Dylan Groenewegen (Jumbo-Visma), po dyskwalifikacji Clémenta Venturiniego (AG2R La Mondiale) za nieprawidłowy sprint, zwyciężył w drugim dniu Czterech Dni Dunkierki.
Za Holendrem przyjechali Timothy Dupont (Wanty – Gobert) i Roy Jans (Corendon – Circus).
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Dylan Groenewegen | Team Jumbo-Visma | 4:08:33 |
2. | Timothy Dupont | Wanty-Gobert Cycling Team | |
3. | Roy Jans | Corendon-Circus | |
4. | Tom van Asbroeck | Israel Cycling Academy | |
5. | Jens Keukeleire | Lotto Soudal | |
6. | Piet Allegaert | Sport Vlaanderen-Baloise | |
7. | Mike Teunissen | Team Jumbo-Visma | |
8. | Michael van Staeyen | Roompot-Charles | |
9. | Pieter Vanspeybrouck | Wanty-Gobert Cycling Team | |
10. | Pierre Barbier | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
11. | Rudy Barbier | Israel Cycling Academy | |
12. | Emīls Liepins | Wallonie-Bruxelles | |
13. | Amaury Capiot | Sport Vlaanderen-Baloise | |
14. | Marc Sarreau | Groupama-FDJ | |
15. | Christophe Laporte | Cofidis, Solutions Crédits | |
16. | Kévin Le Cunff | St Michel-Auber93 | |
17. | Thomas Sprengers | Sport Vlaanderen-Baloise | |
18. | Dries de Bondt | Corendon-Circus | |
19. | Anthony Turgis | Team Total Direct Energie | |
20. | Damien Touze | Cofidis, Solutions Crédits | |
21. | Mihkel Raim | Israel Cycling Academy | |
22. | Benjamin Declercq | Sport Vlaanderen-Baloise | |
23. | Stan Dewulf | Lotto Soudal | |
24. | Frederik Backaert | Wanty-Gobert Cycling Team | |
25. | Bryan Coquard | Vital Concept-B&B Hotels | |
26. | Amund Grøndahl Jansen | Team Jumbo-Visma | |
27. | Eduard Michael Grosu | Delko Marseille Provence | |
28. | Flavien Maurelet | St Michel-Auber93 | |
29. | Cyril Barthe | Euskadi Basque Country-Murias | |
30. | André Greipel | Team Arkéa Samsic | |
31. | Sjoerd van Ginneken | Roompot-Charles | |
32. | Jesper Asselman | Roompot-Charles | |
33. | Oscar Riesebeek | Roompot-Charles | |
34. | Laurent Pichon | Team Arkéa Samsic | |
35. | Anthony Delaplace | Team Arkéa Samsic | |
36. | Aaron van Poucke | Sport Vlaanderen-Baloise | |
37. | Maarten van Trijp | Corendon-Circus | |
38. | Aksel NÕmmela | Wallonie-Bruxelles | |
39. | Elmar Reinders | Roompot-Charles | |
40. | Bram Welten | Team Arkéa Samsic | |
41. | Adrien Petit | Team Total Direct Energie | |
42. | Senne Leysen | Roompot-Charles | |
43. | Gediminas Bagdonas | AG2R La Mondiale | |
44. | Julien Trarieux | Delko Marseille Provence | |
45. | Aimé de Gendt | Wanty-Gobert Cycling Team | |
46. | Cyril Lemoine | Cofidis, Solutions Crédits | |
47. | Tony Hurel | St Michel-Auber93 | |
48. | Alo Jakin | St Michel-Auber93 | |
49. | Dimitri Claeys | Cofidis, Solutions Crédits | |
50. | Yoann Paillot | St Michel-Auber93 | |
51. | Julien Duval | AG2R La Mondiale | |
52. | Jan-Willem van Schip | Roompot-Charles | |
53. | Héctor Saez | Euskadi Basque Country-Murias | |
54. | Romain Combaud | Delko Marseille Provence | |
55. | Samuel Leroux | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
56. | Dennis van Winden | Israel Cycling Academy | |
57. | Lasse Norman Hansen | Corendon-Circus | |
58. | Pierre Idjouadiene | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
59. | Pim Ligthart | Team Total Direct Energie | |
60. | Kevin Geniets | Groupama-FDJ | |
61. | Dorian Godon | AG2R La Mondiale | |
62. | Quentin Jauregui | AG2R La Mondiale | |
63. | Julien Antomarchi | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
64. | Damien Gaudin | Team Total Direct Energie | |
65. | Baptiste Planckaert | Wallonie-Bruxelles | |
66. | Clément Venturini | AG2R La Mondiale | |
67. | Nicolas Baldo | St Michel-Auber93 | 00:12 |
68. | Taco van der Hoorn | Team Jumbo-Visma | |
69. | Kenneth Vanbilsen | Cofidis, Solutions Crédits | |
70. | Pascal Eenkhoorn | Team Jumbo-Visma | |
71. | Arnaud Courteille | Vital Concept-B&B Hotels | |
72. | Wesley Kreder | Wanty-Gobert Cycling Team | |
73. | Mickaël Delage | Groupama-FDJ | |
74. | Aritz Bagues | Euskadi Basque Country-Murias | 00:16 |
75. | Daniel Hoelgaard | Groupama-FDJ | 00:18 |
76. | Enzo Wouters | Lotto Soudal | |
77. | Brian van Goethem | Lotto Soudal | |
78. | Przemysław Kasperkiewicz | Delko Marseille Provence | |
79. | Emmanuel Morin | Cofidis, Solutions Crédits | |
80. | Jonas Rickaert | Corendon-Circus | |
81. | August Jensen | Israel Cycling Academy | |
82. | Anthony Maldonado | St Michel-Auber93 | |
83. | Urko Berrade | Euskadi Basque Country-Murias | |
84. | Connor Swift | Team Arkéa Samsic | |
85. | Benoît Jarrier | Team Arkéa Samsic | |
86. | Christophe Masson | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
87. | Corentin Ermenault | Vital Concept-B&B Hotels | |
88. | Kevyn Ista | Wallonie-Bruxelles | |
89. | Ludovic Robeet | Wallonie-Bruxelles | |
90. | Jonas van Genechten | Vital Concept-B&B Hotels | |
91. | Lionel Taminiaux | Wallonie-Bruxelles | 00:27 |
92. | Maxime Cam | Vital Concept-B&B Hotels | 00:28 |
93. | Tom Devriendt | Wanty-Gobert Cycling Team | 00:32 |
94. | Tony Martin | Team Jumbo-Visma | 00:39 |
95. | Emiel Vermeulen | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 00:40 |
96. | Kenny Dehaes | Wallonie-Bruxelles | |
97. | Daniel Viejo José | Euskadi Basque Country-Murias | |
98. | Stijn Vandenbergh | AG2R La Mondiale | |
99. | Antoine Duchesne | Groupama-FDJ | |
100. | Benoît Vaugrenard | Groupama-FDJ | |
101. | Julien Morice | Vital Concept-B&B Hotels | |
102. | Bruno Armirail | Groupama-FDJ | |
103. | Edward Planckaert | Sport Vlaanderen-Baloise | |
104. | Niki Terpstra | Team Total Direct Energie | 00:53 |
105. | Frederik Frison | Lotto Soudal | |
106. | Rémy Mertz | Lotto Soudal | 00:55 |
107. | Robbe Ghys | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:59 |
108. | Romain Cardis | Team Total Direct Energie | 01:15 |
109. | Simon Sellier | Team Total Direct Energie | 01:23 |
110. | Tom Dernies | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
111. | Samuel Dumoulin | AG2R La Mondiale | 01:27 |
112. | Clément Carisey | Israel Cycling Academy | 01:41 |
113. | Marco Mathis | Cofidis, Solutions Crédits | |
114. | Matthias Brandle | Israel Cycling Academy | |
115. | Maarten Wynants | Team Jumbo-Visma | 02:16 |
116. | David van der Poel | Corendon-Circus | |
117. | Robert Wagner | Team Arkéa Samsic | 03:02 |
118. | Ramūnas Navardauskas | Delko Marseille Provence | 16:46 |
DNF | Mauro Finetto | Delko Marseille Provence | |
DNF | Yoann Offredo | Wanty-Gobert Cycling Team | |
DNF | Ander Barrenetxea | Euskadi Basque Country-Murias | |
DNF | Jimmy Turgis | Vital Concept-B&B Hotels | |
DNF | Julen Irizar | Euskadi Basque Country-Murias | |
DNF | Stijn Devolder | Corendon-Circus | |
DNS | Jelle Wallays | Lotto Soudal | |
DNS | Evaldas Siskevicius | Delko Marseille Provence |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Dylan Groenewegen | Team Jumbo-Visma | 8:25:58 |
2. | Marc Sarreau | Groupama-FDJ | 00:11 |
3. | Lasse Norman Hansen | Corendon-Circus | 00:12 |
4. | Timothy Dupont | Wanty-Gobert Cycling Team | 00:14 |
5. | Elmar Reinders | Roompot-Charles | |
6. | Mike Teunissen | Team Jumbo-Visma | 00:16 |
7. | Roy Jans | Corendon-Circus | |
8. | Samuel Leroux | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 00:17 |
9. | Rudy Barbier | Israel Cycling Academy | 00:18 |
10. | Dries de Bondt | Corendon-Circus | 00:19 |
11. | Julien Duval | AG2R La Mondiale | |
12. | Pierre Barbier | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 00:20 |
13. | Tom van Asbroeck | Israel Cycling Academy | |
14. | Emīls Liepins | Wallonie-Bruxelles | |
15. | Michael van Staeyen | Roompot-Charles | |
16. | Amaury Capiot | Sport Vlaanderen-Baloise | |
17. | Pieter Vanspeybrouck | Wanty-Gobert Cycling Team | |
18. | Amund Grøndahl Jansen | Team Jumbo-Visma | |
19. | Cyril Barthe | Euskadi Basque Country-Murias | |
20. | Jens Keukeleire | Lotto Soudal | |
21. | Mihkel Raim | Israel Cycling Academy | |
22. | Piet Allegaert | Sport Vlaanderen-Baloise | |
23. | Anthony Turgis | Team Total Direct Energie | |
24. | Jesper Asselman | Roompot-Charles | |
25. | Stan Dewulf | Lotto Soudal | |
26. | Bram Welten | Team Arkéa Samsic | |
27. | Kévin Le Cunff | St Michel-Auber93 | |
28. | Oscar Riesebeek | Roompot-Charles | |
29. | Thomas Sprengers | Sport Vlaanderen-Baloise | |
30. | Damien Touze | Cofidis, Solutions Crédits | |
31. | Pierre Idjouadiene | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
32. | Adrien Petit | Team Total Direct Energie | |
33. | Gediminas Bagdonas | AG2R La Mondiale | |
34. | Frederik Backaert | Wanty-Gobert Cycling Team | |
35. | Quentin Jauregui | AG2R La Mondiale | |
36. | Benjamin Declercq | Sport Vlaanderen-Baloise | |
37. | Sjoerd van Ginneken | Roompot-Charles | |
38. | André Greipel | Team Arkéa Samsic | |
39. | Senne Leysen | Roompot-Charles | |
40. | Dennis van Winden | Israel Cycling Academy | |
41. | Anthony Delaplace | Team Arkéa Samsic | |
42. | Héctor Saez | Euskadi Basque Country-Murias | |
43. | Romain Combaud | Delko Marseille Provence | |
44. | Jan-Willem van Schip | Roompot-Charles | |
45. | Kevin Geniets | Groupama-FDJ | |
46. | Aaron van Poucke | Sport Vlaanderen-Baloise | |
47. | Laurent Pichon | Team Arkéa Samsic | |
48. | Pim Ligthart | Team Total Direct Energie | |
49. | Baptiste Planckaert | Wallonie-Bruxelles | |
50. | Tony Hurel | St Michel-Auber93 | |
51. | Aksel NÕmmela | Wallonie-Bruxelles | |
52. | Aimé de Gendt | Wanty-Gobert Cycling Team | |
53. | Dimitri Claeys | Cofidis, Solutions Crédits | |
54. | Alo Jakin | St Michel-Auber93 | |
55. | Yoann Paillot | St Michel-Auber93 | |
56. | Christophe Laporte | Cofidis, Solutions Crédits | |
57. | Julien Trarieux | Delko Marseille Provence | |
58. | Flavien Maurelet | St Michel-Auber93 | |
59. | Maarten van Trijp | Corendon-Circus | |
60. | Cyril Lemoine | Cofidis, Solutions Crédits | |
61. | Damien Gaudin | Team Total Direct Energie | |
62. | Julien Antomarchi | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
63. | Dorian Godon | AG2R La Mondiale | |
64. | Kenneth Vanbilsen | Cofidis, Solutions Crédits | 00:32 |
65. | Wesley Kreder | Wanty-Gobert Cycling Team | |
66. | Mickaël Delage | Groupama-FDJ | |
67. | Taco van der Hoorn | Team Jumbo-Visma | |
68. | Pascal Eenkhoorn | Team Jumbo-Visma | |
69. | Arnaud Courteille | Vital Concept-B&B Hotels | |
70. | Nicolas Baldo | St Michel-Auber93 | |
71. | Przemysław Kasperkiewicz | Delko Marseille Provence | 00:35 |
72. | Aritz Bagues | Euskadi Basque Country-Murias | 00:36 |
73. | Jonas Rickaert | Corendon-Circus | 00:38 |
74. | Enzo Wouters | Lotto Soudal | |
75. | August Jensen | Israel Cycling Academy | |
76. | Anthony Maldonado | St Michel-Auber93 | |
77. | Daniel Hoelgaard | Groupama-FDJ | |
78. | Kevyn Ista | Wallonie-Bruxelles | |
79. | Brian van Goethem | Lotto Soudal | |
80. | Emmanuel Morin | Cofidis, Solutions Crédits | |
81. | Connor Swift | Team Arkéa Samsic | |
82. | Corentin Ermenault | Vital Concept-B&B Hotels | |
83. | Urko Berrade | Euskadi Basque Country-Murias | |
84. | Jonas van Genechten | Vital Concept-B&B Hotels | |
85. | Christophe Masson | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
86. | Benoît Jarrier | Team Arkéa Samsic | |
87. | Eduard Michael Grosu | Delko Marseille Provence | 00:40 |
88. | Lionel Taminiaux | Wallonie-Bruxelles | 00:47 |
89. | Maxime Cam | Vital Concept-B&B Hotels | 00:48 |
90. | Bryan Coquard | Vital Concept-B&B Hotels | 00:50 |
91. | Tom Devriendt | Wanty-Gobert Cycling Team | |
92. | Clément Venturini | AG2R La Mondiale | |
93. | Emiel Vermeulen | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 00:53 |
94. | Tony Martin | Team Jumbo-Visma | 00:59 |
95. | Stijn Vandenbergh | AG2R La Mondiale | 01:00 |
96. | Julien Morice | Vital Concept-B&B Hotels | |
97. | Kenny Dehaes | Wallonie-Bruxelles | |
98. | Edward Planckaert | Sport Vlaanderen-Baloise | |
99. | Antoine Duchesne | Groupama-FDJ | |
100. | Benoît Vaugrenard | Groupama-FDJ | |
101. | Bruno Armirail | Groupama-FDJ | |
102. | Frederik Frison | Lotto Soudal | 01:13 |
103. | Niki Terpstra | Team Total Direct Energie | |
104. | Rémy Mertz | Lotto Soudal | 01:15 |
105. | Robbe Ghys | Sport Vlaanderen-Baloise | 01:19 |
106. | Daniel Viejo José | Euskadi Basque Country-Murias | 01:30 |
107. | Romain Cardis | Team Total Direct Energie | 01:35 |
108. | Tom Dernies | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 01:43 |
109. | Samuel Dumoulin | AG2R La Mondiale | 01:47 |
110. | Matthias Brandle | Israel Cycling Academy | 02:01 |
111. | Ludovic Robeet | Wallonie-Bruxelles | 02:25 |
112. | Maarten Wynants | Team Jumbo-Visma | 02:36 |
113. | David van der Poel | Corendon-Circus | |
114. | Robert Wagner | Team Arkéa Samsic | 03:22 |
115. | Simon Sellier | Team Total Direct Energie | 04:14 |
116. | Clément Carisey | Israel Cycling Academy | 05:02 |
117. | Marco Mathis | Cofidis, Solutions Crédits | |
118. | Ramūnas Navardauskas | Delko Marseille Provence | 17:06 |
Górskie trasy rowerowe wcale nie są tak dużym wyzwaniem, jak wiele osób sądzi.
Szef UAE Team Emirates potwierdza cele Tadeja Pogacara. Lund znowu najlepszy w Turcji. Wiadomości i wyniki z 25 kwietnia.
Belg Thibau Nys (Lidl-Trek) zdobył po podjeździe do Les Marécottes drugi etap Tour de Romandie i objął prowadzenie w wyścigu.
Katarzyna Niewiadoma zmieniła plany na Igrzyska Olimpijskie. Zamiast na czasówce, Polka skupi się na wyścigu ze startu wspólnego i Tour…
Grace Brown sięgnęła po największy triumf kariery, ogrywając największe faworytki podczas niedzielnego Liege-Bastogne-Liege Femmes.
Dorian Godon sięgnął po zwycięstwo na pierwszym etapie Tour de Romandie i został nowym liderem wyścigu.