Cro Race 2019: etap 4. Rajovic zwycięski, Paterski bliżej podium

Dusan Rajovic (Adria Mobil) okazał się najlepszy w czwartym odcinku Wyścigu dookoła Chorwacji, Cro Race.

21-letni Serb pokonał na finiszu z czteroosobowej grupki Włocha Paolo Simiona (Bardiani-CSF) oraz Australijczyka Heinricha Hausslera (Bahrain-Merida).

Czwarty finiszował Maciej Paterski (Wibatech Merx Wrocław), wskakując na trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej wyścigu.

Liderem zmagań pozostał Kazach Yevgeniy Gidich z Astany, który na dwa odcinki przed końcem ma 6 sekund przewagi nad Australijczykiem Alexem Edmondsonem (Mitchelton-Scott) i 12 sekund nad Paterskim.

Wyniki 4. etapu Cro Race 2019 (2.1), Starigrad - Paklenica – Crikvenica (159 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Dušan RajovicAdria Mobil3:30:24
2.Paolo SimionBardiani-CSF
3.Heinrich HausslerBahrain-Merida
4.Maciej PaterskiWibatech Merx
5.Alex EdmondsonMitchelton-Scott
6.Josip RumacAndroni Giocattoli-Sidermec
7.Callum ScotsonMitchelton-Scott
8.Quentin PacherVital Concept-B&B Hotels
9.Yevgeniy GidichAstana Pro Team
10.Andi BajcTeam Felbermayr-Simplon Wels
11.Andrey ZeitsAstana Pro Team
12.Davide VillellaAstana Pro Team
13.Serge PauwelsCCC Team
14.Félix Alejandro BaronTeam Illuminate
15.Michel AschenbrennerP&S Metalltechnik
16.Brent BookwalterMitchelton-Scott
17.Georg ZimmermannCCC Team
18.Mauro FinettoDelko Marseille Provence
19.Adam YatesMitchelton-Scott
20.Matthieu JeannesTeam Illuminate
21.Alexis GuerinDelko Marseille Provence
22.Stef KrulMetec-TKH
23.Sjoerd BaxMetec-TKH
24.Víctor de La ParteCCC Team
25.Benjamin HillLjubljana Gusto Santic
26.Nathan EarleIsrael Cycling Academy
27.Stephan RabitschTeam Felbermayr-Simplon Wels
28.Rodolfo Andrés TorresTeam Illuminate
29.Dominik RoberP&S Metalltechnik
30.Radoslav RoginaAdria Mobil
31.Vadim PronskiyAstana Pro Team
32.Rubén PlazaIsrael Cycling Academy
33.Grega BoleBahrain-Merida
34.Jorge Camilo CastiblancoTeam Illuminate
35.Felix EngelhardtTirol KTM Cycling Team
36.Pierre RollandVital Concept-B&B Hotels
37.Domen NovakBahrain-Merida
38.Luca CoviliBardiani-CSF
39.Matteo BadilattiIsrael Cycling Academy
40.Ziga RucigajLjubljana Gusto Santic
41.Kevin RiveraAndroni Giocattoli-Sidermec
42.Giovanni CarboniBardiani-CSF
43.Janez BrajkovicAdria Mobil
44.Mattia FrapportiAndroni Giocattoli-Sidermec
45.Dylan BouwmansMetec-TKH
46.Rok KorosecLjubljana Gusto Santic
47.Anatoliy BudyakWibatech Merx
48.Eduard-Michael GrosuDelko Marseille Provence
49.Timon LodererTeam Hrinkow Advarics Cycleang00:43
50.Matic GroseljLjubljana Gusto Santic
51.Bartosz WarcholWibatech Merx
52.Cyril GautierVital Concept-B&B Hotels00:00
53.Arvid de KleijnMetec-TKH
54.Joey RosskopfCCC Team00:58
55.Marceli BogusławskiWibatech Merx
56.Patrick GamperTirol KTM Cycling Team
57.John MandryschP&S Metalltechnik
58.Timothy GuyLjubljana Gusto Santic
59.Danny van der TuukMetec-TKH
60.Michael BrescianiBardiani-CSF
61.Mirco MaestriBardiani-CSF
62.Lars van Den BergMetec-TKH01:04
63.Gašper KatrasnikAdria Mobil
64.Jan TratnikBahrain-Merida
65.Maxime ChevalierVital Concept-B&B Hotels01:07
66.Aljaž PrahLjubljana Gusto Santic01:26
67.Patrick MullerVital Concept-B&B Hotels02:30
68.Bert de BackerVital Concept-B&B Hotels
69.Claudio LonghitanoTeam Illuminate
70.Jonas SonnleitnerP&S Metalltechnik
71.Tobias NoldeP&S Metalltechnik
72.Florian KiernerTeam Felbermayr-Simplon Wels
73.Arnaud CourteilleVital Concept-B&B Hotels
74.Kacper KistowskiWibatech Merx
75.Michał PodlaskiWibatech Merx
76.Aljaž OmrzelAdria Mobil
77.David PerAdria Mobil
78.Alexander CatafordIsrael Cycling Academy
79.Daniel EichingerTeam Hrinkow Advarics Cycleang
80.Markus WildauerTirol KTM Cycling Team
81.Marco MaroneseBardiani-CSF
82.Marko KumpAdria Mobil
83.Florian GamperTirol KTM Cycling Team
84.Javier MorenoDelko Marseille Provence
85.Alessandro FedeliDelko Marseille Provence
86.Luka PibernikBahrain-Merida02:42
87.Matthias KrizekTeam Felbermayr-Simplon Wels03:05
88.Samuele RiviTirol KTM Cycling Team
89.Barnabás PeakMitchelton-Scott03:19
90.Delio FernandezDelko Marseille Provence
91.Alessandro PessotBardiani-CSF03:21
92.Daniel LehnerTeam Felbermayr-Simplon Wels
93.Andreas HoferTeam Hrinkow Advarics Cycleang
94.Jonas RappTeam Hrinkow Advarics Cycleang
95.Jonathan DinklerP&S Metalltechnik
96.Dominik HrinkowTeam Hrinkow Advarics Cycleang03:24
97.Daniil FominykhAstana Pro Team06:20
98.Yuriy NatarovAstana Pro Team
99.Marco FriedrichTirol KTM Cycling Team
100.Zhandos BizhigitovAstana Pro Team
101.James FoucheMitchelton-Scott
102.Robert JagelerP&S Metalltechnik
103.Laurens Ten DamCCC Team07:24
104.Riccardo ZoidlCCC Team
105.Sam BewleyMitchelton-Scott07:40

Klasyfikacja generalna po 4. etapie

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Yevgeniy GidichAstana Pro Team13:54:40
2.Alex EdmondsonMitchelton-Scott00:06
3.Grega BoleBahrain-Merida00:10
4.Alexis GuerinDelko Marseille Provence00:14
5.Adam YatesMitchelton-Scott00:15
6.Maciej PaterskiWibatech Merx00:16
7.Andi BajcTeam Felbermayr-Simplon Wels
8.Andrey ZeitsAstana Pro Team
9.Quentin PacherVital Concept-B&B Hotels
10.Mattia FrapportiAndroni Giocattoli-Sidermec
11.Davide VillellaAstana Pro Team
12.Brent BookwalterMitchelton-Scott
13.Sjoerd BaxMetec-TKH
14.Víctor de La ParteCCC Team
15.Georg ZimmermannCCC Team
16.Serge PauwelsCCC Team
17.Radoslav RoginaAdria Mobil
18.Heinrich HausslerBahrain-Merida00:24
19.Cyril GautierVital Concept-B&B Hotels00:36
20.Vadim PronskiyAstana Pro Team00:38
21.Stef KrulMetec-TKH
22.Domen NovakBahrain-Merida
23.Matthieu JeannesTeam Illuminate
24.Stephan RabitschTeam Felbermayr-Simplon Wels00:46
25.Mauro FinettoDelko Marseille Provence00:49
26.Rodolfo Andrés TorresTeam Illuminate
27.Dominik RoberP&S Metalltechnik01:11
28.Pierre RollandVital Concept-B&B Hotels
29.Joey RosskopfCCC Team01:14
30.Jorge Camilo CastiblancoTeam Illuminate01:33
31.Anatoliy BudyakWibatech Merx
32.Felix EngelhardtTirol KTM Cycling Team
33.Bartosz WarcholWibatech Merx01:54
34.Eduard-Michael GrosuDelko Marseille Provence02:05
35.Paolo SimionBardiani-CSF02:18
36.Rok KorosecLjubljana Gusto Santic02:28
37.Dylan BouwmansMetec-TKH02:34
38.Michel AschenbrennerP&S Metalltechnik02:54
39.Timon LodererTeam Hrinkow Advarics Cycleang03:07
40.John MandryschP&S Metalltechnik03:17
41.Jan TratnikBahrain-Merida03:41
42.Matic GroseljLjubljana Gusto Santic03:44
43.Ziga RucigajLjubljana Gusto Santic04:04
44.Luca CoviliBardiani-CSF
45.Mirco MaestriBardiani-CSF04:13
46.Marceli BogusławskiWibatech Merx04:17
47.Danny van der TuukMetec-TKH
48.Benjamin HillLjubljana Gusto Santic04:46
49.Arvid de KleijnMetec-TKH05:27
50.Matthias KrizekTeam Felbermayr-Simplon Wels05:29
51.Maxime ChevalierVital Concept-B&B Hotels
52.Alessandro FedeliDelko Marseille Provence05:30
53.Markus WildauerTirol KTM Cycling Team05:37
54.Javier MorenoDelko Marseille Provence05:49
55.Lars van Den BergMetec-TKH05:53
56.Michał PodlaskiWibatech Merx05:54
57.Michael BrescianiBardiani-CSF06:20
58.Delio FernandezDelko Marseille Provence06:21
59.Félix Alejandro BaronTeam Illuminate07:04
60.Aljaž PrahLjubljana Gusto Santic07:15
61.Callum ScotsonMitchelton-Scott07:19
62.Rubén PlazaIsrael Cycling Academy07:29
63.Matteo BadilattiIsrael Cycling Academy
64.Bert de BackerVital Concept-B&B Hotels07:52
65.Marco MaroneseBardiani-CSF
66.David PerAdria Mobil08:16
67.Marko KumpAdria Mobil08:23
68.Kacper KistowskiWibatech Merx08:24
69.Daniel EichingerTeam Hrinkow Advarics Cycleang08:28
70.Luka PibernikBahrain-Merida08:45
71.Janez BrajkovicAdria Mobil09:24
72.Barnabás PeakMitchelton-Scott09:36
73.Patrick MullerVital Concept-B&B Hotels09:42
74.Tobias NoldeP&S Metalltechnik09:45
75.Arnaud CourteilleVital Concept-B&B Hotels09:46
76.Aljaž OmrzelAdria Mobil09:48
77.Timothy GuyLjubljana Gusto Santic10:12
78.Daniil FominykhAstana Pro Team10:24
79.Nathan EarleIsrael Cycling Academy11:03
80.Patrick GamperTirol KTM Cycling Team11:56
81.Alexander CatafordIsrael Cycling Academy
82.Josip RumacAndroni Giocattoli-Sidermec11:58
83.Yuriy NatarovAstana Pro Team12:06
84.Daniel LehnerTeam Felbermayr-Simplon Wels12:07
85.Zhandos BizhigitovAstana Pro Team12:09
86.Dominik HrinkowTeam Hrinkow Advarics Cycleang12:31
87.Dušan RajovicAdria Mobil14:37
88.Giovanni CarboniBardiani-CSF14:41
89.Robert JagelerP&S Metalltechnik14:44
90.Florian KiernerTeam Felbermayr-Simplon Wels14:46
91.Marco FriedrichTirol KTM Cycling Team15:08
92.Gašper KatrasnikAdria Mobil15:57
93.Riccardo ZoidlCCC Team16:25
94.Florian GamperTirol KTM Cycling Team16:30
95.Laurens Ten DamCCC Team16:57
96.Samuele RiviTirol KTM Cycling Team17:01
97.Jonas SonnleitnerP&S Metalltechnik17:10
98.Jonathan DinklerP&S Metalltechnik17:45
99.James FoucheMitchelton-Scott18:15
100.Andreas HoferTeam Hrinkow Advarics Cycleang24:43
101.Claudio LonghitanoTeam Illuminate24:53
102.Jonas RappTeam Hrinkow Advarics Cycleang28:32
103.Kevin RiveraAndroni Giocattoli-Sidermec29:22
104.Alessandro PessotBardiani-CSF31:04
105.Sam BewleyMitchelton-Scott32:48

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: