Vuelta a Espana 2019: etap 14. Sam Bennett wykorzystał szansę

Sam Bennett

Sam Bennett (Bora-hansgrohe) wygrał w Oviedo finisz na metę czternastego etapu Vuelta a Espana.

Mistrz Irlandii po finiszu zepsutym przez kraksę pokonał Maximiliana Richeze (Deceuninck - Quick Step) i Tosha van der Sande (Lotto Soudal). 10. miejsce zajął Szymon Sajnok (CCC Team).

W klasyfikacji generalnej nie zaszły zmiany, na prowadzeniu pozostał Słoweniec Primoz Roglic (Jumbo-Visma).

Vuelta zawitała na trzy dni do Asturii, oferując na dobry początek pagórkowaty odcinek o długości 188 kilometrów.

W akcji dnia zameldowali się Silvan Dillier (AG2R La Mondiale), Luka Pibernik (Bahrain-Merida), Harm Vanhoucke (Lotto Soudal), Salvatore Puccio (Team Ineos), Diego Rubio (Burgos-BH) i Stéphane Rossetto (Cofidis). Wiara tej szóstki na powodzenie odjazdu mogła załamać się szybko, gdyż czoło peletonu od razu opanowały ekipy sprinterów, nie dopuszczając by przewaga wyskoczyła ponad 2 minuty.

Rossetto po defekcie odpadł z czołówki, której na lotnej premii w Gijon (36 km przed metą) pozostało półtorej minuty. Jeszcze w Gijon kolarze znaleźli się na jedynym punktowanym podjeździe, Alto la Madera (23 km przed metą; 8 km; 3,5%, kat. 3), gdzie pościg odrobił kolejne 40 sekund.

Rubio na ostatnich kilometrach osłabł. Pozostała na czele czwórka walczyła zacięcie, ulegając potędze peletonu 4500 metrów przed kreską.

Dosłownie pod banerem oznaczającym ostatni kilometr w czubie rozpędzonej grupy doszło  do kraksy, w której m. in upadli Tadej Pogacar (UAE Team Emirates) i Alejandro Valverde (Movistar). Z przodu pozostało kilkunastu zawodników. Na kilkusetmetrowym wzniesieniu zaatakował Van der Sande, lecz wydarzenia do końca kontrolował Sam Bennett. Irlandczyk spokojnie wyprzedził kolarza Lotto i odjechał po swój drugi etap.

Wyniki 14. etapu Vuelta a Espana 2019 (GT), San Vicente de la Barquera – Oviedo (188 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Sam BennettBora-hansgrohe4:28:46
2.Maximiliano RichezeDeceuninck-Quick Step
3.Tosh van der SandeLotto Soudal00:02
4.Marc SarreauGroupama-FDJ00:05
5.Clément VenturiniAG2R La Mondiale
6.Marc SolerMovistar Team
7.Jonas KochCCC Team
8.John DegenkolbTrek-Segafredo
9.Max WalscheidTeam Sunweb
10.Szymon SajnokCCC Team
11.Edvald Boasson HagenDimension Data
12.Zdeněk StybarDeceuninck-Quick Step
13.Ruben GuerreiroKatusha-Alpecin
14.Fernando GaviriaUAE Team Emirates
15.Edward TheunsTrek-Segafredo
16.Jetse BolBurgos-BH00:24
17.Vasil KiryienkaTeam Ineos00:05
18.Miguel Angel LopezAstana Pro Team
19.Dorian GodonAG2R La Mondiale
20.Sergio HiguitaEF Education First
21.Fabio JakobsenDeceuninck-Quick Step
22.Ion IzagirreAstana Pro Team
23.Mikel NieveMitchelton-Scott
24.Nikias ArndtTeam Sunweb00:38
25.Hermann PernsteinerBahrain-Merida00:05
26.Kilian FrankinyGroupama-FDJ
27.François BidardAG2R La Mondiale
28.Manuele BoaroAstana Pro Team
29.Rafał MajkaBora-hansgrohe
30.Nicolas EdetCofidis, Solutions Crédits
31.Damien TouzeCofidis, Solutions Crédits
32.Ben KingDimension Data
33.Niklas EgTrek-Segafredo
34.Sander ArmeeLotto Soudal
35.Fernando BarceloEuskadi Basque Country-Murias
36.Oscar RodriguezEuskadi Basque Country-Murias01:15
37.Amanuel GhebreigzabhierDimension Data00:05
38.Pavel KochetkovKatusha-Alpecin
39.Steve MorabitoGroupama-FDJ
40.Louis MeintjesDimension Data
41.Nic DlaminiDimension Data01:15
42.Gonzalo SerranoCaja Rural-Seguros RGA
43.Rasmus TillerDimension Data00:05
44.Philippe GilbertDeceuninck-Quick Step
45.Martijn TusveldTeam Sunweb
46.Marco MarcatoUAE Team Emirates
47.Jakob FuglsangAstana Pro Team01:15
48.Luis León SanchezAstana Pro Team00:05
49.Ricardo VilelaBurgos-BH01:15
50.Francisco José VentosoCCC Team00:05
51.Alejandro ValverdeMovistar Team
52.Alex KirschTrek-Segafredo01:21
53.Juan Sebastián MolanoUAE Team Emirates00:05
54.Peter StetinaTrek-Segafredo01:25
55.Sergei ChernetskiCaja Rural-Seguros RGA00:05
56.Ben O'connorDimension Data01:29
57.Casper PedersenTeam Sunweb00:05
58.Jelle WallaysLotto Soudal01:41
59.Héctor SaezEuskadi Basque Country-Murias01:45
60.Romain SeigleGroupama-FDJ00:05
61.Gorka IzagirreAstana Pro Team
62.Nairo QuintanaMovistar Team01:53
63.Thomas de GendtLotto Soudal
64.Dario CataldoAstana Pro Team
65.Viacheslav KuznetsovKatusha-Alpecin00:05
66.Omar FraileAstana Pro Team01:53
67.Robert GesinkJumbo-Visma01:57
68.Neilson PowlessJumbo-Visma
69.Sepp KussJumbo-Visma00:05
70.Jaco VenterDimension Data
71.Tomasz MarczyńskiLotto Soudal01:57
72.Tony MartinJumbo-Visma
73.Primož RoglicJumbo-Visma00:05
74.Rémi CavagnaDeceuninck-Quick Step01:57
75.Carl Fredrik HagenLotto Soudal00:05
76.Ian StannardTeam Ineos
77.Jesús HerradaCofidis, Solutions Crédits01:57
78.Dion SmithMitchelton-Scott00:05
79.Tobias LudvigssonGroupama-FDJ02:06
80.Bruno ArmirailGroupama-FDJ
81.Imanol ErvitiMovistar Team02:12
82.Tadej PogacarUAE Team Emirates00:05
83.Valerio ContiUAE Team Emirates02:18
84.Daniel NavarroKatusha-Alpecin
85.Mikel IturriaEuskadi Basque Country-Murias
86.Kiel ReijnenTrek-Segafredo00:05
87.George BennettJumbo-Visma02:27
88.Felix GrossschartneBora-hansgrohe02:38
89.Paweł PoljańskiBora-hansgrohe00:05
90.Luis Angel MateCofidis, Solutions Crédits
91.Jonathan LastraCaja Rural-Seguros RGA02:38
92.Steff CrasKatusha-Alpecin
93.Wout PoelsTeam Ineos
94.Jesper HansenCofidis, Solutions Crédits
95.Sebastián HenaoTeam Ineos02:43
96.Sergio HenaoUAE Team Emirates00:05
97.Mitchell DockerEF Education First02:48
98.Joaquín Rojas JoséMovistar Team00:05
99.Jacopo MoscaTrek-Segafredo02:53
100.Willie SmitKatusha-Alpecin00:05
101.Wilco KeldermanTeam Sunweb
102.Michael StorerTeam Sunweb
103.Sergio SamitierEuskadi Basque Country-Murias
104.Paweł BernasCCC Team03:16
105.Gianluca BrambillaTrek-Segafredo03:27
106.Jempy DruckerBora-hansgrohe00:05
107.Dylan TeunsBahrain-Merida
108.Mark PadunBahrain-Merida
109.Yukiya ArashiroBahrain-Merida
110.Sergio PardillaCaja Rural-Seguros RGA03:53
111.Patrick BevinCCC Team
112.Heinrich HausslerBahrain-Merida00:05
113.Shane ArchboldBora-hansgrohe03:53
114.Silvan DillierAG2R La Mondiale
115.Salvatore PuccioTeam Ineos
116.David de La CruzTeam Ineos
117.Nelson OliveiraMovistar Team
118.Nathan van HooydonckCCC Team03:59
119.James KnoxDeceuninck-Quick Step00:05
120.Tao Geoghegan HartTeam Ineos04:05
121.Robert PowerTeam Sunweb
122.Logan OwenEF Education First
123.Harm VanhouckeLotto Soudal04:11
124.Luka PibernikBahrain-Merida
125.Tim DeclercqDeceuninck-Quick Step04:18
126.Aritz BaguesEuskadi Basque Country-Murias00:05
127.José HerradaCofidis, Solutions Crédits05:16
128.Cristián RodriguezCaja Rural-Seguros RGA
129.Daniel Felipe MartinezEF Education First
130.Matteo FabbroKatusha-Alpecin05:21
131.Enrico BattaglinKatusha-Alpecin00:05
132.Damien HowsonMitchelton-Scott05:26
133.Tsgabu GrmayMitchelton-Scott
134.Owain DoullTeam Ineos00:05
135.Sam BewleyMitchelton-Scott
136.Nick SchultzMitchelton-Scott05:45
137.Esteban ChavesMitchelton-Scott
138.Alex AranburuCaja Rural-Seguros RGA06:11
139.Jon AberasturiCaja Rural-Seguros RGA00:05
140.Antonio PedreroMovistar Team06:26
141.Jorge ArcasMovistar Team
142.Lennard HofstedeJumbo-Visma06:55
143.Jorge CuberoBurgos-BH07:11
144.Oliviero TroiaUAE Team Emirates07:20
145.Eros CapecchiDeceuninck-Quick Step
146.Will BartaCCC Team11:02
147.Diego RubioBurgos-BH11:10
148.Nuno BicoBurgos-BH11:19
149.Jesús EzquerraBurgos-BH
150.Angel MadrazoBurgos-BH
151.Domen NovakBahrain-Merida
152.Oscar CabedoBurgos-BH
153.Darwin AtapumaCofidis, Solutions Crédits
154.Brian van GoethemLotto Soudal
155.Cyril BartheEuskadi Basque Country-Murias11:25
156.Quentin JaureguiAG2R La Mondiale
157.Clément ChevrierAG2R La Mondiale
158.Lawson CraddockEF Education First
159.Pierre LatourAG2R La Mondiale
160.Stéphane RossettoCofidis, Solutions Crédits
161.Mikel BizkarraEuskadi Basque Country-Murias
162.Geoffrey BouchardAG2R La Mondiale11:29
DNFLuka MezgecMitchelton-Scott
DNSDomingos GoncalvesCaja Rural-Seguros RGA

Klasyfikacja generalna po 14. etapie

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Primož RoglicJumbo-Visma53:49:14
2.Alejandro ValverdeMovistar Team02:25
3.Tadej PogacarUAE Team Emirates03:01
4.Miguel Angel LopezAstana Pro Team03:18
5.Nairo QuintanaMovistar Team03:33
6.Rafał MajkaBora-hansgrohe06:15
7.Nicolas EdetCofidis, Solutions Crédits07:18
8.Carl Fredrik HagenLotto Soudal07:33
9.Wilco KeldermanTeam Sunweb07:39
10.Hermann PernsteinerBahrain-Merida10:03
11.Dylan TeunsBahrain-Merida
12.Mikel NieveMitchelton-Scott11:30
13.Sergio HiguitaEF Education First11:52
14.George BennettJumbo-Visma13:40
15.Esteban ChavesMitchelton-Scott14:25
16.Ion IzagirreAstana Pro Team14:51
17.Marc SolerMovistar Team15:27
18.James KnoxDeceuninck-Quick Step16:46
19.Ruben GuerreiroKatusha-Alpecin18:13
20.Jakob FuglsangAstana Pro Team19:13
21.Kilian FrankinyGroupama-FDJ20:41
22.Robert GesinkJumbo-Visma26:22
23.Pierre LatourAG2R La Mondiale30:10
24.Peter StetinaTrek-Segafredo33:09
25.François BidardAG2R La Mondiale34:32
26.Amanuel GhebreigzabhierDimension Data38:12
27.Niklas EgTrek-Segafredo38:39
28.Ben O'connorDimension Data39:50
29.Sepp KussJumbo-Visma41:08
30.Oscar RodriguezEuskadi Basque Country-Murias41:46
31.Neilson PowlessJumbo-Visma43:43
32.Martijn TusveldTeam Sunweb45:22
33.Luis León SanchezAstana Pro Team48:25
34.Gianluca BrambillaTrek-Segafredo51:48
35.Daniel Felipe MartinezEF Education First51:55
36.Geoffrey BouchardAG2R La Mondiale55:24
37.Cristián RodriguezCaja Rural-Seguros RGA55:58
38.Sergio HenaoUAE Team Emirates57:15
39.Joaquín Rojas JoséMovistar Team58:12
40.Felix GrossschartneBora-hansgrohe59:16
41.Jesús HerradaCofidis, Solutions Crédits1:02:02
42.Louis MeintjesDimension Data1:05:02
43.Daniel NavarroKatusha-Alpecin1:05:21
44.Wout PoelsTeam Ineos1:06:02
45.Tao Geoghegan HartTeam Ineos1:10:20
46.Mikel IturriaEuskadi Basque Country-Murias1:10:43
47.Philippe GilbertDeceuninck-Quick Step1:12:07
48.Matteo FabbroKatusha-Alpecin1:12:10
49.Tsgabu GrmayMitchelton-Scott1:12:14
50.David de La CruzTeam Ineos1:12:21
51.Sebastián HenaoTeam Ineos1:16:33
52.Tosh van der SandeLotto Soudal1:17:25
53.Antonio PedreroMovistar Team1:18:15
54.Mikel BizkarraEuskadi Basque Country-Murias1:20:01
55.Damien HowsonMitchelton-Scott1:21:22
56.Thomas de GendtLotto Soudal1:22:22
57.Ben KingDimension Data1:23:05
58.Bruno ArmirailGroupama-FDJ1:23:23
59.Lawson CraddockEF Education First1:24:44
60.Gorka IzagirreAstana Pro Team1:26:34
61.Darwin AtapumaCofidis, Solutions Crédits1:28:02
62.Steff CrasKatusha-Alpecin1:28:05
63.Nelson OliveiraMovistar Team1:29:00
64.Sergio PardillaCaja Rural-Seguros RGA1:29:13
65.Valerio ContiUAE Team Emirates1:32:12
66.Tobias LudvigssonGroupama-FDJ1:32:30
67.Tomasz MarczyńskiLotto Soudal1:33:46
68.Sander ArmeeLotto Soudal1:36:11
69.Dario CataldoAstana Pro Team1:36:22
70.Zdeněk StybarDeceuninck-Quick Step1:36:31
71.Jacopo MoscaTrek-Segafredo
72.Patrick BevinCCC Team1:36:53
73.Alex AranburuCaja Rural-Seguros RGA1:38:09
74.Nikias ArndtTeam Sunweb1:40:14
75.Paweł PoljańskiBora-hansgrohe1:41:06
76.Pavel KochetkovKatusha-Alpecin
77.Dorian GodonAG2R La Mondiale1:41:15
78.Jesper HansenCofidis, Solutions Crédits1:41:29
79.Clément ChevrierAG2R La Mondiale1:41:31
80.Clément VenturiniAG2R La Mondiale1:41:42
81.Rémi CavagnaDeceuninck-Quick Step1:41:45
82.Salvatore PuccioTeam Ineos1:42:49
83.Mark PadunBahrain-Merida1:43:04
84.Omar FraileAstana Pro Team1:43:31
85.Quentin JaureguiAG2R La Mondiale1:45:03
86.Steve MorabitoGroupama-FDJ1:45:21
87.Fernando BarceloEuskadi Basque Country-Murias1:48:51
88.Héctor SaezEuskadi Basque Country-Murias1:49:06
89.Jonathan LastraCaja Rural-Seguros RGA1:49:13
90.Cyril BartheEuskadi Basque Country-Murias1:50:41
91.Ricardo VilelaBurgos-BH1:52:05
92.Nic DlaminiDimension Data1:52:13
93.Imanol ErvitiMovistar Team1:54:11
94.Nick SchultzMitchelton-Scott1:54:24
95.José HerradaCofidis, Solutions Crédits1:54:29
96.Harm VanhouckeLotto Soudal1:54:52
97.Jonas KochCCC Team1:55:37
98.Francisco José VentosoCCC Team1:56:14
99.Willie SmitKatusha-Alpecin1:56:22
100.Tim DeclercqDeceuninck-Quick Step1:56:42
101.Jorge ArcasMovistar Team1:56:51
102.Owain DoullTeam Ineos1:56:58
103.Marco MarcatoUAE Team Emirates1:59:50
104.Romain SeigleGroupama-FDJ2:02:15
105.Sergei ChernetskiCaja Rural-Seguros RGA2:02:24
106.Silvan DillierAG2R La Mondiale2:02:35
107.Edvald Boasson HagenDimension Data2:04:24
108.Dion SmithMitchelton-Scott2:10:27
109.Stéphane RossettoCofidis, Solutions Crédits2:12:01
110.Enrico BattaglinKatusha-Alpecin2:12:30
111.Jetse BolBurgos-BH2:12:52
112.Angel MadrazoBurgos-BH2:13:12
113.Luka MezgecMitchelton-Scott2:13:26
114.Michael StorerTeam Sunweb2:14:10
115.Luka PibernikBahrain-Merida2:14:24
116.Jesús EzquerraBurgos-BH2:15:11
117.Damien TouzeCofidis, Solutions Crédits2:15:31
118.Oscar CabedoBurgos-BH2:18:38
119.Sam BewleyMitchelton-Scott2:18:55
120.Alex KirschTrek-Segafredo2:20:28
121.Domen NovakBahrain-Merida2:20:37
122.Luis Angel MateCofidis, Solutions Crédits2:20:58
123.John DegenkolbTrek-Segafredo2:21:09
124.Jorge CuberoBurgos-BH2:21:53
125.Eros CapecchiDeceuninck-Quick Step
126.Manuele BoaroAstana Pro Team2:21:55
127.Ian StannardTeam Ineos2:22:41
128.Jempy DruckerBora-hansgrohe2:23:07
129.Casper PedersenTeam Sunweb2:23:45
130.Rasmus TillerDimension Data2:24:12
131.Gonzalo SerranoCaja Rural-Seguros RGA2:25:35
132.Mitchell DockerEF Education First2:26:00
133.Jaco VenterDimension Data2:26:57
134.Will BartaCCC Team2:28:42
135.Yukiya ArashiroBahrain-Merida2:28:54
136.Sergio SamitierEuskadi Basque Country-Murias2:29:10
137.Jelle WallaysLotto Soudal2:29:30
138.Nathan van HooydonckCCC Team2:30:09
139.Edward TheunsTrek-Segafredo2:30:11
140.Logan OwenEF Education First2:31:49
141.Aritz BaguesEuskadi Basque Country-Murias2:33:28
142.Heinrich HausslerBahrain-Merida2:33:29
143.Kiel ReijnenTrek-Segafredo2:35:33
144.Diego RubioBurgos-BH2:37:26
145.Viacheslav KuznetsovKatusha-Alpecin2:38:07
146.Marc SarreauGroupama-FDJ2:39:18
147.Vasil KiryienkaTeam Ineos2:42:17
148.Jon AberasturiCaja Rural-Seguros RGA2:43:35
149.Brian van GoethemLotto Soudal2:44:08
150.Fernando GaviriaUAE Team Emirates2:46:57
151.Szymon SajnokCCC Team2:47:30
152.Robert PowerTeam Sunweb2:48:54
153.Max WalscheidTeam Sunweb2:49:37
154.Maximiliano RichezeDeceuninck-Quick Step2:49:56
155.Sam BennettBora-hansgrohe2:51:44
156.Fabio JakobsenDeceuninck-Quick Step2:54:08
157.Tony MartinJumbo-Visma2:58:52
158.Paweł BernasCCC Team2:59:44
159.Juan Sebastián MolanoUAE Team Emirates3:02:49
160.Shane ArchboldBora-hansgrohe3:03:38
161.Oliviero TroiaUAE Team Emirates3:10:26
162.Nuno BicoBurgos-BH3:16:28
163.Lennard HofstedeJumbo-Visma3:34:47

Pozostałe klasyfikacje

Klasyfikacja punktowapunkty
1.Primož RoglicJumbo-Visma109
2.Tadej PogacarUAE Team Emirates86
3.Nairo QuintanaMovistar Team82
4.Alejandro ValverdeMovistar Team75
5.Sam BennettBora-hansgrohe70
6.Alex AranburuCaja Rural-Seguros RGA52
7.Miguel Angel LopezAstana Pro Team51
8.Tosh van der SandeLotto Soudal44
9.Marc SolerMovistar Team42
10.Pierre LatourAG2R La Mondiale40
11.Nikias ArndtTeam Sunweb39
12.Dylan TeunsBahrain-Merida37
13.Maximiliano RichezeDeceuninck-Quick Step36
14.Fabio JakobsenDeceuninck-Quick Step34
15.Jonathan LastraCaja Rural-Seguros RGA33
16.Marc SarreauGroupama-FDJ31
17.Rafał MajkaBora-hansgrohe30
18.Lawson CraddockEF Education First30
19.Mikel IturriaEuskadi Basque Country-Murias29
20.Jesús HerradaCofidis, Solutions Crédits25
Klasyfikacja górskapunkty
1.Angel MadrazoBurgos-BH32
2.Geoffrey BouchardAG2R La Mondiale30
3.Tadej PogacarUAE Team Emirates25
4.Alejandro ValverdeMovistar Team22
5.Sergio HenaoUAE Team Emirates21
6.Primož RoglicJumbo-Visma20
7.Wout PoelsTeam Ineos17
8.Jesús HerradaCofidis, Solutions Crédits17
9.Mikel BizkarraEuskadi Basque Country-Murias16
10.Jetse BolBurgos-BH11
11.Nairo QuintanaMovistar Team10
12.Hermann PernsteinerBahrain-Merida10
13.Pierre LatourAG2R La Mondiale9
14.Héctor SaezEuskadi Basque Country-Murias8
15.Alex AranburuCaja Rural-Seguros RGA7
16.Philippe GilbertDeceuninck-Quick Step7
17.Thomas de GendtLotto Soudal7
18.Marc SolerMovistar Team6
19.Tsgabu GrmayMitchelton-Scott6
20.Miguel Angel LopezAstana Pro Team6
Klasyfikacja młodzieżowaczas
1.Tadej PogacarUAE Team Emirates53:52:15
2.Miguel Angel LopezAstana Pro Team00:17
3.Sergio HiguitaEF Education First08:51
4.James KnoxDeceuninck-Quick Step13:45
5.Ruben GuerreiroKatusha-Alpecin15:12
6.Kilian FrankinyGroupama-FDJ17:40
7.Amanuel GhebreigzabhierDimension Data35:11
8.Niklas EgTrek-Segafredo35:38
9.Ben O'connorDimension Data36:49
10.Sepp KussJumbo-Visma38:07
Klasyfikacja drużynowaczas
1.Movistar Team160:36:21
2.Astana Pro Team25:51
3.Jumbo-Visma43:44
4.Mitchelton-Scott1:17:48
5.AG2R La Mondiale1:24:51
6.Trek-Segafredo1:48:20
7.Euskadi Basque Country-Murias1:57:49
8.Bahrain-Merida2:00:30
9.UAE Team Emirates2:04:50
10.Cofidis, Solutions Crédits2:05:04
11.Team Sunweb2:05:29
12.Dimension Data2:08:56
13.Katusha-Alpecin2:12:00
14.Bora-hansgrohe2:22:18
15.Lotto Soudal2:23:57
16.EF Education First2:24:37
17.Groupama-FDJ2:39:32
18.Team Ineos2:40:32
19.Deceuninck-Quick Step2:40:57
20.Caja Rural-Seguros RGA2:46:30
21.Burgos-BH4:49:33
22.CCC Team4:56:02

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

4 Comments

  1. Wilinski

    7 września 2019, 18:08 o 18:08

    Czy neutralizacja dotyczy tylko zawodników którzy upadli, czy także tych których kraksa zatrzymała?
    Czy Rafał faktycznie był za peletonem w momencie kraksy?

    • TomAsz

      7 września 2019, 18:12 o 18:12

      I tych i tych. Czasy sędziowie zweryfikują w oficjalnych wynikach.

  2. Wlada

    7 września 2019, 18:13 o 18:13

    Już poprawili na Pcs

    • taki tam

      7 września 2019, 18:28 o 18:28

      Ale Quintanie doliczyli prawie 2 minuty. Czy on jechał za peletonem?
      Może jeszcze poprawią.

%d bloggers like this:

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: