Phil Bauhaus (Bahrain Victorious), po finiszu z peletonu, wygrał pierwszy etap 42. Wyścigu Dookoła Węgier i zdobył koszulkę lidera.
Niemiecki sprinter pokonał w Kaposvárze Włocha Jakuba Mareczko (Vini Zabu) i Belga Jordiego Meeusa (Bora-hansgrohe).
Na płaskiej trasie w akcji dnia znaleźli się Patryk Stosz (Voster ATS), Hiszpan Diego Paolo Sevilla (EOLO-Kometa) i Belg Fabio Van Den Bossche (Sport Vlaanderen-Baloise). Trio uciekło przez prawie 130 kilometrów.
Wyniki 1. etapu Tour de Hongrie 2021 (2.1), Siófok - Kaposvár (170,3 km):
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Phil Bauhaus | Bahrain-Victorious | 3:54:22 |
2. | Jakub Mareczko | Vini Zabù | |
3. | Jordi Meeus | Bora-hansgrohe | |
4. | Rudy Barbier | Israel Start-Up Nation | |
5. | Timothy Dupont | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
6. | Kaden Groves | Team BikeExchange | |
7. | Olav Kooij | Jumbo-Visma | |
8. | Niklas Larsen | Uno-X Pro Cycling Team | |
9. | Erlend Blikra | Uno-X Pro Cycling Team | |
10. | Alberto Dainese | Team DSM | |
11. | Matteo Malucelli | Androni Giocattoli-Sidermec | |
12. | Sasha Weemaes | Sport Vlaanderen-Baloise | |
13. | Alan Banaszek | Mazowsze Serce Polski | |
14. | Edward Theuns | Trek-Segafredo | |
15. | David Gonzalez | Caja Rural-Seguros RGA | |
16. | Damiano Cima | Gazprom-RusVelo | |
17. | Adám Kristóf Karl | Węgry | |
18. | Arne Marit | Sport Vlaanderen-Baloise | |
19. | Paolo Simion | Giotti Victoria-Savini Due | |
20. | Luca Pacioni | EOLO-Kometa | |
21. | Paweł Franczak | Voster ATS Team | |
22. | Artyom Zakharov | Astana-Premier Tech | |
23. | Davide Martinelli | Astana-Premier Tech | |
24. | Gergő Orosz | Węgry | |
25. | Orluis Aular | Caja Rural-Seguros RGA | |
26. | Andrea Peron | Team Novo Nordisk | |
27. | Mihkel Raim | Mazowsze Serce Polski | |
28. | Tom van Asbroeck | Israel Start-Up Nation | |
29. | Maciej Paterski | Voster ATS Team | |
30. | Alexander Konychev | Team BikeExchange | |
31. | Kristian Javier Yustre | Giotti Victoria-Savini Due | |
32. | Ruben Apers | Sport Vlaanderen-Baloise | |
33. | Andrea Guardini | Giotti Victoria-Savini Due | |
34. | Erik Fetter | EOLO-Kometa | |
35. | Patryk Stosz | Voster ATS Team | |
36. | Kamil Gradek | Vini Zabù | |
37. | Aljaž Jarc | Adria Mobil | |
38. | Niklas Markl | Team DSM | |
39. | Ben Zwiehoff | Bora-hansgrohe | |
40. | Jordi Warlop | Sport Vlaanderen-Baloise | |
41. | Alejandro Ropero | EOLO-Kometa | |
42. | Viacheslav Kuznetsov | Gazprom-RusVelo | |
43. | Barnabás Peak | Team BikeExchange | |
44. | Jacob Hindsgaul Madsen | Uno-X Pro Cycling Team | |
45. | Igor Boev | Gazprom-RusVelo | |
46. | Leonardo Marchiori | Androni Giocattoli-Sidermec | |
47. | Viktor Filutas | Giotti Victoria-Savini Due | |
48. | Gašper Katrasnik | Adria Mobil | |
49. | Rüdiger Selig | Bora-hansgrohe | |
50. | Frederik Wandahl | Bora-hansgrohe | |
51. | Jhojan Garcia | Caja Rural-Seguros RGA | |
52. | Mattia Frapporti | EOLO-Kometa | |
53. | Marcel Sieberg | Bahrain-Victorious | |
54. | Santiago Buitrago | Bahrain-Victorious | |
55. | Mike Teunissen | Jumbo-Visma | |
56. | Damien Howson | Team BikeExchange | |
57. | Artem Nych | Gazprom-RusVelo | |
58. | Heinrich Haussler | Bahrain-Victorious | |
59. | Antonio Tiberi | Trek-Segafredo | |
60. | Kevin Colleoni | Team BikeExchange | |
61. | Luc Wirtgen | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
62. | Péter Kusztor | Team Novo Nordisk | |
63. | Kristjan Hocevar | Adria Mobil | |
64. | Luca Chirico | Androni Giocattoli-Sidermec | |
65. | Adrian Kurek | Mazowsze Serce Polski | |
66. | Fabio van Den Bossche | Sport Vlaanderen-Baloise | |
67. | Stefan de Bod | Astana-Premier Tech | |
68. | Paweł Cieślik | Voster ATS Team | |
69. | Davide Bais | EOLO-Kometa | |
70. | Manuele Boaro | Astana-Premier Tech | |
71. | Diego Pablo Sevilla | EOLO-Kometa | |
72. | Yevgeniy Fedorov | Astana-Premier Tech | |
73. | Laurens Huys | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
74. | Fred Wright | Bahrain-Victorious | |
75. | Romain Combaud | Team DSM | |
76. | Balázs Rozsa | Węgry | |
77. | Charlie Quarterman | Trek-Segafredo | |
78. | Rick Pluimers | Jumbo-Visma | |
79. | Simone Bevilacqua | Vini Zabù | |
80. | Piotr Brożyna | Mazowsze Serce Polski | |
81. | Gal Glivar | Adria Mobil | |
82. | Josip Rumac | Androni Giocattoli-Sidermec | |
83. | Aljaž Omrzel | Adria Mobil | |
84. | Edoardo Zardini | Vini Zabù | |
85. | Ferenc Szollosi | Węgry | |
86. | Gijs Leemreize | Jumbo-Visma | |
87. | Ben Hermans | Israel Start-Up Nation | |
88. | Szymon Rekita | Voster ATS Team | |
89. | Charles Planet | Team Novo Nordisk | |
90. | Torstein Traeen | Uno-X Pro Cycling Team | |
91. | Javier Romo | Astana-Premier Tech | |
92. | Gergely Szarka | Giotti Victoria-Savini Due | |
93. | Sergio Roman Martin | Caja Rural-Seguros RGA | |
94. | Emanuele Onesti | Giotti Victoria-Savini Due | |
95. | Mehdi Benhamouda | Team Novo Nordisk | |
96. | Patrick Gamper | Bora-hansgrohe | |
97. | Taj Jones | Israel Start-Up Nation | |
98. | Sean de Bie | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
99. | Michel Hessmann | Jumbo-Visma | |
100. | Jakob Egholm | Trek-Segafredo | |
101. | Norbert Hrenko | Węgry | |
102. | Yuval Ben Moshe | Israel Start-Up Nation | |
103. | Gilles de Wilde | Sport Vlaanderen-Baloise | |
104. | Jokin Murguialday | Caja Rural-Seguros RGA | |
105. | Petr Rikunov | Gazprom-RusVelo | |
106. | Mattia Viel | Androni Giocattoli-Sidermec | |
107. | Paweł Bernas | Mazowsze Serce Polski | |
108. | David Lozano | Team Novo Nordisk | |
109. | Joel Nicolau | Caja Rural-Seguros RGA | |
110. | Marco Frapporti | Vini Zabù | |
111. | Sam Brand | Team Novo Nordisk | |
112. | János Pelikan | Androni Giocattoli-Sidermec | |
113. | Norbert Banaszek | Mazowsze Serce Polski | |
114. | Louis Blouwe | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
115. | Mateusz Grabis | Voster ATS Team | |
116. | Alexander Kamp | Trek-Segafredo | |
117. | Liam Bertazzo | Vini Zabù | |
118. | Zsombor Palumby | Węgry | |
119. | Asbjørn Kragh Andersen | Team DSM | |
120. | Kevin Vermaerke | Team DSM | 00:22 |
121. | Sam Bewley | Team BikeExchange | |
122. | Itamar Einhorn | Israel Start-Up Nation | 00:28 |
123. | Emīls Liepins | Trek-Segafredo | |
124. | Mick van Dijke | Jumbo-Visma | |
125. | Juraj Sagan | Bora-hansgrohe | |
126. | Laurenz Rex | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
127. | Evgeny Shalunov | Gazprom-RusVelo | 00:45 |
128. | Marius Mayrhofer | Team DSM | |
129. | Kristoffer Halvorsen | Uno-X Pro Cycling Team | 02:37 |
130. | Ahmed Madan | Bahrain-Victorious | 06:11 |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Phil Bauhaus | Bahrain-Victorious | 3:54:12 |
2. | Jakub Mareczko | Vini Zabù | 00:04 |
3. | Patryk Stosz | Voster ATS Team | |
4. | Jordi Meeus | Bora-hansgrohe | 00:06 |
5. | Diego Pablo Sevilla | EOLO-Kometa | |
6. | Edward Theuns | Trek-Segafredo | 00:07 |
7. | Fabio van Den Bossche | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:08 |
8. | Taj Jones | Israel Start-Up Nation | |
9. | Alan Banaszek | Mazowsze Serce Polski | 00:09 |
10. | Rudy Barbier | Israel Start-Up Nation | 00:10 |
11. | Timothy Dupont | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
12. | Kaden Groves | Team BikeExchange | |
13. | Olav Kooij | Jumbo-Visma | |
14. | Niklas Larsen | Uno-X Pro Cycling Team | |
15. | Erlend Blikra | Uno-X Pro Cycling Team | |
16. | Alberto Dainese | Team DSM | |
17. | Matteo Malucelli | Androni Giocattoli-Sidermec | |
18. | Sasha Weemaes | Sport Vlaanderen-Baloise | |
19. | David Gonzalez | Caja Rural-Seguros RGA | |
20. | Damiano Cima | Gazprom-RusVelo | |
21. | Adám Kristóf Karl | Węgry | |
22. | Arne Marit | Sport Vlaanderen-Baloise | |
23. | Paolo Simion | Giotti Victoria-Savini Due | |
24. | Luca Pacioni | EOLO-Kometa | |
25. | Paweł Franczak | Voster ATS Team | |
26. | Artyom Zakharov | Astana-Premier Tech | |
27. | Davide Martinelli | Astana-Premier Tech | |
28. | Gergő Orosz | Węgry | |
29. | Orluis Aular | Caja Rural-Seguros RGA | |
30. | Andrea Peron | Team Novo Nordisk | |
31. | Mihkel Raim | Mazowsze Serce Polski | |
32. | Tom van Asbroeck | Israel Start-Up Nation | |
33. | Maciej Paterski | Voster ATS Team | |
34. | Alexander Konychev | Team BikeExchange | |
35. | Kristian Javier Yustre | Giotti Victoria-Savini Due | |
36. | Ruben Apers | Sport Vlaanderen-Baloise | |
37. | Andrea Guardini | Giotti Victoria-Savini Due | |
38. | Erik Fetter | EOLO-Kometa | |
39. | Kamil Gradek | Vini Zabù | |
40. | Aljaž Jarc | Adria Mobil | |
41. | Niklas Markl | Team DSM | |
42. | Ben Zwiehoff | Bora-hansgrohe | |
43. | Jordi Warlop | Sport Vlaanderen-Baloise | |
44. | Alejandro Ropero | EOLO-Kometa | |
45. | Viacheslav Kuznetsov | Gazprom-RusVelo | |
46. | Barnabás Peak | Team BikeExchange | |
47. | Jacob Hindsgaul Madsen | Uno-X Pro Cycling Team | |
48. | Igor Boev | Gazprom-RusVelo | |
49. | Leonardo Marchiori | Androni Giocattoli-Sidermec | |
50. | Viktor Filutas | Giotti Victoria-Savini Due | |
51. | Gašper Katrasnik | Adria Mobil | |
52. | Rüdiger Selig | Bora-hansgrohe | |
53. | Frederik Wandahl | Bora-hansgrohe | |
54. | Jhojan Garcia | Caja Rural-Seguros RGA | |
55. | Mattia Frapporti | EOLO-Kometa | |
56. | Marcel Sieberg | Bahrain-Victorious | |
57. | Santiago Buitrago | Bahrain-Victorious | |
58. | Mike Teunissen | Jumbo-Visma | |
59. | Damien Howson | Team BikeExchange | |
60. | Artem Nych | Gazprom-RusVelo | |
61. | Heinrich Haussler | Bahrain-Victorious | |
62. | Antonio Tiberi | Trek-Segafredo | |
63. | Kevin Colleoni | Team BikeExchange | |
64. | Luc Wirtgen | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
65. | Péter Kusztor | Team Novo Nordisk | |
66. | Kristjan Hocevar | Adria Mobil | |
67. | Luca Chirico | Androni Giocattoli-Sidermec | |
68. | Adrian Kurek | Mazowsze Serce Polski | |
69. | Stefan de Bod | Astana-Premier Tech | |
70. | Paweł Cieślik | Voster ATS Team | |
71. | Davide Bais | EOLO-Kometa | |
72. | Manuele Boaro | Astana-Premier Tech | |
73. | Yevgeniy Fedorov | Astana-Premier Tech | |
74. | Laurens Huys | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
75. | Fred Wright | Bahrain-Victorious | |
76. | Romain Combaud | Team DSM | |
77. | Balázs Rozsa | Węgry | |
78. | Charlie Quarterman | Trek-Segafredo | |
79. | Rick Pluimers | Jumbo-Visma | |
80. | Simone Bevilacqua | Vini Zabù | |
81. | Piotr Brożyna | Mazowsze Serce Polski | |
82. | Gal Glivar | Adria Mobil | |
83. | Josip Rumac | Androni Giocattoli-Sidermec | |
84. | Aljaž Omrzel | Adria Mobil | |
85. | Edoardo Zardini | Vini Zabù | |
86. | Ferenc Szollosi | Węgry | |
87. | Gijs Leemreize | Jumbo-Visma | |
88. | Ben Hermans | Israel Start-Up Nation | |
89. | Szymon Rekita | Voster ATS Team | |
90. | Charles Planet | Team Novo Nordisk | |
91. | Torstein Traeen | Uno-X Pro Cycling Team | |
92. | Javier Romo | Astana-Premier Tech | |
93. | Gergely Szarka | Giotti Victoria-Savini Due | |
94. | Sergio Roman Martin | Caja Rural-Seguros RGA | |
95. | Emanuele Onesti | Giotti Victoria-Savini Due | |
96. | Mehdi Benhamouda | Team Novo Nordisk | |
97. | Patrick Gamper | Bora-hansgrohe | |
98. | Sean de Bie | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
99. | Michel Hessmann | Jumbo-Visma | |
100. | Jakob Egholm | Trek-Segafredo | |
101. | Norbert Hrenko | Węgry | |
102. | Yuval Ben Moshe | Israel Start-Up Nation | |
103. | Gilles de Wilde | Sport Vlaanderen-Baloise | |
104. | Jokin Murguialday | Caja Rural-Seguros RGA | |
105. | Petr Rikunov | Gazprom-RusVelo | |
106. | Mattia Viel | Androni Giocattoli-Sidermec | |
107. | Paweł Bernas | Mazowsze Serce Polski | |
108. | David Lozano | Team Novo Nordisk | |
109. | Joel Nicolau | Caja Rural-Seguros RGA | |
110. | Marco Frapporti | Vini Zabù | |
111. | Sam Brand | Team Novo Nordisk | |
112. | János Pelikan | Androni Giocattoli-Sidermec | |
113. | Norbert Banaszek | Mazowsze Serce Polski | |
114. | Louis Blouwe | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
115. | Mateusz Grabis | Voster ATS Team | |
116. | Alexander Kamp | Trek-Segafredo | |
117. | Liam Bertazzo | Vini Zabù | |
118. | Zsombor Palumby | Węgry | |
119. | Asbjørn Kragh Andersen | Team DSM | |
120. | Kevin Vermaerke | Team DSM | 00:32 |
121. | Sam Bewley | Team BikeExchange | |
122. | Itamar Einhorn | Israel Start-Up Nation | 00:38 |
123. | Emīls Liepins | Trek-Segafredo | |
124. | Mick van Dijke | Jumbo-Visma | |
125. | Juraj Sagan | Bora-hansgrohe | |
126. | Laurenz Rex | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
127. | Evgeny Shalunov | Gazprom-RusVelo | 00:55 |
128. | Marius Mayrhofer | Team DSM | |
129. | Kristoffer Halvorsen | Uno-X Pro Cycling Team | 02:47 |
130. | Ahmed Madan | Bahrain-Victorious | 06:21 |
Evita Muzic dumna z siebie. Daria Pikulik bez ogródek o tym, jak przygotowania olimpijskie wyglądają w Polsce. Marta Lach znowu…
Francuzka Evita Muzic (FDJ-Suez) wygrała po wspinaczce do Laguna Negra szósty etap La Vuelta Femenina.
Zapowiedź 1. etapu Giro d’Italia 2024. 4 maja (sobota): Venaria Reale – Turyn (140 km ⭐️⭐️⭐️).
Red Bull oficjalnie z Bora-hansgrohe. Amy Pieters podała SD Worx do sądu. Nicholas van der Merwe wygrywa w Chełmży. Wiadomości…
Giro d'Italia, czyli pierwszy Grand Tour w sezonie kolarskim. Trzy tygodnie walki o bezcenną maglia rosa. Oto co czeka ich…
Demi Vollering (SD Worx-Protime) zdobyła na Alto del Fuerte Rapitan piąty etap La Vuelta Femenina oraz objęła prowadzenie w klasyfikacji…