli-Sidermec | 14:08 |
52. | Héctor Carretero | Movistar Team | 14:47 |
53. | Pascal Eenkhoorn | Jumbo-Visma | 15:02 |
54. | Olivier Le Gac | Groupama-FDJ | 15:46 |
55. | Dylan Teuns | Bahrain-McLaren | 16:26 |
56. | Enrico Gasparotto | NTT Pro Cycling | 16:29 |
57. | Benjamin Thomas | Groupama-FDJ | 16:30 |
58. | Eduardo Sepulveda | Movistar Team | 16:37 |
59. | Julien Bernard | Trek-Segafredo | 17:36 |
60. | Michael Matthews | Team Sunweb | 17:45 |
61. | Ruben Guerreiro | EF Pro Cycling | 17:48 |
62. | Simon Clarke | EF Pro Cycling | 17:54 |
63. | Brent Bookwalter | Mitchelton-Scott | 18:21 |
64. | Salvatore Puccio | Ineos Grenadiers | 18:45 |
65. | Alexander Cataford | Israel Start-Up Nation | 19:31 |
66. | Sergio Samitier | Movistar Team | 19:33 |
67. | Paul Martens | Jumbo-Visma | 21:36 |
68. | Luca Wackermann | Vini Zabù-KTM | 22:27 |
69. | Martijn Tusveld | Team Sunweb | 22:30 |
70. | Antonio Nibali | Trek-Segafredo | 22:43 |
71. | Anthony Roux | Groupama-FDJ | 23:15 |
72. | Josip Rumac | Androni Giocattoli-Sidermec | 24:02 |
73. | Jan Tratnik | Bahrain-McLaren | 24:07 |
74. | Aleksey Rybalkin | Gazprom-RusVelo | 25:21 |
75. | Dimitri Claeys | Cofidis, Solutions Crédits | 25:31 |
76. | Florian Senechal | Deceuninck-Quick Step | 25:35 |
77. | Marco Frapporti | Vini Zabù-KTM | 25:51 |
78. | Łukasz Wiśniowski | CCC Team | 25:52 |
79. | Tobias Ludvigsson | Groupama-FDJ | 26:05 |
80. | Daniel Savini | Bardiani-CSF-Faizanè | 26:26 |
81. | Giovanni Carboni | Bardiani-CSF-Faizanè | 27:00 |
82. | Davide Ballerini | Deceuninck-Quick Step | 27:01 |
83. | Dries van Gestel | Team Total Direct Energie | 27:08 |
84. | Alex Kirsch | Trek-Segafredo | 27:12 |
85. | Stefano Oldani | Lotto Soudal | 27:54 |
86. | Chris Froome | Ineos Grenadiers | 28:21 |
87. | Nathan Haas | Cofidis, Solutions Crédits | 28:23 |
88. | Axel Domont | AG2R La Mondiale | 28:25 |
89. | Alessandro Tonelli | Bardiani-CSF-Faizanè | 28:40 |
90. | Romain Seigle | Groupama-FDJ | 29:48 |
91. | Simone Velasco | Gazprom-RusVelo | |
92. | Kristian Sbaragli | Alpecin-Fenix | 30:01 |
93. | Fabio Felline | Astana Pro Team | |
94. | Nathan van Hooydonck | CCC Team | 30:23 |
95. | Mike Teunissen | Jumbo-Visma | 30:41 |
96. | Georg Zimmermann | CCC Team | |
97. | Timo Roosen | Jumbo-Visma | |
98. | Jos van Emden | Jumbo-Visma | |
99. | Cameron Meyer | Mitchelton-Scott | |
100. | Maarten Wynants | Jumbo-Visma | |
101. | Benjamin Dyball | NTT Pro Cycling | |
102. | Rohan Dennis | Ineos Grenadiers | 31:26 |
103. | Nikolas Maes | Lotto Soudal | 31:50 |
104. | Alexandr Riabushenko | UAE Team Emirates | |
105. | Ivan Rovny | Gazprom-RusVelo | 32:50 |
106. | Matthew Holmes | Lotto Soudal | 33:29 |
107. | Marco Canola | Gazprom-RusVelo | 33:56 |
108. | Samuele Battistella | NTT Pro Cycling | 34:48 |
109. | Lorrenzo Manzin | Team Total Direct Energie | 35:48 |
110. | Carlos Barbero | NTT Pro Cycling | |
111. | Veljko Stojnic | Vini Zabù-KTM | |
112. | Juan Diego Alba | Movistar Team | 36:27 |
113. | Kobe Goossens | Lotto Soudal | 37:19 |
114. | Magnus Cort | EF Pro Cycling | 37:36 |
115. | Mikkel Bjerg | UAE Team Emirates | |
116. | Yuriy Natarov | Astana Pro Team | 37:49 |
117. | Manuele Boaro | Astana Pro Team | 39:11 |
118. | Piet Allegaert | Cofidis, Solutions Crédits | 39:48 |
119. | Bert van Lerberghe | Deceuninck-Quick Step | |
120. | Victor Campenaerts | NTT Pro Cycling | 40:14 |
121. | Otto Vergaerde | Alpecin-Fenix | 40:16 |
122. | Julien Vermote | Cofidis, Solutions Crédits | 41:45 |
123. | Fabio Mazzucco | Bardiani-CSF-Faizanè | |
124. | Francjasco Romano | Bardiani-CSF-Faizanè | |
125. | Filippo Ganna | Ineos Grenadiers | |
126. | Iljo Keisse | Deceuninck-Quick Step | 42:54 |
127. | Stijn Steels | Deceuninck-Quick Step | 44:26 |
128. | Rick Zabel | Israel Start-Up Nation | 44:41 |
129. | Albert Torres | Movistar Team | 44:45 |
130. | Michael Hepburn | Mitchelton-Scott | |
131. | Koen de Kort | Trek-Segafredo | |
132. | Lawson Craddock | EF Pro Cycling | |
133. | Florian Vermeersch | Lotto Soudal | |
134. | Iván Garcia Cortina | Bahrain-McLaren | |
135. | Alex Dowsett | Israel Start-Up Nation | |
136. | Guy Sagiv | Israel Start-Up Nation | |
137. | Jhonatan Restrepo | Androni Giocattoli-Sidermec | |
138. | Igor Boev | Gazprom-RusVelo | |
139. | James Mitri | Vini Zabù-KTM | |
140. | Julien Simon | Team Total Direct Energie | |
141. | Fabio Sabatini | Cofidis, Solutions Crédits | |
142. | Heinrich Haussler | Bahrain-McLaren | |
143. | Jonas Rickaert | Alpecin-Fenix | 45:12 |
144. | Adam Hansen | Lotto Soudal | 45:15 |
145. | Adrien Petit | Team Total Direct Energie | 45:49 |
146. | Niki Terpstra | Team Total Direct Energie | 46:27 |
147. | Pascal Ackermann | Bora-hansgrohe | 46:44 |
148. | Fernando Gaviria | UAE Team Emirates | 46:52 |
149. | Edoardo Affini | Mitchelton-Scott | 46:57 |
150. | Attilio Viviani | Cofidis, Solutions Crédits | |
151. | Simon Pellaud | Androni Giocattoli-Sidermec | 47:02 |
152. | Imerio Cima | Gazprom-RusVelo | 47:04 |
153. | Davide Cimolai | Israel Start-Up Nation | |
154. | Maximiliano Richeze | UAE Team Emirates | |
155. | Kenneth Vanbilsen | Cofidis, Solutions Crédits | 47:57 |
156. | Maciej Bodnar | Bora-hansgrohe | 48:27 |
157. | Giovanni Lonardi | Bardiani-CSF-Faizanè | 50:19 |
158. | Riccardo Stacchiotti | Vini Zabù-KTM | |
159. | Szymon Sajnok | CCC Team | |
160. | Tim Merlier | Alpecin-Fenix | |
161. | Alberto Dainese | Team Sunweb | |
162. | Juan Sebastián Molano | UAE Team Emirates | 51:12 |
163. | Matthias Brandle | Israel Start-Up Nation | 52:08 |
164. | Dries de Bondt | Alpecin-Fenix | 54:09 |
165. | Jonathan Hivert | Team Total Direct Energie | 57:01 |
166. | Edoardo Zardini | Vini Zabù-KTM | 58:25 |
Evita Muzic dumna z siebie. Daria Pikulik bez ogródek o tym, jak przygotowania olimpijskie wyglądają w Polsce. Marta Lach znowu…
Francuzka Evita Muzic (FDJ-Suez) wygrała po wspinaczce do Laguna Negra szósty etap La Vuelta Femenina.
Zapowiedź 1. etapu Giro d’Italia 2024. 4 maja (sobota): Venaria Reale – Turyn (140 km ⭐️⭐️⭐️).
Red Bull oficjalnie z Bora-hansgrohe. Amy Pieters podała SD Worx do sądu. Nicholas van der Merwe wygrywa w Chełmży. Wiadomości…
Giro d'Italia, czyli pierwszy Grand Tour w sezonie kolarskim. Trzy tygodnie walki o bezcenną maglia rosa. Oto co czeka ich…
Demi Vollering (SD Worx-Protime) zdobyła na Alto del Fuerte Rapitan piąty etap La Vuelta Femenina oraz objęła prowadzenie w klasyfikacji…