Fabio Mazzucco (UC Trevigiani), po solowej akcji, był najlepszy w czwartym dniu wyścigu Giro d’Italia U23.
20-letni włoski zawodnik finiszował przed dwójką Austriaka i Niemca z grupy Tirol Cycling Team, Markusa Wildauera i Georga Zimmermanna.
Mazzucco zdobył koszulkę lidera.
Młodzież zaliczyła małe “Strade Binache”, pokonując 5 szutrowych odcinków na ostatnich 50 kilometrach.
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Fabio Mazzucco | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | 3:35:42 |
2. | Markus Wildauer | Tirol KTM Cycling Team | 01:03 |
3. | Georg Zimmermann | Tirol KTM Cycling Team | |
4. | Alfred Wright | 01:11 | |
5. | Simon Guglielmi | Equipe continentale Groupama-FDJ | |
6. | Nicolas Dalla Valle | Tirol KTM Cycling Team | |
7. | Alexander Konychev | Dimension Data for Qhubeka | |
8. | El Mehdi Chokri | Dimension Data for Qhubeka | |
9. | Giovanni Aleotti | Cycling Team Friuli | |
10. | Daniel Smarzaro | ||
11. | Cristian Scaroni | Equipe continentale Groupama-FDJ | |
12. | Emanuele Barison | ||
13. | Giuseppe La Terra Pirre | ||
14. | Patrick Gamper | Tirol KTM Cycling Team | |
15. | Marco Friedrich | Tirol KTM Cycling Team | |
16. | Andrea Cervellera | ||
17. | Sean Quinn | Hagens Berman Axeon | |
18. | Arturo Gravalos | ||
19. | Alexys Brunel | Equipe continentale Groupama-FDJ | |
20. | Alessandro Monaco | ||
21. | Antoine Debons | IAM Excelsior | |
22. | Alessandro Covi | Team Colpack | |
23. | Dinmukhammed Ulysbayev | Astana City | |
24. | Henri Vandenabeele | ||
25. | Filippo Conca | Biesse Carrera | |
26. | Mattia Pellizzer | ||
27. | Stuart Balfour | 01:21 | |
28. | Andres Camilo Ardila | ||
29. | Thomas Revard | Hagens Berman Axeon | 03:56 |
30. | Ethan Hayter | 04:29 | |
31. | Filippo Zana | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
32. | Ide Schelling | SEG Racing Academy | |
33. | Andre Carvalho | Hagens Berman Axeon | |
34. | Viktor Verschaeve | ||
35. | Jesus David Pena Jimenez | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
36. | Denis Nekrasov | Gazprom-RusVelo | |
37. | Thomas Vereecken | ||
38. | Edoardo Faresin | ||
39. | Inigo Elosegui | ||
40. | Einer Augusto Rubio | ||
41. | Andrea Bagioli | Team Colpack | |
42. | Petr Rikunov | Gazprom-RusVelo | |
43. | Juan Diego Alba | Coldeportes Zenu | |
44. | Carlos Garcia | ||
45. | Matteo Bellia | Biesse Carrera | |
46. | Kevin Inkelaar | Equipe continentale Groupama-FDJ | |
47. | Gabriele Porta | ||
48. | Mason Hollyman | ||
49. | Simone Zandomeneghi | Iseo Serrature-Rime-Carnovali | |
50. | Nurbergen Nurlykhassym | Astana City | |
51. | Samuel Jenner | Team Wiggins Le Col | |
52. | Riccardo Lucca | ||
53. | Aldo Caiati | ||
54. | Roger Adria | ||
55. | Anton Popov | ||
56. | Sergio Garcia Gonzalez | 06:05 | |
57. | Barnabás Peak | SEG Racing Academy | 06:31 |
58. | Giacomo CassarÀ | ||
59. | Eduardo Perez-landaluce | ||
60. | Gregorio Ferri | ||
61. | Jhon Stiven Munoz Ramirez | ||
62. | Juan Fernando Calle Hurtado | 06:34 | |
63. | Gianni Pugi | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | 07:26 |
64. | Marco Murgano | 07:39 | |
65. | Andrea Colnaghi | ||
66. | Jakob Dorigoni | Team Colpack | |
67. | Alexander Evans | SEG Racing Academy | |
68. | Davide Baldaccini | Team Colpack | |
69. | Lorenzo Ginestra | ||
70. | Theo Nonnez | Equipe continentale Groupama-FDJ | |
71. | Alessandro Iacchi | ||
72. | Jake Stewart | Equipe continentale Groupama-FDJ | |
73. | Filippo Bertone | Iseo Serrature-Rime-Carnovali | 08:51 |
74. | Jacques Sauvagnargues | Team Wiggins Le Col | 09:26 |
75. | Daniil Marukhin | Astana City | |
76. | Adrián Bustamante | Coldeportes Zenu | 09:37 |
77. | Ilya Losev | ||
78. | Nicola Venchiarutti | Cycling Team Friuli | 09:55 |
79. | Daniel Tulett | Team Wiggins Le Col | 11:30 |
80. | Loran Cassaert | ||
81. | Daniel Alejando Largo | ||
82. | Sebastian Alexander Castano Munoz | Team Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze | |
83. | Luca Rastelli | ||
84. | Félix Parra José | ||
85. | Karel Vacek | Hagens Berman Axeon | |
86. | Tobias Bayer | Tirol KTM Cycling Team | |
87. | Remi Capron | IAM Excelsior | |
88. | Francisco Galvan | ||
89. | Bolat Niyazov | Astana City | |
90. | Davide Masi | 11:34 | |
91. | Anton Vtiurin | ||
92. | Matteo Sobrero | Dimension Data for Qhubeka | |
93. | Tommaso Rigatti | 12:42 | |
94. | Joab Schneiter | IAM Excelsior | |
95. | Calum Johnstone | ||
96. | Marco Lolli | ||
97. | Charlie Quarterman | ||
98. | Michael Belleri | ||
99. | Nicolas Nesi | ||
100. | Mark Donovan | Team Wiggins Le Col | 12:49 |
101. | Kevin Vermaerke | Hagens Berman Axeon | |
102. | Manuel Allori | ||
103. | Ricardo Tosin | ||
104. | Mattia Bevilacqua | ||
105. | Veljko Stojnic | ||
106. | FrancescodiFelice | ||
107. | Martin Marcellusi | ||
108. | Laurent Rigollet | ||
109. | Andrea Ferrari | Iseo Serrature-Rime-Carnovali | |
110. | Manuele Tarozzi | ||
111. | Kevin Colleoni | Biesse Carrera | |
112. | Andrea Pietrobon | ||
113. | Davide Casarotto | ||
114. | Enrico Zanoncello | 15:31 | |
115. | Nicolò Garibbo | 15:32 | |
116. | Julian Mertens | 16:55 | |
117. | Matthew Walls | 20:33 | |
118. | Robert Scott | Team Wiggins Le Col | |
119. | Giulio Masotto | Team Colpack | |
120. | Samuele Zambelli | Iseo Serrature-Rime-Carnovali | |
121. | Riccardo Verza | ||
122. | Scott Quincey | IAM Excelsior | |
123. | Thomas Pesenti | Team Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze | |
124. | Marco Cecchini | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
125. | Nicholas Rinaldi | Iseo Serrature-Rime-Carnovali | |
126. | Luca Coati | ||
127. | Christopher Consolaro | ||
128. | Matteo Domenicali | Team Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze | |
129. | Ibon Ruiz | ||
130. | Jordi Lopez | ||
131. | Riccardo Bobbo | ||
132. | Davide Botta | Team Colpack | |
133. | Michel Piccot | Biesse Carrera | |
134. | Davide Bauce | ||
135. | Mattia Soprana | ||
136. | Jason Saltzman | ||
137. | Alexandr Kulikovskiy | Gazprom-RusVelo | |
138. | Gabriele Lancia | ||
139. | Sebastiano Mantovani | ||
140. | Tommaso Fiaschi | Team Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze | |
141. | Davide Ferrari | Team Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze | |
142. | Federico Rosati | ||
143. | Jacopo Menegotto | Biesse Carrera | |
144. | Emanuele Amadio | Cycling Team Friuli | |
145. | Gabriele Ninci | ||
146. | Filippo Magli | ||
147. | Riccardo Moro | ||
148. | Maikel Zijlaard | Hagens Berman Axeon | |
149. | Thymen Arensman | SEG Racing Academy | |
150. | Massimo Orlandi | Cycling Team Friuli | 23:07 |
151. | Luca Riva | ||
152. | Davide Bais | Cycling Team Friuli | |
153. | Luca Mozzato | Dimension Data for Qhubeka | |
154. | Jonathan Milan | Cycling Team Friuli | |
155. | Kaden Groves | SEG Racing Academy | |
156. | Nikita Martynov | 26:02 | |
157. | Olzhas Bayembayev | Astana City | |
158. | Tim James | 28:32 | |
159. | William Tidball | 39:31 | |
160. | Corentin Navarro | Team Wiggins Le Col | |
OTL | Corentin Navarro | Team Wiggins Le Col | |
OTL | William Tidball | ||
DNF | Connor Brown | Dimension Data for Qhubeka | |
DNF | Mattia Baldo | Iseo Serrature-Rime-Carnovali | |
DNF | Maxim Gridchin | Astana City | |
DNS | Stefano Taglietti | Biesse Carrera |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Fabio Mazzucco | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | 11:29:06 |
2. | Georg Zimmermann | Tirol KTM Cycling Team | 01:00 |
3. | Alexys Brunel | Equipe continentale Groupama-FDJ | 01:04 |
4. | Markus Wildauer | Tirol KTM Cycling Team | 01:09 |
5. | Nicolas Dalla Valle | Tirol KTM Cycling Team | 01:16 |
6. | Alexander Konychev | Dimension Data for Qhubeka | 01:22 |
7. | Cristian Scaroni | Equipe continentale Groupama-FDJ | 01:23 |
8. | Sean Quinn | Hagens Berman Axeon | 01:26 |
9. | Alessandro Covi | Team Colpack | 01:28 |
10. | Patrick Gamper | Tirol KTM Cycling Team | 01:30 |
11. | Simon Guglielmi | Equipe continentale Groupama-FDJ | 01:31 |
12. | Filippo Conca | Biesse Carrera | 01:33 |
13. | Marco Friedrich | Tirol KTM Cycling Team | |
14. | Giovanni Aleotti | Cycling Team Friuli | 01:37 |
15. | Dinmukhammed Ulysbayev | Astana City | |
16. | El Mehdi Chokri | Dimension Data for Qhubeka | 01:38 |
17. | Alessandro Monaco | 01:39 | |
18. | Antoine Debons | IAM Excelsior | 01:41 |
19. | Henri Vandenabeele | ||
20. | Andrea Cervellera | 01:47 | |
21. | Emanuele Barison | 01:50 | |
22. | Andres Camilo Ardila | 01:55 | |
23. | Giuseppe La Terra Pirre | 01:59 | |
24. | Daniel Smarzaro | 02:53 | |
25. | Alfred Wright | 03:25 | |
26. | Mattia Pellizzer | 03:41 | |
27. | Ethan Hayter | 04:08 | |
28. | Ide Schelling | SEG Racing Academy | 04:38 |
29. | Andre Carvalho | Hagens Berman Axeon | 04:44 |
30. | Inigo Elosegui | ||
31. | Andrea Bagioli | Team Colpack | |
32. | Filippo Zana | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | 04:46 |
33. | Samuel Jenner | Team Wiggins Le Col | 04:47 |
34. | Denis Nekrasov | Gazprom-RusVelo | 04:48 |
35. | Petr Rikunov | Gazprom-RusVelo | 04:49 |
36. | Roger Adria | 04:51 | |
37. | Viktor Verschaeve | 04:54 | |
38. | Kevin Inkelaar | Equipe continentale Groupama-FDJ | |
39. | Riccardo Lucca | 04:56 | |
40. | Anton Popov | 04:57 | |
41. | Aldo Caiati | 04:58 | |
42. | Einer Augusto Rubio | 05:00 | |
43. | Thomas Vereecken | ||
44. | Mason Hollyman | 05:02 | |
45. | Jesus David Pena Jimenez | Coldeportes Bicicletas Strongman | 05:03 |
46. | Simone Zandomeneghi | Iseo Serrature-Rime-Carnovali | 05:06 |
47. | Juan Diego Alba | Coldeportes Zenu | 05:07 |
48. | Gabriele Porta | 05:08 | |
49. | Carlos Garcia | ||
50. | Nurbergen Nurlykhassym | Astana City | |
51. | Thomas Revard | Hagens Berman Axeon | 05:10 |
52. | Matteo Bellia | Biesse Carrera | 05:31 |
53. | Arturo Gravalos | 06:33 | |
54. | Gregorio Ferri | 06:36 | |
55. | Sergio Garcia Gonzalez | ||
56. | Edoardo Faresin | 06:49 | |
57. | Barnabás Peak | SEG Racing Academy | 06:52 |
58. | Eduardo Perez-landaluce | 07:14 | |
59. | Jake Stewart | Equipe continentale Groupama-FDJ | 07:46 |
60. | Juan Fernando Calle Hurtado | 07:57 | |
61. | Marco Murgano | ||
62. | Theo Nonnez | Equipe continentale Groupama-FDJ | 07:58 |
63. | Gianni Pugi | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | 07:59 |
64. | Stuart Balfour | 08:00 | |
65. | Alessandro Iacchi | 08:02 | |
66. | Andrea Colnaghi | 08:04 | |
67. | Jakob Dorigoni | Team Colpack | 08:13 |
68. | Lorenzo Ginestra | 08:16 | |
69. | Jhon Stiven Munoz Ramirez | 08:58 | |
70. | Filippo Bertone | Iseo Serrature-Rime-Carnovali | 09:17 |
71. | Jacques Sauvagnargues | Team Wiggins Le Col | 09:40 |
72. | Adrián Bustamante | Coldeportes Zenu | 10:07 |
73. | Alexander Evans | SEG Racing Academy | 10:10 |
74. | Nicola Venchiarutti | Cycling Team Friuli | 10:19 |
75. | Giacomo CassarÀ | 11:04 | |
76. | Davide Baldaccini | Team Colpack | 11:42 |
77. | Francisco Galvan | 11:43 | |
78. | Matteo Sobrero | Dimension Data for Qhubeka | 11:44 |
79. | Tobias Bayer | Tirol KTM Cycling Team | 11:45 |
80. | Luca Rastelli | 11:50 | |
81. | Daniel Tulett | Team Wiggins Le Col | 11:51 |
82. | Daniil Marukhin | Astana City | 11:53 |
83. | Davide Masi | 11:54 | |
84. | Loran Cassaert | 11:57 | |
85. | Karel Vacek | Hagens Berman Axeon | 11:58 |
86. | Félix Parra José | 12:07 | |
87. | Ilya Losev | 12:08 | |
88. | Daniel Alejando Largo | 12:12 | |
89. | Sebastian Alexander Castano Munoz | Team Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze | 12:32 |
90. | Charlie Quarterman | 12:58 | |
91. | Michael Belleri | 13:04 | |
92. | Ricardo Tosin | ||
93. | Andrea Pietrobon | 13:05 | |
94. | Tommaso Rigatti | 13:06 | |
95. | Mattia Bevilacqua | ||
96. | Calum Johnstone | 13:12 | |
97. | Joab Schneiter | IAM Excelsior | 13:13 |
98. | Mark Donovan | Team Wiggins Le Col | 13:14 |
99. | Martin Marcellusi | 13:15 | |
100. | Andrea Ferrari | Iseo Serrature-Rime-Carnovali | 13:19 |
101. | Kevin Colleoni | Biesse Carrera | 13:22 |
102. | FrancescodiFelice | 13:25 | |
103. | Manuele Tarozzi | 13:27 | |
104. | Nicolas Nesi | 14:55 | |
105. | Kevin Vermaerke | Hagens Berman Axeon | 14:57 |
106. | Bolat Niyazov | Astana City | 15:13 |
107. | Laurent Rigollet | 15:15 | |
108. | Manuel Allori | 15:26 | |
109. | Nicolò Garibbo | 16:10 | |
110. | Marco Lolli | 16:40 | |
111. | Julian Mertens | 17:11 | |
112. | Anton Vtiurin | 17:34 | |
113. | Davide Casarotto | 17:49 | |
114. | Enrico Zanoncello | 17:51 | |
115. | Remi Capron | IAM Excelsior | 17:53 |
116. | Matthew Walls | 20:32 | |
117. | Filippo Magli | 20:49 | |
118. | Luca Coati | ||
119. | Thymen Arensman | SEG Racing Academy | 20:54 |
120. | Samuele Zambelli | Iseo Serrature-Rime-Carnovali | |
121. | Michel Piccot | Biesse Carrera | 20:58 |
122. | Sebastiano Mantovani | 20:59 | |
123. | Jordi Lopez | 21:05 | |
124. | Nicholas Rinaldi | Iseo Serrature-Rime-Carnovali | |
125. | Davide Botta | Team Colpack | 21:08 |
126. | Riccardo Verza | 21:21 | |
127. | Federico Rosati | 21:48 | |
128. | Veljko Stojnic | 21:56 | |
129. | Robert Scott | Team Wiggins Le Col | |
130. | Ibon Ruiz | 22:54 | |
131. | Alexandr Kulikovskiy | Gazprom-RusVelo | 22:56 |
132. | Kaden Groves | SEG Racing Academy | 23:09 |
133. | Tommaso Fiaschi | Team Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze | 23:11 |
134. | Davide Bais | Cycling Team Friuli | 23:37 |
135. | Massimo Orlandi | Cycling Team Friuli | 23:39 |
136. | Gabriele Ninci | 23:54 | |
137. | Marco Cecchini | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | 24:13 |
138. | Scott Quincey | IAM Excelsior | 24:14 |
139. | Riccardo Bobbo | 24:51 | |
140. | Jonathan Milan | Cycling Team Friuli | 25:16 |
141. | Davide Bauce | 25:33 | |
142. | Matteo Domenicali | Team Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze | 25:54 |
143. | Thomas Pesenti | Team Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze | 27:57 |
144. | Riccardo Moro | 28:06 | |
145. | Nikita Martynov | 28:21 | |
146. | Olzhas Bayembayev | Astana City | 28:29 |
147. | Emanuele Amadio | Cycling Team Friuli | 29:00 |
148. | Maikel Zijlaard | Hagens Berman Axeon | 29:24 |
149. | Jacopo Menegotto | Biesse Carrera | 30:24 |
150. | Jason Saltzman | 30:25 | |
151. | Luca Mozzato | Dimension Data for Qhubeka | 31:23 |
152. | Christopher Consolaro | 31:28 | |
153. | Mattia Soprana | 31:43 | |
154. | Luca Riva | 32:04 | |
155. | Tim James | 32:34 | |
156. | Davide Ferrari | Team Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze | 32:41 |
157. | Gabriele Lancia | 33:02 | |
158. | Giulio Masotto | Team Colpack | 34:48 |
Pod nieobecność ubiegłorocznego zwycięzcy, Primoza Roglica, z numerem jeden pojedzie drugi zawodnik tamtego wyścigu Geriant Thomas.
Evita Muzic dumna z siebie. Daria Pikulik bez ogródek o tym, jak przygotowania olimpijskie wyglądają w Polsce. Marta Lach znowu…
Francuzka Evita Muzic (FDJ-Suez) wygrała po wspinaczce do Laguna Negra szósty etap La Vuelta Femenina.
Zapowiedź 1. etapu Giro d’Italia 2024. 4 maja (sobota): Venaria Reale – Turyn (140 km ⭐️⭐️⭐️).
Red Bull oficjalnie z Bora-hansgrohe. Amy Pieters podała SD Worx do sądu. Nicholas van der Merwe wygrywa w Chełmży. Wiadomości…
Giro d'Italia, czyli pierwszy Grand Tour w sezonie kolarskim. Trzy tygodnie walki o bezcenną maglia rosa. Oto co czeka ich…