Phil Bauhaus (Bahrain Victorious) został w Tacie zwycięzcą trzeciego etapu Wyścigu Dookoła Węgier, Tour de Hongrie.
Niemiec pokonał na finiszu Holendra Mike’a Teunissena (Jumbo-Visma). Trzecie miejsce zajął rozprowadzający Bauhausa Brytyjczyk Fred Wright.
Piąte miejsce dla polskiej ekipy Mazowsze Serce Polski wywalczył Estończyk Mihkel Räim.
Dla Bauhausa to drugi etapowy sukces w tegorocznej edycji węgierskiego wyścigu. Niemiec po dzisiejszym etapie został nowym liderem zmagań.
Wyniki 3. etapu Tour de Hongrie 2021 (2.1), Veszprém - Tata (141,9 km):
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Phil Bauhaus | Bahrain-Victorious | 3:17:30 |
2. | Mike Teunissen | Jumbo-Visma | |
3. | Fred Wright | Bahrain-Victorious | |
4. | Davide Martinelli | Astana-Premier Tech | |
5. | Mihkel Raim | Mazowsze Serce Polski | |
6. | Jordi Warlop | Sport Vlaanderen-Baloise | |
7. | Timothy Dupont | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
8. | Kristoffer Halvorsen | Uno-X Pro Cycling Team | |
9. | Luca Pacioni | EOLO-Kometa | |
10. | Taj Jones | Israel Start-Up Nation | |
11. | Mick van Dijke | Jumbo-Visma | |
12. | Heinrich Haussler | Bahrain-Victorious | |
13. | Edward Theuns | Trek-Segafredo | |
14. | Emanuele Onesti | Giotti Victoria-Savini Due | |
15. | Sasha Weemaes | Sport Vlaanderen-Baloise | |
16. | Adám Kristóf Karl | Węgry | |
17. | Petr Rikunov | Gazprom-RusVelo | |
18. | Kamil Gradek | Vini Zabù | |
19. | Gašper Katrasnik | Adria Mobil | |
20. | Igor Boev | Gazprom-RusVelo | |
21. | Gergő Orosz | Węgry | |
22. | Arne Marit | Sport Vlaanderen-Baloise | |
23. | Charlie Quarterman | Trek-Segafredo | |
24. | Gijs Leemreize | Jumbo-Visma | |
25. | Ruben Apers | Sport Vlaanderen-Baloise | |
26. | Antonio Tiberi | Trek-Segafredo | |
27. | Artyom Zakharov | Astana-Premier Tech | |
28. | Damien Howson | Team BikeExchange | |
29. | Maciej Paterski | Voster ATS Team | |
30. | Santiago Buitrago | Bahrain-Victorious | |
31. | Jhojan Garcia | Caja Rural-Seguros RGA | |
32. | Torstein Traeen | Uno-X Pro Cycling Team | |
33. | Stefan de Bod | Astana-Premier Tech | |
34. | Kevin Colleoni | Team BikeExchange | |
35. | Balázs Rozsa | Węgry | |
36. | Luca Chirico | Androni Giocattoli-Sidermec | |
37. | Paweł Cieślik | Voster ATS Team | |
38. | Kristian Javier Yustre | Giotti Victoria-Savini Due | |
39. | Viacheslav Kuznetsov | Gazprom-RusVelo | |
40. | Fabio van Den Bossche | Sport Vlaanderen-Baloise | |
41. | Romain Combaud | Team DSM | |
42. | Kevin Vermaerke | Team DSM | |
43. | Laurenz Rex | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
44. | Sean de Bie | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
45. | Javier Romo | Astana-Premier Tech | |
46. | Orluis Aular | Caja Rural-Seguros RGA | |
47. | Szymon Rekita | Voster ATS Team | |
48. | Piotr Brożyna | Mazowsze Serce Polski | |
49. | Gal Glivar | Adria Mobil | |
50. | János Pelikan | Androni Giocattoli-Sidermec | |
51. | Josip Rumac | Androni Giocattoli-Sidermec | |
52. | Ben Hermans | Israel Start-Up Nation | |
53. | Artem Nych | Gazprom-RusVelo | |
54. | Niklas Markl | Team DSM | |
55. | Aljaž Jarc | Adria Mobil | |
56. | Yevgeniy Fedorov | Astana-Premier Tech | |
57. | Manuele Boaro | Astana-Premier Tech | |
58. | Zsombor Palumby | Węgry | |
59. | Norbert Banaszek | Mazowsze Serce Polski | |
60. | Damiano Cima | Gazprom-RusVelo | |
61. | Asbjørn Kragh Andersen | Team DSM | |
62. | Laurens Huys | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
63. | Louis Blouwe | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
64. | Sergio Roman Martin | Caja Rural-Seguros RGA | |
65. | Davide Bais | EOLO-Kometa | |
66. | Alexander Kamp | Trek-Segafredo | |
67. | Gilles de Wilde | Sport Vlaanderen-Baloise | |
68. | Aljaž Omrzel | Adria Mobil | |
69. | Tom van Asbroeck | Israel Start-Up Nation | |
70. | Yuval Ben Moshe | Israel Start-Up Nation | |
71. | Emīls Liepins | Trek-Segafredo | |
72. | Paolo Simion | Giotti Victoria-Savini Due | |
73. | Luc Wirtgen | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
74. | Evgeny Shalunov | Gazprom-RusVelo | |
75. | Viktor Filutas | Giotti Victoria-Savini Due | |
76. | Mattia Frapporti | EOLO-Kometa | |
77. | Jakub Mareczko | Vini Zabù | |
78. | Marco Frapporti | Vini Zabù | |
79. | Kristjan Hocevar | Adria Mobil | |
80. | Alejandro Ropero | EOLO-Kometa | |
81. | Norbert Hrenko | Węgry | |
82. | Edoardo Zardini | Vini Zabù | |
83. | Jokin Murguialday | Caja Rural-Seguros RGA | |
84. | Ferenc Szollosi | Węgry | |
85. | Paweł Bernas | Mazowsze Serce Polski | |
86. | Marcel Sieberg | Bahrain-Victorious | |
87. | Michel Hessmann | Jumbo-Visma | |
88. | David Lozano | Team Novo Nordisk | -3:0-59:0-41 |
89. | Barnabás Peak | Team BikeExchange | 00:00 |
90. | Andrea Guardini | Giotti Victoria-Savini Due | 01:19 |
91. | Mateusz Grabis | Voster ATS Team | |
92. | Liam Bertazzo | Vini Zabù | 00:00 |
93. | Jakob Egholm | Trek-Segafredo | 01:22 |
94. | Frederik Wandahl | Bora-hansgrohe | 00:00 |
95. | Matteo Malucelli | Androni Giocattoli-Sidermec | |
96. | Olav Kooij | Jumbo-Visma | |
97. | Simone Bevilacqua | Vini Zabù | 01:31 |
98. | Charles Planet | Team Novo Nordisk | 00:00 |
99. | Sam Bewley | Team BikeExchange | |
100. | Alexander Konychev | Team BikeExchange | |
101. | David Gonzalez | Caja Rural-Seguros RGA | |
102. | Diego Pablo Sevilla | EOLO-Kometa | 02:07 |
103. | Erik Fetter | EOLO-Kometa | |
104. | Mattia Viel | Androni Giocattoli-Sidermec | |
105. | Sam Brand | Team Novo Nordisk | 02:14 |
106. | Andrea Peron | Team Novo Nordisk | 00:00 |
107. | Péter Kusztor | Team Novo Nordisk | |
108. | Adrian Kurek | Mazowsze Serce Polski | |
109. | Juraj Sagan | Bora-hansgrohe | 02:18 |
110. | Ahmed Madan | Bahrain-Victorious | |
111. | Erlend Blikra | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 |
112. | Jordi Meeus | Bora-hansgrohe | |
113. | Patrick Gamper | Bora-hansgrohe | |
114. | Rüdiger Selig | Bora-hansgrohe | |
115. | Rick Pluimers | Jumbo-Visma | |
116. | Gergely Szarka | Giotti Victoria-Savini Due | |
117. | Marius Mayrhofer | Team DSM | 02:56 |
118. | Itamar Einhorn | Israel Start-Up Nation | 00:00 |
119. | Alberto Dainese | Team DSM | |
120. | Paweł Franczak | Voster ATS Team | |
121. | Patryk Stosz | Voster ATS Team | |
122. | Joel Nicolau | Caja Rural-Seguros RGA | 03:13 |
123. | Kaden Groves | Team BikeExchange | 03:16 |
124. | Rudy Barbier | Israel Start-Up Nation | 00:00 |
125. | Alan Banaszek | Mazowsze Serce Polski | |
126. | Niklas Larsen | Uno-X Pro Cycling Team | 07:07 |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Phil Bauhaus | Bahrain-Victorious | 11:15:23 |
2. | Jordi Meeus | Bora-hansgrohe | 00:10 |
3. | Patryk Stosz | Voster ATS Team | 00:15 |
4. | Maciej Paterski | Voster ATS Team | 00:16 |
5. | Mike Teunissen | Jumbo-Visma | 00:18 |
6. | Jakub Mareczko | Vini Zabù | |
7. | Alberto Dainese | Team DSM | |
8. | Norbert Banaszek | Mazowsze Serce Polski | 00:19 |
9. | Fred Wright | Bahrain-Victorious | 00:20 |
10. | János Pelikan | Androni Giocattoli-Sidermec | |
11. | Edward Theuns | Trek-Segafredo | 00:21 |
12. | Fabio van Den Bossche | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:22 |
13. | Aljaž Jarc | Adria Mobil | |
14. | Taj Jones | Israel Start-Up Nation | |
15. | Paweł Bernas | Mazowsze Serce Polski | |
16. | Alexander Kamp | Trek-Segafredo | |
17. | Alan Banaszek | Mazowsze Serce Polski | 00:23 |
18. | Ferenc Szollosi | Węgry | |
19. | Timothy Dupont | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:24 |
20. | Davide Martinelli | Astana-Premier Tech | |
21. | Luca Pacioni | EOLO-Kometa | |
22. | Jordi Warlop | Sport Vlaanderen-Baloise | |
23. | Arne Marit | Sport Vlaanderen-Baloise | |
24. | Gergő Orosz | Węgry | |
25. | Artyom Zakharov | Astana-Premier Tech | |
26. | Orluis Aular | Caja Rural-Seguros RGA | |
27. | Kamil Gradek | Vini Zabù | |
28. | Adám Kristóf Karl | Węgry | |
29. | Gašper Katrasnik | Adria Mobil | |
30. | Olav Kooij | Jumbo-Visma | |
31. | Kristian Javier Yustre | Giotti Victoria-Savini Due | |
32. | Antonio Tiberi | Trek-Segafredo | |
33. | Paolo Simion | Giotti Victoria-Savini Due | |
34. | Damien Howson | Team BikeExchange | |
35. | Niklas Markl | Team DSM | |
36. | Mihkel Raim | Mazowsze Serce Polski | |
37. | Charlie Quarterman | Trek-Segafredo | |
38. | Viacheslav Kuznetsov | Gazprom-RusVelo | |
39. | David Gonzalez | Caja Rural-Seguros RGA | |
40. | Damiano Cima | Gazprom-RusVelo | |
41. | Stefan de Bod | Astana-Premier Tech | |
42. | Jhojan Garcia | Caja Rural-Seguros RGA | |
43. | Rudy Barbier | Israel Start-Up Nation | |
44. | Gijs Leemreize | Jumbo-Visma | |
45. | Tom van Asbroeck | Israel Start-Up Nation | |
46. | Yevgeniy Fedorov | Astana-Premier Tech | |
47. | Artem Nych | Gazprom-RusVelo | |
48. | Luca Chirico | Androni Giocattoli-Sidermec | |
49. | Andrea Peron | Team Novo Nordisk | |
50. | Sasha Weemaes | Sport Vlaanderen-Baloise | |
51. | Heinrich Haussler | Bahrain-Victorious | |
52. | Igor Boev | Gazprom-RusVelo | |
53. | Ruben Apers | Sport Vlaanderen-Baloise | |
54. | Romain Combaud | Team DSM | |
55. | Paweł Cieślik | Voster ATS Team | |
56. | Petr Rikunov | Gazprom-RusVelo | |
57. | Alejandro Ropero | EOLO-Kometa | |
58. | Javier Romo | Astana-Premier Tech | |
59. | Josip Rumac | Androni Giocattoli-Sidermec | |
60. | Frederik Wandahl | Bora-hansgrohe | |
61. | Balázs Rozsa | Węgry | |
62. | Laurens Huys | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
63. | Ben Hermans | Israel Start-Up Nation | |
64. | Piotr Brożyna | Mazowsze Serce Polski | |
65. | Manuele Boaro | Astana-Premier Tech | |
66. | Kristjan Hocevar | Adria Mobil | |
67. | Viktor Filutas | Giotti Victoria-Savini Due | |
68. | Mattia Frapporti | EOLO-Kometa | |
69. | Kevin Colleoni | Team BikeExchange | |
70. | Matteo Malucelli | Androni Giocattoli-Sidermec | |
71. | Santiago Buitrago | Bahrain-Victorious | |
72. | Davide Bais | EOLO-Kometa | |
73. | Paweł Franczak | Voster ATS Team | |
74. | Luc Wirtgen | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
75. | Rüdiger Selig | Bora-hansgrohe | |
76. | Erlend Blikra | Uno-X Pro Cycling Team | |
77. | Rick Pluimers | Jumbo-Visma | |
78. | Emanuele Onesti | Giotti Victoria-Savini Due | |
79. | Asbjørn Kragh Andersen | Team DSM | |
80. | Szymon Rekita | Voster ATS Team | |
81. | Torstein Traeen | Uno-X Pro Cycling Team | |
82. | Marcel Sieberg | Bahrain-Victorious | |
83. | Edoardo Zardini | Vini Zabù | |
84. | Gilles de Wilde | Sport Vlaanderen-Baloise | |
85. | Péter Kusztor | Team Novo Nordisk | |
86. | Barnabás Peak | Team BikeExchange | |
87. | Alexander Konychev | Team BikeExchange | |
88. | Gal Glivar | Adria Mobil | |
89. | Adrian Kurek | Mazowsze Serce Polski | |
90. | Aljaž Omrzel | Adria Mobil | |
91. | Jokin Murguialday | Caja Rural-Seguros RGA | |
92. | Zsombor Palumby | Węgry | |
93. | Michel Hessmann | Jumbo-Visma | |
94. | Charles Planet | Team Novo Nordisk | |
95. | Norbert Hrenko | Węgry | |
96. | Sergio Roman Martin | Caja Rural-Seguros RGA | |
97. | Gergely Szarka | Giotti Victoria-Savini Due | |
98. | Marco Frapporti | Vini Zabù | |
99. | Louis Blouwe | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
100. | Patrick Gamper | Bora-hansgrohe | |
101. | Kevin Vermaerke | Team DSM | 00:46 |
102. | Emīls Liepins | Trek-Segafredo | 00:52 |
103. | Mick van Dijke | Jumbo-Visma | |
104. | Laurenz Rex | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
105. | Itamar Einhorn | Israel Start-Up Nation | |
106. | Evgeny Shalunov | Gazprom-RusVelo | 01:09 |
107. | David Lozano | Team Novo Nordisk | 01:42 |
108. | Andrea Guardini | Giotti Victoria-Savini Due | 01:43 |
109. | Mateusz Grabis | Voster ATS Team | |
110. | Jakob Egholm | Trek-Segafredo | 01:46 |
111. | Simone Bevilacqua | Vini Zabù | 01:55 |
112. | Diego Pablo Sevilla | EOLO-Kometa | 02:25 |
113. | Erik Fetter | EOLO-Kometa | 02:31 |
114. | Mattia Viel | Androni Giocattoli-Sidermec | |
115. | Sam Brand | Team Novo Nordisk | 02:38 |
116. | Kristoffer Halvorsen | Uno-X Pro Cycling Team | 03:01 |
117. | Sean de Bie | Bingoal Pauwels Sauces WB | 03:10 |
118. | Yuval Ben Moshe | Israel Start-Up Nation | |
119. | Juraj Sagan | Bora-hansgrohe | |
120. | Kaden Groves | Team BikeExchange | 03:40 |
121. | Marius Mayrhofer | Team DSM | 04:05 |
122. | Sam Bewley | Team BikeExchange | 04:57 |
123. | Liam Bertazzo | Vini Zabù | 06:18 |
124. | Joel Nicolau | Caja Rural-Seguros RGA | 07:13 |
125. | Niklas Larsen | Uno-X Pro Cycling Team | 07:31 |
126. | Ahmed Madan | Bahrain-Victorious | 08:53 |
Pod nieobecność ubiegłorocznego zwycięzcy, Primoza Roglica, z numerem jeden pojedzie drugi zawodnik tamtego wyścigu Geriant Thomas.
Evita Muzic dumna z siebie. Daria Pikulik bez ogródek o tym, jak przygotowania olimpijskie wyglądają w Polsce. Marta Lach znowu…
Francuzka Evita Muzic (FDJ-Suez) wygrała po wspinaczce do Laguna Negra szósty etap La Vuelta Femenina.
Zapowiedź 1. etapu Giro d’Italia 2024. 4 maja (sobota): Venaria Reale – Turyn (140 km ⭐️⭐️⭐️).
Red Bull oficjalnie z Bora-hansgrohe. Amy Pieters podała SD Worx do sądu. Nicholas van der Merwe wygrywa w Chełmży. Wiadomości…
Giro d'Italia, czyli pierwszy Grand Tour w sezonie kolarskim. Trzy tygodnie walki o bezcenną maglia rosa. Oto co czeka ich…
Zobacz komentarze
Fajnie że napisaliście o potężnej kraksie na 1.5km przed metą