Kobiece Otwarte Treningi MTB - kierunek Kampinos

Serdecznie zapraszamy na Kobiecy Otwarty Trening MTB organizowany przez Fundację Teraz Twój Ruch.

Zbiórka o godzinie 18:00 (ŚRODA 09.07.2014) na Matrze Młociny (na ławkach)

Uderzamy do Kampinosu. Trening zajmie nam do 3h. (dystans: 40-50km... może trochę więcej albo może mniej 😉 Średnia prędkość – dla każdej kobiety 🙂

Jeśli jesteś kobietą, a jazda na rowerze to dla Ciebie coś więcej niż przejażdżka rowerem miejskim. Wysiłek fizyczny to coś więcej niż wnoszenie zakupów na 3 piętro bez windy, a kontakt z naturą to coś więcej niż spacer po parku. Mamy coś dla Ciebie!!!

Treningi prowadzone przez Magdalenę Sadłecką, doświadczoną zawodniczkę MTB, medalistkę mistrzostw świata XCO, mistrzostw Polski w Maratonie MTB, uczestniczkę Igrzysk Olimpijskich w Atenach w 2004

Jeśli chcesz poprawić technikę jazdy, w szczególności pokonywanie stromych zjazdów czy przeszkód terenowych w postaci piachu, korzeni, błota. Nauczyć się jako pokonywać strome podjazdy oraz ciasne zakręty. Ten trening jest dla Ciebie!!!

Nasze zajęcia dedykowane są WSZYSTKIM kobietom, niezależnie od wieku czy rowerowego doświadczenia. Wiemy jak wspaniale trenuje się w grupie, która sama wewnętrznie się nakręca do działania – z tego względu szczególną troską podczas treningów chcemy otoczyć początkujące dziewczyny, które będą mogły podpatrzyć detale u bardziej doświadczonych koleżanek.

Jedyne 3 rzeczy, których wymagamy to:

• Sztywny kask rowerowy
• Sprawny rower
• Chęć działania i uśmiech od ucha do ucha

Ze swojej strony zapewniamy przełamywanie Waszych obaw i barier, trening dostosowany do postępów grupy oraz wielką dawkę humoru i endorfin na każdych zajęciach 🙂

WAŻNE
Organizator może poprosić o opuszczenie treningu osoby, które nie będą posiadały kasku i/lub sprawnego roweru. Organizator nie bierze odpowiedzialności za efekty możliwych zdarzeń, jak zniszczenie mienia, urazy ciała, itp. Każdy uczestnik Otwartych Treningów powinien znać Prawo o Ruchu Drogowym, ponieważ możliwy jest przejazd w ruchu miejskimi z punktu zbiórki na miejsce treningu.

inf. Fundacja Teraz Twój Ruch

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: