Patryk Stosz po finiszu z peletonu wygrał w Bijeljinie drugi etap Belgrade Banjaluka.
Zawodnik Voster ATS Team pokonał konkurencję z Mazowsze Serce Polski, Estończyka Mihkela Raima oraz Włocha Andreę Guardiniego (Giotti Victoria-Savini Due).
Na prowadzeniu wyścigu pozostał Niemiec Justin Wolf (Bike Aid).
Wyniki 2. etapu Belgrade Banjaluka 2021 (2.1), Obrenovac - Bijeljina (122 km):
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Patryk Stosz | Voster ATS Team | 2:37:39 |
2. | Mihkel Raim | Mazowsze Serce Polski | |
3. | Andrea Guardini | Giotti Victoria-Savini Due | |
4. | Filippo Fiorelli | Bardiani-CSF-Faizanè | |
5. | Paolo Simion | Giotti Victoria-Savini Due | |
6. | Michael van Staeyen | EvoPro Racing | |
7. | Leonardo Marchiori | Androni Giocattoli-Sidermec | |
8. | Ziga Jerman | Androni Giocattoli-Sidermec | |
9. | Filippo Tagliani | Androni Giocattoli-Sidermec | |
10. | Lukáš Kubis | Dukla Banska Bystrica | |
11. | Robert Jenko | Słowenia | |
12. | David Per | Adria Mobil | |
13. | Paul Taebling | Maloja Pushbikers | |
14. | Valentin Gotzinger | WSA KTM Graz | |
15. | Tim Wollenberg | Maloja Pushbikers | |
16. | Timon Loderer | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
17. | Evan Burtnik | XSpeed United Continental | |
18. | Stefan Kolb | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
19. | Mika Heming | Maloja Pushbikers | |
20. | Oskar Nisu | EvoPro Racing | |
21. | Martin Lavric | Słowenia | |
22. | Kristian Javier Yustre | Giotti Victoria-Savini Due | |
23. | Tobias Vanco | Dukla Banska Bystrica | |
24. | Adam Foltan | Dukla Banska Bystrica | |
25. | Charles Planet | Team Novo Nordisk | |
26. | Dzianis Marchuk | Minsk Cycling Club | |
27. | Mehdi Benhamouda | Team Novo Nordisk | |
28. | Antonio Barać | Meridiana Kamen Team | |
29. | Umberto Marengo | Bardiani-CSF-Faizanè | |
30. | Dušan Veselinovic | Serbia | |
31. | Paweł Franczak | Voster ATS Team | |
32. | Aliaksandr Piasetski | Minsk Cycling Club | |
33. | Maciej Paterski | Voster ATS Team | |
34. | Andrii Ponomar | Androni Giocattoli-Sidermec | |
35. | Jonas Rapp | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
36. | Patrik Tybor | Dukla Banska Bystrica | |
37. | Justin Wolf | Bike Aid | |
38. | Ilkhan Dostiyev | Vino-Astana Motors | |
39. | Martin Papanov | Bułgaria | |
40. | Brendan Rhim | EvoPro Racing | |
41. | Mattia Viel | Androni Giocattoli-Sidermec | |
42. | Paweł Bernas | Mazowsze Serce Polski | |
43. | Vedad Karic | Meridiana Kamen Team | |
44. | Declan Irvine | Team Novo Nordisk | |
45. | Jeroen Eyskens | EvoPro Racing | |
46. | Luka Pajek | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
47. | Matvey Nikitin | Vino-Astana Motors | |
48. | Jasper Pahlke | Bike Aid | |
49. | Nikolay Genov | Bułgaria | |
50. | Wesley Mol | XSpeed United Continental | |
51. | Piotr Brożyna | Mazowsze Serce Polski | |
52. | Uroš Repse | Słowenia | |
53. | Cyrus Monk | EvoPro Racing | |
54. | Alexander Gratzer | WSA KTM Graz | |
55. | Dušan Rajovic | Serbia | |
56. | Nicola Venchiarutti | Androni Giocattoli-Sidermec | |
57. | Adrian Kurek | Mazowsze Serce Polski | |
58. | Szymon Rekita | Voster ATS Team | |
59. | Mihael Stajnar | Słowenia | |
60. | Aljaž Jarc | Adria Mobil | |
61. | Yauhen Sobal | Minsk Cycling Club | |
62. | Doron Wiggins | XSpeed United Continental | |
63. | Marek Canecky | Dukla Banska Bystrica | |
64. | Josh Teasdale | XSpeed United Continental | |
65. | Gašper Katrasnik | Adria Mobil | |
66. | Franz Schlachter | Maloja Pushbikers | |
67. | Jodok Salzmann | WSA KTM Graz | |
68. | Andrea Garosio | Bardiani-CSF-Faizanè | |
69. | Nikodemus Holler | Bike Aid | |
70. | Jonas Sonnleitner | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
71. | Ján Andrej Cully | Dukla Banska Bystrica | |
72. | Yordan Andreev | Bułgaria | |
73. | Jaka Primozic | Słowenia | |
74. | Artsiom Harbach | Minsk Cycling Club | |
75. | Jonny Brown | EvoPro Racing | |
76. | Giovanni Visconti | Bardiani-CSF-Faizanè | |
77. | Marcin Budziński | Mazowsze Serce Polski | |
78. | Stevan Klisuric | Serbia | |
79. | Alexandr Ovsyannikov | Vino-Astana Motors | |
80. | Lucas Carstensen | Bike Aid | |
81. | Mekseb Debesay | Bike Aid | |
82. | Daniel Auer | WSA KTM Graz | |
83. | Borislav Ivanov | Bułgaria | |
84. | Alexandr Semenov | Vino-Astana Motors | |
85. | Szymon Krawczyk | Voster ATS Team | |
86. | Mateusz Grabis | Voster ATS Team | |
87. | Samuele Zoccarato | Bardiani-CSF-Faizanè | |
88. | Stefan Marbler | WSA KTM Graz | |
89. | Goran Cerovic | Montenegro | |
90. | Sam Brand | Team Novo Nordisk | |
91. | Michał Gałka | Maloja Pushbikers | |
92. | János Pelikan | Androni Giocattoli-Sidermec | |
93. | Ognjen Ilic | Serbia | |
94. | Raul-Antonio Sinza | Giotti Victoria-Savini Due | |
95. | Michael O'loughlin | EvoPro Racing | |
96. | Emil Dima | Giotti Victoria-Savini Due | |
97. | Daniil Pronskiy | Vino-Astana Motors | |
98. | Alessandro Tonelli | Bardiani-CSF-Faizanè | |
99. | Mark Grinkevich | Minsk Cycling Club | |
100. | Cédric Jolidon | Massi Vivo-Conecta | |
101. | Matic Zumer | Słowenia | |
102. | Husein Selimovic | Bosnia and Herzegovina | |
103. | Michael Konczer | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
104. | Felix Ritzinger | WSA KTM Graz | |
105. | Aljaž Omrzel | Adria Mobil | |
106. | Corey Davis | Maloja Pushbikers | |
107. | Deniz Ryustemov | Bułgaria | |
108. | Nermin Catovic | Serbia | |
109. | Kevin Rivera | Bardiani-CSF-Faizanè | |
110. | Gergely Szarka | Giotti Victoria-Savini Due | |
111. | Adrian Banaszek | Mazowsze Serce Polski | 00:24 |
112. | Sergej Maksimovic | Bosnia and Herzegovina | 00:27 |
113. | Krzysztof Parma | Voster ATS Team | |
114. | Daniel Eichinger | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
115. | Ziga Piskule | Adria Mobil | |
116. | Marko Danilovic | Serbia | |
117. | Alan Banaszek | Mazowsze Serce Polski | 00:33 |
118. | Lorenzo Marenzi | Meridiana Kamen Team | 00:51 |
119. | Umberto Poli | Team Novo Nordisk | 01:20 |
120. | Grigoriy Shtein | Vino-Astana Motors | 01:28 |
121. | Ziga Horvat | Adria Mobil | |
122. | Matthias Schnapka | Bike Aid | |
123. | Bauyrzhan Zhaparuly | Vino-Astana Motors | 00:00 |
124. | Danilo Vukcevic | Montenegro | 02:34 |
125. | Jovan Divnic | Serbia | |
126. | Marko Kondic | Bosnia and Herzegovina | 03:10 |
127. | Logan Phippen | Team Novo Nordisk | 03:24 |
128. | Viktor Vanchevski | North Macedonia | |
129. | Luca Jolidon | Massi Vivo-Conecta | |
130. | Nicola Jolidon | Massi Vivo-Conecta | |
131. | Nikola Levkov | North Macedonia | |
132. | Stephen Clancy | Team Novo Nordisk | |
133. | Simon Daniels | XSpeed United Continental | |
134. | Goran Kuzmanovski | North Macedonia | |
135. | Emanuele Onesti | Giotti Victoria-Savini Due | 03:36 |
136. | Siniša Lukic | Bosnia and Herzegovina | 04:23 |
137. | Slobodan Milonjic | Montenegro | |
138. | Daniel Bichlmann | Maloja Pushbikers | 04:26 |
139. | Jesse Raas | XSpeed United Continental | 04:47 |
140. | Nik Cemazar | Słowenia | 05:14 |
141. | Ivan Charniauski | Minsk Cycling Club | 05:51 |
142. | Marco Konig | Bike Aid | |
143. | Martin Chren | Dukla Banska Bystrica | 08:26 |
144. | Maximilian Schmidbauer | WSA KTM Graz | 08:58 |
145. | Kristijan Vanchevski | North Macedonia | 09:11 |
146. | Zoran Tepavcevic | Montenegro | 10:12 |
147. | Bojan Stojcevski | North Macedonia | 11:13 |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Justin Wolf | Bike Aid | 4:30:13 |
2. | Patryk Stosz | Voster ATS Team | 00:04 |
3. | Mihkel Raim | Mazowsze Serce Polski | 00:14 |
4. | Andrea Guardini | Giotti Victoria-Savini Due | 00:16 |
5. | Filippo Fiorelli | Bardiani-CSF-Faizanè | |
6. | Michael van Staeyen | EvoPro Racing | 00:20 |
7. | Leonardo Marchiori | Androni Giocattoli-Sidermec | |
8. | David Per | Adria Mobil | |
9. | Filippo Tagliani | Androni Giocattoli-Sidermec | |
10. | Ziga Jerman | Androni Giocattoli-Sidermec | |
11. | Mika Heming | Maloja Pushbikers | |
12. | Robert Jenko | Słowenia | |
13. | Timon Loderer | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
14. | Valentin Gotzinger | WSA KTM Graz | |
15. | Tobias Vanco | Dukla Banska Bystrica | |
16. | Charles Planet | Team Novo Nordisk | |
17. | Oskar Nisu | EvoPro Racing | |
18. | Adam Foltan | Dukla Banska Bystrica | |
19. | Tim Wollenberg | Maloja Pushbikers | |
20. | Mehdi Benhamouda | Team Novo Nordisk | |
21. | Stefan Kolb | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
22. | Paul Taebling | Maloja Pushbikers | |
23. | Kristian Javier Yustre | Giotti Victoria-Savini Due | |
24. | Dzianis Marchuk | Minsk Cycling Club | |
25. | Matvey Nikitin | Vino-Astana Motors | |
26. | Aliaksandr Piasetski | Minsk Cycling Club | |
27. | Dušan Rajovic | Serbia | |
28. | Umberto Marengo | Bardiani-CSF-Faizanè | |
29. | Antonio Barać | Meridiana Kamen Team | |
30. | Dušan Veselinovic | Serbia | |
31. | Maciej Paterski | Voster ATS Team | |
32. | Lukáš Kubis | Dukla Banska Bystrica | |
33. | Martin Lavric | Słowenia | |
34. | Paolo Simion | Giotti Victoria-Savini Due | |
35. | Jasper Pahlke | Bike Aid | |
36. | Jonas Rapp | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
37. | Andrii Ponomar | Androni Giocattoli-Sidermec | |
38. | Ilkhan Dostiyev | Vino-Astana Motors | |
39. | Patrik Tybor | Dukla Banska Bystrica | |
40. | Nikolay Genov | Bułgaria | |
41. | Brendan Rhim | EvoPro Racing | |
42. | Nicola Venchiarutti | Androni Giocattoli-Sidermec | |
43. | Jaka Primozic | Słowenia | |
44. | Mattia Viel | Androni Giocattoli-Sidermec | |
45. | Wesley Mol | XSpeed United Continental | |
46. | Doron Wiggins | XSpeed United Continental | |
47. | Declan Irvine | Team Novo Nordisk | |
48. | Szymon Krawczyk | Voster ATS Team | |
49. | Mekseb Debesay | Bike Aid | |
50. | Yauhen Sobal | Minsk Cycling Club | |
51. | Martin Papanov | Bułgaria | |
52. | Mihael Stajnar | Słowenia | |
53. | Aljaž Jarc | Adria Mobil | |
54. | Uroš Repse | Słowenia | |
55. | Gašper Katrasnik | Adria Mobil | |
56. | Luka Pajek | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
57. | Alexander Gratzer | WSA KTM Graz | |
58. | Paweł Franczak | Voster ATS Team | |
59. | Cyrus Monk | EvoPro Racing | |
60. | Paweł Bernas | Mazowsze Serce Polski | |
61. | Nikodemus Holler | Bike Aid | |
62. | Szymon Rekita | Voster ATS Team | |
63. | Josh Teasdale | XSpeed United Continental | |
64. | Piotr Brożyna | Mazowsze Serce Polski | |
65. | Michael O'loughlin | EvoPro Racing | |
66. | Vedad Karic | Meridiana Kamen Team | |
67. | Bauyrzhan Zhaparuly | Vino-Astana Motors | |
68. | Marek Canecky | Dukla Banska Bystrica | |
69. | Corey Davis | Maloja Pushbikers | |
70. | Jeroen Eyskens | EvoPro Racing | |
71. | Stevan Klisuric | Serbia | |
72. | Jonas Sonnleitner | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
73. | Andrea Garosio | Bardiani-CSF-Faizanè | |
74. | Adrian Kurek | Mazowsze Serce Polski | |
75. | Borislav Ivanov | Bułgaria | |
76. | Raul-Antonio Sinza | Giotti Victoria-Savini Due | |
77. | Artsiom Harbach | Minsk Cycling Club | |
78. | Cédric Jolidon | Massi Vivo-Conecta | |
79. | Alexandr Semenov | Vino-Astana Motors | |
80. | Yordan Andreev | Bułgaria | |
81. | Ján Andrej Cully | Dukla Banska Bystrica | |
82. | Ognjen Ilic | Serbia | |
83. | Jodok Salzmann | WSA KTM Graz | |
84. | Alexandr Ovsyannikov | Vino-Astana Motors | |
85. | Goran Cerovic | Montenegro | |
86. | Nermin Catovic | Serbia | |
87. | Giovanni Visconti | Bardiani-CSF-Faizanè | |
88. | Sam Brand | Team Novo Nordisk | |
89. | Jonny Brown | EvoPro Racing | |
90. | Mark Grinkevich | Minsk Cycling Club | |
91. | Deniz Ryustemov | Bułgaria | |
92. | Samuele Zoccarato | Bardiani-CSF-Faizanè | |
93. | Mateusz Grabis | Voster ATS Team | |
94. | Marcin Budziński | Mazowsze Serce Polski | |
95. | Matic Zumer | Słowenia | |
96. | Husein Selimovic | Bosnia and Herzegovina | |
97. | Lucas Carstensen | Bike Aid | |
98. | Daniel Auer | WSA KTM Graz | |
99. | János Pelikan | Androni Giocattoli-Sidermec | |
100. | Stefan Marbler | WSA KTM Graz | |
101. | Gergely Szarka | Giotti Victoria-Savini Due | |
102. | Daniil Pronskiy | Vino-Astana Motors | |
103. | Michael Konczer | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
104. | Michał Gałka | Maloja Pushbikers | |
105. | Alessandro Tonelli | Bardiani-CSF-Faizanè | |
106. | Felix Ritzinger | WSA KTM Graz | |
107. | Aljaž Omrzel | Adria Mobil | |
108. | Kevin Rivera | Bardiani-CSF-Faizanè | |
109. | Ziga Piskule | Adria Mobil | 00:47 |
110. | Sergej Maksimovic | Bosnia and Herzegovina | |
111. | Krzysztof Parma | Voster ATS Team | |
112. | Daniel Eichinger | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
113. | Alan Banaszek | Mazowsze Serce Polski | 00:53 |
114. | Lorenzo Marenzi | Meridiana Kamen Team | 01:11 |
115. | Umberto Poli | Team Novo Nordisk | 01:40 |
116. | Ziga Horvat | Adria Mobil | 01:48 |
117. | Grigoriy Shtein | Vino-Astana Motors | |
118. | Matthias Schnapka | Bike Aid | |
119. | Jovan Divnic | Serbia | 02:54 |
120. | Marko Kondic | Bosnia and Herzegovina | 03:30 |
121. | Franz Schlachter | Maloja Pushbikers | 03:32 |
122. | Emil Dima | Giotti Victoria-Savini Due | |
123. | Simon Daniels | XSpeed United Continental | 03:44 |
124. | Logan Phippen | Team Novo Nordisk | |
125. | Stephen Clancy | Team Novo Nordisk | |
126. | Nicola Jolidon | Massi Vivo-Conecta | |
127. | Luca Jolidon | Massi Vivo-Conecta | |
128. | Nikola Levkov | North Macedonia | |
129. | Emanuele Onesti | Giotti Victoria-Savini Due | 03:56 |
130. | Marko Danilovic | Serbia | 03:59 |
131. | Viktor Vanchevski | North Macedonia | 04:26 |
132. | Goran Kuzmanovski | North Macedonia | 04:33 |
133. | Daniel Bichlmann | Maloja Pushbikers | 04:46 |
134. | Evan Burtnik | XSpeed United Continental | 04:55 |
135. | Jesse Raas | XSpeed United Continental | 05:07 |
136. | Nik Cemazar | Słowenia | 05:34 |
137. | Ivan Charniauski | Minsk Cycling Club | 06:11 |
138. | Marco Konig | Bike Aid | |
139. | Adrian Banaszek | Mazowsze Serce Polski | 06:55 |
140. | Slobodan Milonjic | Montenegro | 07:55 |
141. | Martin Chren | Dukla Banska Bystrica | 08:46 |
142. | Maximilian Schmidbauer | WSA KTM Graz | 09:18 |
143. | Siniša Lukic | Bosnia and Herzegovina | 09:47 |
144. | Kristijan Vanchevski | North Macedonia | 10:13 |
145. | Danilo Vukcevic | Montenegro | 13:52 |
146. | Bojan Stojcevski | North Macedonia | 19:45 |
147. | Zoran Tepavcevic | Montenegro | 21:30 |
Pod nieobecność ubiegłorocznego zwycięzcy, Primoza Roglica, z numerem jeden pojedzie drugi zawodnik tamtego wyścigu Geriant Thomas.
Evita Muzic dumna z siebie. Daria Pikulik bez ogródek o tym, jak przygotowania olimpijskie wyglądają w Polsce. Marta Lach znowu…
Francuzka Evita Muzic (FDJ-Suez) wygrała po wspinaczce do Laguna Negra szósty etap La Vuelta Femenina.
Zapowiedź 1. etapu Giro d’Italia 2024. 4 maja (sobota): Venaria Reale – Turyn (140 km ⭐️⭐️⭐️).
Red Bull oficjalnie z Bora-hansgrohe. Amy Pieters podała SD Worx do sądu. Nicholas van der Merwe wygrywa w Chełmży. Wiadomości…
Giro d'Italia, czyli pierwszy Grand Tour w sezonie kolarskim. Trzy tygodnie walki o bezcenną maglia rosa. Oto co czeka ich…