Giro d'Italia U23 2019: etap 9. Einer Reyes na Marmoladzie

Einer Rubio Reyes pierwszy wjechał na Passo Fedaia, wygrywając ostatni etap Giro d'Italia U23.

Kolumbijczyk na zakończenie pokonał swoich rodaków Juana Diego Albe i Andresa Ardile.

W klasyfikacji łącznej wyścigu zwycięstwo odniósł Ardila.

Organizator na koniec przewidział 40-kilometrowy etap na przełęcz Fedaia (13,9 km; 7,5%).

Wyniki 9. etapu Giro Ciclistico d'Italia 2019 (2.2U), Agordo - Passo Fedaia (39,9 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Einer Augusto Rubio1:21:07
2.Juan Diego AlbaColdeportes Zenu00:25
3.Andres Camilo Ardila
4.Jesus David Pena JimenezColdeportes Bicicletas Strongman00:34
5.Kevin ColleoniBiesse Carrera00:48
6.Ide SchellingSEG Racing Academy00:53
7.Alexander EvansSEG Racing Academy01:02
8.Manuele Tarozzi01:15
9.Simon GuglielmiEquipe continentale Groupama-FDJ02:00
10.Félix Parra José02:07
11.Alessandro CoviTeam Colpack02:13
12.Sean QuinnHagens Berman Axeon
13.Filippo ConcaBiesse Carrera02:18
14.Viktor Verschaeve02:45
15.Henri Vandenabeele02:48
16.Kevin InkelaarEquipe continentale Groupama-FDJ02:53
17.Filippo ZanaSangemini-Trevigiani-MG.Kvis02:56
18.Ibon Ruiz03:02
19.Gianni PugiSangemini-Trevigiani-MG.Kvis03:10
20.Thymen ArensmanSEG Racing Academy03:19
21.Remi CapronIAM Excelsior03:38
22.Marco Lolli04:02
23.Inigo Elosegui04:04
24.Gabriele Ninci04:10
25.Sergio Garcia Gonzalez04:12
26.Michel PiccotBiesse Carrera04:20
27.Ethan Hayter04:23
28.Mattia Pellizzer04:44
29.Alessandro Monaco
30.Lorenzo Ginestra05:25
31.Giacomo CassarÀ05:36
32.Dinmukhammed UlysbayevAstana City
33.Daniil MarukhinAstana City
34.Carlos Garcia05:44
35.Mason Hollyman05:55
36.Marco FriedrichTirol KTM Cycling Team06:02
37.Riccardo Lucca06:18
38.Samuel JennerTeam Wiggins Le Col06:23
39.Adrián BustamanteColdeportes Zenu
40.Eduardo Perez-landaluce06:26
41.Laurent Rigollet06:54
42.Simone ZandomeneghiIseo Serrature-Rime-Carnovali06:57
43.Matteo SobreroDimension Data for Qhubeka07:12
44.Giovanni AleottiCycling Team Friuli07:15
45.Petr RikunovGazprom-RusVelo07:21
46.Gabriele Porta07:23
47.Jordi Lopez
48.Bolat NiyazovAstana City07:27
49.Davide BaldacciniTeam Colpack08:09
50.Juan Fernando Calle Hurtado
51.Georg ZimmermannTirol KTM Cycling Team
52.Michael Belleri08:12
53.Daniel Alejando Largo08:15
54.Roger Adria08:16
55.Stuart Balfour08:20
56.Emanuele Barison08:30
57.Calum Johnstone08:34
58.Daniel TulettTeam Wiggins Le Col08:48
59.Alfred Wright08:50
60.Thomas Vereecken08:53
61.FrancescodiFelice
62.Theo NonnezEquipe continentale Groupama-FDJ09:06
63.Julian Mertens
64.Jason Saltzman09:17
65.Ricardo Tosin09:18
66.Nicolas Dalla ValleTirol KTM Cycling Team09:34
67.Riccardo Moro
68.Nurbergen NurlykhassymAstana City09:45
69.Sebastiano Mantovani09:47
70.Nicolas Nesi09:54
71.Loran Cassaert10:01
72.Federico Rosati10:03
73.Edoardo Faresin10:04
74.Markus WildauerTirol KTM Cycling Team10:13
75.Anton Vtiurin10:18
76.Francisco Galvan10:36
77.Jake StewartEquipe continentale Groupama-FDJ10:45
78.Cristian ScaroniEquipe continentale Groupama-FDJ
79.Patrick GamperTirol KTM Cycling Team10:54
80.Giulio MasottoTeam Colpack11:04
81.Andre CarvalhoHagens Berman Axeon11:07
82.Jacques SauvagnarguesTeam Wiggins Le Col
83.Davide Casarotto11:22
84.Andrea Cervellera11:28
85.Marco Murgano
86.Veljko Stojnic12:08
87.Jakob DorigoniTeam Colpack12:24
88.Sebastian Alexander Castano MunozTeam Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze
89.Gregorio Ferri
90.Fabio MazzuccoSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
91.Davide Bauce
92.Filippo BertoneIseo Serrature-Rime-Carnovali
93.Emanuele AmadioCycling Team Friuli
94.Tobias BayerTirol KTM Cycling Team
95.Davide BaisCycling Team Friuli12:40
96.Anton Popov12:45
97.Ilya Losev
98.Massimo OrlandiCycling Team Friuli12:53
99.Davide Masi12:57
100.Kevin VermaerkeHagens Berman Axeon13:03
101.Filippo Magli13:09
102.Alexander KonychevDimension Data for Qhubeka13:11
103.Jhon Stiven Munoz Ramirez
104.Alexandr KulikovskiyGazprom-RusVelo13:14
105.Antoine DebonsIAM Excelsior
106.Luca Riva13:23
107.Daniel Smarzaro13:32
108.Andrea Colnaghi13:35
109.Nikita Martynov13:40
110.Barnabás PeakSEG Racing Academy
111.Manuel Allori13:44
112.Nicolò Garibbo13:47
113.Thomas RevardHagens Berman Axeon
114.Luca Rastelli
115.Marco CecchiniSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
116.Alessandro Iacchi
117.Luca MozzatoDimension Data for Qhubeka
118.Mattia Bevilacqua
119.Luca Coati
120.Samuele ZambelliIseo Serrature-Rime-Carnovali
121.Matthew Walls
122.Giuseppe La Terra Pirre13:53
123.Denis NekrasovGazprom-RusVelo
124.Tommaso Rigatti13:58
125.Arturo Gravalos14:00
126.Nicola VenchiaruttiCycling Team Friuli14:06
127.Christopher Consolaro14:12

Klasyfikacja końcowa wyścigu

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Andres Camilo Ardila30:24:22
2.Einer Augusto Rubio04:10
3.Juan Diego AlbaColdeportes Zenu04:54
4.Alessandro CoviTeam Colpack06:05
5.Filippo ConcaBiesse Carrera08:54
6.Sean QuinnHagens Berman Axeon09:26
7.Jesus David Pena JimenezColdeportes Bicicletas Strongman11:10
8.Simon GuglielmiEquipe continentale Groupama-FDJ11:29
9.Viktor Verschaeve12:24
10.Filippo ZanaSangemini-Trevigiani-MG.Kvis14:33
11.Alessandro Monaco14:48
12.Kevin InkelaarEquipe continentale Groupama-FDJ15:08
13.Cristian ScaroniEquipe continentale Groupama-FDJ16:56
14.Dinmukhammed UlysbayevAstana City17:38
15.Ethan Hayter17:42
16.Inigo Elosegui20:57
17.Alexander EvansSEG Racing Academy22:31
18.Sergio Garcia Gonzalez23:09
19.Henri Vandenabeele24:15
20.Mason Hollyman28:13
21.Emanuele Barison31:02
22.Markus WildauerTirol KTM Cycling Team33:19
23.Félix Parra José34:52
24.Marco FriedrichTirol KTM Cycling Team38:45
25.Daniel TulettTeam Wiggins Le Col39:26
26.Petr RikunovGazprom-RusVelo39:55
27.Samuel JennerTeam Wiggins Le Col40:13
28.Simone ZandomeneghiIseo Serrature-Rime-Carnovali40:20
29.Thomas Vereecken45:30
30.Ide SchellingSEG Racing Academy45:55
31.Giovanni AleottiCycling Team Friuli46:05
32.Lorenzo Ginestra46:19
33.Eduardo Perez-landaluce46:28
34.Ricardo Tosin47:12
35.Giacomo CassarÀ47:38
36.Riccardo Lucca47:57
37.Matteo SobreroDimension Data for Qhubeka49:31
38.Carlos Garcia50:43
39.Juan Fernando Calle Hurtado51:05
40.Roger Adria53:27
41.Daniel Alejando Largo55:56
42.Thymen ArensmanSEG Racing Academy56:00
43.Fabio MazzuccoSangemini-Trevigiani-MG.Kvis56:25
44.Daniil MarukhinAstana City58:09
45.Alessandro Iacchi58:26
46.Kevin ColleoniBiesse Carrera58:28
47.Denis NekrasovGazprom-RusVelo59:13
48.Giuseppe La Terra Pirre1:01:41
49.Andre CarvalhoHagens Berman Axeon1:02:32
50.Marco Lolli1:03:00
51.Nurbergen NurlykhassymAstana City1:03:38
52.Calum Johnstone1:04:20
53.Edoardo Faresin1:04:41
54.Tobias BayerTirol KTM Cycling Team1:06:32
55.Mattia Pellizzer1:07:03
56.Antoine DebonsIAM Excelsior1:08:22
57.Adrián BustamanteColdeportes Zenu1:08:36
58.Andrea Cervellera1:09:14
59.Julian Mertens1:10:43
60.Ibon Ruiz1:11:37
61.Bolat NiyazovAstana City1:12:30
62.Gianni PugiSangemini-Trevigiani-MG.Kvis1:12:38
63.Laurent Rigollet1:12:45
64.Jhon Stiven Munoz Ramirez1:12:51
65.Arturo Gravalos1:14:34
66.Gabriele Porta1:15:02
67.Jordi Lopez1:15:29
68.Stuart Balfour1:15:41
69.Michael Belleri1:16:54
70.Jacques SauvagnarguesTeam Wiggins Le Col1:19:49
71.Barnabás PeakSEG Racing Academy1:20:25
72.Luca Rastelli1:21:44
73.Davide Casarotto1:23:05
74.Alfred Wright1:23:21
75.Gabriele Ninci1:25:30
76.Daniel Smarzaro1:26:37
77.Anton Popov1:27:13
78.Remi CapronIAM Excelsior1:28:04
79.Kevin VermaerkeHagens Berman Axeon1:28:54
80.Georg ZimmermannTirol KTM Cycling Team1:30:10
81.Anton Vtiurin1:32:27
82.Michel PiccotBiesse Carrera1:34:05
83.Davide BaldacciniTeam Colpack1:34:29
84.Theo NonnezEquipe continentale Groupama-FDJ1:34:38
85.Francisco Galvan1:34:41
86.Gregorio Ferri1:35:02
87.Tommaso Rigatti1:35:04
88.Jake StewartEquipe continentale Groupama-FDJ1:35:29
89.Patrick GamperTirol KTM Cycling Team1:36:31
90.Marco Murgano1:37:21
91.FrancescodiFelice1:39:26
92.Manuele Tarozzi1:39:35
93.Nicolas Nesi1:41:16
94.Alexander KonychevDimension Data for Qhubeka1:41:33
95.Nicolas Dalla ValleTirol KTM Cycling Team
96.Loran Cassaert1:43:41
97.Davide BaisCycling Team Friuli1:46:44
98.Davide Masi1:48:14
99.Sebastian Alexander Castano MunozTeam Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze1:48:34
100.Manuel Allori1:50:34
101.Ilya Losev1:50:56
102.Veljko Stojnic1:51:35
103.Nicola VenchiaruttiCycling Team Friuli1:51:46
104.Jakob DorigoniTeam Colpack1:51:59
105.Mattia Bevilacqua1:52:56
106.Sebastiano Mantovani1:54:25
107.Nicolò Garibbo1:54:48
108.Federico Rosati1:58:03
109.Andrea Colnaghi1:59:38
110.Emanuele AmadioCycling Team Friuli2:00:53
111.Filippo BertoneIseo Serrature-Rime-Carnovali2:01:22
112.Thomas RevardHagens Berman Axeon2:02:39
113.Matthew Walls2:03:59
114.Massimo OrlandiCycling Team Friuli2:08:19
115.Luca Riva2:13:44
116.Luca MozzatoDimension Data for Qhubeka2:14:12
117.Riccardo Moro2:14:19
118.Filippo Magli2:15:03
119.Giulio MasottoTeam Colpack2:19:07
120.Samuele ZambelliIseo Serrature-Rime-Carnovali2:23:20
121.Nikita Martynov2:26:06
122.Marco CecchiniSangemini-Trevigiani-MG.Kvis2:30:35
123.Jason Saltzman2:31:02
124.Davide Bauce2:33:15
125.Alexandr KulikovskiyGazprom-RusVelo2:35:08
126.Luca Coati2:38:25
127.Christopher Consolaro2:50:51

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: