Warning: Attempt to read property "ID" on null in /var/www/rowery.org/main/wp-content/plugins/co-authors-plus/php/integrations/amp.php on line 10

Trofeo Alfredo Binda 2024. Piorunujący finisz Elisy Balsamo

Włoszka Elisa Balsamo (Lidl-Trek) wygrała 25. wyścig Trofeo Alfredo Binda.

17 marca 2024, 15:59

Ronde van Drenthe 2024. Lorena Wiebes po raz czwarty z rzędu

Holenderka Lorena Wiebes zwyciężyła w 18. edycji holenderskiego wyścigu Miron Ronde van Drenthe, zaliczanego do kobiecego WorldTouru.

10 marca 2024, 20:12

Trasa La Vuelta Femenina 2024

Organizator La Vuelta Femenina by Carrefour.es poczekał do Międzynarodowego Dnia Kobiet z prezentacją trasy tegorocznego wyścigu (28 kwietnia – 5…

8 marca 2024, 12:56

Strade Bianche Donne 2024. Drugie zwycięstwo Lotte Kopecky, Niewiadoma na 4. miejscu

Mistrzyni świata, Belgijka Lotte Kopecky, zdobyła dziesiątą edycję toskańskiego wyścigu Strade Bianche Donne.

2 marca 2024, 13:45

Omloop Het Nieuwsblad 2024. Marianne Vos pokonała Lotte Kopecky

Marianne Vos (Team Visma | Lease a Bike) triumfowała na mecie flandryjskiego klasyku Omloop Het Nieuwsblad.

24 lutego 2024, 17:25

UAE Tour Women 2024: etap 4. Niesamowita Amber Kraak, podium Darii Pikulik

Amber Kraak wygrała w Abu Zabi ostatni etap wyścigu UAE Tour Women. Daria Pikulik wywalczyła 3. miejsce.

11 lutego 2024, 13:29

UAE Tour Women 2024: etap 3. Lotte Kopecky triumfuje na Jebel Hafeet

Mistrzyni świata Lotte Kopecky zdobyła na Jebel Hafeet trzeci etap wyścigu UAE Tour Women i objęła prowadzenie w klasyfikacji generalnej.

10 lutego 2024, 14:23

UAE Tour Women 2024: etap 2. Lorena Wiebes z drugim zwycięstwem

Holenderka Lorena Wiebes (SD Worx-Protime) wygrała w Madinat Zayed drugi etap wyścigu UAE Tour Women.

9 lutego 2024, 13:42

UAE Tour Women 2024: etap 1. Lorena Wiebes zdecydowanie najszybsza

Holenderka Lorena Wiebes (SD Worx-Protime) wygrała pierwszy etap drugiej edycji wyścigu UAE Tour Women.

8 lutego 2024, 14:38

Deakin University Women’s Road Race 2024. Dominika Włodarczyk tuż za Rositą Reijnhout

Dominika Włodarczyk zajęła drugie miejsce w australijskim wyścigi Deakin University Elite Women’s Road Race, zaliczanym do WorldTouru.

27 stycznia 2024, 08:26