Team Sunweb ma kusić Romaina Bardeta

Romain Bardet

Czy Romain Bardet trafi do Teamu Sunweb? Kierownictwo niemieckiej ekipy podobno jest zainteresowane 29-letnim Francuzem.

Kontrakt Bardeta z AG2r La Mondiale kończy się po tym sezonie, agent Joona Laukka potwierdził na łamach „De Telegraaf”, że jego klient jest gotów zmienić pracodawcę. Dla AG2r drugi zawodnik Tour de France (2016) ściga się od początku swojej zawodowej kariery, czyli od 2012 roku.

Nic jeszcze nie podpisaliśmy. Ani z Sunwebem, ani z żadną inną drużyną. Łatwo jednak nakreślić, gdzie Romain mógłby zakotwiczyć. W ekipach, które kierują się aspektami etycznymi

– powiedział Laukka.

Zespół Iwan Spekenbrinka ma image czystego zespołu, chociaż jeździł dla niego uwikłany w operację „Aderlass” Georg Preidler.

Kilka dni temu menadżer stajni poinformował o transferze Marco Brennera, aktualnego brązowego medalisty mistrzostw świata juniorów, a także Loreny Wiebes do kobiecego oddziału ekipy.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: