Mark Cavendish (Deceuninck-Quick-Step) wygrał w Kemer czwarty etap wyścigu Presidential Cycling Tour of Turkey.
Lider wyścigu ponownie pokonał Jaspera Philipsena (Apecin-Fenix) i mistrza Polski Stanisława Aniołkowskiego (Bingoal Pauwels Sauces WB).
W czwartym dniu kolarze zmagali się z trudami trasy o długości 185 kilometrów na Riwierze Tureckiej. Całkowicie plaski teren zwiastował kolejną rozgrywkę sprinterów.
Ucieczkę zawiązali Stanislau Bazhkou (Minsk Cycling Club), Muhammad Nur Aiman Bin Rosli (Team Sapura Cycling) i Kent Ross (Wildlife Generation), zdobywając 4 minuty przewagi. 40 kilometrów przed metą pozostało im z tego 1:45.
20 kilometrów dalej akcja przeszła do historii. Ekipy zaczęły układać się do sprintu, na czele pokazały się pociągi Israel Start-Up Nation i Deceuninck-Quick-Step. Aniołkowski zasiadł na kole Marka Cavendisha.
200 metrów przed metą Brytyjczyk ruszył za Philipsenem, co było sygnałem dla mistrza Polski. “Cav” zdołał wyprzedzić Belga, a tuż po tej dwójce kreskę przeciął Aniołkowski.
Za plecami czołówki na finiszu doszło do groźnie wyglądającej kraksy. Potrzebna była interwencja karetki.
Wyniki 4. etapu Presidential Cycling Tour of Turkey 2021 (2.Pro), Alanya - Kemer (184,4 km):
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Mark Cavendish | Deceuninck-Quick Step | 4:09:38 |
2. | Jasper Philipsen | Alpecin-Fenix | |
3. | Stanisław Aniołkowski | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
4. | Arvid de Kleijn | Rally Cycling | |
5. | Pierre Barbier | Delko | |
6. | David Gonzalez | Caja Rural-Seguros RGA | |
7. | Lars Kulbe | Team SKS Sauerland NRW | |
8. | Luca Mozzato | B&B Hotels p/b KTM | |
9. | Martins Pluto | ABLOC CT | |
10. | Damiano Cima | Gazprom-RusVelo | |
11. | Manuel Penalver | Burgos-BH | |
12. | Kristoffer Halvorsen | Uno-X Pro Cycling Team | |
13. | Yevgeniy Gidich | Astana-Premier Tech | |
14. | Wesley Vercamst | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
15. | Lionel Taminiaux | Alpecin-Fenix | |
16. | Matteo Malucelli | Androni Giocattoli-Sidermec | |
17. | Per Munstermann | Team SKS Sauerland NRW | |
18. | Bodi Del Grosso | ABLOC CT | |
19. | Georgios Bouglas | Salcano Sakarya BB Team | |
20. | Willie Smit | Burgos-BH | |
21. | Meindert Weulink | ABLOC CT | |
22. | Ahmet Orken | Team Sapura Cycling | |
23. | Diego Rubio | Burgos-BH | |
24. | Artyom Zakharov | Astana-Premier Tech | |
25. | Anders Halland Johannessen | Uno-X Pro Cycling Team | |
26. | Quentin Pacher | B&B Hotels p/b KTM | |
27. | Oguzhan Tiryaki | Spor Toto Cycling Team | |
28. | Ivan Charniauski | Minsk Cycling Club | |
29. | Manuel Diaz José | Delko | |
30. | Ziga Jerman | Androni Giocattoli-Sidermec | |
31. | Jokin Aranburu | Euskaltel-Euskadi | |
32. | Sebastian Schonberger | B&B Hotels p/b KTM | |
33. | Yauhen Sobal | Minsk Cycling Club | |
34. | Gleb Brussenskiy | Astana-Premier Tech | |
35. | Cyril Gautier | B&B Hotels p/b KTM | |
36. | Elchin Asadov | Salcano Sakarya BB Team | |
37. | Delio Fernandez | Delko | |
38. | Eduardo Sepulveda | Androni Giocattoli-Sidermec | |
39. | Julen Irizar | Euskaltel-Euskadi | |
40. | Aritz Bagues | Caja Rural-Seguros RGA | |
41. | Mirco Maestri | Bardiani-CSF-Faizanè | |
42. | Alex Hoehn | Wildlife Generation Pro Cycling | |
43. | Igor Boev | Gazprom-RusVelo | |
44. | Fabio Christen | Team NIPPO-Provence-PTS Conti | |
45. | Maxime Chevalier | B&B Hotels p/b KTM | |
46. | Merhawi Kudus | Astana-Premier Tech | |
47. | Vitaliy Buts | Salcano Sakarya BB Team | |
48. | Stijn Appel | ABLOC CT | |
49. | Rick Zabel | Israel Start-Up Nation | |
50. | Branislau Samoilau | Minsk Cycling Club | |
51. | Szymon Tracz | Team NIPPO-Provence-PTS Conti | |
52. | Nickolas Zukowsky | Rally Cycling | |
53. | Calvin Dik | Team NIPPO-Provence-PTS Conti | |
54. | Stijn Daemen | ABLOC CT | |
55. | Evgeny Shalunov | Gazprom-RusVelo | |
56. | Jonas Castrique | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
57. | Garikoitz Bravo | Euskaltel-Euskadi | |
58. | Giovanni Lonardi | Bardiani-CSF-Faizanè | |
59. | Ivar Slik | ABLOC CT | |
60. | Nicola Venchiarutti | Androni Giocattoli-Sidermec | |
61. | Andrea Peron | Team Novo Nordisk | |
62. | Oliver Behringer | Team Novo Nordisk | |
63. | Logan Phippen | Team Novo Nordisk | |
64. | Cristian Raileanu | Team Sapura Cycling | |
65. | Pierre Rolland | B&B Hotels p/b KTM | |
66. | Davide Cimolai | Israel Start-Up Nation | |
67. | Giovanni Visconti | Bardiani-CSF-Faizanè | |
68. | Mykhaylo Kononenko | Salcano Sakarya BB Team | |
69. | Artem Nych | Gazprom-RusVelo | |
70. | Josip Rumac | Androni Giocattoli-Sidermec | |
71. | Javier Romo | Astana-Premier Tech | |
72. | Akmal Hakim Zakaria | Team Sapura Cycling | |
73. | Nikolay Cherkasov | Gazprom-RusVelo | |
74. | Nils Sinschek | ABLOC CT | |
75. | Johannes Adamietz | Team SKS Sauerland NRW | |
76. | Martí Vigo | Androni Giocattoli-Sidermec | |
77. | Sean de Bie | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
78. | Mustafa Sayar | Salcano Sakarya BB Team | |
79. | Jhojan Garcia | Caja Rural-Seguros RGA | |
80. | Vasili Strokau | Minsk Cycling Club | |
81. | Umberto Marengo | Bardiani-CSF-Faizanè | |
82. | Mamyr Stash | Spor Toto Cycling Team | |
83. | Gabriel Reguero | Spor Toto Cycling Team | |
84. | Anatoliy Budyak | Spor Toto Cycling Team | |
85. | Anton Kuzmin | Gazprom-RusVelo | |
86. | Joonas Henttala | Team Novo Nordisk | |
87. | Péter Kusztor | Team Novo Nordisk | |
88. | Halil İbrahim Dogan | Spor Toto Cycling Team | |
89. | Alessandro Tonelli | Bardiani-CSF-Faizanè | |
90. | Kevin Rivera | Bardiani-CSF-Faizanè | |
91. | ROSLI Muhammad Nur Aiman Bin | Team Sapura Cycling | |
92. | Michel Giesselmann | Team SKS Sauerland NRW | |
93. | Søren Waerenskjold | Uno-X Pro Cycling Team | |
94. | Mathias Le Turnier | Delko | |
95. | Serghei Țvetcov | Wildlife Generation Pro Cycling | |
96. | Eduard-Michael Grosu | Delko | |
97. | Jetse Bol | Burgos-BH | |
98. | Gabriel Muller | Burgos-BH | |
99. | Umberto Poli | Team Novo Nordisk | |
100. | Samuele Zoccarato | Bardiani-CSF-Faizanè | |
101. | Carmelo Urbano | Caja Rural-Seguros RGA | |
102. | Anthon Charmig | Uno-X Pro Cycling Team | |
103. | Emre Yavuz | Spor Toto Cycling Team | |
104. | Kévin Reza | B&B Hotels p/b KTM | |
105. | Burak Abay | Salcano Sakarya BB Team | |
106. | Tim Neffgen | Team SKS Sauerland NRW | |
107. | Rodrigo Contreras | Astana-Premier Tech | |
108. | Nikita Stalnov | Astana-Premier Tech | |
109. | Jon Knolle | Team SKS Sauerland NRW | |
110. | Erik Nordsaeter Resell | Uno-X Pro Cycling Team | |
111. | Rasmus Tiller | Uno-X Pro Cycling Team | |
112. | Isaac Canton | Burgos-BH | |
113. | Stijn Steels | Deceuninck-Quick Step | |
114. | Alvaro José Hodeg | Deceuninck-Quick Step | |
115. | Héctor Saez | Caja Rural-Seguros RGA | |
116. | Shane Archbold | Deceuninck-Quick Step | |
117. | Stanislau Bazhkou | Minsk Cycling Club | |
118. | Alexei Shnyrko | Minsk Cycling Club | |
119. | Gavin Mannion | Rally Cycling | |
120. | Pier-André Cote | Rally Cycling | |
121. | Kyle Murphy | Rally Cycling | |
122. | Joel Nicolau | Caja Rural-Seguros RGA | |
123. | Mauro Finetto | Delko | |
124. | Ulises Alfredo Castillo | Wildlife Generation Pro Cycling | |
125. | Alexander Richardson | Alpecin-Fenix | |
126. | André Greipel | Israel Start-Up Nation | |
127. | Jesse Ewart | Team Sapura Cycling | |
128. | Danilo Celano | Team Sapura Cycling | |
129. | David Lozano | Team Novo Nordisk | |
130. | Frederik Rodenberg | Uno-X Pro Cycling Team | |
131. | Muhamad Zawawi Azman | Team Sapura Cycling | |
132. | Onur Balkan | Salcano Sakarya BB Team | |
133. | Quentin Venner | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
134. | Joel Suter | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
135. | Siarhei Shauchenka | Minsk Cycling Club | |
136. | Ferit Şamli | Spor Toto Cycling Team | |
137. | Juan Antonio Lopez-cozar | Burgos-BH | |
138. | Tom Paquot | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
139. | Sebastian Berwick | Israel Start-Up Nation | |
140. | Guy Sagiv | Israel Start-Up Nation | |
141. | Alex Dowsett | Israel Start-Up Nation | |
142. | Matthias Brandle | Israel Start-Up Nation | |
143. | Emerson Oronte | Rally Cycling | |
144. | Josu Etxeberria | Caja Rural-Seguros RGA | |
145. | Iljo Keisse | Deceuninck-Quick Step | |
146. | Peio Goikoetxea | Euskaltel-Euskadi | |
147. | Jonathan Bogli | Team NIPPO-Provence-PTS Conti | |
148. | Kevin Kuhn | Team NIPPO-Provence-PTS Conti | |
149. | Alexander Krieger | Alpecin-Fenix | |
150. | Marcel Meisen | Alpecin-Fenix | |
151. | Matvey Mamykin | Team NIPPO-Provence-PTS Conti | |
152. | Jay Vine | Alpecin-Fenix | |
153. | Vincenzo Albanese | EOLO-Kometa | |
154. | Kent Ross | Wildlife Generation Pro Cycling | |
155. | Cormac Mcgeough | Wildlife Generation Pro Cycling | |
156. | Luca Wackermann | EOLO-Kometa | |
157. | Mattia Frapporti | EOLO-Kometa | |
158. | Fabio Jakobsen | Deceuninck-Quick Step | |
159. | Jonathan Clarke | Wildlife Generation Pro Cycling | |
160. | Diego Pablo Sevilla | EOLO-Kometa | |
161. | Samuele Rivi | EOLO-Kometa | |
162. | Iker Ballarin | Euskaltel-Euskadi | |
163. | Juan José Lobato | Euskaltel-Euskadi | |
164. | Ibai Azurmendi | Euskaltel-Euskadi | |
165. | Francjasco Gavazzi | EOLO-Kometa | |
166. | Manuel Belletti | EOLO-Kometa | |
167. | Hijiri Oda | Team NIPPO-Provence-PTS Conti | |
168. | Noah Granigan | Wildlife Generation Pro Cycling |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Mark Cavendish | Deceuninck-Quick Step | 14:12:42 |
2. | Jasper Philipsen | Alpecin-Fenix | 00:12 |
3. | Arvid de Kleijn | Rally Cycling | 00:20 |
4. | Stanisław Aniołkowski | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:22 |
5. | Kristoffer Halvorsen | Uno-X Pro Cycling Team | 00:24 |
6. | Pierre Barbier | Delko | 00:26 |
7. | André Greipel | Israel Start-Up Nation | |
8. | Artyom Zakharov | Astana-Premier Tech | 00:27 |
9. | Garikoitz Bravo | Euskaltel-Euskadi | |
10. | ROSLI Muhammad Nur Aiman Bin | Team Sapura Cycling | |
11. | Sean de Bie | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
12. | Vitaliy Buts | Salcano Sakarya BB Team | 00:28 |
13. | Szymon Tracz | Team NIPPO-Provence-PTS Conti | |
14. | Kent Ross | Wildlife Generation Pro Cycling | |
15. | Pierre Rolland | B&B Hotels p/b KTM | |
16. | Mathias Le Turnier | Delko | 00:29 |
17. | Stanislau Bazhkou | Minsk Cycling Club | |
18. | Manuel Penalver | Burgos-BH | 00:30 |
19. | Lars Kulbe | Team SKS Sauerland NRW | |
20. | Martins Pluto | ABLOC CT | |
21. | Giovanni Lonardi | Bardiani-CSF-Faizanè | |
22. | Wesley Vercamst | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
23. | Lionel Taminiaux | Alpecin-Fenix | |
24. | Georgios Bouglas | Salcano Sakarya BB Team | |
25. | David Gonzalez | Caja Rural-Seguros RGA | |
26. | Damiano Cima | Gazprom-RusVelo | |
27. | Per Munstermann | Team SKS Sauerland NRW | |
28. | Andrea Peron | Team Novo Nordisk | |
29. | Eduard-Michael Grosu | Delko | |
30. | Willie Smit | Burgos-BH | |
31. | Søren Waerenskjold | Uno-X Pro Cycling Team | |
32. | Gleb Brussenskiy | Astana-Premier Tech | |
33. | Ahmet Orken | Team Sapura Cycling | |
34. | Bodi Del Grosso | ABLOC CT | |
35. | Mamyr Stash | Spor Toto Cycling Team | |
36. | Josip Rumac | Androni Giocattoli-Sidermec | |
37. | Quentin Pacher | B&B Hotels p/b KTM | |
38. | Calvin Dik | Team NIPPO-Provence-PTS Conti | |
39. | Jonas Castrique | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
40. | Sebastian Schonberger | B&B Hotels p/b KTM | |
41. | Merhawi Kudus | Astana-Premier Tech | |
42. | Meindert Weulink | ABLOC CT | |
43. | Julen Irizar | Euskaltel-Euskadi | |
44. | Yevgeniy Gidich | Astana-Premier Tech | |
45. | Alex Hoehn | Wildlife Generation Pro Cycling | |
46. | Manuel Belletti | EOLO-Kometa | |
47. | Eduardo Sepulveda | Androni Giocattoli-Sidermec | |
48. | Juan José Lobato | Euskaltel-Euskadi | |
49. | Manuel Diaz José | Delko | |
50. | Ziga Jerman | Androni Giocattoli-Sidermec | |
51. | Luca Mozzato | B&B Hotels p/b KTM | |
52. | Siarhei Shauchenka | Minsk Cycling Club | |
53. | Aritz Bagues | Caja Rural-Seguros RGA | |
54. | Igor Boev | Gazprom-RusVelo | |
55. | Diego Rubio | Burgos-BH | |
56. | Matteo Malucelli | Androni Giocattoli-Sidermec | |
57. | Stijn Daemen | ABLOC CT | |
58. | Ivan Charniauski | Minsk Cycling Club | |
59. | Noah Granigan | Wildlife Generation Pro Cycling | |
60. | Umberto Marengo | Bardiani-CSF-Faizanè | |
61. | Cyril Gautier | B&B Hotels p/b KTM | |
62. | Fabio Christen | Team NIPPO-Provence-PTS Conti | |
63. | Nikita Stalnov | Astana-Premier Tech | |
64. | Rick Zabel | Israel Start-Up Nation | |
65. | Jetse Bol | Burgos-BH | |
66. | Mykhaylo Kononenko | Salcano Sakarya BB Team | |
67. | Péter Kusztor | Team Novo Nordisk | |
68. | Anders Halland Johannessen | Uno-X Pro Cycling Team | |
69. | Maxime Chevalier | B&B Hotels p/b KTM | |
70. | Serghei Țvetcov | Wildlife Generation Pro Cycling | |
71. | Delio Fernandez | Delko | |
72. | Artem Nych | Gazprom-RusVelo | |
73. | Javier Romo | Astana-Premier Tech | |
74. | Cristian Raileanu | Team Sapura Cycling | |
75. | Luca Wackermann | EOLO-Kometa | |
76. | Stijn Appel | ABLOC CT | |
77. | Alvaro José Hodeg | Deceuninck-Quick Step | |
78. | Evgeny Shalunov | Gazprom-RusVelo | |
79. | Hijiri Oda | Team NIPPO-Provence-PTS Conti | |
80. | Oliver Behringer | Team Novo Nordisk | |
81. | Burak Abay | Salcano Sakarya BB Team | |
82. | Jokin Aranburu | Euskaltel-Euskadi | |
83. | Branislau Samoilau | Minsk Cycling Club | |
84. | Héctor Saez | Caja Rural-Seguros RGA | |
85. | Oguzhan Tiryaki | Spor Toto Cycling Team | |
86. | Yauhen Sobal | Minsk Cycling Club | |
87. | Anthon Charmig | Uno-X Pro Cycling Team | |
88. | Rodrigo Contreras | Astana-Premier Tech | |
89. | Anton Kuzmin | Gazprom-RusVelo | |
90. | Johannes Adamietz | Team SKS Sauerland NRW | |
91. | Shane Archbold | Deceuninck-Quick Step | |
92. | Jay Vine | Alpecin-Fenix | |
93. | Peio Goikoetxea | Euskaltel-Euskadi | |
94. | Mirco Maestri | Bardiani-CSF-Faizanè | |
95. | Alexei Shnyrko | Minsk Cycling Club | |
96. | Joel Nicolau | Caja Rural-Seguros RGA | |
97. | Erik Nordsaeter Resell | Uno-X Pro Cycling Team | |
98. | Gavin Mannion | Rally Cycling | |
99. | Ulises Alfredo Castillo | Wildlife Generation Pro Cycling | |
100. | Marcel Meisen | Alpecin-Fenix | |
101. | Elchin Asadov | Salcano Sakarya BB Team | |
102. | Vasili Strokau | Minsk Cycling Club | |
103. | Gabriel Reguero | Spor Toto Cycling Team | |
104. | Nils Sinschek | ABLOC CT | |
105. | Nicola Venchiarutti | Androni Giocattoli-Sidermec | |
106. | Martí Vigo | Androni Giocattoli-Sidermec | |
107. | Mustafa Sayar | Salcano Sakarya BB Team | |
108. | Mattia Frapporti | EOLO-Kometa | |
109. | Jhojan Garcia | Caja Rural-Seguros RGA | |
110. | Joonas Henttala | Team Novo Nordisk | |
111. | Nikolay Cherkasov | Gazprom-RusVelo | |
112. | Anatoliy Budyak | Spor Toto Cycling Team | |
113. | Samuele Zoccarato | Bardiani-CSF-Faizanè | |
114. | Kevin Kuhn | Team NIPPO-Provence-PTS Conti | |
115. | Onur Balkan | Salcano Sakarya BB Team | |
116. | Giovanni Visconti | Bardiani-CSF-Faizanè | |
117. | Alex Dowsett | Israel Start-Up Nation | |
118. | Jonathan Bogli | Team NIPPO-Provence-PTS Conti | |
119. | Alexander Krieger | Alpecin-Fenix | |
120. | Logan Phippen | Team Novo Nordisk | |
121. | Jesse Ewart | Team Sapura Cycling | |
122. | Gabriel Muller | Burgos-BH | |
123. | Pier-André Cote | Rally Cycling | |
124. | Jon Knolle | Team SKS Sauerland NRW | |
125. | Akmal Hakim Zakaria | Team Sapura Cycling | |
126. | Kévin Reza | B&B Hotels p/b KTM | |
127. | Isaac Canton | Burgos-BH | |
128. | Kevin Rivera | Bardiani-CSF-Faizanè | |
129. | Danilo Celano | Team Sapura Cycling | |
130. | Francjasco Gavazzi | EOLO-Kometa | |
131. | David Lozano | Team Novo Nordisk | |
132. | Alessandro Tonelli | Bardiani-CSF-Faizanè | |
133. | Iker Ballarin | Euskaltel-Euskadi | |
134. | Ibai Azurmendi | Euskaltel-Euskadi | |
135. | Michel Giesselmann | Team SKS Sauerland NRW | |
136. | Iljo Keisse | Deceuninck-Quick Step | |
137. | Tim Neffgen | Team SKS Sauerland NRW | |
138. | Emre Yavuz | Spor Toto Cycling Team | |
139. | Halil İbrahim Dogan | Spor Toto Cycling Team | |
140. | Vincenzo Albanese | EOLO-Kometa | |
141. | Kyle Murphy | Rally Cycling | |
142. | Mauro Finetto | Delko | |
143. | Alexander Richardson | Alpecin-Fenix | |
144. | Carmelo Urbano | Caja Rural-Seguros RGA | |
145. | Guy Sagiv | Israel Start-Up Nation | |
146. | Muhamad Zawawi Azman | Team Sapura Cycling | |
147. | Jonathan Clarke | Wildlife Generation Pro Cycling | |
148. | Emerson Oronte | Rally Cycling | |
149. | Cormac Mcgeough | Wildlife Generation Pro Cycling | |
150. | Sebastian Berwick | Israel Start-Up Nation | |
151. | Juan Antonio Lopez-cozar | Burgos-BH | |
152. | Diego Pablo Sevilla | EOLO-Kometa | |
153. | Quentin Venner | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
154. | Samuele Rivi | EOLO-Kometa | |
155. | Joel Suter | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
156. | Josu Etxeberria | Caja Rural-Seguros RGA | |
157. | Matvey Mamykin | Team NIPPO-Provence-PTS Conti | |
158. | Nickolas Zukowsky | Rally Cycling | 00:54 |
159. | Ivar Slik | ABLOC CT | 00:58 |
160. | Matthias Brandle | Israel Start-Up Nation | 01:29 |
161. | Frederik Rodenberg | Uno-X Pro Cycling Team | 01:30 |
162. | Davide Cimolai | Israel Start-Up Nation | 01:41 |
163. | Ferit Şamli | Spor Toto Cycling Team | 01:54 |
164. | Tom Paquot | Bingoal Pauwels Sauces WB | 01:55 |
165. | Stijn Steels | Deceuninck-Quick Step | |
166. | Umberto Poli | Team Novo Nordisk | 01:57 |
167. | Fabio Jakobsen | Deceuninck-Quick Step | 02:16 |
168. | Rasmus Tiller | Uno-X Pro Cycling Team | 05:42 |
Pod nieobecność ubiegłorocznego zwycięzcy, Primoza Roglica, z numerem jeden pojedzie drugi zawodnik tamtego wyścigu Geriant Thomas.
Evita Muzic dumna z siebie. Daria Pikulik bez ogródek o tym, jak przygotowania olimpijskie wyglądają w Polsce. Marta Lach znowu…
Francuzka Evita Muzic (FDJ-Suez) wygrała po wspinaczce do Laguna Negra szósty etap La Vuelta Femenina.
Zapowiedź 1. etapu Giro d’Italia 2024. 4 maja (sobota): Venaria Reale – Turyn (140 km ⭐️⭐️⭐️).
Red Bull oficjalnie z Bora-hansgrohe. Amy Pieters podała SD Worx do sądu. Nicholas van der Merwe wygrywa w Chełmży. Wiadomości…
Giro d'Italia, czyli pierwszy Grand Tour w sezonie kolarskim. Trzy tygodnie walki o bezcenną maglia rosa. Oto co czeka ich…
Zobacz komentarze
Tym razem Aniołkowski naprawdę tłukł się o zwycięstwo...fajnie. Mam nadzieję, że w kraksie Fabio nie ucierpiał. Wiadomo-lepiej żeby nie nikt nie ucierpiał, ale jego byłoby szkoda