Konkurs: Numer startowy Chrisa Froome'a z autografem

Wygraj numer startowy Christophera Froome'a z autografem.

Nie zapominamy o naszych wiernych Czytelnikach i po raz kolejny chcemy dać Wam szansę  na wygranie czegoś specjalnego. Tym razem jest to oryginalny numer startowy z Tour de France, na którym podpisał się jego właściciel i trzykrotny zwycięzca wyścigu Christopher Froome. W tym miejscu podziękowania należą się Markowi Sawickiemu, który pomimo skupienia w drużynie i ferworu "Wielkiej Pętli" pomógł nam zdobyć autograf.

Co należy zrobić?

Aby wygrać numer startowy należy przewidzieć różnicę miejsc pomiędzy Christopherem Froomem a Michałem Kwiatkowskim na 9. etapie tegorocznego Tour de France (Nantua - Chambéry, niedziela 9. lipca). Przykładowo, jeśli zakładacie, że Brytyjczyk przyjedzie 12, a Michał 35 (lub na odwrót) to powinniście postawić na liczbę 23.

Gdzie wysłać odpowiedź?

Odpowiedź prosimy przesyłać na adres e-mail: kzimoch@rowery.org do godziny 24 w sobotę 8 lipca. Swoją odpowiedź prosimy podać w tytule wiadomości w formacie: Konkurs: X, gdzie X to różnica pomiędzy zawodnikami, np. Konkurs: 123. W treści wiadomości prosimy podać imię i nazwisko oraz adres do wysyłki.

Prosimy pamiętać, że na jedną osobę przypada tylko jedno zgłoszenie.

Kto wygra?

Zwycięzcą zostanie osoba, która poprawnie wytypowała różnicę miejsc pomiędzy Froomem a Kwiatkowskim na 9. etapie Tour de France 2017. W przypadku kilku takich samych typów nastąpi losowanie, jeśli nikt nie przewidzi poprawnej różnicy, zwycięzcą zostanie osoba, która podała najbliższą niższą wartość. Numer zostanie wysłany na terytorium Polski po skontaktowaniu się ze zwycięzcą.

Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: