Aukcja charytatywna przedmiotów Mai Włoszczowskiej

Grupa lekarzy, fizjoterapeutów i zootechników uruchamia pierwszy w Polsce ośrodek rehabilitacyjny z delfinami czyli Górnośląskie Centrum Delfinoterapii.

Będą w nim leczone dzieci i osoby dorosłe cierpiące na choroby neurologiczne, onkologiczne, psychiczne oraz kobiety z nieprawidłowym przebiegiem ciąży. Wieczorami chętni będą mogli popływać z tymi sympatycznymi ssakami.

Organizatorzy mają m.in. biznes plan, cash flow, podpisaną wstępną umowę o kupnie delfinów, kadrę medyczną przeszkoloną do pracy z delfinami oraz cały schemat koncepcyjno-funkcjonalny delfinarium, hotelu i restauracji zrobiony przez architektów.

Aby otrzymać brakujące fundusze na budowę ośrodka z banku muszą zwiększyć obroty firmy do co najmniej 6-8 tys. zł miesięcznie. Dlatego m.in. sprzedają różne przedmioty na Allegro. Do akcji budowy leczniczego delfinarium włączyła się Maja Włoszczowska. Przekazała na aukcję koszulkę i komin kolarski z jej oryginalnym autografem. Pieniądze uzyskane z ich sprzedaży trafią na firmowe konto delfinarium.

Więcej informacji o tym przedsięwzięciu jest na www.delfinoterapia.cuprum.pl

Linki do aukcji:
Bluza rowerowa koszulka autograf Włoszczowska char (4247223020)
Komin kolarski bandamka chusta Włoszczowska autogr (4247264791)

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: