Giro d'Italia U23 2019: 2. etap. Matthew Walls z peletonu

Matthew Walls

21-letni Brytyjczyk Matthew Walls wygrał po finiszu z peletonu drugi etap „Baby Giro”.

Drugie miejsce zajął Włoch Gregorio Ferri, natomiast trzecie Australijczyk Kaden Groves.

Liderem we Włoszech pozostał kolega z drużyny Wallsa, Ethan Hayter.

Wyniki 2. etapu Giro Ciclistico d'Italia 2019 (2.2U), Bagno di Romagna - Pescia (173,6 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Matthew Walls4:33:59
2.Gregorio Ferri
3.Kaden GrovesSEG Racing Academy
4.FrancescodiFelice
5.Nicolas Dalla ValleTirol KTM Cycling Team
6.Ethan Hayter
7.Alexandr KulikovskiyGazprom-RusVelo
8.Jake StewartEquipe continentale Groupama-FDJ
9.Mattia Bevilacqua
10.Francisco Galvan
11.Manuel Allori
12.Enrico Zanoncello
13.Tobias BayerTirol KTM Cycling Team
14.Tommaso FiaschiTeam Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze
15.Alexander KonychevDimension Data for Qhubeka
16.Samuele ZambelliIseo Serrature-Rime-Carnovali
17.Filippo Magli
18.Fabio MazzuccoSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
19.Nicola VenchiaruttiCycling Team Friuli
20.Luca Coati
21.Davide Masi
22.Martin Marcellusi
23.Jacques SauvagnarguesTeam Wiggins Le Col
24.Corentin NavarroTeam Wiggins Le Col
25.Nicolas Nesi
26.Sergio Garcia Gonzalez
27.Ide SchellingSEG Racing Academy
28.Alessandro Iacchi
29.Luca Rastelli
30.Julian Mertens
31.Matteo SobreroDimension Data for Qhubeka
32.Andrea Colnaghi
33.Ibon Ruiz
34.Joab SchneiterIAM Excelsior
35.Filippo ZanaSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
36.Marco FriedrichTirol KTM Cycling Team
37.Jhon Stiven Munoz Ramirez
38.Ricardo Tosin
39.Nikita Martynov
40.Sean QuinnHagens Berman Axeon
41.Cristian ScaroniEquipe continentale Groupama-FDJ
42.Calum Johnstone
43.Andre CarvalhoHagens Berman Axeon
44.Andrea BagioliTeam Colpack
45.Petr RikunovGazprom-RusVelo
46.Alexys BrunelEquipe continentale Groupama-FDJ
47.Georg ZimmermannTirol KTM Cycling Team
48.Michael Belleri
49.Inigo Elosegui
50.Robert ScottTeam Wiggins Le Col
51.Filippo ConcaBiesse Carrera
52.Alessandro CoviTeam Colpack
53.Andrea Pietrobon
54.Markus WildauerTirol KTM Cycling Team
55.Jakob DorigoniTeam Colpack
56.Daniil MarukhinAstana City
57.Jonathan MilanCycling Team Friuli
58.Nicolò Garibbo
59.Alessandro Monaco
60.Dinmukhammed UlysbayevAstana City
61.Denis NekrasovGazprom-RusVelo
62.Marco Murgano
63.Kevin VermaerkeHagens Berman Axeon
64.Samuel JennerTeam Wiggins Le Col
65.Sebastiano Mantovani
66.Alexander EvansSEG Racing Academy00:08
67.Adrián BustamanteColdeportes Zenu
68.Connor BrownDimension Data for Qhubeka
69.Nurbergen NurlykhassymAstana City
70.El Mehdi ChokriDimension Data for Qhubeka
71.Laurent Rigollet
72.Simone ZandomeneghiIseo Serrature-Rime-Carnovali
73.Giuseppe La Terra Pirre
74.Eduardo Perez-landaluce
75.Mark DonovanTeam Wiggins Le Col
76.Michel PiccotBiesse Carrera
77.Mattia Pellizzer
78.Andres Camilo Ardila
79.Kevin ColleoniBiesse Carrera
80.Theo NonnezEquipe continentale Groupama-FDJ
81.Einer Augusto Rubio
82.Andrea Cervellera
83.Riccardo Lucca
84.Kevin InkelaarEquipe continentale Groupama-FDJ
85.Edoardo Faresin
86.Simon GuglielmiEquipe continentale Groupama-FDJ
87.Aldo Caiati
88.Andrea FerrariIseo Serrature-Rime-Carnovali
89.Tommaso Rigatti
90.Daniel TulettTeam Wiggins Le Col
91.Giovanni AleottiCycling Team Friuli
92.Carlos Garcia
93.Thymen ArensmanSEG Racing Academy
94.Emanuele Barison
95.Félix Parra José
96.Daniel Alejando Largo
97.Manuele Tarozzi
98.Davide BaisCycling Team Friuli
99.Davide BottaTeam Colpack
100.Gianni PugiSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
101.Thomas Vereecken
102.Karel VacekHagens Berman Axeon
103.Charlie Quarterman
104.Lorenzo Ginestra
105.Roger Adria
106.Viktor Verschaeve
107.Juan Diego AlbaColdeportes Zenu
108.Jordi Lopez
109.Gabriele Porta
110.Ilya Losev
111.Anton Popov
112.Olzhas BayembayevAstana City
113.Matteo DomenicaliTeam Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze
114.Luca MozzatoDimension Data for Qhubeka
115.Filippo BertoneIseo Serrature-Rime-Carnovali
116.Jesus David Pena JimenezColdeportes Bicicletas Strongman
117.Riccardo Verza
118.Loran Cassaert
119.Nicholas RinaldiIseo Serrature-Rime-Carnovali
120.Massimo OrlandiCycling Team Friuli
121.Henri Vandenabeele
122.Alfred Wright
123.Antoine DebonsIAM Excelsior
124.Barnabás PeakSEG Racing Academy
125.Patrick GamperTirol KTM Cycling Team
126.Mason Hollyman
127.Stuart Balfour00:19
128.Daniel Smarzaro00:38
129.Sebastian Alexander Castano MunozTeam Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze
130.Matteo BelliaBiesse Carrera
131.Federico Rosati00:50
132.Thomas RevardHagens Berman Axeon00:57
133.Juan Fernando Calle Hurtado
134.Gabriele Ninci
135.Marco Lolli01:00
136.Marco CecchiniSangemini-Trevigiani-MG.Kvis01:17
137.Bolat NiyazovAstana City01:19
138.Scott QuinceyIAM Excelsior01:28
139.Remi CapronIAM Excelsior
140.Davide Bauce02:44
141.Arturo Gravalos02:55
142.Jacopo MenegottoBiesse Carrera03:38
143.Tim James
144.Davide BaldacciniTeam Colpack
145.Anton Vtiurin03:46
146.Giacomo CassarÀ03:59
147.Riccardo Bobbo04:00
148.Maikel ZijlaardHagens Berman Axeon04:10
149.Maxim GridchinAstana City04:12
150.Davide Casarotto04:22
151.Riccardo Moro05:24
152.Christopher Consolaro05:46
153.Emanuele AmadioCycling Team Friuli06:05
154.Mattia Soprana
155.William Tidball
156.Mattia BaldoIseo Serrature-Rime-Carnovali
157.Gabriele Lancia
158.Giulio MasottoTeam Colpack
159.Luca Riva06:09
160.Thomas PesentiTeam Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze07:02
161.Veljko Stojnic
162.Davide FerrariTeam Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze
163.Jason Saltzman07:14
164.Stefano TagliettiBiesse Carrera08:00
DNFAndrea Bartolozzi
DNFJohan Jacobs
DNFEmanuele Aru
DNFAdam HartleySEG Racing Academy
DNFAlessandro Susco
DNFSamuele BattistellaDimension Data for Qhubeka
DNFKrzysztof DominSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
DNFAlessio Gradassi
DNFRhys Britton

Klasyfikacja generalna po 2. etapie

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Ethan Hayter7:53:03
2.Alexys BrunelEquipe continentale Groupama-FDJ00:14
3.Matthew Walls00:20
4.Kaden GrovesSEG Racing Academy00:23
5.Georg ZimmermannTirol KTM Cycling Team00:25
6.Gregorio Ferri00:26
7.Nicolas Dalla ValleTirol KTM Cycling Team
8.Jake StewartEquipe continentale Groupama-FDJ00:28
9.Ide SchellingSEG Racing Academy00:30
10.Matteo SobreroDimension Data for Qhubeka00:31
11.Alexander KonychevDimension Data for Qhubeka00:32
12.Fabio MazzuccoSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
13.Cristian ScaroniEquipe continentale Groupama-FDJ00:33
14.Markus WildauerTirol KTM Cycling Team
15.Francisco Galvan00:34
16.Jacques SauvagnarguesTeam Wiggins Le Col00:35
17.Andre CarvalhoHagens Berman Axeon00:36
18.Inigo Elosegui
19.Andrea BagioliTeam Colpack
20.Ricardo Tosin
21.Tobias BayerTirol KTM Cycling Team
22.Sean QuinnHagens Berman Axeon
23.Filippo Magli00:37
24.Charlie Quarterman
25.Julian Mertens
26.Luca Coati
27.Andrea Pietrobon
28.Filippo ZanaSangemini-Trevigiani-MG.Kvis00:38
29.Alessandro CoviTeam Colpack
30.Mattia Bevilacqua
31.Samuel JennerTeam Wiggins Le Col00:39
32.Marco Murgano
33.Theo NonnezEquipe continentale Groupama-FDJ00:40
34.Denis NekrasovGazprom-RusVelo
35.Patrick GamperTirol KTM Cycling Team
36.Petr RikunovGazprom-RusVelo00:41
37.Luca Rastelli
38.Davide Masi
39.Simon GuglielmiEquipe continentale Groupama-FDJ
40.Thymen ArensmanSEG Racing Academy00:42
41.Daniel TulettTeam Wiggins Le Col
42.Samuele ZambelliIseo Serrature-Rime-Carnovali
43.Barnabás PeakSEG Racing Academy
44.Michael Belleri00:43
45.Filippo ConcaBiesse Carrera
46.Marco FriedrichTirol KTM Cycling Team
47.Roger Adria
48.Alessandro Iacchi00:44
49.Tommaso Rigatti00:45
50.Nicola VenchiaruttiCycling Team Friuli
51.Connor BrownDimension Data for Qhubeka
52.Andrea Colnaghi00:46
53.Mark DonovanTeam Wiggins Le Col
54.Viktor Verschaeve
55.Kevin InkelaarEquipe continentale Groupama-FDJ
56.Michel PiccotBiesse Carrera
57.Giovanni AleottiCycling Team Friuli00:47
58.Filippo BertoneIseo Serrature-Rime-Carnovali
59.Martin Marcellusi
60.Sebastiano Mantovani
61.Dinmukhammed UlysbayevAstana City
62.Loran Cassaert00:48
63.Riccardo Lucca
64.El Mehdi ChokriDimension Data for Qhubeka
65.Alessandro Monaco00:49
66.Anton Popov
67.Karel VacekHagens Berman Axeon
68.Aldo Caiati00:50
69.Adrián BustamanteColdeportes Zenu00:51
70.Antoine DebonsIAM Excelsior
71.Andrea FerrariIseo Serrature-Rime-Carnovali
72.Henri Vandenabeele
73.Calum Johnstone
74.Davide BaisCycling Team Friuli
75.Einer Augusto Rubio00:52
76.Sergio Garcia Gonzalez
77.Joab SchneiterIAM Excelsior
78.Thomas Vereecken
79.Massimo OrlandiCycling Team Friuli00:53
80.Jordi Lopez
81.Nicholas RinaldiIseo Serrature-Rime-Carnovali
82.Kevin ColleoniBiesse Carrera00:54
83.Mason Hollyman
84.Gianni PugiSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
85.Jakob DorigoniTeam Colpack00:55
86.Jesus David Pena JimenezColdeportes Bicicletas Strongman
87.Andres Camilo Ardila
88.Davide BottaTeam Colpack00:56
89.Andrea Cervellera00:57
90.FrancescodiFelice
91.Simone ZandomeneghiIseo Serrature-Rime-Carnovali00:58
92.Lorenzo Ginestra
93.Félix Parra José
94.Nicolò Garibbo00:59
95.Manuele Tarozzi
96.Juan Diego AlbaColdeportes Zenu
97.Gabriele Porta01:00
98.Carlos Garcia
99.Nurbergen NurlykhassymAstana City
100.Emanuele Barison
101.Daniel Alejando Largo01:03
102.Eduardo Perez-landaluce01:04
103.Giuseppe La Terra Pirre01:09
104.Riccardo Verza
105.Matteo BelliaBiesse Carrera01:23
106.Sebastian Alexander Castano MunozTeam Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze
107.Thomas RevardHagens Berman Axeon01:35
108.Federico Rosati01:36
109.Juan Fernando Calle Hurtado01:44
110.Robert ScottTeam Wiggins Le Col
111.Daniel Smarzaro02:03
112.Kevin VermaerkeHagens Berman Axeon02:29
113.Jonathan MilanCycling Team Friuli02:30
114.Corentin NavarroTeam Wiggins Le Col02:33
115.Nicolas Nesi02:34
116.Alfred Wright02:35
117.Nikita Martynov02:40
118.Enrico Zanoncello02:41
119.Edoardo Faresin
120.Ibon Ruiz02:42
121.Alexandr KulikovskiyGazprom-RusVelo02:44
122.Laurent Rigollet02:47
123.Jhon Stiven Munoz Ramirez02:48
124.Daniil MarukhinAstana City
125.Olzhas BayembayevAstana City
126.Mattia Pellizzer02:51
127.Ilya Losev02:52
128.Alexander EvansSEG Racing Academy
129.Manuel Allori02:58
130.Tommaso FiaschiTeam Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze02:59
131.Gabriele Ninci03:42
132.Marco CecchiniSangemini-Trevigiani-MG.Kvis04:01
133.Scott QuinceyIAM Excelsior04:02
134.Bolat NiyazovAstana City04:04
135.Marco Lolli04:19
136.Tim James04:23
137.Davide BaldacciniTeam Colpack04:24
138.Riccardo Bobbo04:39
139.Maxim GridchinAstana City04:45
140.Giacomo CassarÀ04:54
141.Davide Bauce05:21
142.Davide Casarotto05:23
143.Matteo DomenicaliTeam Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze05:42
144.Arturo Gravalos05:43
145.Anton Vtiurin06:21
146.Remi CapronIAM Excelsior06:44
147.Stuart Balfour07:00
148.Mattia BaldoIseo Serrature-Rime-Carnovali07:03
149.Thomas PesentiTeam Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze07:45
150.Riccardo Moro07:54
151.Luca MozzatoDimension Data for Qhubeka08:37
152.Emanuele AmadioCycling Team Friuli08:48
153.Maikel ZijlaardHagens Berman Axeon09:12
154.Luca Riva09:18
155.Veljko Stojnic09:28
156.Jacopo MenegottoBiesse Carrera10:12
157.Jason Saltzman10:13
158.Christopher Consolaro11:16
159.Mattia Soprana11:31
160.Davide FerrariTeam Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze12:29
161.Gabriele Lancia12:50
162.Giulio MasottoTeam Colpack14:36
163.Stefano TagliettiBiesse Carrera14:51
164.William Tidball17:51

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: