Hurom wesprze Wibatech Merx Wrocław

Polska ekipa kontynentalna Wibatech Merx Wrocław w sezonie 2020 wsparta zostanie przez Marcina Peca, dotychczas stojącego za zespołem Hurom/Hurom BDC Development.

Zespół Wiesława Ciasnochy w komunikacie w serwisie Facebook poinformował o połączeniu sił z Pecem, który od 2017 roku kierował ekipą Hurom, w sezonie 2019 znaną jako Hurom BDC Development.

Pec o przyszłości miał rozmawiać wcześniej z Dariuszem Banaszkiem, który w ostatnich tygodniach zbudował kontynentalny zespół Mazowsze Serce Polski. W grudniu kontrakty z zespołem podpisać mieli Tomasz i Marcin Budzińscy, aczkolwiek według komunikatu Wibatech Merx Wrocław, dwójka wraz z Pecem dołączy do zespołu Ciasnochy.

Ekipa Wibatech Merx Wrocław potwierdziła póki co, że jej barwy w sezonie 2020 reprezentowali będą Maciej Paterski, Anatoly Budyak, Marceli Bogusławski, Bartosz Rudyk, Damian Sławek, Karol Kuklewicz i Paweł Szóstka. Pozyskanie braci Budzińskich daje ekipie póki co 10 zawodników.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: