Remco Evenepoel (Deceuninck-Quick-Step) został zwycięzcą portugalskiego wyścigu Volta ao Algarve.
W Lagoa 20-latek z Belgii przypieczętował swój sukces, triumfując na etapie jazdy indywidualnej na czas.
Pozostawiona na koniec czasówka prowadziła na dystansie 20 kilometrów, w niełatwym, mocno pofalowanym terenie. Evenepoel pokonał trasę w czasie 24:07, wyprzedzając o 10 sekund mistrza świata Rohana Dennisa (Team Ineos) oraz o 19 sekund Stefana Künga (Groupama – FDJ)
Dobrze dziś wypadł Michał Kwiatkowski. Kolarz Team Ineos) zajął na etapie 6. miejsce, ze stratą 38 sekund, a całe zmagania na 14. pozycji.
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Remco Evenepoel | Deceuninck-Quick Step | 24:07 |
2. | Rohan Dennis | Team Ineos | 00:10 |
3. | Stefan Kung | Groupama-FDJ | 00:19 |
4. | Maximilian Schachmann | Bora-hansgrohe | 00:38 |
5. | Miguel Angel Lopez | Astana Pro Team | |
6. | Michał Kwiatkowski | Team Ineos | |
7. | Patrick Bevin | CCC Team | |
8. | Yves Lampaert | Deceuninck-Quick Step | 00:46 |
9. | Nils Politt | Israel Start-Up Nation | 00:47 |
10. | Mads Wurtz Schmidt | Israel Start-Up Nation | 00:48 |
11. | Mikkel Bjerg | UAE Team Emirates | 00:52 |
12. | Geraint Thomas | Team Ineos | 00:53 |
13. | Rui Costa | UAE Team Emirates | |
14. | Lennard Kamna | Bora-hansgrohe | 00:54 |
15. | Simon Geschke | CCC Team | |
16. | Jasha Sutterlin | Team Sunweb | 00:55 |
17. | Cees Bol | Team Sunweb | 00:56 |
18. | Tim Wellens | Lotto Soudal | 00:58 |
19. | Matteo Trentin | CCC Team | 00:59 |
20. | Andreas Leknessund | Uno-X Norwegian Development Team | |
21. | Nathan van Hooydonck | CCC Team | 01:02 |
22. | João Almeida | Deceuninck-Quick Step | 01:03 |
23. | Frederik Frison | Lotto Soudal | 01:05 |
24. | Ilan van Wilder | Team Sunweb | |
25. | Vincenzo Nibali | Trek-Segafredo | 01:06 |
26. | Nikias Arndt | Team Sunweb | 01:07 |
27. | Felix Grossschartne | Bora-hansgrohe | 01:09 |
28. | Tom Bohli | UAE Team Emirates | |
29. | Casper Pedersen | Team Sunweb | 01:11 |
30. | Greg van Avermaet | CCC Team | |
31. | Ryan Mullen | Trek-Segafredo | |
32. | Bauke Mollema | Trek-Segafredo | 01:13 |
33. | Jasper Stuyven | Trek-Segafredo | 01:18 |
34. | Vicente Garcia de Mateos | Aviludo-Louletano | 01:19 |
35. | Jan Polanc | UAE Team Emirates | 01:21 |
36. | Mathieu van der Poel | Alpecin-Fenix | 01:28 |
37. | Nils Eekhoff | Team Sunweb | |
38. | Rodrigo Contreras | Astana Pro Team | 01:29 |
39. | Lukas Postlberger | Bora-hansgrohe | |
40. | Gijs van Hoecke | CCC Team | 01:33 |
41. | Xandro Meurisse | Circus-Wanty Gobert | 01:34 |
42. | Florian Senechal | Deceuninck-Quick Step | 01:36 |
43. | Ricardo Mestre | W52 / FC Porto | 01:39 |
44. | Amaro Antunes | W52 / FC Porto | |
45. | Senne Leysen | Alpecin-Fenix | 01:40 |
46. | Brent van Moer | Lotto Soudal | 01:41 |
47. | Reto Hollenstein | Israel Start-Up Nation | |
48. | Kevin Geniets | Groupama-FDJ | 01:42 |
49. | Jempy Drucker | Bora-hansgrohe | 01:44 |
50. | Tim Declercq | Deceuninck-Quick Step | 01:46 |
51. | Gerard Armillas | Efapel | 01:53 |
52. | Torjus Sleen | Uno-X Norwegian Development Team | 01:57 |
53. | Ben Swift | Team Ineos | 01:58 |
54. | Tobias Ludvigsson | Groupama-FDJ | 01:59 |
55. | Ivo Oliveira | UAE Team Emirates | |
56. | Dan Martin | Israel Start-Up Nation | |
57. | Daniel Mestre | W52 / FC Porto | 02:00 |
58. | Markus Hoelgaard | Uno-X Norwegian Development Team | 02:03 |
59. | Philippe Gilbert | Lotto Soudal | |
60. | Jonathan Dibben | Lotto Soudal | |
61. | Nico Denz | Team Sunweb | 02:09 |
62. | Harold Tejada | Astana Pro Team | |
63. | Jenthe Biermans | Israel Start-Up Nation | 02:10 |
64. | Michael Schar | CCC Team | 02:11 |
65. | Erik Nordsaeter Resell | Uno-X Norwegian Development Team | 02:12 |
66. | Iljo Keisse | Deceuninck-Quick Step | 02:13 |
67. | Zhandos Bizhigitov | Astana Pro Team | 02:14 |
68. | Jake Stewart | Groupama-FDJ | 02:15 |
69. | Alejandro Manuel Marque | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | |
70. | Guillaume Boivin | Israel Start-Up Nation | 02:22 |
71. | Simon Guglielmi | Groupama-FDJ | |
72. | Danny van Poppel | Circus-Wanty Gobert | 02:24 |
73. | Cameron Wurf | Team Ineos | 02:25 |
74. | João Rodrigues | W52 / FC Porto | 02:27 |
75. | Luis Gomes | Kelly / InOutBuild / UD Oliveirense | 02:28 |
76. | Edgar Pinto | W52 / FC Porto | 02:35 |
77. | Mikel Aristi | Fundación-Orbea | 02:39 |
78. | Jorge Magalhaes | W52 / FC Porto | 02:40 |
79. | Fabio Jakobsen | Deceuninck-Quick Step | 02:42 |
80. | Tiago Machado | Efapel | 02:43 |
81. | Boy van Poppel | Circus-Wanty Gobert | 02:44 |
82. | Yuriy Natarov | Astana Pro Team | 02:45 |
83. | Diego Lopez | Fundación-Orbea | 02:47 |
84. | Henrique Casimiro | Kelly / InOutBuild / UD Oliveirense | 02:48 |
85. | Luís Mendonca | Efapel | |
86. | Samuel José Caldeira | W52 / FC Porto | 02:50 |
87. | Davide Martinelli | Astana Pro Team | 02:51 |
88. | Elia Viviani | Cofidis, Solutions Crédits | |
89. | Joaquim Silva | Miranda-Mortágua | 02:52 |
90. | Joe Dombrowski | UAE Team Emirates | 02:53 |
91. | Dries de Bondt | Alpecin-Fenix | 02:54 |
92. | Simone Petilli | Circus-Wanty Gobert | 02:55 |
93. | Julen Irizar | Fundación-Orbea | 02:56 |
94. | Luis Angel Mate | Cofidis, Solutions Crédits | 02:58 |
95. | Anders Skaarseth | Uno-X Norwegian Development Team | 03:00 |
96. | Alexander Kristoff | UAE Team Emirates | 03:03 |
97. | Marco Mathis | Cofidis, Solutions Crédits | 03:04 |
98. | Olivier Le Gac | Groupama-FDJ | 03:06 |
99. | Daniel Freitas | Miranda-Mortágua | 03:07 |
100. | Tom Devriendt | Circus-Wanty Gobert | |
101. | Daniel Hoelgaard | Uno-X Norwegian Development Team | 03:09 |
102. | Angel Sanchez | Miranda-Mortágua | |
103. | Tiago Antunes | Efapel | 03:10 |
104. | Wesley Kreder | Circus-Wanty Gobert | 03:11 |
105. | Alexander Grigoryev | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 03:14 |
106. | Antonio Nibali | Trek-Segafredo | |
107. | Garikoitz Bravo | Fundación-Orbea | 03:18 |
108. | Gaspar Goncalves | Miranda-Mortágua | 03:21 |
109. | Martin Laas | Bora-hansgrohe | |
110. | Alberto Gallego | Radio Popular Boavista | |
111. | Gotzon Martin | Fundación-Orbea | 03:23 |
112. | Aimé de Gendt | Circus-Wanty Gobert | 03:28 |
113. | Sérgio Miguel Paulinho | Efapel | |
114. | Kristian Sbaragli | Alpecin-Fenix | |
115. | Oier Lazkano | Caja Rural-Seguros RGA | 03:31 |
116. | Pedro Miguel Lopes | Kelly / InOutBuild / UD Oliveirense | 03:32 |
117. | David de La Fuente | Aviludo-Louletano | 03:35 |
118. | David Gonzalez | Caja Rural-Seguros RGA | 03:36 |
119. | Luke Rowe | Team Ineos | 03:38 |
120. | Leangel Linarez | Miranda-Mortágua | 03:40 |
121. | Cesar Martingil | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 03:41 |
122. | Rafael Lourenco | Kelly / InOutBuild / UD Oliveirense | |
123. | Antonio Angulo | Fundación-Orbea | 03:45 |
124. | Luis Fernandes | Radio Popular Boavista | |
125. | Andreas Schillinger | Bora-hansgrohe | 03:47 |
126. | João Benta | Radio Popular Boavista | 03:48 |
127. | Afonso Silva | Radio Popular Boavista | 03:50 |
128. | Alvaro Trueba | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 03:51 |
129. | Carlos Salgueiro | L.A. Aluminios / L.A. Sport | 03:52 |
130. | Kristian Kulset | Uno-X Norwegian Development Team | 03:53 |
131. | Emanuel Duarte | L.A. Aluminios / L.A. Sport | |
132. | Gonçalo Leaca | L.A. Aluminios / L.A. Sport | 03:55 |
133. | Fabio Costa | Kelly / InOutBuild / UD Oliveirense | 03:57 |
134. | Miguel Costa Rodrigues David | Radio Popular Boavista | |
135. | Otto Vergaerde | Alpecin-Fenix | 03:58 |
136. | Jon Aberasturi | Caja Rural-Seguros RGA | |
137. | Héctor Saez | Caja Rural-Seguros RGA | 04:02 |
138. | Mathias Le Turnier | Cofidis, Solutions Crédits | 04:12 |
139. | Aritz Bagues | Caja Rural-Seguros RGA | 04:14 |
140. | Hugo Sancho | Miranda-Mortágua | 04:19 |
141. | Iker Ballarin | Fundación-Orbea | 04:20 |
142. | André Ramalho | L.A. Aluminios / L.A. Sport | 04:25 |
143. | Davide Cimolai | Israel Start-Up Nation | 04:28 |
144. | Juan Fernando Calle | Caja Rural-Seguros RGA | 04:38 |
145. | Gonçalo Carvalho | Radio Popular Boavista | |
146. | Nicolas Saenz | Efapel | 04:39 |
147. | Bruno Silva | L.A. Aluminios / L.A. Sport | |
148. | Hugo Nunes | Radio Popular Boavista | 04:40 |
149. | Marvin Scheulen | L.A. Aluminios / L.A. Sport | |
150. | Venceslau Fernandes | Kelly / InOutBuild / UD Oliveirense | 04:41 |
151. | Sacha Modolo | Alpecin-Fenix | |
152. | Pedro José Lopes | Kelly / InOutBuild / UD Oliveirense | 04:43 |
153. | João Barbosa | Miranda-Mortágua | 04:50 |
154. | Matteo Malucelli | Caja Rural-Seguros RGA | 04:56 |
155. | Frederico Figueiredo | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 05:00 |
156. | Oscar Hernandez | Aviludo-Louletano | 05:08 |
157. | Jesus Del Pino | Aviludo-Louletano | 05:11 |
158. | Fabio Sabatini | Cofidis, Solutions Crédits | 05:17 |
159. | David Livramento | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 05:40 |
160. | David Ribeiro | L.A. Aluminios / L.A. Sport | 05:42 |
161. | Nuno Meireles | Aviludo-Louletano | 05:51 |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Remco Evenepoel | Deceuninck-Quick Step | 19:23:42 |
2. | Maximilian Schachmann | Bora-hansgrohe | 00:38 |
3. | Miguel Angel Lopez | Astana Pro Team | 00:39 |
4. | Rui Costa | UAE Team Emirates | 00:56 |
5. | Tim Wellens | Lotto Soudal | 01:17 |
6. | Simon Geschke | CCC Team | 01:18 |
7. | Lennard Kamna | Bora-hansgrohe | 01:26 |
8. | Bauke Mollema | Trek-Segafredo | 01:31 |
9. | João Almeida | Deceuninck-Quick Step | 01:40 |
10. | Amaro Antunes | W52 / FC Porto | 01:57 |
11. | Dan Martin | Israel Start-Up Nation | 01:59 |
12. | Vincenzo Nibali | Trek-Segafredo | 02:02 |
13. | Greg van Avermaet | CCC Team | 02:07 |
14. | Michał Kwiatkowski | Team Ineos | 02:08 |
15. | Jan Polanc | UAE Team Emirates | 02:27 |
16. | Vicente Garcia de Mateos | Aviludo-Louletano | 02:39 |
17. | Ilan van Wilder | Team Sunweb | 03:39 |
18. | Xandro Meurisse | Circus-Wanty Gobert | 03:42 |
19. | Andreas Leknessund | Uno-X Norwegian Development Team | 03:48 |
20. | Ben Swift | Team Ineos | 04:03 |
21. | Geraint Thomas | Team Ineos | 04:14 |
22. | Kevin Geniets | Groupama-FDJ | 04:20 |
23. | Harold Tejada | Astana Pro Team | 04:44 |
24. | Alejandro Manuel Marque | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 04:46 |
25. | Olivier Le Gac | Groupama-FDJ | 05:13 |
26. | Frederico Figueiredo | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 05:31 |
27. | Torjus Sleen | Uno-X Norwegian Development Team | 06:07 |
28. | Rodrigo Contreras | Astana Pro Team | 07:27 |
29. | Joe Dombrowski | UAE Team Emirates | 07:52 |
30. | Stefan Kung | Groupama-FDJ | 08:07 |
31. | Philippe Gilbert | Lotto Soudal | |
32. | Luis Fernandes | Radio Popular Boavista | 08:18 |
33. | Nathan van Hooydonck | CCC Team | 08:25 |
34. | Edgar Pinto | W52 / FC Porto | 08:51 |
35. | Kristian Sbaragli | Alpecin-Fenix | 08:54 |
36. | Simone Petilli | Circus-Wanty Gobert | 09:41 |
37. | Luis Angel Mate | Cofidis, Solutions Crédits | 09:54 |
38. | Mads Wurtz Schmidt | Israel Start-Up Nation | 09:59 |
39. | Gotzon Martin | Fundación-Orbea | 10:00 |
40. | Luis Gomes | Kelly / InOutBuild / UD Oliveirense | 10:12 |
41. | Alberto Gallego | Radio Popular Boavista | 10:14 |
42. | Markus Hoelgaard | Uno-X Norwegian Development Team | 10:58 |
43. | Matteo Trentin | CCC Team | 11:07 |
44. | Garikoitz Bravo | Fundación-Orbea | 11:20 |
45. | Mathieu van der Poel | Alpecin-Fenix | |
46. | Juan Fernando Calle | Caja Rural-Seguros RGA | 12:59 |
47. | Tobias Ludvigsson | Groupama-FDJ | 13:12 |
48. | João Rodrigues | W52 / FC Porto | 13:44 |
49. | Tiago Machado | Efapel | 13:47 |
50. | Joaquim Silva | Miranda-Mortágua | 14:06 |
51. | Brent van Moer | Lotto Soudal | 14:14 |
52. | Nils Politt | Israel Start-Up Nation | |
53. | Tim Declercq | Deceuninck-Quick Step | 14:24 |
54. | Antonio Nibali | Trek-Segafredo | 16:00 |
55. | Rohan Dennis | Team Ineos | 17:36 |
56. | Daniel Mestre | W52 / FC Porto | 17:44 |
57. | Nicolas Saenz | Efapel | 17:50 |
58. | Patrick Bevin | CCC Team | 18:15 |
59. | Michael Schar | CCC Team | 18:36 |
60. | Luís Mendonca | Efapel | 18:57 |
61. | Héctor Saez | Caja Rural-Seguros RGA | 19:21 |
62. | Yuriy Natarov | Astana Pro Team | 19:26 |
63. | Gijs van Hoecke | CCC Team | 19:50 |
64. | Casper Pedersen | Team Sunweb | 20:51 |
65. | Mathias Le Turnier | Cofidis, Solutions Crédits | 21:04 |
66. | Henrique Casimiro | Kelly / InOutBuild / UD Oliveirense | 21:05 |
67. | Otto Vergaerde | Alpecin-Fenix | 21:46 |
68. | Frederik Frison | Lotto Soudal | 21:51 |
69. | Reto Hollenstein | Israel Start-Up Nation | 22:48 |
70. | Julen Irizar | Fundación-Orbea | 23:19 |
71. | Simon Guglielmi | Groupama-FDJ | 23:29 |
72. | Rafael Lourenco | Kelly / InOutBuild / UD Oliveirense | 23:35 |
73. | Alexander Kristoff | UAE Team Emirates | 27:35 |
74. | Hugo Nunes | Radio Popular Boavista | 27:49 |
75. | Yves Lampaert | Deceuninck-Quick Step | 28:09 |
76. | Oscar Hernandez | Aviludo-Louletano | 28:48 |
77. | Nikias Arndt | Team Sunweb | 29:03 |
78. | Anders Skaarseth | Uno-X Norwegian Development Team | 29:53 |
79. | Ricardo Mestre | W52 / FC Porto | 30:01 |
80. | Jenthe Biermans | Israel Start-Up Nation | 30:32 |
81. | Florian Senechal | Deceuninck-Quick Step | 30:52 |
82. | Jempy Drucker | Bora-hansgrohe | 30:53 |
83. | João Benta | Radio Popular Boavista | 31:07 |
84. | Samuel José Caldeira | W52 / FC Porto | 31:12 |
85. | Daniel Hoelgaard | Uno-X Norwegian Development Team | 32:16 |
86. | Guillaume Boivin | Israel Start-Up Nation | 32:18 |
87. | Erik Nordsaeter Resell | Uno-X Norwegian Development Team | 32:20 |
88. | Lukas Postlberger | Bora-hansgrohe | 32:23 |
89. | Gaspar Goncalves | Miranda-Mortágua | 33:11 |
90. | Miguel Costa Rodrigues David | Radio Popular Boavista | |
91. | Oier Lazkano | Caja Rural-Seguros RGA | 33:22 |
92. | Senne Leysen | Alpecin-Fenix | 33:25 |
93. | André Ramalho | L.A. Aluminios / L.A. Sport | 33:29 |
94. | Davide Martinelli | Astana Pro Team | 34:08 |
95. | Gonçalo Carvalho | Radio Popular Boavista | 34:19 |
96. | Daniel Freitas | Miranda-Mortágua | 34:27 |
97. | Cameron Wurf | Team Ineos | 35:33 |
98. | Iker Ballarin | Fundación-Orbea | 35:37 |
99. | Sacha Modolo | Alpecin-Fenix | 35:48 |
100. | Dries de Bondt | Alpecin-Fenix | 35:53 |
101. | Afonso Silva | Radio Popular Boavista | 35:57 |
102. | Pedro Miguel Lopes | Kelly / InOutBuild / UD Oliveirense | 36:01 |
103. | Hugo Sancho | Miranda-Mortágua | 36:12 |
104. | Jon Aberasturi | Caja Rural-Seguros RGA | 36:14 |
105. | Aritz Bagues | Caja Rural-Seguros RGA | 36:32 |
106. | Davide Cimolai | Israel Start-Up Nation | 36:46 |
107. | Gonçalo Leaca | L.A. Aluminios / L.A. Sport | 37:03 |
108. | David de La Fuente | Aviludo-Louletano | 37:21 |
109. | Felix Grossschartne | Bora-hansgrohe | 37:28 |
110. | Jake Stewart | Groupama-FDJ | 38:41 |
111. | Ryan Mullen | Trek-Segafredo | |
112. | Cees Bol | Team Sunweb | 39:00 |
113. | Ivo Oliveira | UAE Team Emirates | 39:11 |
114. | Antonio Angulo | Fundación-Orbea | 39:37 |
115. | Angel Sanchez | Miranda-Mortágua | 39:38 |
116. | Mikkel Bjerg | UAE Team Emirates | 39:43 |
117. | Zhandos Bizhigitov | Astana Pro Team | 40:03 |
118. | Marco Mathis | Cofidis, Solutions Crédits | 40:06 |
119. | Nils Eekhoff | Team Sunweb | 40:10 |
120. | Kristian Kulset | Uno-X Norwegian Development Team | 40:22 |
121. | Alexander Grigoryev | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 40:30 |
122. | Aimé de Gendt | Circus-Wanty Gobert | 40:35 |
123. | Jasha Sutterlin | Team Sunweb | 40:43 |
124. | Martin Laas | Bora-hansgrohe | 40:51 |
125. | Gerard Armillas | Efapel | 41:22 |
126. | Luke Rowe | Team Ineos | 41:27 |
127. | Jonathan Dibben | Lotto Soudal | |
128. | Nico Denz | Team Sunweb | 41:41 |
129. | Venceslau Fernandes | Kelly / InOutBuild / UD Oliveirense | 41:43 |
130. | Andreas Schillinger | Bora-hansgrohe | 41:54 |
131. | Fabio Jakobsen | Deceuninck-Quick Step | 42:07 |
132. | Elia Viviani | Cofidis, Solutions Crédits | 42:09 |
133. | Fabio Costa | Kelly / InOutBuild / UD Oliveirense | 42:23 |
134. | Jesus Del Pino | Aviludo-Louletano | 42:43 |
135. | Danny van Poppel | Circus-Wanty Gobert | 42:52 |
136. | Emanuel Duarte | L.A. Aluminios / L.A. Sport | 42:54 |
137. | Iljo Keisse | Deceuninck-Quick Step | 43:04 |
138. | Bruno Silva | L.A. Aluminios / L.A. Sport | 44:03 |
139. | Matteo Malucelli | Caja Rural-Seguros RGA | 44:17 |
140. | Tiago Antunes | Efapel | 44:41 |
141. | Marvin Scheulen | L.A. Aluminios / L.A. Sport | 44:49 |
142. | Tom Devriendt | Circus-Wanty Gobert | 45:04 |
143. | Tom Bohli | UAE Team Emirates | 45:13 |
144. | Mikel Aristi | Fundación-Orbea | 45:48 |
145. | David Gonzalez | Caja Rural-Seguros RGA | 46:12 |
146. | Sérgio Miguel Paulinho | Efapel | 46:22 |
147. | Diego Lopez | Fundación-Orbea | 46:31 |
148. | Cesar Martingil | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 46:44 |
149. | David Ribeiro | L.A. Aluminios / L.A. Sport | 46:52 |
150. | Jasper Stuyven | Trek-Segafredo | 47:08 |
151. | Wesley Kreder | Circus-Wanty Gobert | |
152. | Jorge Magalhaes | W52 / FC Porto | 47:43 |
153. | João Barbosa | Miranda-Mortágua | 47:44 |
154. | Carlos Salgueiro | L.A. Aluminios / L.A. Sport | 47:59 |
155. | Nuno Meireles | Aviludo-Louletano | 48:41 |
156. | Boy van Poppel | Circus-Wanty Gobert | 49:15 |
157. | Fabio Sabatini | Cofidis, Solutions Crédits | 49:20 |
158. | Pedro José Lopes | Kelly / InOutBuild / UD Oliveirense | 49:53 |
159. | Alvaro Trueba | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 52:33 |
160. | Leangel Linarez | Miranda-Mortágua | 54:50 |
161. | David Livramento | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 1:01:11 |
Evita Muzic dumna z siebie. Daria Pikulik bez ogródek o tym, jak przygotowania olimpijskie wyglądają w Polsce. Marta Lach znowu…
Francuzka Evita Muzic (FDJ-Suez) wygrała po wspinaczce do Laguna Negra szósty etap La Vuelta Femenina.
Zapowiedź 1. etapu Giro d’Italia 2024. 4 maja (sobota): Venaria Reale – Turyn (140 km ⭐️⭐️⭐️).
Red Bull oficjalnie z Bora-hansgrohe. Amy Pieters podała SD Worx do sądu. Nicholas van der Merwe wygrywa w Chełmży. Wiadomości…
Giro d'Italia, czyli pierwszy Grand Tour w sezonie kolarskim. Trzy tygodnie walki o bezcenną maglia rosa. Oto co czeka ich…
Demi Vollering (SD Worx-Protime) zdobyła na Alto del Fuerte Rapitan piąty etap La Vuelta Femenina oraz objęła prowadzenie w klasyfikacji…