Paryż-Nicea 2019: etap 2. Dylan Groenewegen ponownie najlepszy

Dylan Groenewegen (Team Jumbo-Visma) sięgnął po drugie etapowe zwycięstwo w 77. odsłonie Paryż-Nicea i umocnił się na prowadzeniu w generalce.

W zaciętym finiszu z zaledwie kilkuosobowej grupki, jaka ostała się po walce peletonu z wiatrem, Holender wyprzedził Ivana Garcię Cortinę (Bahrain-Merida) i Philippe'a Gilberta (Deceuninck-Quick Step). Na 5. pozycji finiszował Michał Kwiatkowski (Team Sky), awansując na pozycję wicelidera wyścigu.

Peleton drugiego dnia wyścigu Paryż-Nicea przemierzał drogi Regionu Centralnego. Pierwszą ucieczkę dnia w pochmurnych i wietrznych warunkach nakręcali Alessandro De Marchi (CCC Team), Damien Gaudin (Direct Energie) oraz Nicolas Edet (Cofidis). Trójka z przewagą 1:10 ujechać zdołała 36 kilometrów, po czym skasowana została przez rozkręcający się peleton.

Tempo przy wzmagającym się wietrze dyktowały zespoły Sky i Deceuninck-Quick Step. Kraksa z gry wykluczyła Warrena Barguila (Arkea-Samsic), na rancie zgubił się też Fabio Aru (UAE-Team Emirates). Peleton rozbity został na trzy grupy i choć różnice nie były wielkie, w czołówce znalazło się tylko 14 kolarzy: Michał Kwiatkowski i Egan Bernal (Team Sky), Caleb Ewan (Lotto Soudal), Arnaud Demare (Groupama-FDJ), Bryan Coquard (Vital Concept – B&B Hotels), Nairo Quintana (Movistar Team), Romain Bardet i Tony Gallopin (AG2R La Mondiale), Andre Greipel (Arkea Samsic), Wilco Kelderman (Team Sunweb), Lilian Calmejane (Direct Energie), Esteban Chaves (Mitcheton-Scott), Bert van Lerberghe (Cofidis) i Daniel McLay (EF Education First).

Polak jako pierwszy finiszował na lotnym finiszu, zgarniając 3 sekundy bonifikaty, a jego grupka miała w tym punkcie 30 sekund przewagi nad peletonem. Pomiędzy dwiema grupami znalazł się natomiast lider wyścigu Dylan Groenewegen (Jumbo-Visma), do pomocy w walce z wiatrem mając Fabio Jakobsena (Deceuninck-Quick Step), Sama Bennetta (Bora-hansgrohe), Valentina Madousa i Olivera Le Gaca (Groupama-FDJ). Piątka jechała zbyt szybko na Simona Yatesa (Mitcheton-Scott), który spłynął do peletonu, i na 116. kilometrze zdołała dołączyć do grupy Kwiatkowskiego.

Taki układ odpowiadał Arnaudowi Demare’owi, którego pomocnicy natychmiast zabrali się do pracy i na ostatnie 40 kilometrów wjechali pełną parą. Za ich plecami także się działo – skoki kolejnych kolarzy powiększyły czołówkę do około 30 zawodników, a pomocników znaleźli m.in. Bernal i Groenewegen. Dojechał też Philippe Gilbert (Deceuninck-Quick Step), ale na 36 kilometrów przed metą defekt zatrzymał Kwiatkowskiego, a upadek Rigoberto Urana (EF Education First).

30 kilometrów przed metą w czołówce znajdowało się 24 kolarzy. W jej skład weszli Groenewegen, Bernal, Demare, Quintana, Bardet, Gallopin i Greipel, Gilbert oraz Rudy Molard (Groupama-FDJ), John Degenkolb (Trek-Segafredo), Matteo Trentin (Mitchelton-Scott), Jurgen Roelandts (Movistar Team), Nicolas Maes (Lotto Soudal), Felix Grosschartner (Bora-hansgrohe), Oliver Naesen i Stijn Vandenbergh (AG2R La Mondiale), Luke Rowe (Team Sky), Ivan Garcia Cortina (Bahrain-Merida), Amund Jansen i Maarten Wynants (Jumbo-Visma), Marcel Kittel (Katusha-Alpecin), Bernhard Eisel (Dimension Data) i Wilco Kelderman (Tam Sunweb).

Prowadzący na 27 kilometrów prze metą dysponowali 45-sekundową przewagą nad grupą Kwiatkowskiego i Pawła Poljańskiego (Bora-hansgrohe) oraz ponad minutę nad kolejną.

Te dwie grupy zeszły się i 17 kilometrów później dołączyły do czołówki. Na ostatnich kilometrach, gdy kolarze pokonywali długą prostą po odkrytym terenie, prowadząca grupa podzieliła się jeszcze raz. Depnęli kolarze Team Sky, do zera wyjechał się Luke Rowe i z przodu pozostało już tylko kilku kolarzy, a pośród nich „Kwiato” oraz lider klasyfikacji generalnej Dylan Groenewegen.

W finałowej rozgrywce cała siódemka szła bardzo mocno, jednak Holender z Jumbo-Visma okazał się nie do ruszenia. Sięgnął po drugie etapowe zwycięstwo i umocnił się na pozycji lidera. Dzięki czujnej jeździe i zdobytym wcześniej bonifikatom czasowym na 2. lokatę w generalce awansował z kolei mistrz Polski, który metę przekroczył na 5. pozycji.

Wyniki 2. etapu Paryż-Nicea 2019 (2.WT), Les Bréviaires - Bellegarde (163,5 km):

  1 Dylan Groenewegen (Ned) Team Jumbo-Visma             3:14:04
  2 Ivan Garcia (Spa) Bahrain-Merida
  3 Philippe Gilbert (Bel) Deceuninck-QuickStep
  4 Matteo Trentin (Ita) Mitchelton-Scott
  5 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky
  6 Luis León Sanchez (Spa) Astana Pro Team
  7 Egan Bernal (Col) Team Sky
  8 Arnaud Demare (Fra) Groupama-FDJ                       00:05
  9 André Greipel (Ger) Arkéa Samsic
 10 Mike Teunissen (Ned) Team Jumbo-Visma
 11 John Degenkolb (Ger) Trek-Segafredo
 12 Anthony Turgis (Fra) Direct Energie
 13 Christophe Laporte (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 14 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale
 15 Lilian Calmejane (Fra) Direct Energie
 16 Jean-Pierre Drucker (Lux) Bora-Hansgrohe
 17 Hugo Houle (Can) Astana Pro Team
 18 Niki Terpstra (Ned) Direct Energie
 19 Jack Haig (Aus) Mitchelton-Scott
 20 Nikolas Maes (Bel) Lotto Soudal
 21 Adrien Petit (Fra) Direct Energie
 22 Rudy Molard (Fra) Groupama-FDJ
 23 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates
 24 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale
 25 Bob Jungels (Lux) Deceuninck-QuickStep
 26 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb
 27 Felix Großschartner (Aut) Bora-Hansgrohe
 28 Nairo Quintana (Col) Movistar Team
 29 Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale
 30 Mitchell Docker (Aus) EF Education First
 31 Valentin Madouas (Fra) Groupama-FDJ
 32 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin
 33 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe
 34 Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe
 35 Tony Gallopin (Fra) AG2R La Mondiale
 36 Tejay Van Garderen (USA) EF Education First
 37 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida
 38 George Bennett (NZl) Team Jumbo-Visma
 39 Amund Gr?ndahl Jansen (Nor) Team Jumbo-Visma
 40 Roger Kluge (Ger) Lotto Soudal
 41 Kristijan Koren (Slo) Bahrain-Merida
 42 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo
 43 Ignatas Konovalovas (Ltu) Groupama-FDJ                 00:16
 44 Koen de Kort (Ned) Trek-Segafredo                      00:18
 45 Luke Rowe (GBr) Team Sky                               00:38
 46 Ramon Sinkeldam (Ned) Groupama-FDJ                     00:42
 47 Dylan Teuns (Bel) Bahrain-Merida                       00:52
 48 Cyril Gautier (Fra) Vital Concept-B&B Hotel
 49 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team
 50 Lawson Craddock (USA) EF Education First
 51 Stijn Vandenbergh (Bel) AG2R La Mondiale
 52 Jurgen Roelandts (Bel) Movistar Team                   01:19
 53 Maarten Wynants (Bel) Team Jumbo-Visma
 54 Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data
 55 Scott Davies (GBr) Dimension Data
 56 Nils Politt (Ger) Katusha-Alpecin
 57 Pascal Eenkhoorn (Ned) Team Jumbo-Visma
 58 Casper Pedersen (Den) Team Sunweb
 59 Marcel Kittel (Ger) Katusha-Alpecin
 60 Marco Haller (Aut) Katusha-Alpecin
 61 Jacopo Guarnieri (Ita) Groupama-FDJ
 62 Olivier Le Gac (Fra) Groupama-FDJ                      01:32
 63 Tim Declercq (Bel) Deceuninck-QuickStep                01:49
 64 Bert Van Lerberghe (Bel) Cofidis, Solutions Credits
 65 Alex Kirsch (Lux) Trek-Segafredo                       02:01
 66 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team Jumbo-Visma               03:24
 67 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain-Merida                 04:38
 68 Fabio Jakobsen (Ned) Deceuninck-QuickStep              06:23
 69 Julien El Fares (Fra) Delko Marseille Provence         06:44
 70 Bram Welten (Ned) Arkéa Samsic
 71 Fabio Sabatini (Ita) Deceuninck-QuickStep
 72 Giulio Ciccone (Ita) Trek-Segafredo
 73 Lars Bak (Den) Dimension Data
 74 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe
 75 Jack Bauer (NZl) Mitchelton-Scott
 76 Jens Debusschere (Bel) Katusha-Alpecin
 77 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team
 78 Louis Vervaeke (Bel) Team Sunweb
 79 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal
 80 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data
 81 Ramunas Navardauskas (Ltu) Delko Marseille Provence
 82 Francisco Ventoso (Spa) CCC Team
 83 Jesper Hansen (Den) Cofidis, Solutions Credits
 84 Hector Carretero (Spa) Movistar Team
 85 Laurens ten Dam (Ned) CCC Team
 86 Iljo Keisse (Bel) Deceuninck-QuickStep
 87 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal
 88 Mauro Finetto (Ita) Delko Marseille
 89 Tom Scully (NZl) EF Education First
 90 Laurent Pichon (Fra) Arkéa Samsic
 91 Bryan Coquard (Fra) Vital Concept-B&B Hotel
 92 Daniel Martinez (Col) EF Education First
 93 Winner Anacona (Col) Movistar Team
 94 Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo
 95 Esteban Chaves (Col) Mitchelton-Scott
 96 Magnus Cort Nielsen (Den) Astana Pro Team
 97 Luka Mezgec (Slo) Mitchelton-Scott
 98 Benoit Cosnefroy (Fra) AG2R La Mondiale
 99 Elie Gesbert (Fra) Arkéa Samsic
100 Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal
101 Simon Yates (GBr) Mitchelton-Scott
102 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates                   08:27
103 Romain Combaud (Fra) Delko Marseille Provence
104 Sven Erik Bystr?m (Nor) UAE Team Emirates
105 Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates
106 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin
107 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal
108 Roy Curvers (Ned) Team Sunweb
109 Rory Sutherland (Aus) UAE Team Emirates
110 Simon Spilak (Slo) Katusha-Alpecin
111 Amaro Antunes (Por) CCC Team
112 Quentin Pacher (Fra) Vital Concept-B&B Hotel
113 Pierre Luc Perichon (Fra) Cofidis, Solutions Credits
114 Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis, Solutions Credits
115 Jakub Mareczko (Ita) CCC Team
116 Arthur Vichot (Fra) Vital Concept-B&B Hotel
117 Alessandro De Marchi (Ita) CCC Team
118 Patrick Müller (Swi) Vital Concept-B&B Hotel
119 Kris Boeckmans (Bel) Vital Concept-B&B Hotel
120 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky
121 Victor De La Parte (Spa) CCC Team
122 Kevin Reza (Fra) Vital Concept-B&B Hotel
123 Mathias Le Turnier (Fra) Cofidis, Solutions Credits
124 Rafael Valls (Spa) Movistar Team
125 Marc Soler (Spa) Movistar Team
126 Sebastian Henao (Col) Team Sky
127 Sergio Henao (Col) UAE Team Emirates
128 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo
129 Domenico Pozzovivo (Ita) Bahrain-Merida
130 Domen Novak (Slo) Bahrain-Merida
131 Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team
132 Daniel McLay (GBr) EF Education First
133 Evaldas Siskevicius (Ltu) Delko Marseille Provence
134 Mikel Nieve (Spa) Mitchelton-Scott
135 Mathias Frank (Swi) AG2R La Mondiale
136 Ion Izagirre Insausti (Spa) Astana Pro Team
137 Amael Moinard (Fra) Arkéa Samsic
138 Will Barta (USA) CCC Team
139 Jhonatan Narvaez (Col) Team Sky
140 Jan Bakelants (Bel) Team Sunweb
141 Niccol? Bonifazio (Ita) Direct Energie
142 Damien Gaudin (Fra) Direct Energie
143 Sam Bennett (Irl) Bora-Hansgrohe                       08:48
144 Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe
145 Florian Senechal (Fra) Deceuninck-QuickStep            09:00
146 Nicolas Edet (Fra) Cofidis, Solutions Credits          14:21
147 Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates
148 Julien Vermote (Bel) Dimension Data
149 Alessandro Fedeli (Ita) Delko Marseille Provence
150 Ivan Sosa (Col) Team Sky
151 Eduard-Michael Grosu (Rom) Delko Marseille Provence
152 Jonathan Hivert (Fra) Direct Energie
DNF Gorka Izagirre Insausti (Spa) Astana Pro Team
DNF Warren Barguil (Fra) Arkéa Samsic
DNF Maxime Bouet (Fra) Arkéa Samsic
DNF Rigoberto Uran (Col) EF Education First
DNF Mark Cavendish (GBr) Dimension Data
DNF Louis Meintjes (RSA) Dimension Data

Klasyfikacja generalna po 2. etapie:

  1 Dylan Groenewegen (Ned) Team Jumbo-Visma             6:31:19
  2 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky                      00:12
  3 Luis León Sanchez (Spa) Astana Pro Team                00:13
  4 Philippe Gilbert (Bel) Deceuninck-QuickStep            00:16
  5 Egan Bernal (Col) Team Sky                             00:19
  6 Matteo Trentin (Ita) Mitchelton-Scott                  00:20
  7 Tony Gallopin (Fra) AG2R La Mondiale                   00:22
  8 Rudy Molard (Fra) Groupama-FDJ                         00:23
  9 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale
 10 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale                   00:24
 11 Arnaud Demare (Fra) Groupama-FDJ                       00:25
 12 John Degenkolb (Ger) Trek-Segafredo
 13 Anthony Turgis (Fra) Direct Energie
 14 André Greipel (Ger) Arkéa Samsic
 15 Christophe Laporte (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 16 Jean-Pierre Drucker (Lux) Bora-Hansgrohe
 17 Mike Teunissen (Ned) Team Jumbo-Visma
 18 Lilian Calmejane (Fra) Direct Energie
 19 Hugo Houle (Can) Astana Pro Team
 20 Niki Terpstra (Ned) Direct Energie
 21 Felix Großschartner (Aut) Bora-Hansgrohe
 22 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida
 23 Nairo Quintana (Col) Movistar Team
 24 Nikolas Maes (Bel) Lotto Soudal
 25 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb
 26 Valentin Madouas (Fra) Groupama-FDJ
 27 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin
 28 George Bennett (NZl) Team Jumbo-Visma
 29 Mitchell Docker (Aus) EF Education First
 30 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo
 31 Amund Gr?ndahl Jansen (Nor) Team Jumbo-Visma
 32 Jack Haig (Aus) Mitchelton-Scott
 33 Ivan Garcia (Spa) Bahrain-Merida                       00:30
 34 Bob Jungels (Lux) Deceuninck-QuickStep                 00:35
 35 Ignatas Konovalovas (Ltu) Groupama-FDJ                 00:36
 36 Luke Rowe (GBr) Team Sky                               00:58
 37 Koen de Kort (Ned) Trek-Segafredo                      01:02
 38 Dylan Teuns (Bel) Bahrain-Merida                       01:12
 39 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team
 40 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe                    01:25
 41 Ramon Sinkeldam (Ned) Groupama-FDJ                     01:28
 42 Jurgen Roelandts (Bel) Movistar Team                   01:39
 43 Maarten Wynants (Bel) Team Jumbo-Visma
 44 Stijn Vandenbergh (Bel) AG2R La Mondiale               02:12
 45 Lawson Craddock (USA) EF Education First
 46 Alex Kirsch (Lux) Trek-Segafredo                       02:21
 47 Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe                   03:07
 48 Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale
 49 Adrien Petit (Fra) Direct Energie
 50 Kristijan Koren (Slo) Bahrain-Merida
 51 Tejay Van Garderen (USA) EF Education First
 52 Cyril Gautier (Fra) Vital Concept-B&B Hotel            03:54
 53 Nils Politt (Ger) Katusha-Alpecin                      04:21
 54 Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data
 55 Marcel Kittel (Ger) Katusha-Alpecin
 56 Marco Haller (Aut) Katusha-Alpecin
 57 Scott Davies (GBr) Dimension Data
 58 Pascal Eenkhoorn (Ned) Team Jumbo-Visma
 59 Jacopo Guarnieri (Ita) Groupama-FDJ
 60 Olivier Le Gac (Fra) Groupama-FDJ                      04:34
 61 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team Jumbo-Visma               04:44
 62 Bert Van Lerberghe (Bel) Cofidis, Solutions Credit     04:51
 63 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates                  04:55
 64 Tim Declercq (Bel) Deceuninck-QuickStep                05:01
 65 Casper Pedersen (Den) Team Sunweb                      06:09
 66 Fabio Jakobsen (Ned) Deceuninck-QuickStep              06:39
 67 Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal                          06:58
 68 Bryan Coquard (Fra) Vital Concept-B&B Hotel            07:04
 69 Fabio Sabatini (Ita) Deceuninck-QuickStep
 70 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal
 71 Simon Yates (GBr) Mitchelton-Scott
 72 Tom Scully (NZl) EF Education First
 73 Luka Mezgec (Slo) Mitchelton-Scott
 74 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data              08:04
 75 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe
 76 Francisco Ventoso (Spa) CCC Team
 77 Jesper Hansen (Den) Cofidis, Solutions Credits
 78 Ramunas Navardauskas (Ltu) Delko Marseille Provence
 79 Magnus Cort Nielsen (Den) Astana Pro Team
 80 Winner Anacona (Col) Movistar Team
 81 Esteban Chaves (Col) Mitchelton-Scott
 82 Daniel Martinez (Col) EF Education First
 83 Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo
 84 Sven Erik Bystr?m (Nor) UAE Team Emirates              08:47
 85 Quentin Pacher (Fra) Vital Concept-B&B Hotel
 86 Patrick Müller (Swi) Vital Concept-B&B Hotel
 87 Arthur Vichot (Fra) Vital Concept-B&B Hotel
 88 Evaldas Siskevicius (Ltu) Delko Marseille Provence
 89 Kevin Reza (Fra) Vital Concept-B&B Hotel
 90 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky
 91 Jhonatan Narvaez (Col) Team Sky
 92 Sam Bennett (Irl) Bora-Hansgrohe                       09:08
 93 Roger Kluge (Ger) Lotto Soudal                         09:14
 94 Florian Senechal (Fra) Deceuninck-QuickStep            09:20
 95 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain-Merida                 09:28
 96 Giulio Ciccone (Ita) Trek-Segafredo                    09:46
 97 Lars Bak (Den) Dimension Data
 98 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal
 99 Julien El Fares (Fra) Delko Marseille Provence
100 Jack Bauer (NZl) Mitchelton-Scott
101 Louis Vervaeke (Bel) Team Sunweb
102 Mauro Finetto (Ita) Delko Marseille Provence
103 Jens Debusschere (Bel) Katusha-Alpecin
104 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team
105 Bram Welten (Ned) Arkéa Samsic
106 Benoit Cosnefroy (Fra) AG2R La Mondiale
107 Laurent Pichon (Fra) Arkéa Samsic
108 Iljo Keisse (Bel) Deceuninck-QuickStep
109 Laurens ten Dam (Ned) CCC Team
110 Amaro Antunes (Por) CCC Team                           09:47
111 Alessandro De Marchi (Ita) CCC Team
112 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo
113 Marc Soler (Spa) Movistar Team
114 Mikel Nieve (Spa) Mitchelton-Scott
115 Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team
116 Damien Gaudin (Fra) Direct Energie                     10:20
117 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates                   11:29
118 Romain Combaud (Fra) Delko Marseille Provence
119 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin
120 Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis, Solutions Credits
121 Simon Spilak (Slo) Katusha-Alpecin
122 Pierre Luc Perichon (Fra) Cofidis, Solutions Credits
123 Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates
124 Mathias Le Turnier (Fra) Cofidis, Solutions Credits
125 Victor De La Parte (Spa) CCC Team
126 Domenico Pozzovivo (Ita) Bahrain-Merida
127 Mathias Frank (Swi) AG2R La Mondiale
128 Sebastian Henao (Col) Team Sky
129 Rafael Valls (Spa) Movistar Team
130 Kris Boeckmans (Bel) Vital Concept-B&B Hotel
131 Amael Moinard (Fra) Arkéa Samsic
132 Ion Izagirre Insausti (Spa) Astana Pro Team
133 Niccol? Bonifazio (Ita) Direct Energie
134 Hector Carretero (Spa) Movistar Team                   11:34
135 Elie Gesbert (Fra) Arkéa Samsic
136 Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe               11:50
137 Rory Sutherland (Aus) UAE Team Emirates                13:17
138 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal
139 Jakub Mareczko (Ita) CCC Team
140 Sergio Henao (Col) UAE Team Emirates
141 Will Barta (USA) CCC Team
142 Roy Curvers (Ned) Team Sunweb                          16:23
143 Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates                      17:23
144 Domen Novak (Slo) Bahrain-Merida                       17:36
145 Daniel McLay (GBr) EF Education First
146 Nicolas Edet (Fra) Cofidis, Solutions Credits          19:11
147 Ivan Sosa (Col) Team Sky
148 Eduard-Michael Grosu (Rom) Delko Marseille Provence
149 Jonathan Hivert (Fra) Direct Energie
150 Jan Bakelants (Bel) Team Sunweb                        21:46
151 Julien Vermote (Bel) Dimension Data                    23:30
152 Alessandro Fedeli (Ita) Delko Marseille Provence

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: