Michael Kukrle (Elkov-Kasper) pierwszy przeciął końcową kreskę trzeciego etapu wyścigu Dookoła Mazowsza.
25-letni Czech w Grodzisku Mazowieckim wyprzedził dwóch kompanów ucieczki: Daniela Turka (Israel Cycling Academy) i Pawła Bernasa (Mazowsze Serce Polski).
Czech wyszedł na prowadzenie w klasyfikacji generalnej wyścigu, gdyż grupa goniąca na mecie zameldowała się dopiero 33 sekundy za prowadzącą trójką.
Kolarze rywalizowali na 19-kilometrowej pętli, pokonanej 8 razy.
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Michael Kukrle | Elkov-Kasper | 3:25:30 |
2. | Daniel Turek | Izrael Cycling Academy | |
3. | Paweł Bernas | Mazowsze Serce Polski | |
4. | Felix Gross | Niemcy | 00:33 |
5. | Daniel Babor | Tufo-Pardus Prostějov | |
6. | Stanisław Aniolkowski | CCC Development Team | |
7. | Filippo Fortin | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
8. | Bartlomiej Proc | Pogoń Mostostal Puławy | |
9. | Sylwester Janiszewski | Voster ATS Team | |
10. | Rait Arm | Tartu 2024-Balticchaincycling.com | |
11. | Colin Heiderscheid | Leopard Pro Cycling | |
12. | Samuele Zambelli | Iseo Serrature-Rime-Carnovali | |
13. | Jakub Scibior | Pogoń Mostostal Puławy | |
14. | Alois Kankovsky | Elkov-Kasper | |
15. | Tomas Barta | Tufo-Pardus Prostějov | |
16. | Adrian Banaszek | Mazowsze Serce Polski | |
17. | Marcel Franz | Börntrager-Assos | |
18. | Adam Nocen | WMKS | |
19. | Szymon Krawczyk | CCC Development Team | |
20. | Matteo Furlan | Iseo Serrature-Rime-Carnovali | |
21. | Patrick Haller | Leopard Pro Cycling | |
22. | Daniel Staniszewski | Pogoń Mostostal Puławy | |
23. | Lukáš Kubis | Dukla Banska Bystrica | |
24. | Patryk Gieracki | TC Chrobry Scott Głogów | |
25. | Petr Kelemen | CCC Development Team | |
26. | Robin Plamondon | Izrael Cycling Academy | |
27. | Ben Perry | Izrael Cycling Academy | |
28. | Paweł Franczak | Voster ATS Team | |
29. | Filip Prokopyszyn | Klub Kolarski Tarnovia | |
30. | Pavol Rovder | Dukla Banska Bystrica | |
31. | Adam Foltan | Topforex Lapierre Pro Cycling Team | |
32. | Mateusz Kostanski | Klub Kolarski Tarnovia | |
33. | Filippo Bertone | Iseo Serrature-Rime-Carnovali | |
34. | Jakub Murias | Voster ATS Team | |
35. | Lahav Davidzon | Izrael Cycling Academy | |
36. | Adrian Krupa | Luks Trójka Piaseczno | |
37. | Bartosz Rudyk | Wibatech Merx | |
38. | Justas Beniusis | Klaipeda Cycling Team | |
39. | Jakub Soszka | Cartusia Bike Atelier | |
40. | Damian Slawek | Wibatech Merx | |
42. | Gediminas Bagdonas | Klaipeda Cycling Team | |
44. | Patryk Dabski | WMKS | |
45. | Simon Nagy | Słowacja | |
46. | Maciej Nocen | Cartusia Bike Atelier | |
47. | Kacper Walkowiak | CCC Development Team | |
48. | Marek Gajdula | Topforex Lapierre Pro Cycling Team | |
49. | Pavol Kramarcik | Słowacja | |
50. | Mantas Januskevicius | Klaipeda Cycling Team | |
51. | Alan Banaszek | Mazowsze Serce Polski | |
52. | Marcin Zarebski | TC Chrobry Scott Głogów | |
53. | Kristers Ansons | Tartu 2024-Balticchaincycling.com | |
54. | Andrej Liska | Słowacja | |
55. | Carson Miles | Izrael Cycling Academy | |
56. | Matej Blasko | Topforex Lapierre Pro Cycling Team | |
57. | Dawid Kloc | Pogoń Mostostal Puławy | |
58. | Karel Tyrpekl | Tufo-Pardus Prostějov | |
60. | Richard Coma | Słowacja | |
61. | Szymon Tracz | CCC Development Team | |
62. | Jasper Frahm | Niemcy | |
63. | Markus Pajur | Tartu 2024-Balticchaincycling.com | |
64. | Maciej Paterski | Wibatech Merx | |
65. | Leon Rohde | Niemcy | |
66. | Jan Maas | Leopard Pro Cycling | |
67. | Pawel Szostka | Wibatech Merx | |
68. | Freddy Ovett | Izrael Cycling Academy | |
69. | Martin Chren | Dukla Banska Bystrica | |
70. | Hubert Drobek | Kltc Konin | |
71. | Ben Zwiehoff | Börntrager-Assos | |
72. | Rokas Kmieliauskas | Klaipeda Cycling Team | |
73. | Nikodem Grzenkowicz | Cartusia Bike Atelier | |
74. | Manuel Bosch | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
75. | Jakub Rutkowski | Kltc Konin | |
76. | Jan Barta | Elkov-Kasper | |
77. | Marceli Bogusławski | Wibatech Merx | |
78. | Szymon Rekita | Leopard Pro Cycling | |
80. | Jozef Mank | WMKS | |
81. | Matthias Krizek | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
82. | Adam Kus | TC Chrobry Scott Głogów | |
83. | Lukasz Michalski | TC Chrobry Scott Głogów | |
84. | Miguel Heidemann | Leopard Pro Cycling | |
85. | Adrian Kurek | Mazowsze Serce Polski | |
86. | Dawid Sedzik | TC Chrobry Scott Głogów | |
87. | Tomasz Bala | Pogoń Mostostal Puławy | |
88. | Jakub Otruba | Elkov-Kasper | |
89. | Jiří Petrus | Topforex Lapierre Pro Cycling Team | |
90. | Filip Řeha | Tufo-Pardus Prostějov | |
91. | Antti-Jussi Juntunen | Tartu 2024-Balticchaincycling.com | |
92. | Damian Papierski | CCC Development Team | |
93. | Jan Fijak | Luks Trójka Piaseczno | |
94. | Mateusz Rajtak | Luks Trójka Piaseczno | |
95. | Stefan Solkner | Arbo Bundesteam | |
96. | Adam Stachowiak | Voster ATS Team | |
97. | Tobiasz Pawlak | Mazowsze Serce Polski | |
98. | Norbert Banaszek | Mazowsze Serce Polski | |
100. | Antonin Kostiha | Arbo Bundesteam | |
101. | Marek Canecky | Dukla Banska Bystrica | |
102. | Gleb Karpenko | Tartu 2024-Balticchaincycling.com | |
103. | Theo Reinhardt | Niemcy | |
104. | Moritz Malcharek | Niemcy | |
105. | Maximilian Beyer | Niemcy | |
106. | Luca Regalli | Iseo Serrature-Rime-Carnovali | |
107. | Adrian Teklinski | Kltc Konin | |
108. | Matús Baniar | Słowacja | |
109. | Richard Habermann | Topforex Lapierre Pro Cycling Team | |
110. | Paul Hopfgartner | Arbo Bundesteam | |
111. | Krzysztof Parma | Voster ATS Team | |
112. | Thomas Umhaller | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
113. | Artjom Mirzojev | Tartu 2024-Balticchaincycling.com | |
114. | Piotr Mierzynski | TC Chrobry Scott Głogów | |
115. | Krzysztof Domin | Iseo Serrature-Rime-Carnovali | |
116. | Jan Krukowski | Cartusia Bike Atelier | |
117. | Jan Lamaszewski | Klub Kolarski Tarnovia | |
118. | Andi Bajc | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
119. | Samuel Oros | Słowacja | |
120. | Ján Andrej Cully | Dukla Banska Bystrica | |
121. | Denas Masiulis | Klaipeda Cycling Team | |
122. | Philipp Lang | Arbo Bundesteam | |
123. | Ziga Groselj | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
124. | Matteo Tarolla | Iseo Serrature-Rime-Carnovali | |
125. | Patrik Tybor | Dukla Banska Bystrica | |
126. | Peter Ochsenhofer | Arbo Bundesteam | |
127. | Patrick Schubert | Börntrager-Assos | |
129. | Radoslaw Kiraga | Pogoń Mostostal Puławy | |
130. | Michal Schlegel | Elkov-Kasper | |
131. | Dawid Burczak | WMKS | |
132. | Michal Wenglorz | Luks Trójka Piaseczno | |
133. | Szymon Potasznik | Klub Kolarski Tarnovia | |
134. | Bruno Stocek | Tufo-Pardus Prostějov | |
135. | Mateusz Manowski | Luks Trójka Piaseczno | |
DNF | Dawid Wisniewski | Klub Kolarski Tarnovia | |
DNF | Adrian Krawczyk | Luks Trójka Piaseczno | |
DNF | Marcel Modlinski | Cartusia Bike Atelier | |
DNF | Filip Biernacki | Kltc Konin | |
DNF | Dawid Migas | WMKS |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Michael Kukrle | Elkov-Kasper | 3:28:11 |
2. | Daniel Turek | Izrael Cycling Academy | 00:07 |
3. | Paweł Bernas | Mazowsze Serce Polski | 00:09 |
4. | Felix Gross | Niemcy | 00:37 |
5. | Adrian Banaszek | Mazowsze Serce Polski | 00:39 |
6. | Petr Kelemen | CCC Development Team | 00:41 |
7. | Stanisław Aniolkowski | CCC Development Team | 00:42 |
8. | Antti-Jussi Juntunen | Tartu 2024-Balticchaincycling.com | |
9. | Szymon Tracz | CCC Development Team | 00:43 |
10. | Tobiasz Pawlak | Mazowsze Serce Polski | |
11. | Szymon Krawczyk | CCC Development Team | 00:44 |
12. | Marceli Bogusławski | Wibatech Merx | |
13. | Justas Beniusis | Klaipeda Cycling Team | |
14. | Adrian Kurek | Mazowsze Serce Polski | |
15. | Damian Papierski | CCC Development Team | |
16. | Jakub Otruba | Elkov-Kasper | 00:45 |
18. | Filippo Fortin | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
19. | Rait Arm | Tartu 2024-Balticchaincycling.com | |
20. | Kacper Walkowiak | CCC Development Team | |
21. | Miguel Heidemann | Leopard Pro Cycling | 00:46 |
22. | Colin Heiderscheid | Leopard Pro Cycling | |
23. | Norbert Banaszek | Mazowsze Serce Polski | |
24. | Filip Prokopyszyn | Klub Kolarski Tarnovia | |
25. | Patrick Haller | Leopard Pro Cycling | |
26. | Leon Rohde | Niemcy | |
27. | Adam Kus | TC Chrobry Scott Głogów | 00:47 |
28. | Alan Banaszek | Mazowsze Serce Polski | |
29. | Markus Pajur | Tartu 2024-Balticchaincycling.com | |
30. | Michal Schlegel | Elkov-Kasper | |
31. | Kristers Ansons | Tartu 2024-Balticchaincycling.com | |
32. | Adam Foltan | Topforex Lapierre Pro Cycling Team | |
33. | Nikodem Grzenkowicz | Cartusia Bike Atelier | |
35. | Sylwester Janiszewski | Voster ATS Team | |
36. | Robin Plamondon | Izrael Cycling Academy | 00:48 |
37. | Ben Perry | Izrael Cycling Academy | |
38. | Artjom Mirzojev | Tartu 2024-Balticchaincycling.com | |
39. | Gediminas Bagdonas | Klaipeda Cycling Team | |
40. | Maciej Paterski | Wibatech Merx | |
41. | Gleb Karpenko | Tartu 2024-Balticchaincycling.com | |
42. | Daniel Staniszewski | Pogoń Mostostal Puławy | 00:49 |
43. | Jasper Frahm | Niemcy | |
44. | Filippo Bertone | Iseo Serrature-Rime-Carnovali | |
45. | Adam Stachowiak | Voster ATS Team | |
46. | Jan Barta | Elkov-Kasper | 00:50 |
47. | Alois Kankovsky | Elkov-Kasper | |
48. | Szymon Potasznik | Klub Kolarski Tarnovia | |
49. | Ján Andrej Cully | Dukla Banska Bystrica | |
50. | Samuele Zambelli | Iseo Serrature-Rime-Carnovali | |
51. | Bartosz Rudyk | Wibatech Merx | |
52. | Maximilian Beyer | Niemcy | 00:51 |
53. | Mantas Januskevicius | Klaipeda Cycling Team | |
55. | Jan Maas | Leopard Pro Cycling | |
56. | Jakub Murias | Voster ATS Team | |
57. | Rokas Kmieliauskas | Klaipeda Cycling Team | |
58. | Paweł Franczak | Voster ATS Team | |
59. | Freddy Ovett | Izrael Cycling Academy | |
60. | Piotr Mierzynski | TC Chrobry Scott Głogów | 00:52 |
61. | Pavol Rovder | Dukla Banska Bystrica | |
62. | Richard Habermann | Topforex Lapierre Pro Cycling Team | |
63. | Jakub Soszka | Cartusia Bike Atelier | |
64. | Marek Canecky | Dukla Banska Bystrica | 00:53 |
65. | Matthias Krizek | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
66. | Lukáš Kubis | Dukla Banska Bystrica | |
67. | Patryk Gieracki | TC Chrobry Scott Głogów | |
68. | Mateusz Kostanski | Klub Kolarski Tarnovia | 00:54 |
69. | Matteo Furlan | Iseo Serrature-Rime-Carnovali | |
70. | Marek Gajdula | Topforex Lapierre Pro Cycling Team | |
71. | Samuel Oros | Słowacja | |
72. | Bartlomiej Proc | Pogoń Mostostal Puławy | |
73. | Dawid Kloc | Pogoń Mostostal Puławy | |
74. | Tomas Barta | Tufo-Pardus Prostějov | |
75. | Damian Slawek | Wibatech Merx | |
76. | Marcin Zarebski | TC Chrobry Scott Głogów | 00:55 |
77. | Bruno Stocek | Tufo-Pardus Prostějov | |
79. | Ben Zwiehoff | Börntrager-Assos | |
80. | Szymon Rekita | Leopard Pro Cycling | 00:56 |
81. | Patrik Tybor | Dukla Banska Bystrica | |
82. | Carson Miles | Izrael Cycling Academy | |
83. | Theo Reinhardt | Niemcy | 00:57 |
84. | Denas Masiulis | Klaipeda Cycling Team | |
85. | Matús Baniar | Słowacja | |
86. | Moritz Malcharek | Niemcy | |
88. | Andi Bajc | Team Felbermayr-Simplon Wels | 00:58 |
89. | Michal Wenglorz | Luks Trójka Piaseczno | |
90. | Pawel Szostka | Wibatech Merx | |
91. | Jan Lamaszewski | Klub Kolarski Tarnovia | |
92. | Karel Tyrpekl | Tufo-Pardus Prostějov | |
93. | Matej Blasko | Topforex Lapierre Pro Cycling Team | |
94. | Filip Řeha | Tufo-Pardus Prostějov | 00:59 |
96. | Andrej Liska | Słowacja | |
97. | Adam Nocen | WMKS | |
98. | Luca Regalli | Iseo Serrature-Rime-Carnovali | |
99. | Ziga Groselj | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
100. | Matteo Tarolla | Iseo Serrature-Rime-Carnovali | 01:00 |
101. | Jiří Petrus | Topforex Lapierre Pro Cycling Team | |
102. | Martin Chren | Dukla Banska Bystrica | |
103. | Krzysztof Domin | Iseo Serrature-Rime-Carnovali | |
104. | Maciej Nocen | Cartusia Bike Atelier | |
105. | Stefan Solkner | Arbo Bundesteam | 01:01 |
106. | Antonin Kostiha | Arbo Bundesteam | |
107. | Lahav Davidzon | Izrael Cycling Academy | |
108. | Thomas Umhaller | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
109. | Daniel Babor | Tufo-Pardus Prostějov | |
110. | Richard Coma | Słowacja | |
111. | Jakub Rutkowski | Kltc Konin | |
112. | Pavol Kramarcik | Słowacja | 01:02 |
113. | Jakub Scibior | Pogoń Mostostal Puławy | |
114. | Manuel Bosch | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
115. | Adrian Teklinski | Kltc Konin | |
116. | Jozef Mank | WMKS | 01:03 |
117. | Marcel Franz | Börntrager-Assos | |
118. | Simon Nagy | Słowacja | 01:04 |
119. | Mateusz Manowski | Luks Trójka Piaseczno | |
120. | Adrian Krupa | Luks Trójka Piaseczno | |
121. | Mateusz Rajtak | Luks Trójka Piaseczno | 01:05 |
122. | Jan Fijak | Luks Trójka Piaseczno | |
123. | Krzysztof Parma | Voster ATS Team | |
124. | Philipp Lang | Arbo Bundesteam | 01:06 |
125. | Hubert Drobek | Kltc Konin | |
126. | Patryk Dabski | WMKS | |
127. | Paul Hopfgartner | Arbo Bundesteam | |
128. | Tomasz Bala | Pogoń Mostostal Puławy | |
129. | Dawid Sedzik | TC Chrobry Scott Głogów | 01:07 |
130. | Dawid Burczak | WMKS | |
131. | Patrick Schubert | Börntrager-Assos | 01:08 |
132. | Radoslaw Kiraga | Pogoń Mostostal Puławy | 01:09 |
133. | Jan Krukowski | Cartusia Bike Atelier | 01:11 |
134. | Peter Ochsenhofer | Arbo Bundesteam | |
135. | Lukasz Michalski | TC Chrobry Scott Głogów | 09:01 |
Richard Carapaz (EF Education-EasyPost) triumfował na mecie czwartego, królewskiego etapu Tour de Romandie.
Vuelta España Femenina to pierwsza duża etapówka i pierwszy duży sprawdzian dla najlepszych góralek. Oto trasa, faworytki i plan relacji…
Walijczyk Geraint Thomas wraca na Giro d'Italia i chce jeszcze raz powalczyć o zwycięstwo.
Thibau Nys wygrał po ucieczce dnia górski odcinek Tour de Romandie. Młody Belg w Les Marecottes zdobył życiowy wpis do…
Luke Plapp walczy o miejsce w czołówce Tour de Romandie, a za dobre wyniki w sezonie olimpijskim, w jego ocenie,…
Rafał Majka i Isaac del Toro wysoko w Vuelta Asturias. Etap prawdy Tour of Türkiye dla Franka van den Broeka.…
Zobacz komentarze
Czy to Pan Jaroński jest spikerem?