Niemiec Andre Greipel (Israel Start-Up Nation) wygrał Trofeo Alcudia, czwarty i ostatni wyścig cyklu Challenge Mallorca.
37-letni sprinter ręce w górze uniósł po raz 157. w zawodowej karierze. Na mecie hiszpańskiego wyścigu pokonał Norwega Alexandra Kristoffa (UAE Team Emirates) oraz Belga Christophera Noppe’a (Team Arkea-Samsic).
Szymon Sajnok (Cofidis) wywalczył 17. miejsce.
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | André Greipel | Israel Start-Up Nation | 3:50:24 |
2. | Alexander Kristoff | UAE Team Emirates | |
3. | Christophe Noppe | Team Arkéa Samsic | |
4. | Reinardt Janse van Rensburg | Qhubeka Assos | |
5. | Gabriel Cullaigh | Movistar Team | |
6. | Hugo Hofstetter | Israel Start-Up Nation | |
7. | Giovanni Lonardi | Bardiani-CSF-Faizanè | |
8. | Tom Devriendt | Intermarche-Wanty-Gobert | |
9. | Xavier Canellas | Gios | |
10. | Ethan Vernon | Wielka Brytania | |
11. | Enrico Zanoncello | Bardiani-CSF-Faizanè | |
12. | Sven Thurau | Dauner D&DQ-Akkon | |
13. | Oscar Pelegri | Electro Hiper Europa | |
14. | Lindsay de Vylder | Sport Vlaanderen-Baloise | |
15. | Aaron van Poucke | Sport Vlaanderen-Baloise | |
16. | Sander de Pestel | Sport Vlaanderen-Baloise | |
17. | Szymon Sajnok | Cofidis, Solutions Crédits | |
18. | Marco Canola | Gazprom-RusVelo | |
19. | Donavan Grondin | Team Arkéa Samsic | |
20. | Juan José Lobato | Euskaltel-Euskadi | |
21. | Franck Bonnamour | B&B Hotels p/b KTM | |
22. | Carlos Barbero | Qhubeka Assos | |
23. | Eliot Lietaer | B&B Hotels p/b KTM | |
24. | Rick Zabel | Israel Start-Up Nation | |
25. | Patrick Haller | Leopard Pro Cycling | |
26. | Magnus Sheffield | Rally Cycling | |
27. | Simone Velasco | Gazprom-RusVelo | |
28. | Miguel Angel Ballesteros | Electro Hiper Europa | |
29. | Markus Pajur | Team Arkéa Samsic | |
30. | Sebastian Schonberger | B&B Hotels p/b KTM | |
31. | Cedric Pries | Leopard Pro Cycling | |
32. | Ryan Gibbons | UAE Team Emirates | |
33. | Rhys Britton | Wielka Brytania | 00:13 |
34. | Corey Davis | Maloja Pushbikers | 00:16 |
35. | Valère Thiebaud | ||
36. | Dominik Bauer | Dauner D&DQ-Akkon | |
37. | Fabio Christen | Swiss Cycling | |
38. | Jan-Marc Temmen | Dauner D&DQ-Akkon | |
39. | Alfred George | Wielka Brytania | |
40. | Dávid Kovacs | Electro Hiper Europa | |
41. | Sergio Araiz | Equipo Kern Pharma | |
42. | Eddy Fine | Cofidis, Solutions Crédits | |
43. | Andreas Stokbro | Qhubeka Assos | |
44. | Antonio Jesus Soto | Euskaltel-Euskadi | |
45. | Jesús Ezquerra | Burgos-BH | |
46. | Mika Heming | Maloja Pushbikers | |
47. | Jan Maas | Leopard Pro Cycling | |
48. | Mateu Estelrich | Electro Hiper Europa | |
49. | Gonzalo Serrano | Movistar Team | |
50. | Juan Belandria | Gios | |
51. | Roman Duckert | Dauner D&DQ-Akkon | |
52. | Jarno Mobach | Leopard Pro Cycling | |
53. | Juri Hollmann | Movistar Team | |
54. | Gabriel Muller | Burgos-BH | |
55. | Tim Wollenberg | Maloja Pushbikers | |
56. | Ivan Rovny | Gazprom-RusVelo | |
57. | Juan Diego Alba | Movistar Team | |
58. | Iker Ballarin | Euskaltel-Euskadi | |
59. | Łukasz Owsian | Team Arkéa Samsic | |
60. | Connor Brown | Qhubeka Assos | |
61. | Maxime Chevalier | B&B Hotels p/b KTM | |
62. | Franz Schlachter | Maloja Pushbikers | |
63. | Cristian Scaroni | Gazprom-RusVelo | |
64. | Alan Boileau | B&B Hotels p/b KTM | |
65. | Saned Abu-fares | Israel Cycling Academy | |
66. | Filip Maciejuk | Leopard Pro Cycling | |
67. | Isaac Canton | Burgos-BH | |
68. | Jorge Bueno | Gios | |
69. | Andrea Garosio | Bardiani-CSF-Faizanè | |
70. | Fabio Mazzucco | Bardiani-CSF-Faizanè | |
71. | Johnatan Canaveral | Bardiani-CSF-Faizanè | |
72. | Roland Thalmann | Swiss Cycling | |
73. | Thomas Sprengers | Sport Vlaanderen-Baloise | |
74. | Sven Erik Bystrom | UAE Team Emirates | |
75. | Yousif Mirza | UAE Team Emirates | |
76. | Anton Kuzmin | Gazprom-RusVelo | |
77. | Txomin Juaristi | Euskaltel-Euskadi | |
78. | Jeremy Bellicaud | Intermarche-Wanty-Gobert | |
79. | Garikoitz Bravo | Euskaltel-Euskadi | |
80. | Jonas Fabian Messerschmidt | Dauner D&DQ-Akkon | |
81. | Jonas Koch | Intermarche-Wanty-Gobert | |
82. | Joey Rosskopf | Rally Cycling | |
83. | Stephen Bassett | Rally Cycling | |
84. | Aaron Verwilst | Sport Vlaanderen-Baloise | |
85. | Joan Bou | Euskaltel-Euskadi | |
86. | Carlos Garcia Pierna | Equipo Kern Pharma | |
87. | Kilian Steigner | Dauner D&DQ-Akkon | |
88. | Marcos Jurado | Electro Hiper Europa | |
89. | Emil Vinjebo | Qhubeka Assos | |
90. | Riley Pickrell | Israel Start-Up Nation | |
91. | Lluís Mas | Movistar Team | |
92. | Jon Barrenetxea | Caja Rural-Seguros RGA | |
93. | José Herrada | Cofidis, Solutions Crédits | |
94. | Gavin Mannion | Rally Cycling | |
95. | Nicola Bagioli | B&B Hotels p/b KTM | |
96. | Manuel Gutierrez José | Gios | |
97. | Byron Munton | Electro Hiper Europa | |
98. | Jose Bruzual | Gios | |
99. | Alessandro Monaco | Bardiani-CSF-Faizanè | |
100. | Michał Gałka | Maloja Pushbikers | |
101. | Mathias Vacek | Gazprom-RusVelo | |
102. | Robert Donaldson | Wielka Brytania | |
103. | Sean Bennett | Qhubeka Assos | 00:32 |
104. | Emerson Oronte | Rally Cycling | |
105. | Jesús Herrada | Cofidis, Solutions Crédits | |
106. | Laurin Von Stetten | Maloja Pushbikers | |
107. | Kévin Ledanois | Team Arkéa Samsic | 00:41 |
108. | Jakub Boucek | Israel Start-Up Nation | 00:45 |
109. | Mads Wurtz Schmidt | Israel Start-Up Nation | |
110. | Mathias Norsgaard | Movistar Team | 00:56 |
111. | Rob Britton | Rally Cycling | |
112. | Adne van Engelen | Bike Aid | |
113. | Marco Konig | Bike Aid | |
114. | Miguel Heidemann | Leopard Pro Cycling | |
115. | Kenny de Ketele | Sport Vlaanderen-Baloise | |
116. | Dimitri Claeys | Qhubeka Assos | |
117. | Maurits Lammertink | Intermarche-Wanty-Gobert | |
118. | Thomas Champion | Cofidis, Solutions Crédits | |
119. | Joab Schneiter | Swiss Cycling | |
120. | Georg Zimmermann | Intermarche-Wanty-Gobert | |
121. | Victor Langellotti | Burgos-BH | |
122. | Alexander Evans | Intermarche-Wanty-Gobert | |
123. | Jefferson Alveiro Cepeda | Caja Rural-Seguros RGA | |
124. | Dayer Quintana | Team Arkéa Samsic | |
125. | Julen Amezqueta | Caja Rural-Seguros RGA | |
126. | Mikel Iturria | Euskaltel-Euskadi | |
127. | Vegard Stake Laengen | UAE Team Emirates | |
128. | Corné van Kessel | Intermarche-Wanty-Gobert | |
129. | Mirco Maestri | Bardiani-CSF-Faizanè | 01:34 |
130. | Oliviero Troia | UAE Team Emirates | 01:41 |
131. | Justin Wolf | Bike Aid | 01:46 |
132. | Salim Kipkemboi | Bike Aid | |
133. | Mekseb Debesay | Bike Aid | 01:51 |
134. | William Tidball | Wielka Brytania | 01:53 |
135. | Aritz Bagues | Caja Rural-Seguros RGA | 02:08 |
136. | Jon Aberasturi | Caja Rural-Seguros RGA | |
137. | Diego Rubio | Burgos-BH | 02:14 |
138. | Edwin Avila | Burgos-BH | |
139. | Sebastián Mora | Movistar Team | 02:20 |
140. | Robbe Ghys | Sport Vlaanderen-Baloise | 02:23 |
141. | Oliver Stockwell | Wielka Brytania | 02:27 |
142. | Samuel Watson | Wielka Brytania | |
143. | Cory Greenberg | Dauner D&DQ-Akkon | 02:35 |
144. | Nathan Haas | Cofidis, Solutions Crédits | |
145. | Fernando Lopes | Gios | 02:50 |
146. | Jonathan Bogli | Swiss Cycling | 03:03 |
147. | Victor Martinez | Electro Hiper Europa | |
148. | Francisco Galvan | Equipo Kern Pharma | 03:32 |
149. | Jon Agirre | Equipo Kern Pharma | |
150. | Thibault Ferasse | B&B Hotels p/b KTM | 03:37 |
151. | Carmelo Urbano | Caja Rural-Seguros RGA | 06:08 |
152. | Kyle Murphy | Rally Cycling | 06:43 |
Evita Muzic dumna z siebie. Daria Pikulik bez ogródek o tym, jak przygotowania olimpijskie wyglądają w Polsce. Marta Lach znowu…
Francuzka Evita Muzic (FDJ-Suez) wygrała po wspinaczce do Laguna Negra szósty etap La Vuelta Femenina.
Zapowiedź 1. etapu Giro d’Italia 2024. 4 maja (sobota): Venaria Reale – Turyn (140 km ⭐️⭐️⭐️).
Red Bull oficjalnie z Bora-hansgrohe. Amy Pieters podała SD Worx do sądu. Nicholas van der Merwe wygrywa w Chełmży. Wiadomości…
Giro d'Italia, czyli pierwszy Grand Tour w sezonie kolarskim. Trzy tygodnie walki o bezcenną maglia rosa. Oto co czeka ich…
Demi Vollering (SD Worx-Protime) zdobyła na Alto del Fuerte Rapitan piąty etap La Vuelta Femenina oraz objęła prowadzenie w klasyfikacji…