Kolumbijczyk Miguel Florez (Androni Giocattoli-Sidermec) wygrał na Alto Colorado piąty etap wyścigu Vuelta a San Juan.
23-latek w finale pokonał Hiszpana Oscara Sevillę (Team Medellin) oraz Amerykanina Brandona McNulty’ego (UAE Team Emirates). Paweł Poljański (Bora-hansgrohe) przyjechał na 14. pozycji.
Liderem wyścigu pozostał piąty na mecie Belg Remco Evenepoel (Deceuninck-Quick Step).
Najbardziej górzysty odcinek tegorocznej przejażdżki po argentyńskiej prowincji San Juan, prowadził na dystansie 170 kilometrów niemal stale nieznacznie w górę. Kolarze wyruszyli z wysokości 595 metrów, kończąc ponad 2000 metrów wyżej, podjazdem pod Alto Colorado (18,9 km; 4,4%).
W ucieczce dnia znaleźli się kolarze reprezentujący lokalne zespoły: Emiliano Contreras (Transportes Puertas de Cuyo), Daniel Juárez (Agrupation Virgen de Fatima), Gerardo Atencio (Municipalidad de Pocito), Francisco Monte (Reprezentacja Argentyny), Magno Nazaret (Sindicato Empleados Publicos of San Juan), Nelson Soto (Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas) oraz Antonio Zullo (Amore & Vita – Prodir).
Grupka po 50 kilometrach notowała 4:20 nad peletonem, który prowadzili kolarze Deceuninck-Quick-Step. Szerokie szosy i otwarty teren zwiększały trudność niezbyt stromych wspinaczek. Na szczycie Banos de Talacasto (109 km), premii drugiej kategorii, na czele zostali tylko Atencio, Soto i Nazaret, których z kolei gonili Zullo i Contreras.
W peletonie do pracy zabrali się kolarze UAE Team Emirates i Bora-hansgrohe. Na płaskowyżu, przy wiejącym wietrze, peleton odrabiał szybko, ale w zamieszaniu zgubił się lider zmagań, Remco Evenepoel. Belg napędzał swoją grupkę i nie pozwolił pierwszej grupie odjechać na więcej niż 50 sekund, ale na pogoń tracił sporo sił.
25 kilometrów przed metą uciekinierzy notowali już tylko minutę przewagi nad pierwszą częścią peletonu i szybko słabli. Za wygraną najpierw dali Nazaret i Soto, a na początku finałowej wspinaczki pozostali. Atakował Brandon McNulty (UAE Team Emirates), widząc, że straty do 15-20 sekund zredukować zdołał już Evenepoel.
Tempo na podjeździe szybko podzieliło grupę. Evenepoel dojechał do najlepszych i w czołówce znalazł się z McNultym, Oscarem Sevillą (Team Medellin), Juanem Pablo Dottim (Sindicato Empleados Publicos of San Juan), Miguelem Florezem (Androni Giocattoli-Sidemec) oraz Nicolasem Paredesem (Team Medellin), Nicolasem Tivanim (Agrupacion Virgen de Fatima), Filippo Ganną (Reprezentacja Włoch) i Guillaumem Martinem (Cofidis).
Grupka trzymała się razem na odsłoniętej od wiatru wspinaczce. 1400 metrów przed metą, mimo zainwestowanych już sił, ruszył Evenepoel, a ruch ten w kłopoty wpędził Gannę. Czołówki to nie rozbiło, a etap skończył się finiszem z kilkuosobowej grupki. Na ostatnich 300 metrach po zwycięstwo wyrwał się Florez, którego ścigał wiekowy Sevilla. Młodziutki wspinacz zdołał obronić prowadzenie i na mecie świętował życiowy sukces.
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Miguel Eduardo Florez | Androni Giocattoli-Sidermec | 4:36:23 |
2. | Oscar Sevilla | Team Medellin | 00:02 |
3. | Brandon Mcnulty | UAE Team Emirates | |
4. | Guillaume Martin | Cofidis, Solutions Crédits | 00:04 |
5. | Remco Evenepoel | Deceuninck-Quick Step | |
6. | Filippo Ganna | Włochy | |
7. | César Nicolás Paredes | Team Medellin | 00:18 |
8. | Juan Javier Melivilo | Equipo Continental Municipalidad de Pocito | 00:36 |
9. | German Nicolás Tivani | Agrupacion Virgen de Fatima | |
10. | Nelson Oliveira | Movistar Team | 01:05 |
11. | Gavin Mannion | Rally Cycling | 01:13 |
12. | Juan Pablo Dotti | Sindicato Empleados Públicos of San Juan | 01:15 |
13. | Ricardo Escuela | Agrupacion Virgen de Fatima | 01:29 |
14. | Paweł Poljański | Bora-hansgrohe | 01:36 |
15. | Fernando Barcelo | Cofidis, Solutions Crédits | 02:11 |
16. | Simon Pellaud | Androni Giocattoli-Sidermec | |
17. | Garikoitz Bravo | Fundación-Orbea | |
18. | Roman Maikin | Rosja | 02:22 |
19. | Luis Angel Mate | Cofidis, Solutions Crédits | |
20. | Matteo Fabbro | Bora-hansgrohe | |
21. | Humberto Rujano José | Venezuela | 02:35 |
22. | Diego Andres Camargo | Kolumbia Tierra de Atletas-GW Bicicletas | |
23. | Omar Alberto Mendoza | Kolumbia Tierra de Atletas-GW Bicicletas | |
24. | Iñigo Elosegui | Movistar Team | 02:38 |
25. | Matteo Busato | Vini Zabù-KTM | 02:40 |
26. | Laureano Rosas | Transportes Puertas de Cuyo | 02:53 |
27. | Marco Tizza | Amore & Vita-Prodir | 03:00 |
28. | Vinicius Rangel Costa | Brazylia | 03:01 |
29. | Eduardo Sepulveda | Movistar Team | |
30. | Jose Alarcon | Venezuela | 03:04 |
31. | Martin Reyes José | Equipo Continental Municipalidad de Pocito | 03:24 |
32. | Colin Joyce | Rally Cycling | 03:41 |
33. | Jorge Castelblanco | Panama | 03:59 |
34. | Jeisson Fer Casallas | Kolumbia Tierra de Atletas-GW Bicicletas | 04:01 |
35. | Eduin Becerra | Venezuela | 04:02 |
36. | Frederico Figueiredo | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 04:09 |
37. | Oscar Nehuen Bazan | Argentyna | 04:32 |
38. | Patrick Schelling | Israel Start-Up Nation | 05:36 |
39. | Mattia Bais | Androni Giocattoli-Sidermec | 06:36 |
40. | Peter Sagan | Bora-hansgrohe | 07:13 |
41. | Leonardo Henrique Finkler | Brazylia | 07:21 |
42. | Royner Navarro | Peru | |
43. | Alejandro Manuel Marque | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 07:22 |
44. | Brayan Sanchez | Team Medellin | |
45. | Andrea Garosio | Vini Zabù-KTM | 07:24 |
46. | Rubén Ramos | Equipo Continental Municipalidad de Pocito | |
47. | Carlos Samudio | Panama | 07:37 |
48. | Alessandro Tonelli | Bardiani-CSF-Faizanè | 09:13 |
49. | Simone Ravanelli | Androni Giocattoli-Sidermec | |
50. | Alexander Evtushenko | Rosja | |
51. | Nathan Brown | Rally Cycling | 09:24 |
52. | Alejandro Duran | Sindicato Empleados Públicos of San Juan | |
53. | Abdul Lorenzo | Panama | 09:54 |
54. | Daniel Diaz | Transportes Puertas de Cuyo | 09:55 |
55. | Matvey Mamykin | Rosja | 10:00 |
56. | Anderson Timoteo Paredes | Venezuela | |
57. | Alexey Limaylla | Peru | 10:54 |
58. | Magno Nazaret | Sindicato Empleados Públicos of San Juan | 11:01 |
59. | Cyril Lemoine | Cofidis, Solutions Crédits | 11:36 |
60. | Walter Vargas | Team Medellin | 11:51 |
61. | Leandro Carlos Messineo | Transportes Puertas de Cuyo | 11:59 |
62. | Viesturs Luksevics | Amore & Vita-Prodir | 12:20 |
63. | Mirco Maestri | Bardiani-CSF-Faizanè | 12:36 |
64. | Luca Wackermann | Vini Zabù-KTM | 12:55 |
65. | Sebastián Mora | Movistar Team | 12:58 |
66. | Johan Jacobs | Movistar Team | |
67. | Zdeněk Stybar | Deceuninck-Quick Step | |
68. | Umberto Marengo | Vini Zabù-KTM | |
69. | Unai Cuadrado | Fundación-Orbea | |
70. | Carlos Betancur | Movistar Team | |
71. | Franklin Archibold | Panama | |
72. | Alexander Grigoryev | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | |
73. | Robin Carpenter | Rally Cycling | |
74. | Cristopher Robin Jurado | Panama | |
75. | Oscar Alfredo Gomez | Agrupacion Virgen de Fatima | |
76. | Andre Eduardo Gohr | Brazylia | |
77. | Emiliano Ibarra | Transportes Puertas de Cuyo | 14:09 |
78. | Nicolás Javier Naranjo | Agrupacion Virgen de Fatima | |
79. | César Enrique Garate | Peru | 14:26 |
80. | Bolivar Espinoza | Panama | 15:00 |
81. | Hugo Hofstetter | Israel Start-Up Nation | 15:29 |
82. | Rob Britton | Rally Cycling | 16:37 |
83. | Kyle Murphy | Rally Cycling | |
84. | Gabriel Juarez | Agrupacion Virgen de Fatima | |
85. | Alejandro Quilci | Municipalidad de Rawson Somos Todos | 18:05 |
86. | Efrain Tolosa | Sindicato Empleados Públicos of San Juan | 19:14 |
87. | Maximo Rojas | Venezuela | |
88. | Maris Bogdanovics | Amore & Vita-Prodir | |
89. | Oscar Gatto | Bora-hansgrohe | |
90. | Augustin Fraysse | Argentyna | |
91. | Daniel Oss | Bora-hansgrohe | |
92. | Fernando Gaviria | UAE Team Emirates | |
93. | Juan Sebastián Molano | UAE Team Emirates | |
94. | William David Munoz | Kolumbia Tierra de Atletas-GW Bicicletas | |
95. | Mattia Frapporti | Androni Giocattoli-Sidermec | |
96. | Norman Vahtra | Israel Start-Up Nation | |
97. | Renan Ladewig Quadri | Brazylia | |
98. | Nelson Andrés Soto | Kolumbia Tierra de Atletas-GW Bicicletas | |
99. | Mikel Alonso | Fundación-Orbea | |
100. | Sergio Aguirre | Municipalidad de Rawson Somos Todos | |
101. | Oliviero Troia | UAE Team Emirates | |
102. | Iker Ballarin | Fundación-Orbea | |
103. | Peio Goikoetxea | Fundación-Orbea | |
104. | Veljko Stojnic | Vini Zabù-KTM | |
105. | Tom Bohli | UAE Team Emirates | |
106. | Rudy Barbier | Israel Start-Up Nation | |
107. | AndreadiRenzo | Vini Zabù-KTM | |
108. | Marco Benfatto | Bardiani-CSF-Faizanè | |
109. | Piet Allegaert | Cofidis, Solutions Crédits | |
110. | Manuel Belletti | Androni Giocattoli-Sidermec | |
111. | Iuri Filosi | Bardiani-CSF-Faizanè | |
112. | Renzo Obando | Argentyna | |
113. | Maciej Bodnar | Bora-hansgrohe | |
114. | Clever Martinez | Venezuela | |
115. | Weimar Alfonso Roldan | Team Medellin | |
116. | Kevin Castro | Municipalidad de Rawson Somos Todos | 19:18 |
117. | Tomas Contte | Equipo Continental Municipalidad de Pocito | |
118. | Gerardo Matías Tivani | Equipo Continental Municipalidad de Pocito | |
119. | Maximiliano Ezequiel Navarrete | Equipo Continental Municipalidad de Pocito | 19:22 |
120. | Maximiliano Richeze | UAE Team Emirates | |
121. | Pieter Serry | Deceuninck-Quick Step | 21:43 |
122. | Sebastian Cianci | Argentyna | |
123. | Mamyr Stash | Rosja | |
124. | Riccardo Marchesini | Amore & Vita-Prodir | |
125. | Itamar Einhorn | Israel Start-Up Nation | |
126. | Robinson Steven Ruiz | Peru | |
127. | Rúben SimÃo | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | |
128. | Travis Mccabe | Israel Start-Up Nation | |
129. | Jose Tito Hernandez | Team Medellin | |
130. | Lucas Manuel Gaday | Argentyna | |
131. | Leonardo Basso | Włochy | |
132. | Cesar Martingil | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | |
133. | Jonathan Milan | Włochy | 21:49 |
134. | Gerardo Atencio | Equipo Continental Municipalidad de Pocito | |
135. | Leonardo Cobarrubia | Sindicato Empleados Públicos of San Juan | 21:54 |
136. | Bert van Lerberghe | Deceuninck-Quick Step | 21:58 |
137. | Alvaro José Hodeg | Deceuninck-Quick Step | |
138. | Daniel Juarez | Agrupacion Virgen de Fatima | 22:16 |
139. | Leandro Velardez | Agrupacion Virgen de Fatima | |
140. | Iginio Daniel Lucero | Municipalidad de Rawson Somos Todos | |
141. | Francisco Montes | Argentyna | |
142. | Alain Quispe | Peru | |
143. | Nestor Emiliano Ruiz Hugo | Peru | |
144. | Jokin Aranburu | Fundación-Orbea | |
145. | Matias David Maggiora | Sindicato Empleados Públicos of San Juan | |
146. | Vladimir Ilchenko | Rosja | 23:04 |
147. | Alessandro Ferreira GuimarÃes | Brazylia | 24:27 |
148. | Michele Scartezzini | Włochy | 24:46 |
149. | Sergey Rostovtsev | Rosja | 28:08 |
150. | Facundo Matias Cattapan | Municipalidad de Rawson Somos Todos | |
151. | Nicolas Dalla Valle | Bardiani-CSF-Faizanè | |
152. | Leonardo Rodriguez | Municipalidad de Rawson Somos Todos | |
153. | Mauro Abel Richeze | Transportes Puertas de Cuyo | |
154. | Dario Diaz | Transportes Puertas de Cuyo | |
155. | Juan Ignacio Curuchet | Argentyna | |
156. | Antonio Zullo | Amore & Vita-Prodir | |
157. | Davide Appollonio | Amore & Vita-Prodir | |
158. | Davide Plebani | Włochy | |
159. | Francjasco Lamon | Włochy | |
160. | Alvaro Trueba | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | |
161. | Filippo Zaccanti | Bardiani-CSF-Faizanè | |
162. | Emiliano Contreras | Transportes Puertas de Cuyo | 37:16 |
163. | Héctor Lucero | Sindicato Empleados Públicos of San Juan | 40:53 |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Remco Evenepoel | Deceuninck-Quick Step | 16:19:05 |
2. | Filippo Ganna | Włochy | 00:33 |
3. | Oscar Sevilla | Team Medellin | 01:01 |
4. | Brandon Mcnulty | UAE Team Emirates | 01:21 |
5. | Miguel Eduardo Florez | Androni Giocattoli-Sidermec | 02:11 |
6. | Nelson Oliveira | Movistar Team | 02:27 |
7. | Guillaume Martin | Cofidis, Solutions Crédits | 02:28 |
8. | César Nicolás Paredes | Team Medellin | 02:36 |
9. | Gavin Mannion | Rally Cycling | 02:53 |
10. | Juan Pablo Dotti | Sindicato Empleados Públicos of San Juan | 03:05 |
11. | Juan Javier Melivilo | Equipo Continental Municipalidad de Pocito | 03:12 |
12. | German Nicolás Tivani | Agrupacion Virgen de Fatima | 03:14 |
13. | Paweł Poljański | Bora-hansgrohe | 03:41 |
14. | Matteo Fabbro | Bora-hansgrohe | 04:00 |
15. | Simon Pellaud | Androni Giocattoli-Sidermec | 04:24 |
16. | Ricardo Escuela | Agrupacion Virgen de Fatima | 04:36 |
17. | Diego Andres Camargo | Kolumbia Tierra de Atletas-GW Bicicletas | 04:38 |
18. | Omar Alberto Mendoza | Kolumbia Tierra de Atletas-GW Bicicletas | 04:42 |
19. | Eduardo Sepulveda | Movistar Team | 04:54 |
20. | Iñigo Elosegui | Movistar Team | 04:56 |
21. | Humberto Rujano José | Venezuela | 05:02 |
22. | Laureano Rosas | Transportes Puertas de Cuyo | 05:16 |
23. | Luis Angel Mate | Cofidis, Solutions Crédits | 05:17 |
24. | Garikoitz Bravo | Fundación-Orbea | 05:18 |
25. | Colin Joyce | Rally Cycling | |
26. | Vinicius Rangel Costa | Brazylia | 05:45 |
27. | Roman Maikin | Rosja | 05:47 |
28. | Fernando Barcelo | Cofidis, Solutions Crédits | 05:49 |
29. | Marco Tizza | Amore & Vita-Prodir | 05:50 |
30. | Martin Reyes José | Equipo Continental Municipalidad de Pocito | 05:59 |
31. | Matteo Busato | Vini Zabù-KTM | 06:40 |
32. | Eduin Becerra | Venezuela | 07:05 |
33. | Frederico Figueiredo | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 07:29 |
34. | Jeisson Fer Casallas | Kolumbia Tierra de Atletas-GW Bicicletas | 07:42 |
35. | Patrick Schelling | Israel Start-Up Nation | 07:50 |
36. | Jorge Castelblanco | Panama | 07:55 |
37. | Oscar Nehuen Bazan | Argentyna | 08:31 |
38. | Mattia Bais | Androni Giocattoli-Sidermec | 09:20 |
39. | Brayan Sanchez | Team Medellin | 09:26 |
40. | Alejandro Manuel Marque | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 10:05 |
41. | Rubén Ramos | Equipo Continental Municipalidad de Pocito | 10:06 |
42. | Alexander Evtushenko | Rosja | 10:38 |
43. | Andrea Garosio | Vini Zabù-KTM | 10:56 |
44. | Leonardo Henrique Finkler | Brazylia | 11:31 |
45. | Royner Navarro | Peru | 11:40 |
46. | Simone Ravanelli | Androni Giocattoli-Sidermec | 11:47 |
47. | Alejandro Duran | Sindicato Empleados Públicos of San Juan | 12:12 |
48. | Daniel Diaz | Transportes Puertas de Cuyo | |
49. | Alessandro Tonelli | Bardiani-CSF-Faizanè | 12:14 |
50. | Nathan Brown | Rally Cycling | 12:21 |
51. | Peter Sagan | Bora-hansgrohe | 12:37 |
52. | Anderson Timoteo Paredes | Venezuela | 13:06 |
53. | Magno Nazaret | Sindicato Empleados Públicos of San Juan | 13:17 |
54. | Jose Alarcon | Venezuela | 13:45 |
55. | Walter Vargas | Team Medellin | 14:07 |
56. | Leandro Carlos Messineo | Transportes Puertas de Cuyo | 14:17 |
57. | Zdeněk Stybar | Deceuninck-Quick Step | 14:59 |
58. | Alexander Grigoryev | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 15:31 |
59. | Cyril Lemoine | Cofidis, Solutions Crédits | 15:39 |
60. | Sebastián Mora | Movistar Team | 15:52 |
61. | Robin Carpenter | Rally Cycling | 15:56 |
62. | Carlos Betancur | Movistar Team | 16:00 |
63. | Umberto Marengo | Vini Zabù-KTM | 16:13 |
64. | Andre Eduardo Gohr | Brazylia | 16:15 |
65. | Mirco Maestri | Bardiani-CSF-Faizanè | 16:17 |
66. | Unai Cuadrado | Fundación-Orbea | 16:26 |
67. | Viesturs Luksevics | Amore & Vita-Prodir | 18:01 |
68. | Cristopher Robin Jurado | Panama | 18:02 |
69. | Rob Britton | Rally Cycling | 18:31 |
70. | Luca Wackermann | Vini Zabù-KTM | 19:00 |
71. | Kyle Murphy | Rally Cycling | 19:01 |
72. | Nicolás Javier Naranjo | Agrupacion Virgen de Fatima | 19:56 |
73. | Maciej Bodnar | Bora-hansgrohe | 20:38 |
74. | Daniel Oss | Bora-hansgrohe | 21:24 |
75. | Hugo Hofstetter | Israel Start-Up Nation | 21:55 |
76. | Clever Martinez | Venezuela | 22:20 |
77. | Johan Jacobs | Movistar Team | 22:28 |
78. | Norman Vahtra | Israel Start-Up Nation | 22:46 |
79. | Maximiliano Ezequiel Navarrete | Equipo Continental Municipalidad de Pocito | 22:57 |
80. | Oscar Gatto | Bora-hansgrohe | 23:03 |
81. | Weimar Alfonso Roldan | Team Medellin | 23:06 |
82. | Mattia Frapporti | Androni Giocattoli-Sidermec | 23:15 |
83. | Maximiliano Richeze | UAE Team Emirates | 23:19 |
84. | Iuri Filosi | Bardiani-CSF-Faizanè | 23:47 |
85. | Mikel Alonso | Fundación-Orbea | 23:53 |
86. | Jose Tito Hernandez | Team Medellin | 24:08 |
87. | Fernando Gaviria | UAE Team Emirates | 24:19 |
88. | Pieter Serry | Deceuninck-Quick Step | 24:28 |
89. | Leonardo Basso | Włochy | |
90. | Oliviero Troia | UAE Team Emirates | 25:00 |
91. | Rudy Barbier | Israel Start-Up Nation | 25:03 |
92. | Tomas Contte | Equipo Continental Municipalidad de Pocito | 25:08 |
93. | Riccardo Marchesini | Amore & Vita-Prodir | 25:34 |
94. | Itamar Einhorn | Israel Start-Up Nation | 25:36 |
95. | Mamyr Stash | Rosja | 26:19 |
96. | Bert van Lerberghe | Deceuninck-Quick Step | |
97. | Alvaro José Hodeg | Deceuninck-Quick Step | 26:31 |
98. | Veljko Stojnic | Vini Zabù-KTM | 26:34 |
99. | Manuel Belletti | Androni Giocattoli-Sidermec | 26:40 |
100. | Michele Scartezzini | Włochy | 26:53 |
101. | Cesar Martingil | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 27:02 |
102. | Travis Mccabe | Israel Start-Up Nation | 27:13 |
103. | Marco Benfatto | Bardiani-CSF-Faizanè | 27:15 |
104. | Maris Bogdanovics | Amore & Vita-Prodir | 27:29 |
105. | Lucas Manuel Gaday | Argentyna | 27:34 |
106. | Juan Sebastián Molano | UAE Team Emirates | |
107. | Jonathan Milan | Włochy | 27:53 |
108. | Renzo Obando | Argentyna | 29:15 |
109. | Nelson Andrés Soto | Kolumbia Tierra de Atletas-GW Bicicletas | 29:19 |
110. | AndreadiRenzo | Vini Zabù-KTM | 29:38 |
111. | Piet Allegaert | Cofidis, Solutions Crédits | 29:53 |
112. | Alvaro Trueba | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 30:34 |
113. | Leonardo Cobarrubia | Sindicato Empleados Públicos of San Juan | 30:43 |
114. | Peio Goikoetxea | Fundación-Orbea | 30:56 |
115. | Leonardo Rodriguez | Municipalidad de Rawson Somos Todos | 31:41 |
116. | Antonio Zullo | Amore & Vita-Prodir | 32:28 |
117. | Davide Appollonio | Amore & Vita-Prodir | 33:11 |
118. | Franklin Archibold | Panama | 33:36 |
119. | Tom Bohli | UAE Team Emirates | 33:42 |
120. | Emiliano Ibarra | Transportes Puertas de Cuyo | 34:29 |
121. | Alessandro Ferreira GuimarÃes | Brazylia | 34:59 |
122. | Sergio Aguirre | Municipalidad de Rawson Somos Todos | 35:08 |
123. | Iker Ballarin | Fundación-Orbea | 35:22 |
124. | Matvey Mamykin | Rosja | 35:23 |
125. | William David Munoz | Kolumbia Tierra de Atletas-GW Bicicletas | 35:28 |
126. | Francjasco Lamon | Włochy | 37:21 |
127. | Nicolas Dalla Valle | Bardiani-CSF-Faizanè | 38:23 |
128. | Davide Plebani | Włochy | 39:22 |
129. | Mauro Abel Richeze | Transportes Puertas de Cuyo | 39:56 |
130. | Oscar Alfredo Gomez | Agrupacion Virgen de Fatima | 40:14 |
131. | Carlos Samudio | Panama | 41:15 |
132. | Gerardo Matías Tivani | Equipo Continental Municipalidad de Pocito | 41:54 |
133. | Dario Diaz | Transportes Puertas de Cuyo | 42:03 |
134. | César Enrique Garate | Peru | 44:10 |
135. | Filippo Zaccanti | Bardiani-CSF-Faizanè | 44:32 |
136. | Vladimir Ilchenko | Rosja | 44:46 |
137. | Emiliano Contreras | Transportes Puertas de Cuyo | 47:06 |
138. | Bolivar Espinoza | Panama | 47:37 |
139. | Maximo Rojas | Venezuela | 48:16 |
140. | Kevin Castro | Municipalidad de Rawson Somos Todos | 48:28 |
141. | Renan Ladewig Quadri | Brazylia | 48:35 |
142. | Augustin Fraysse | Argentyna | 48:37 |
143. | Alejandro Quilci | Municipalidad de Rawson Somos Todos | 48:59 |
144. | Leandro Velardez | Agrupacion Virgen de Fatima | 49:54 |
145. | Robinson Steven Ruiz | Peru | 50:05 |
146. | Jokin Aranburu | Fundación-Orbea | 50:34 |
147. | Sebastian Cianci | Argentyna | 50:41 |
148. | Francisco Montes | Argentyna | 51:01 |
149. | Alain Quispe | Peru | 51:06 |
150. | Iginio Daniel Lucero | Municipalidad de Rawson Somos Todos | 51:11 |
151. | Abdul Lorenzo | Panama | 51:32 |
152. | Gabriel Juarez | Agrupacion Virgen de Fatima | 51:43 |
153. | Efrain Tolosa | Sindicato Empleados Públicos of San Juan | 53:13 |
154. | Daniel Juarez | Agrupacion Virgen de Fatima | 56:15 |
155. | Nestor Emiliano Ruiz Hugo | Peru | 56:41 |
156. | Facundo Matias Cattapan | Municipalidad de Rawson Somos Todos | 56:49 |
157. | Gerardo Atencio | Equipo Continental Municipalidad de Pocito | 56:55 |
158. | Juan Ignacio Curuchet | Argentyna | 57:22 |
159. | Sergey Rostovtsev | Rosja | 57:57 |
160. | Alexey Limaylla | Peru | 1:02:58 |
161. | Matias David Maggiora | Sindicato Empleados Públicos of San Juan | 1:04:01 |
162. | Rúben SimÃo | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 1:09:03 |
163. | Héctor Lucero | Sindicato Empleados Públicos of San Juan | 1:22:27 |
==
Pogacar przywdział maglia rosa. Vollering wykorzystała wiatr, by wygrać Vueltę. De Lie wygrał Tro-Bro Leon. Oto wiadomości i wyniki z…
Zapowiedź 3. etapu Giro d’Italia 2024. 6 maja (poniedziałek): Novara – Fossano (166 km ⭐️⭐️).
Słoweniec Tadej Pogacar po podjeździe do Santuario della Madonna Nera di Oropa sięgnął po zwycięstwo w drugim dniu Giro d’Italia.
Holenderka Demi Vollering zwyciężyła na ostatnim etapie La Vuelta Femenina. Pieczętując tym swój triumf w klasyfikacji generalnej wyścigu.
Polskie kolarstwo jest kobietą. Narvaez popsuł plany Pogacara. Tiberi podpisał nowy kontrakt. Wiadomości i wyniki z 4 maja.
Tadej Pogacar chciał wygrać już na otwarcie Giro d'Italia. Słoweniec w finale wiedział jednak, że pokonanie Jhonatana Narvaeza może być…