Mistrz Łotwy Krists Neilands (Israel Cycling Academy) wygrał 40. wyścig dookoła Węgier. Na ostatnim etapie najlepszy był Wouter Wippert (EvoPro Racing).
Holender na finiszu z peletonu pokonał Hugo Hofstettera (Cofidis) i Mihkela Räima (Israel Cycling Academy).
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Wouter Wippert | EvoPro Racing | 3:53:47 |
2. | Hugo Hofstetter | Cofidis, Solutions Crédits | |
3. | Mihkel Raim | Israel Cycling Academy | |
4. | Manuel Belletti | Androni Giocattoli-Sidermec | |
5. | Trond Trondsen | Team Coop | |
6. | Aaron Grosser | Bike Aid | |
7. | Michele Gazzoli | Kometa Cycling Team | |
8. | Stanisław Aniołkowski | CCC Development Team | |
9. | František Sisr | Elkov-Author Cycling Team | |
10. | Wilmar Molina | Team Novak | |
11. | Simone Velasco | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | |
12. | Adám Kristóf Karl | Hungary | |
13. | Antonio Puppio | Kometa Cycling Team | |
14. | Louis Bendixen | Team Coop | |
15. | Krists Neilands | Israel Cycling Academy | |
16. | Jaime Restrepo | Team Novak | |
17. | Umberto Marengo | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | |
18. | Daniel Moricz | Pannon Cycling Team | |
19. | Nicholas White | Team BridgeLane | |
20. | Dušan Rajovic | Adria Mobil | |
21. | Luis Angel Mate | Cofidis, Solutions Crédits | |
22. | Đorđe Đuric | Serbia | |
23. | Filippo Fortin | Cofidis, Solutions Crédits | |
24. | Michał Paluta | CCC Development Team | |
25. | Dominik Neumann | Elkov-Author Cycling Team | |
26. | August Jensen | Israel Cycling Academy | |
27. | Gergő Orosz | Pannon Cycling Team | |
28. | Daniel Felipe Munoz | Androni Giocattoli-Sidermec | |
29. | Toni Franz | Team Differdange-GeBa | |
30. | Karel Hnik | Elkov-Author Cycling Team | |
31. | Thomas Deruette | Team Differdange-GeBa | |
32. | Jan Barta | Elkov-Author Cycling Team | |
33. | Kristian Aasvold | Team Coop | |
34. | Michal Schuran | AC Sparta Praha | |
35. | Attila Valter | CCC Development Team | |
36. | Márton Dina | Kometa Cycling Team | |
37. | Jan Stohr | AC Sparta Praha | |
38. | Balázs Rozsa | Team Differdange-GeBa | |
39. | Stefano Oldani | Kometa Cycling Team | |
40. | Marek Canecky | Dukla Banska Bystrica | |
41. | Scott Bowden | Team BridgeLane | |
42. | Adam Papai | Hungary | |
43. | Dušan Veselinovic | Serbia | |
44. | Erik Fetter | Pannon Cycling Team | |
45. | Lorenzo Fortunato | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | |
46. | Piotr Brożyna | CCC Development Team | |
47. | Viktor Filutas | Pannon Cycling Team | |
48. | Martin Haring | Dukla Banska Bystrica | |
49. | Edoardo Zardini | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | |
50. | Giovanni Visconti | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | |
51. | Gorazd Per | Adria Mobil | |
52. | Hayden Mccormick | Team BridgeLane | |
53. | Jeroen Pattyn | Team Differdange-GeBa | |
54. | Balázs Vas | Hungary | |
55. | Marco Frapporti | Androni Giocattoli-Sidermec | |
56. | Alessandro Bisolti | Androni Giocattoli-Sidermec | |
57. | Mathias Le Turnier | Cofidis, Solutions Crédits | |
58. | Lionel Mawditt | Team BridgeLane | 00:11 |
59. | Tom Thill | Team Differdange-GeBa | |
60. | Albert Muela | EvoPro Racing | |
61. | Matteo Spreafico | Androni Giocattoli-Sidermec | |
62. | Daniel Viegas | Kometa Cycling Team | |
63. | Andras Szatmary | Pannon Cycling Team | |
64. | Juan Pedro Lopez | Kometa Cycling Team | |
65. | Jacob Eriksson | Team Coop | |
66. | Stefan Stefanovic | Serbia | |
67. | Daniel Arroyave Canas | Team Novak | |
68. | Patrik Tybor | Dukla Banska Bystrica | |
69. | Ján Andrej Cully | Dukla Banska Bystrica | |
70. | Gabriel Muller | Team Differdange-GeBa | |
71. | Krisztián Lovassy | Hungary | |
72. | Miklos Szabo | Pannon Cycling Team | |
73. | Erik Lunder | Team Coop | |
74. | Francesco Manuel Bongiorno | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | |
75. | Roberto Carlos Gonzalez | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | |
76. | Damian Papierski | CCC Development Team | |
77. | Karol Wawrzyniak | CCC Development Team | |
78. | Tomas Kalojiros | AC Sparta Praha | |
79. | Adne van Engelen | Bike Aid | 00:23 |
80. | Harry Sweeny | EvoPro Racing | 00:24 |
81. | Petr Malan | AC Sparta Praha | 00:26 |
82. | Ferenc Szollosi | Hungary | |
83. | Yegor Dementyev | Team Novak | |
84. | Lucas Carstensen | Bike Aid | |
85. | Francesco Gavazzi | Androni Giocattoli-Sidermec | 00:29 |
86. | Josip Rumac | Androni Giocattoli-Sidermec | |
87. | Daire Feeley | EvoPro Racing | |
88. | Daniel Dina | Pannon Cycling Team | |
89. | Mekseb Debesay | Bike Aid | 00:32 |
90. | Juraj Bellan | Dukla Banska Bystrica | 00:35 |
91. | Tomas Schuhler | AC Sparta Praha | |
92. | Guy Sagiv | Israel Cycling Academy | |
93. | Victor Lafay | Cofidis, Solutions Crédits | |
94. | Jon Bozic | Adria Mobil | |
95. | Omer Goldstein | Israel Cycling Academy | |
96. | Ayden Toovey | Team BridgeLane | |
97. | Zak Dempster | Israel Cycling Academy | 00:40 |
98. | Diego Pablo Sevilla | Kometa Cycling Team | 00:51 |
99. | Peter Koning | EvoPro Racing | 01:28 |
100. | Daniel Bichlmann | Bike Aid | 02:14 |
101. | Andrej Galovic | Serbia | |
102. | Carol Eduard Novak | Team Novak | |
103. | Cyrus Monk | EvoPro Racing | 02:53 |
104. | Matej Zahalka | Elkov-Author Cycling Team | |
105. | Jakub Otruba | Elkov-Author Cycling Team | 03:19 |
106. | Marko Danilovic | Serbia | 04:26 |
107. | Luke Mudgway | EvoPro Racing | 04:31 |
DNF | Aljaž Jarc | Adria Mobil | |
DNS | Alois Kankovsky | Elkov-Author Cycling Team |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Krists Neilands | Israel Cycling Academy | 21:13:00 |
2. | Márton Dina | Kometa Cycling Team | 01:22 |
3. | Attila Valter | CCC Development Team | 01:26 |
4. | Edoardo Zardini | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | 01:45 |
5. | Giovanni Visconti | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | 01:58 |
6. | Juan Pedro Lopez | Kometa Cycling Team | 02:04 |
7. | Stefano Oldani | Kometa Cycling Team | 02:08 |
8. | Daniel Felipe Munoz | Androni Giocattoli-Sidermec | 02:16 |
9. | Karel Hnik | Elkov-Author Cycling Team | 02:24 |
10. | Mathias Le Turnier | Cofidis, Solutions Crédits | |
11. | Jan Barta | Elkov-Author Cycling Team | 02:36 |
12. | Kristian Aasvold | Team Coop | 02:41 |
13. | Michał Paluta | CCC Development Team | 02:51 |
14. | Piotr Brożyna | CCC Development Team | 02:52 |
15. | Alessandro Bisolti | Androni Giocattoli-Sidermec | 02:57 |
16. | Simone Velasco | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | 02:59 |
17. | Erik Fetter | Pannon Cycling Team | 03:02 |
18. | Louis Bendixen | Team Coop | 03:09 |
19. | Hayden Mccormick | Team BridgeLane | 03:14 |
20. | Lionel Mawditt | Team BridgeLane | 03:15 |
21. | Dominik Neumann | Elkov-Author Cycling Team | 03:46 |
22. | August Jensen | Israel Cycling Academy | 03:47 |
23. | Umberto Marengo | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | 04:22 |
24. | Luis Angel Mate | Cofidis, Solutions Crédits | 04:23 |
25. | Martin Haring | Dukla Banska Bystrica | 05:23 |
26. | Viktor Filutas | Pannon Cycling Team | 05:27 |
27. | Jeroen Pattyn | Team Differdange-GeBa | 06:40 |
28. | Francesco Gavazzi | Androni Giocattoli-Sidermec | 07:27 |
29. | Josip Rumac | Androni Giocattoli-Sidermec | 07:36 |
30. | Marco Frapporti | Androni Giocattoli-Sidermec | 07:53 |
31. | Adne van Engelen | Bike Aid | 08:56 |
32. | Albert Muela | EvoPro Racing | 09:25 |
33. | Diego Pablo Sevilla | Kometa Cycling Team | 09:55 |
34. | Mekseb Debesay | Bike Aid | 10:04 |
35. | Francesco Manuel Bongiorno | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | 10:28 |
36. | Jaime Restrepo | Team Novak | 11:13 |
37. | Manuel Belletti | Androni Giocattoli-Sidermec | 12:08 |
38. | Andras Szatmary | Pannon Cycling Team | 13:24 |
39. | Tom Thill | Team Differdange-GeBa | 18:20 |
40. | František Sisr | Elkov-Author Cycling Team | 19:27 |
41. | Yegor Dementyev | Team Novak | 20:10 |
42. | Scott Bowden | Team BridgeLane | 20:28 |
43. | Jacob Eriksson | Team Coop | 20:37 |
44. | Stanisław Aniołkowski | CCC Development Team | 21:16 |
45. | Harry Sweeny | EvoPro Racing | 22:17 |
46. | Thomas Deruette | Team Differdange-GeBa | 23:34 |
47. | Tomas Kalojiros | AC Sparta Praha | 24:29 |
48. | Dušan Rajovic | Adria Mobil | 24:32 |
49. | Hugo Hofstetter | Cofidis, Solutions Crédits | 24:38 |
50. | Aaron Grosser | Bike Aid | 25:33 |
51. | Mihkel Raim | Israel Cycling Academy | 25:48 |
52. | Roberto Carlos Gonzalez | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | 26:16 |
53. | Ján Andrej Cully | Dukla Banska Bystrica | 26:41 |
54. | Jakub Otruba | Elkov-Author Cycling Team | 26:57 |
55. | Filippo Fortin | Cofidis, Solutions Crédits | 27:01 |
56. | Zak Dempster | Israel Cycling Academy | 27:49 |
57. | Victor Lafay | Cofidis, Solutions Crédits | 27:50 |
58. | Đorđe Đuric | Serbia | 27:51 |
59. | Lorenzo Fortunato | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | 28:02 |
60. | Patrik Tybor | Dukla Banska Bystrica | 28:20 |
61. | Adám Kristóf Karl | Hungary | 29:38 |
62. | Ayden Toovey | Team BridgeLane | 29:43 |
63. | Antonio Puppio | Kometa Cycling Team | 30:14 |
64. | Michele Gazzoli | Kometa Cycling Team | 30:16 |
65. | Gorazd Per | Adria Mobil | 31:12 |
66. | Nicholas White | Team BridgeLane | 31:13 |
67. | Gabriel Muller | Team Differdange-GeBa | 31:39 |
68. | Michal Schuran | AC Sparta Praha | 33:38 |
69. | Marek Canecky | Dukla Banska Bystrica | 33:51 |
70. | Daniel Arroyave Canas | Team Novak | 34:35 |
71. | Daire Feeley | EvoPro Racing | 34:39 |
72. | Andrej Galovic | Serbia | 36:18 |
73. | Matej Zahalka | Elkov-Author Cycling Team | 37:03 |
74. | Jon Bozic | Adria Mobil | 37:18 |
75. | Matteo Spreafico | Androni Giocattoli-Sidermec | 37:19 |
76. | Trond Trondsen | Team Coop | 38:48 |
77. | Erik Lunder | Team Coop | 39:07 |
78. | Tomas Schuhler | AC Sparta Praha | 39:13 |
79. | Wilmar Molina | Team Novak | 40:08 |
80. | Jan Stohr | AC Sparta Praha | 40:35 |
81. | Guy Sagiv | Israel Cycling Academy | 41:17 |
82. | Omer Goldstein | Israel Cycling Academy | 41:33 |
83. | Daniel Dina | Pannon Cycling Team | 41:57 |
84. | Toni Franz | Team Differdange-GeBa | 42:17 |
85. | Lucas Carstensen | Bike Aid | 43:04 |
86. | Juraj Bellan | Dukla Banska Bystrica | 43:26 |
87. | Krisztián Lovassy | Hungary | 43:44 |
88. | Daniel Moricz | Pannon Cycling Team | 43:47 |
89. | Balázs Rozsa | Team Differdange-GeBa | 43:57 |
90. | Peter Koning | EvoPro Racing | 45:00 |
91. | Miklos Szabo | Pannon Cycling Team | 47:16 |
92. | Marko Danilovic | Serbia | 48:53 |
93. | Ferenc Szollosi | Hungary | 50:00 |
94. | Wouter Wippert | EvoPro Racing | 50:03 |
95. | Damian Papierski | CCC Development Team | 51:00 |
96. | Gergő Orosz | Pannon Cycling Team | 51:13 |
97. | Daniel Viegas | Kometa Cycling Team | 51:21 |
98. | Petr Malan | AC Sparta Praha | 51:41 |
99. | Luke Mudgway | EvoPro Racing | 53:03 |
100. | Cyrus Monk | EvoPro Racing | 53:45 |
101. | Stefan Stefanovic | Serbia | 54:44 |
102. | Adam Papai | Hungary | 57:19 |
103. | Daniel Bichlmann | Bike Aid | 1:00:06 |
104. | Karol Wawrzyniak | CCC Development Team | 1:03:14 |
105. | Balázs Vas | Hungary | 1:03:42 |
106. | Dušan Veselinovic | Serbia | 1:04:53 |
107. | Carol Eduard Novak | Team Novak | 1:05:22 |