Przygotowania pełną parą!

Witam wszystkich serdecznie na moim blogu!

Za mną już kilka tygodni okresu przygotowawczego do nowego sezonu, który spędzę w ekipie Bauknecht Author.

To mój pierwszy wpis, więc najpierw coś o przygotowaniach. Sezon rozpocząłem dokładnie 2 listopada. Dwa dni później miałem już pierwsze zgrupowanie z ekipą w czeskich górach, gdzie głównie spędziliśmy czas na długich marszach - od 3 do 7 godzin. Po południu zawsze mieliśmy saunę oraz spotkanie, które miały na celu zapoznanie się z nowym sezonem i planami. Cała ekipa miała także brane rozmiary nowych stroi, dresów, butów, kasków itp.

 

 

bike

Pierwsze wrażenie super, zespół i jego członkowie mnie miło przywitali, jak to Czesi 😉

Kilka dni spędziłem znów w Polsce, a dokładnie w naszych górach. Trening ogólnorozwojowy, czyli bieganie, siłowania, sauna i basen. No ale oczywiście wsiadałem też na rower - od 2 do 3 godzin dziennie.

Kolejny wypad do Czech to głównie za sprawą obowiązkowych badań w Instytucie Sportu w Pradze. Badania dużo mi pokazały i mogę być z nich zadowolony - sporo watów wykręciłem:), ale 4kg mam do zrzucenia, więc trzeba się brać już powoli do ciężkiej pracy! Po badaniach kilka dni spędziłem z chłopakami w Hradec Kralowe, gdzie mamy bazę i gdzie razem trenowaliśmy.

3 grudnia znów wybywam do Czech na kolejne badania. Przyjedziemy je w kilku grupach, a po nich w planie jest kilka dni treningów z ekipą - głownie rower, ale nie zabraknie siłowni czy basenu.

Przez długi okres w ekipie mówiło się, że dołączy do nas Francisek Rabon z Omegi Pharma. Później sam to potwierdził, lecz kilka dni temu okazało się że pojawiła się nowa propozycja na drodze, czyli MTB i maratony. Jak nie wiesz o co chodzi, to pamiętaj że chodzi o kasę 😉

Postaram się co jakiś czas napisać co u mnie. Trzymajcie kciuki, pozdrawiam wszystkich serdecznie! 😉

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: