Patrick Lefevere: "czasem wstydzę się przyznać, że reprezentuję kolarstwo"

Patrick Lefevere

Patrick Lefevere nie ukrywa wściekłości z powodu sprawy dopingowej Chrisa Froome'a. Menadżer Quick-Step Floors uważa, że wyrządziła niepowetowane straty kolarstwu, a kilka stron popełniło poważne błędy.

To niesamowite. Jesteśmy jedynym sportem na świecie, który stale strzela sobie w stopę. Czasami wstydzę się przyznać, że jestem częścią tego wszystkiego. Wstydzę się za nich. Po pierwsze, za wyciek do mediów, po drugie za to jak sprawa była zarządzana, co tylko pogorszyło jej odbiór. Bardet, Hinault, ASO...

- powiedział Belg w "Het Laatste Nieuws".

Publika jest rozgrzana, dlatego Lefevere obawia się o bezpieczeństwo Froome'a podczas Tour de France.

Giro przebiegło spokojnie. Tam też są fanatyczni kibice, ale szacunek dla sportowca jest większy. Tutaj może być inaczej. Wystarczy kilku nawalonych gostków.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

3 Comments

 1. piotr

  3 lipca 2018, 18:12 o 18:12

  mądry człowiek.
  miałem dzisiaj parę pytań w pracy / współpracownicy wiedzą co lubię/ niestety świeciłem oczami bo po prostu dalej nie wiem co na to wszystko odpowiedzieć. nie jestem MISTRZEM JODA on zapewne też miałby problemy.ech

 2. Apollo

  3 lipca 2018, 19:23 o 19:23

  Ta buta Froome'a skończy się dla niego strasznie smutno. Zamiast posypać głowę popiołem, przeczekać gdzieś na pustyni w Kenii kilka miesięcy jeżdżąc 300 kilometrowe treningi , na siłę ubiera aureolę anioła.
  Jego winiki pozostaną, ale jego sława zrówna się z tą sławą o Armstrongu ! :).

 3. drumandi

  4 lipca 2018, 11:16 o 11:16

  Panie Lefevere, 25 zwycięstw Quick-Step Floors w sezonie na serku i bananach.

%d bloggers like this:

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: