Kategorie: Konkursy

Rozwiązanie konkursu: upominki Team Sky

Upominki Team Sky znalazły właściciela.

Na wstępie chcielibyśmy wszystkim serdecznie podziękować za udział w kolejnym konkursie organizowanym przez Rowery.org. W tym miejscu zapraszamy Was do kolejnych zabaw, które pojawią się na naszym wortalu przy różnych okazjach.

Zestaw upominków Team Sky wygrał Przemysław J. z Sandomierza. Ponieważ Michał Kwiatkowski nie ukończył wyścigu zwycięzca został wyłoniony na drodze losowania spośród wszystkich nadesłanych wiadomości.

Jakub Zimoch

Share
Opublikowane przez
Jakub Zimoch
Tagi: Konkurs

Recent Posts

Alan, Norbert i Adrian Banaszek w grupie Mazowsze Serce Polski

Alan Banaszek, Norbert Banaszek i Adrian Banaszek ścigali się będą w kontynentalnej ekipie Mazowsze Serce Polski. (więcej…)

13 grudnia 2019, 08:52

Paszport Goncalvesa szlabanem dla Caja Rural Seguros-RGA

Portugalczyk Domingos Goncalves został tymczasowo zawieszony w związku z nieregularnymi parametrami w jego paszporcie biologicznym. (więcej…)

13 grudnia 2019, 08:20

Mitchelton-Scott już w WorldTourze

Australijska formacja Mitchelton-Scott została zarejestrowana jako ekipa WorldTour oraz Women's WorldTour, podała Międzynarodowa Unia Kolarska (UCI). (więcej…)

13 grudnia 2019, 07:20

Trasa Tirreno-Adriatico 2020

Przyszłoroczny wyścig Tirreno-Adriatico odkrył swe karty. 55. wydanie włoskiej tygodniówki ponownie poprowadzi z Lido di Camaiore do San Benedetto del…

12 grudnia 2019, 13:14

Tęczowa koszulka na Tour de France

Mistrz świata Mads Pedersen zadebiutuje w Tour de France, poinformował zespół Trek-Segrafedo. (więcej…)

12 grudnia 2019, 13:11

Sagan wraca na Omloop, Nibali rozpocznie w Algarve

Peter Sagan (Bora-hansgrohe), po dwuletniej przerwie, ponownie wystartuje w Omloop Het Nieuwsblad, informuje organizator wyścigu. (więcej…)

12 grudnia 2019, 11:25