Vuelta a Espana 2019. Skład UAE Team Emirates

Fernando Gaviria

Rewelacyjny neo-pro Tadej Pogacar znalazł się w składzie UAE Team Emirates na rozpoczynający się w sobotę Vuelta a Espana.

Zespół Joxeana Matxina zabiera zwycięzcę Volta ao Algavre i Tour of California celem zbierania doświadczeń w trzytygodniowej imprezie. Sukcesy mają zapewnić Fernando Gaviria i Fabio Aru.

Liczymy na skuteczność Gavirii. Wielu płaskich etapów nie ma na trasie Vuelty, to sprawia, że wyścig będzie dla nas wyzwaniem. Fabio Aru pojedzie na generalkę. W ostatnich miesiącach czyni postępy i bardzo skrupulatnie przygotowywał się do Vuelty

– powiedział Matxin.

Aru ma w nogach Tour de Suisse i Tour de France, gdzie zajmował odpowiednio 21. i 14. miejsce. Gaviria po wycofaniu się z powodu kontuzji na 7. etapie Giro d'Italia powrócił podczas Tour de Pologne, na dwóch pierwszych odcinkach finiszując po 2. pozycję.

Skład UAE Team Emirates na Vuelta a Espana 2019:

Fabio Aru, Valerio Conti, Fernando Gaviria, Sergio Henao, Marco Marcato, Juan Sebastian Molano, Tadej Pogacar, Oliviero Troia

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

2 Comments

 1. Rafi 22

  20 sierpnia 2019, 12:11 o 12:11

  Aru bez jaj. Tu jedzie czarny koń wyścigu- pogacar. A gaviria posciga się z benettem.

  • Kili

   20 sierpnia 2019, 14:14 o 14:14

   Kto jest czarnym koniem okarze się w połowie wyścigu.

%d bloggers like this:

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: