Zapraszamy na Hołda Race 2014

Już 31 maja w Parku Śląskim w Chorzowie odbędzie się wyścig w kolarstwie górskim Hołda Race 2014. Hołda, bo tego typu miejsc na Śląsku jest bardzo dużo, a Race… bo każdy z nas lubi się przecież ścigać!

Hołda Race jest to największy i najpopularniejszy wyścig XC na Śląsku. W samym sercu aglomeracji, wyścig dla doświadczonych zawodników i początkujących bikerów. Po sukcesie jaki cykl wyścigów osiągnął w roku 2013, kontynuujemy wspólną zabawę podczas edycji 2014.

holdarace-logo

Organizatorem imprezy jest największa w Polsce amatorska Grupa Kolarska Gomola Trans Airco. Celem Hołda Race jest popularyzacja sportu i rekreacji, a w szczególności kolarstwa górskiego. Organizator przewidział różną jakość tras - uczestnicy zaczynający swoją przygodę z rowerem górskim będą mogły podjąć rywalizację na trasie hobby, natomiast bardziej doświadczeni zawodnicy na urozmaiconej i wymagającej trasie cross-country.

Grupa Kolarska Gomola Trans Airco ogromną wagę przywiązuje do zachęcania najmłodszych cyklistów do aktywności fizycznej. W programie imprezy przewidziano wyścigi dla dzieci w kategoriach chłopięcych i dziewczęcych oraz liczne atrakcje, gry, zabawy w specjalnej Strefie Dziecka.

Zapewniamy ciekawą, wymagającą trasę, pulę nagród wartości ponad 10000 złotych, bogaty pakiet startowy, szereg imprez dla Waszych dzieci oraz multum innych atrakcji dla zawodników i kibiców. Pamiętajcie, tutaj nikt nie będzie narzekał na nudę!

Biuro zawodów będzie umiejscowione na skrzyżowaniu Al.Harcerskej i promenady Gen. J.Ziętka (wjazd do parku od strony Stadionu Śląskiego i ronda przy markecie Carefour).

Więcej szczegółów i informacji na oficjalnej stronie wyścigu: www.holdarace.pl oraz wydarzeniu Facebook https://www.facebook.com/events/1417504235174947/.

inf. prasowa

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: