Giro d'Italia U23 2019: 3. etap. Fabio Mazzucco na szutrach

Fabio Mazzucco

Fabio Mazzucco (UC Trevigiani), po solowej akcji, był najlepszy w czwartym dniu wyścigu Giro d'Italia U23.

20-letni włoski zawodnik finiszował przed dwójką Austriaka i Niemca z grupy Tirol Cycling Team, Markusa Wildauera i Georga Zimmermanna.

Mazzucco zdobył koszulkę lidera.

Młodzież zaliczyła małe "Strade Binache", pokonując 5 szutrowych odcinków na ostatnich 50 kilometrach.

Wyniki 3. etapu Giro Ciclistico d'Italia 2019 (2.2U), Sesto Fiorentino - Gaiole in Chianti (145,5 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Fabio MazzuccoSangemini-Trevigiani-MG.Kvis3:35:42
2.Markus WildauerTirol KTM Cycling Team01:03
3.Georg ZimmermannTirol KTM Cycling Team
4.Alfred Wright01:11
5.Simon GuglielmiEquipe continentale Groupama-FDJ
6.Nicolas Dalla ValleTirol KTM Cycling Team
7.Alexander KonychevDimension Data for Qhubeka
8.El Mehdi ChokriDimension Data for Qhubeka
9.Giovanni AleottiCycling Team Friuli
10.Daniel Smarzaro
11.Cristian ScaroniEquipe continentale Groupama-FDJ
12.Emanuele Barison
13.Giuseppe La Terra Pirre
14.Patrick GamperTirol KTM Cycling Team
15.Marco FriedrichTirol KTM Cycling Team
16.Andrea Cervellera
17.Sean QuinnHagens Berman Axeon
18.Arturo Gravalos
19.Alexys BrunelEquipe continentale Groupama-FDJ
20.Alessandro Monaco
21.Antoine DebonsIAM Excelsior
22.Alessandro CoviTeam Colpack
23.Dinmukhammed UlysbayevAstana City
24.Henri Vandenabeele
25.Filippo ConcaBiesse Carrera
26.Mattia Pellizzer
27.Stuart Balfour01:21
28.Andres Camilo Ardila
29.Thomas RevardHagens Berman Axeon03:56
30.Ethan Hayter04:29
31.Filippo ZanaSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
32.Ide SchellingSEG Racing Academy
33.Andre CarvalhoHagens Berman Axeon
34.Viktor Verschaeve
35.Jesus David Pena JimenezColdeportes Bicicletas Strongman
36.Denis NekrasovGazprom-RusVelo
37.Thomas Vereecken
38.Edoardo Faresin
39.Inigo Elosegui
40.Einer Augusto Rubio
41.Andrea BagioliTeam Colpack
42.Petr RikunovGazprom-RusVelo
43.Juan Diego AlbaColdeportes Zenu
44.Carlos Garcia
45.Matteo BelliaBiesse Carrera
46.Kevin InkelaarEquipe continentale Groupama-FDJ
47.Gabriele Porta
48.Mason Hollyman
49.Simone ZandomeneghiIseo Serrature-Rime-Carnovali
50.Nurbergen NurlykhassymAstana City
51.Samuel JennerTeam Wiggins Le Col
52.Riccardo Lucca
53.Aldo Caiati
54.Roger Adria
55.Anton Popov
56.Sergio Garcia Gonzalez06:05
57.Barnabás PeakSEG Racing Academy06:31
58.Giacomo CassarÀ
59.Eduardo Perez-landaluce
60.Gregorio Ferri
61.Jhon Stiven Munoz Ramirez
62.Juan Fernando Calle Hurtado06:34
63.Gianni PugiSangemini-Trevigiani-MG.Kvis07:26
64.Marco Murgano07:39
65.Andrea Colnaghi
66.Jakob DorigoniTeam Colpack
67.Alexander EvansSEG Racing Academy
68.Davide BaldacciniTeam Colpack
69.Lorenzo Ginestra
70.Theo NonnezEquipe continentale Groupama-FDJ
71.Alessandro Iacchi
72.Jake StewartEquipe continentale Groupama-FDJ
73.Filippo BertoneIseo Serrature-Rime-Carnovali08:51
74.Jacques SauvagnarguesTeam Wiggins Le Col09:26
75.Daniil MarukhinAstana City
76.Adrián BustamanteColdeportes Zenu09:37
77.Ilya Losev
78.Nicola VenchiaruttiCycling Team Friuli09:55
79.Daniel TulettTeam Wiggins Le Col11:30
80.Loran Cassaert
81.Daniel Alejando Largo
82.Sebastian Alexander Castano MunozTeam Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze
83.Luca Rastelli
84.Félix Parra José
85.Karel VacekHagens Berman Axeon
86.Tobias BayerTirol KTM Cycling Team
87.Remi CapronIAM Excelsior
88.Francisco Galvan
89.Bolat NiyazovAstana City
90.Davide Masi11:34
91.Anton Vtiurin
92.Matteo SobreroDimension Data for Qhubeka
93.Tommaso Rigatti12:42
94.Joab SchneiterIAM Excelsior
95.Calum Johnstone
96.Marco Lolli
97.Charlie Quarterman
98.Michael Belleri
99.Nicolas Nesi
100.Mark DonovanTeam Wiggins Le Col12:49
101.Kevin VermaerkeHagens Berman Axeon
102.Manuel Allori
103.Ricardo Tosin
104.Mattia Bevilacqua
105.Veljko Stojnic
106.FrancescodiFelice
107.Martin Marcellusi
108.Laurent Rigollet
109.Andrea FerrariIseo Serrature-Rime-Carnovali
110.Manuele Tarozzi
111.Kevin ColleoniBiesse Carrera
112.Andrea Pietrobon
113.Davide Casarotto
114.Enrico Zanoncello15:31
115.Nicolò Garibbo15:32
116.Julian Mertens16:55
117.Matthew Walls20:33
118.Robert ScottTeam Wiggins Le Col
119.Giulio MasottoTeam Colpack
120.Samuele ZambelliIseo Serrature-Rime-Carnovali
121.Riccardo Verza
122.Scott QuinceyIAM Excelsior
123.Thomas PesentiTeam Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze
124.Marco CecchiniSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
125.Nicholas RinaldiIseo Serrature-Rime-Carnovali
126.Luca Coati
127.Christopher Consolaro
128.Matteo DomenicaliTeam Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze
129.Ibon Ruiz
130.Jordi Lopez
131.Riccardo Bobbo
132.Davide BottaTeam Colpack
133.Michel PiccotBiesse Carrera
134.Davide Bauce
135.Mattia Soprana
136.Jason Saltzman
137.Alexandr KulikovskiyGazprom-RusVelo
138.Gabriele Lancia
139.Sebastiano Mantovani
140.Tommaso FiaschiTeam Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze
141.Davide FerrariTeam Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze
142.Federico Rosati
143.Jacopo MenegottoBiesse Carrera
144.Emanuele AmadioCycling Team Friuli
145.Gabriele Ninci
146.Filippo Magli
147.Riccardo Moro
148.Maikel ZijlaardHagens Berman Axeon
149.Thymen ArensmanSEG Racing Academy
150.Massimo OrlandiCycling Team Friuli23:07
151.Luca Riva
152.Davide BaisCycling Team Friuli
153.Luca MozzatoDimension Data for Qhubeka
154.Jonathan MilanCycling Team Friuli
155.Kaden GrovesSEG Racing Academy
156.Nikita Martynov26:02
157.Olzhas BayembayevAstana City
158.Tim James28:32
159.William Tidball39:31
160.Corentin NavarroTeam Wiggins Le Col
OTLCorentin NavarroTeam Wiggins Le Col
OTLWilliam Tidball
DNFConnor BrownDimension Data for Qhubeka
DNFMattia BaldoIseo Serrature-Rime-Carnovali
DNFMaxim GridchinAstana City
DNSStefano TagliettiBiesse Carrera

Klasyfikacja generalna po 3. etapie

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Fabio MazzuccoSangemini-Trevigiani-MG.Kvis11:29:06
2.Georg ZimmermannTirol KTM Cycling Team01:00
3.Alexys BrunelEquipe continentale Groupama-FDJ01:04
4.Markus WildauerTirol KTM Cycling Team01:09
5.Nicolas Dalla ValleTirol KTM Cycling Team01:16
6.Alexander KonychevDimension Data for Qhubeka01:22
7.Cristian ScaroniEquipe continentale Groupama-FDJ01:23
8.Sean QuinnHagens Berman Axeon01:26
9.Alessandro CoviTeam Colpack01:28
10.Patrick GamperTirol KTM Cycling Team01:30
11.Simon GuglielmiEquipe continentale Groupama-FDJ01:31
12.Filippo ConcaBiesse Carrera01:33
13.Marco FriedrichTirol KTM Cycling Team
14.Giovanni AleottiCycling Team Friuli01:37
15.Dinmukhammed UlysbayevAstana City
16.El Mehdi ChokriDimension Data for Qhubeka01:38
17.Alessandro Monaco01:39
18.Antoine DebonsIAM Excelsior01:41
19.Henri Vandenabeele
20.Andrea Cervellera01:47
21.Emanuele Barison01:50
22.Andres Camilo Ardila01:55
23.Giuseppe La Terra Pirre01:59
24.Daniel Smarzaro02:53
25.Alfred Wright03:25
26.Mattia Pellizzer03:41
27.Ethan Hayter04:08
28.Ide SchellingSEG Racing Academy04:38
29.Andre CarvalhoHagens Berman Axeon04:44
30.Inigo Elosegui
31.Andrea BagioliTeam Colpack
32.Filippo ZanaSangemini-Trevigiani-MG.Kvis04:46
33.Samuel JennerTeam Wiggins Le Col04:47
34.Denis NekrasovGazprom-RusVelo04:48
35.Petr RikunovGazprom-RusVelo04:49
36.Roger Adria04:51
37.Viktor Verschaeve04:54
38.Kevin InkelaarEquipe continentale Groupama-FDJ
39.Riccardo Lucca04:56
40.Anton Popov04:57
41.Aldo Caiati04:58
42.Einer Augusto Rubio05:00
43.Thomas Vereecken
44.Mason Hollyman05:02
45.Jesus David Pena JimenezColdeportes Bicicletas Strongman05:03
46.Simone ZandomeneghiIseo Serrature-Rime-Carnovali05:06
47.Juan Diego AlbaColdeportes Zenu05:07
48.Gabriele Porta05:08
49.Carlos Garcia
50.Nurbergen NurlykhassymAstana City
51.Thomas RevardHagens Berman Axeon05:10
52.Matteo BelliaBiesse Carrera05:31
53.Arturo Gravalos06:33
54.Gregorio Ferri06:36
55.Sergio Garcia Gonzalez
56.Edoardo Faresin06:49
57.Barnabás PeakSEG Racing Academy06:52
58.Eduardo Perez-landaluce07:14
59.Jake StewartEquipe continentale Groupama-FDJ07:46
60.Juan Fernando Calle Hurtado07:57
61.Marco Murgano
62.Theo NonnezEquipe continentale Groupama-FDJ07:58
63.Gianni PugiSangemini-Trevigiani-MG.Kvis07:59
64.Stuart Balfour08:00
65.Alessandro Iacchi08:02
66.Andrea Colnaghi08:04
67.Jakob DorigoniTeam Colpack08:13
68.Lorenzo Ginestra08:16
69.Jhon Stiven Munoz Ramirez08:58
70.Filippo BertoneIseo Serrature-Rime-Carnovali09:17
71.Jacques SauvagnarguesTeam Wiggins Le Col09:40
72.Adrián BustamanteColdeportes Zenu10:07
73.Alexander EvansSEG Racing Academy10:10
74.Nicola VenchiaruttiCycling Team Friuli10:19
75.Giacomo CassarÀ11:04
76.Davide BaldacciniTeam Colpack11:42
77.Francisco Galvan11:43
78.Matteo SobreroDimension Data for Qhubeka11:44
79.Tobias BayerTirol KTM Cycling Team11:45
80.Luca Rastelli11:50
81.Daniel TulettTeam Wiggins Le Col11:51
82.Daniil MarukhinAstana City11:53
83.Davide Masi11:54
84.Loran Cassaert11:57
85.Karel VacekHagens Berman Axeon11:58
86.Félix Parra José12:07
87.Ilya Losev12:08
88.Daniel Alejando Largo12:12
89.Sebastian Alexander Castano MunozTeam Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze12:32
90.Charlie Quarterman12:58
91.Michael Belleri13:04
92.Ricardo Tosin
93.Andrea Pietrobon13:05
94.Tommaso Rigatti13:06
95.Mattia Bevilacqua
96.Calum Johnstone13:12
97.Joab SchneiterIAM Excelsior13:13
98.Mark DonovanTeam Wiggins Le Col13:14
99.Martin Marcellusi13:15
100.Andrea FerrariIseo Serrature-Rime-Carnovali13:19
101.Kevin ColleoniBiesse Carrera13:22
102.FrancescodiFelice13:25
103.Manuele Tarozzi13:27
104.Nicolas Nesi14:55
105.Kevin VermaerkeHagens Berman Axeon14:57
106.Bolat NiyazovAstana City15:13
107.Laurent Rigollet15:15
108.Manuel Allori15:26
109.Nicolò Garibbo16:10
110.Marco Lolli16:40
111.Julian Mertens17:11
112.Anton Vtiurin17:34
113.Davide Casarotto17:49
114.Enrico Zanoncello17:51
115.Remi CapronIAM Excelsior17:53
116.Matthew Walls20:32
117.Filippo Magli20:49
118.Luca Coati
119.Thymen ArensmanSEG Racing Academy20:54
120.Samuele ZambelliIseo Serrature-Rime-Carnovali
121.Michel PiccotBiesse Carrera20:58
122.Sebastiano Mantovani20:59
123.Jordi Lopez21:05
124.Nicholas RinaldiIseo Serrature-Rime-Carnovali
125.Davide BottaTeam Colpack21:08
126.Riccardo Verza21:21
127.Federico Rosati21:48
128.Veljko Stojnic21:56
129.Robert ScottTeam Wiggins Le Col
130.Ibon Ruiz22:54
131.Alexandr KulikovskiyGazprom-RusVelo22:56
132.Kaden GrovesSEG Racing Academy23:09
133.Tommaso FiaschiTeam Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze23:11
134.Davide BaisCycling Team Friuli23:37
135.Massimo OrlandiCycling Team Friuli23:39
136.Gabriele Ninci23:54
137.Marco CecchiniSangemini-Trevigiani-MG.Kvis24:13
138.Scott QuinceyIAM Excelsior24:14
139.Riccardo Bobbo24:51
140.Jonathan MilanCycling Team Friuli25:16
141.Davide Bauce25:33
142.Matteo DomenicaliTeam Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze25:54
143.Thomas PesentiTeam Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze27:57
144.Riccardo Moro28:06
145.Nikita Martynov28:21
146.Olzhas BayembayevAstana City28:29
147.Emanuele AmadioCycling Team Friuli29:00
148.Maikel ZijlaardHagens Berman Axeon29:24
149.Jacopo MenegottoBiesse Carrera30:24
150.Jason Saltzman30:25
151.Luca MozzatoDimension Data for Qhubeka31:23
152.Christopher Consolaro31:28
153.Mattia Soprana31:43
154.Luca Riva32:04
155.Tim James32:34
156.Davide FerrariTeam Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze32:41
157.Gabriele Lancia33:02
158.Giulio MasottoTeam Colpack34:48

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: