Torowe Mistrzostwa Polski 2018 odbędą się zgodnie z planem

logo Polskiego Związku Kolarskiego

Polski Związek Kolarski poinformował, że Torowe Mistrzostwa Polski 2018 odbędą się zgodnie z planem, mimo że we czwartek przełożył imprezę na inny termin.

Tym samym 11-14 października na pruszkowskim welodromie odbędą się zawody elity w konkurencjach sprinterskich i średniodystansowych oraz w konkurencjach nieolimpijskich w kategorii junior młodszy.

Komunikat PZKol z 4 października nie do końca wyjaśnił, jaki los czeka zawody. Początkowo na stronie związku pojawiła się informacja o skreśleniu rywalizacji z kalendarza, lecz później została ona zmieniona i zastąpiona tekstem wskazującym, że mistrzostwa się odbędą, aczkolwiek nie we wskazanym terminie. Ta wersja jest wciąż obecna na stronie PZKol. Zmiana daty miała wynikać z problemów finansowych, z którymi narodowa centrala kolarska zmaga się od końca 2017 roku. 

Torowe Mistrzostwa Polski 2018 odwołane lub przełożone

Wiosną następnego roku w Pruszkowie mają odbyć się kolarskie Mistrzostwa Świata w Kolarstwie Torowym (27 lutego-3 marca). 

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: