4 Jours de Dunkerque 2019: etap 2. Dylan Groenewegen po raz drugi

Dylan Groenewegen

Dylan Groenewegen (Jumbo-Visma), po dyskwalifikacji Clémenta Venturiniego (AG2R La Mondiale) za nieprawidłowy sprint, zwyciężył w drugim dniu Czterech Dni Dunkierki.

Za Holendrem przyjechali Timothy Dupont (Wanty - Gobert) i Roy Jans (Corendon - Circus).

Wyniki 2. etapu 4 Jours de Dunkerque 2019 (2.HC), Wallers - Saint-Quentin (177,7 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Dylan GroenewegenTeam Jumbo-Visma4:08:33
2.Timothy DupontWanty-Gobert Cycling Team
3.Roy JansCorendon-Circus
4.Tom van AsbroeckIsrael Cycling Academy
5.Jens KeukeleireLotto Soudal
6.Piet AllegaertSport Vlaanderen-Baloise
7.Mike TeunissenTeam Jumbo-Visma
8.Michael van StaeyenRoompot-Charles
9.Pieter VanspeybrouckWanty-Gobert Cycling Team
10.Pierre BarbierNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
11.Rudy BarbierIsrael Cycling Academy
12.Emīls LiepinsWallonie-Bruxelles
13.Amaury CapiotSport Vlaanderen-Baloise
14.Marc SarreauGroupama-FDJ
15.Christophe LaporteCofidis, Solutions Crédits
16.Kévin Le CunffSt Michel-Auber93
17.Thomas SprengersSport Vlaanderen-Baloise
18.Dries de BondtCorendon-Circus
19.Anthony TurgisTeam Total Direct Energie
20.Damien TouzeCofidis, Solutions Crédits
21.Mihkel RaimIsrael Cycling Academy
22.Benjamin DeclercqSport Vlaanderen-Baloise
23.Stan DewulfLotto Soudal
24.Frederik BackaertWanty-Gobert Cycling Team
25.Bryan CoquardVital Concept-B&B Hotels
26.Amund Grøndahl JansenTeam Jumbo-Visma
27.Eduard Michael GrosuDelko Marseille Provence
28.Flavien MaureletSt Michel-Auber93
29.Cyril BartheEuskadi Basque Country-Murias
30.André GreipelTeam Arkéa Samsic
31.Sjoerd van GinnekenRoompot-Charles
32.Jesper AsselmanRoompot-Charles
33.Oscar RiesebeekRoompot-Charles
34.Laurent PichonTeam Arkéa Samsic
35.Anthony DelaplaceTeam Arkéa Samsic
36.Aaron van PouckeSport Vlaanderen-Baloise
37.Maarten van TrijpCorendon-Circus
38.Aksel NÕmmelaWallonie-Bruxelles
39.Elmar ReindersRoompot-Charles
40.Bram WeltenTeam Arkéa Samsic
41.Adrien PetitTeam Total Direct Energie
42.Senne LeysenRoompot-Charles
43.Gediminas BagdonasAG2R La Mondiale
44.Julien TrarieuxDelko Marseille Provence
45.Aimé de GendtWanty-Gobert Cycling Team
46.Cyril LemoineCofidis, Solutions Crédits
47.Tony HurelSt Michel-Auber93
48.Alo JakinSt Michel-Auber93
49.Dimitri ClaeysCofidis, Solutions Crédits
50.Yoann PaillotSt Michel-Auber93
51.Julien DuvalAG2R La Mondiale
52.Jan-Willem van SchipRoompot-Charles
53.Héctor SaezEuskadi Basque Country-Murias
54.Romain CombaudDelko Marseille Provence
55.Samuel LerouxNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
56.Dennis van WindenIsrael Cycling Academy
57.Lasse Norman HansenCorendon-Circus
58.Pierre IdjouadieneNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
59.Pim LigthartTeam Total Direct Energie
60.Kevin GenietsGroupama-FDJ
61.Dorian GodonAG2R La Mondiale
62.Quentin JaureguiAG2R La Mondiale
63.Julien AntomarchiNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
64.Damien GaudinTeam Total Direct Energie
65.Baptiste PlanckaertWallonie-Bruxelles
66.Clément VenturiniAG2R La Mondiale
67.Nicolas BaldoSt Michel-Auber9300:12
68.Taco van der HoornTeam Jumbo-Visma
69.Kenneth VanbilsenCofidis, Solutions Crédits
70.Pascal EenkhoornTeam Jumbo-Visma
71.Arnaud CourteilleVital Concept-B&B Hotels
72.Wesley KrederWanty-Gobert Cycling Team
73.Mickaël DelageGroupama-FDJ
74.Aritz BaguesEuskadi Basque Country-Murias00:16
75.Daniel HoelgaardGroupama-FDJ00:18
76.Enzo WoutersLotto Soudal
77.Brian van GoethemLotto Soudal
78.Przemysław KasperkiewiczDelko Marseille Provence
79.Emmanuel MorinCofidis, Solutions Crédits
80.Jonas RickaertCorendon-Circus
81.August JensenIsrael Cycling Academy
82.Anthony MaldonadoSt Michel-Auber93
83.Urko BerradeEuskadi Basque Country-Murias
84.Connor SwiftTeam Arkéa Samsic
85.Benoît JarrierTeam Arkéa Samsic
86.Christophe MassonNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
87.Corentin ErmenaultVital Concept-B&B Hotels
88.Kevyn IstaWallonie-Bruxelles
89.Ludovic RobeetWallonie-Bruxelles
90.Jonas van GenechtenVital Concept-B&B Hotels
91.Lionel TaminiauxWallonie-Bruxelles00:27
92.Maxime CamVital Concept-B&B Hotels00:28
93.Tom DevriendtWanty-Gobert Cycling Team00:32
94.Tony MartinTeam Jumbo-Visma00:39
95.Emiel VermeulenNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole00:40
96.Kenny DehaesWallonie-Bruxelles
97.Daniel Viejo JoséEuskadi Basque Country-Murias
98.Stijn VandenberghAG2R La Mondiale
99.Antoine DuchesneGroupama-FDJ
100.Benoît VaugrenardGroupama-FDJ
101.Julien MoriceVital Concept-B&B Hotels
102.Bruno ArmirailGroupama-FDJ
103.Edward PlanckaertSport Vlaanderen-Baloise
104.Niki TerpstraTeam Total Direct Energie00:53
105.Frederik FrisonLotto Soudal
106.Rémy MertzLotto Soudal00:55
107.Robbe GhysSport Vlaanderen-Baloise00:59
108.Romain CardisTeam Total Direct Energie01:15
109.Simon SellierTeam Total Direct Energie01:23
110.Tom DerniesNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
111.Samuel DumoulinAG2R La Mondiale01:27
112.Clément CariseyIsrael Cycling Academy01:41
113.Marco MathisCofidis, Solutions Crédits
114.Matthias BrandleIsrael Cycling Academy
115.Maarten WynantsTeam Jumbo-Visma02:16
116.David van der PoelCorendon-Circus
117.Robert WagnerTeam Arkéa Samsic03:02
118.Ramūnas NavardauskasDelko Marseille Provence16:46
DNFMauro FinettoDelko Marseille Provence
DNFYoann OffredoWanty-Gobert Cycling Team
DNFAnder BarrenetxeaEuskadi Basque Country-Murias
DNFJimmy TurgisVital Concept-B&B Hotels
DNFJulen IrizarEuskadi Basque Country-Murias
DNFStijn DevolderCorendon-Circus
DNSJelle WallaysLotto Soudal
DNSEvaldas SiskeviciusDelko Marseille Provence

Klasyfikacja generalna po 2. etapie

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Dylan GroenewegenTeam Jumbo-Visma8:25:58
2.Marc SarreauGroupama-FDJ00:11
3.Lasse Norman HansenCorendon-Circus00:12
4.Timothy DupontWanty-Gobert Cycling Team00:14
5.Elmar ReindersRoompot-Charles
6.Mike TeunissenTeam Jumbo-Visma00:16
7.Roy JansCorendon-Circus
8.Samuel LerouxNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole00:17
9.Rudy BarbierIsrael Cycling Academy00:18
10.Dries de BondtCorendon-Circus00:19
11.Julien DuvalAG2R La Mondiale
12.Pierre BarbierNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole00:20
13.Tom van AsbroeckIsrael Cycling Academy
14.Emīls LiepinsWallonie-Bruxelles
15.Michael van StaeyenRoompot-Charles
16.Amaury CapiotSport Vlaanderen-Baloise
17.Pieter VanspeybrouckWanty-Gobert Cycling Team
18.Amund Grøndahl JansenTeam Jumbo-Visma
19.Cyril BartheEuskadi Basque Country-Murias
20.Jens KeukeleireLotto Soudal
21.Mihkel RaimIsrael Cycling Academy
22.Piet AllegaertSport Vlaanderen-Baloise
23.Anthony TurgisTeam Total Direct Energie
24.Jesper AsselmanRoompot-Charles
25.Stan DewulfLotto Soudal
26.Bram WeltenTeam Arkéa Samsic
27.Kévin Le CunffSt Michel-Auber93
28.Oscar RiesebeekRoompot-Charles
29.Thomas SprengersSport Vlaanderen-Baloise
30.Damien TouzeCofidis, Solutions Crédits
31.Pierre IdjouadieneNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
32.Adrien PetitTeam Total Direct Energie
33.Gediminas BagdonasAG2R La Mondiale
34.Frederik BackaertWanty-Gobert Cycling Team
35.Quentin JaureguiAG2R La Mondiale
36.Benjamin DeclercqSport Vlaanderen-Baloise
37.Sjoerd van GinnekenRoompot-Charles
38.André GreipelTeam Arkéa Samsic
39.Senne LeysenRoompot-Charles
40.Dennis van WindenIsrael Cycling Academy
41.Anthony DelaplaceTeam Arkéa Samsic
42.Héctor SaezEuskadi Basque Country-Murias
43.Romain CombaudDelko Marseille Provence
44.Jan-Willem van SchipRoompot-Charles
45.Kevin GenietsGroupama-FDJ
46.Aaron van PouckeSport Vlaanderen-Baloise
47.Laurent PichonTeam Arkéa Samsic
48.Pim LigthartTeam Total Direct Energie
49.Baptiste PlanckaertWallonie-Bruxelles
50.Tony HurelSt Michel-Auber93
51.Aksel NÕmmelaWallonie-Bruxelles
52.Aimé de GendtWanty-Gobert Cycling Team
53.Dimitri ClaeysCofidis, Solutions Crédits
54.Alo JakinSt Michel-Auber93
55.Yoann PaillotSt Michel-Auber93
56.Christophe LaporteCofidis, Solutions Crédits
57.Julien TrarieuxDelko Marseille Provence
58.Flavien MaureletSt Michel-Auber93
59.Maarten van TrijpCorendon-Circus
60.Cyril LemoineCofidis, Solutions Crédits
61.Damien GaudinTeam Total Direct Energie
62.Julien AntomarchiNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
63.Dorian GodonAG2R La Mondiale
64.Kenneth VanbilsenCofidis, Solutions Crédits00:32
65.Wesley KrederWanty-Gobert Cycling Team
66.Mickaël DelageGroupama-FDJ
67.Taco van der HoornTeam Jumbo-Visma
68.Pascal EenkhoornTeam Jumbo-Visma
69.Arnaud CourteilleVital Concept-B&B Hotels
70.Nicolas BaldoSt Michel-Auber93
71.Przemysław KasperkiewiczDelko Marseille Provence00:35
72.Aritz BaguesEuskadi Basque Country-Murias00:36
73.Jonas RickaertCorendon-Circus00:38
74.Enzo WoutersLotto Soudal
75.August JensenIsrael Cycling Academy
76.Anthony MaldonadoSt Michel-Auber93
77.Daniel HoelgaardGroupama-FDJ
78.Kevyn IstaWallonie-Bruxelles
79.Brian van GoethemLotto Soudal
80.Emmanuel MorinCofidis, Solutions Crédits
81.Connor SwiftTeam Arkéa Samsic
82.Corentin ErmenaultVital Concept-B&B Hotels
83.Urko BerradeEuskadi Basque Country-Murias
84.Jonas van GenechtenVital Concept-B&B Hotels
85.Christophe MassonNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
86.Benoît JarrierTeam Arkéa Samsic
87.Eduard Michael GrosuDelko Marseille Provence00:40
88.Lionel TaminiauxWallonie-Bruxelles00:47
89.Maxime CamVital Concept-B&B Hotels00:48
90.Bryan CoquardVital Concept-B&B Hotels00:50
91.Tom DevriendtWanty-Gobert Cycling Team
92.Clément VenturiniAG2R La Mondiale
93.Emiel VermeulenNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole00:53
94.Tony MartinTeam Jumbo-Visma00:59
95.Stijn VandenberghAG2R La Mondiale01:00
96.Julien MoriceVital Concept-B&B Hotels
97.Kenny DehaesWallonie-Bruxelles
98.Edward PlanckaertSport Vlaanderen-Baloise
99.Antoine DuchesneGroupama-FDJ
100.Benoît VaugrenardGroupama-FDJ
101.Bruno ArmirailGroupama-FDJ
102.Frederik FrisonLotto Soudal01:13
103.Niki TerpstraTeam Total Direct Energie
104.Rémy MertzLotto Soudal01:15
105.Robbe GhysSport Vlaanderen-Baloise01:19
106.Daniel Viejo JoséEuskadi Basque Country-Murias01:30
107.Romain CardisTeam Total Direct Energie01:35
108.Tom DerniesNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole01:43
109.Samuel DumoulinAG2R La Mondiale01:47
110.Matthias BrandleIsrael Cycling Academy02:01
111.Ludovic RobeetWallonie-Bruxelles02:25
112.Maarten WynantsTeam Jumbo-Visma02:36
113.David van der PoelCorendon-Circus
114.Robert WagnerTeam Arkéa Samsic03:22
115.Simon SellierTeam Total Direct Energie04:14
116.Clément CariseyIsrael Cycling Academy05:02
117.Marco MathisCofidis, Solutions Crédits
118.Ramūnas NavardauskasDelko Marseille Provence17:06

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: