Kategorie: Młodzieżowe

Giro d'Italia U23 2019: 1. etap. Ethan Hayter nie zatrzymuje się

Brytyjczyk Ethan Hayter zwyciężył na mecie pierwszego etapu Giro d'Italia zawodników do lat 23.

Lider wyścigu pokonał na finiszu Niemca Georga Zimmermanna. Trzeci był Francuz Alexys Brunel.

Wyniki 1. etapu Giro Ciclistico d'Italia 2019 (2.2U), Riccione - Santa Sofia (143,2 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Ethan Hayter3:15:19
2.Georg ZimmermannTirol KTM Cycling Team
3.Alexys BrunelEquipe continentale Groupama-FDJ00:05
4.Gregorio Ferri00:14
5.Nicolas Dalla ValleTirol KTM Cycling Team
6.Matthew Walls
7.Patrick GamperTirol KTM Cycling Team
8.Markus WildauerTirol KTM Cycling Team
9.Jake StewartEquipe continentale Groupama-FDJ
10.Mattia Bevilacqua
11.Francisco Galvan
12.Fabio MazzuccoSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
13.FrancescodiFelice
14.Kaden GrovesSEG Racing Academy00:17
15.Filippo Magli
16.Andrea Colnaghi
17.Martin Marcellusi
18.Ide SchellingSEG Racing Academy
19.Julian Mertens
20.Alexander KonychevDimension Data for Qhubeka
21.Tim James
22.Tobias BayerTirol KTM Cycling Team
23.Joab SchneiterIAM Excelsior
24.Giovanni AleottiCycling Team Friuli
25.Luca Rastelli
26.Cristian ScaroniEquipe continentale Groupama-FDJ
27.Luca Coati
28.Davide BaisCycling Team Friuli
29.Sebastian Alexander Castano MunozTeam Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze
30.Mark DonovanTeam Wiggins Le Col
31.Samuel JennerTeam Wiggins Le Col
32.Sean QuinnHagens Berman Axeon
33.Filippo ConcaBiesse Carrera
34.Davide Masi
35.Jordi Lopez
36.Michel PiccotBiesse Carrera
37.Denis NekrasovGazprom-RusVelo
38.Andre CarvalhoHagens Berman Axeon
39.Michael Belleri
40.Nicolò Garibbo
41.Maxim GridchinAstana City
42.Nicola VenchiaruttiCycling Team Friuli
43.Simone ZandomeneghiIseo Serrature-Rime-Carnovali
44.Marco FriedrichTirol KTM Cycling Team
45.Jacques SauvagnarguesTeam Wiggins Le Col
46.Barnabás PeakSEG Racing Academy
47.Juan Fernando Calle Hurtado
48.Samuele ZambelliIseo Serrature-Rime-Carnovali
49.Simon GuglielmiEquipe continentale Groupama-FDJ
50.Roger Adria
51.Petr RikunovGazprom-RusVelo
52.Filippo ZanaSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
53.Ricardo Tosin
54.Andrea BagioliTeam Colpack
55.Aldo Caiati
56.Alessandro Iacchi
57.Matteo SobreroDimension Data for Qhubeka
58.Thomas RevardHagens Berman Axeon
59.Einer Augusto Rubio
60.Connor BrownDimension Data for Qhubeka
61.Daniel Alejando Largo
62.Jakob DorigoniTeam Colpack
63.Filippo BertoneIseo Serrature-Rime-Carnovali
64.Jesus David Pena JimenezColdeportes Bicicletas Strongman
65.Viktor Verschaeve
66.Riccardo Lucca
67.Thymen ArensmanSEG Racing Academy
68.Marco Murgano
69.Kevin InkelaarEquipe continentale Groupama-FDJ
70.Félix Parra José
71.Sergio Garcia Gonzalez
72.Thomas PesentiTeam Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze
73.Calum Johnstone
74.Sebastiano Mantovani
75.Mason Hollyman
76.Alessandro CoviTeam Colpack
77.Charlie Quarterman
78.Manuele Tarozzi
79.Emanuele Barison
80.Alessandro Monaco
81.Karel VacekHagens Berman Axeon
82.Inigo Elosegui
83.Anton Popov
84.Daniel TulettTeam Wiggins Le Col
85.Dinmukhammed UlysbayevAstana City
86.Massimo OrlandiCycling Team Friuli
87.Eduardo Perez-landaluce
88.Gianni PugiSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
89.Thomas Vereecken
90.Riccardo Bobbo
91.Adrián BustamanteColdeportes Zenu
92.Andrea Cervellera
93.Gabriele Porta
94.Loran Cassaert
95.Tommaso Rigatti
96.Davide BottaTeam Colpack
97.Riccardo Verza
98.Lorenzo Ginestra
99.Theo NonnezEquipe continentale Groupama-FDJ
100.Nurbergen NurlykhassymAstana City
101.Kevin ColleoniBiesse Carrera
102.Federico Rosati
103.Juan Diego AlbaColdeportes Zenu
104.Giuseppe La Terra Pirre
105.Andrea FerrariIseo Serrature-Rime-Carnovali
106.Nicholas RinaldiIseo Serrature-Rime-Carnovali
107.Andrea Pietrobon
108.Carlos Garcia
109.Andres Camilo Ardila
110.Davide Casarotto
111.Davide BaldacciniTeam Colpack
112.El Mehdi ChokriDimension Data for Qhubeka
113.Giacomo CassarÀ
114.Antoine DebonsIAM Excelsior
115.Henri Vandenabeele
116.Matteo BelliaBiesse Carrera
117.Mattia BaldoIseo Serrature-Rime-Carnovali00:37
118.Daniel Smarzaro01:02
119.Robert ScottTeam Wiggins Le Col01:28
120.Laurent Rigollet02:11
121.Kevin VermaerkeHagens Berman Axeon
122.Edoardo Faresin
123.Nikita Martynov
124.Alexandr KulikovskiyGazprom-RusVelo
125.Nicolas Nesi
126.Alfred Wright
127.Mattia Pellizzer
128.Johan Jacobs
129.Gabriele Ninci
130.Davide Bauce
131.Emanuele AmadioCycling Team Friuli
132.Arturo Gravalos
133.Veljko Stojnic
134.Enrico Zanoncello
135.Jonathan MilanCycling Team Friuli
136.Jhon Stiven Munoz Ramirez
137.Alexander EvansSEG Racing Academy
138.Anton Vtiurin
139.Ibon Ruiz
140.Scott QuinceyIAM Excelsior
141.Marco CecchiniSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
142.Jason Saltzman
143.Corentin NavarroTeam Wiggins Le Col
144.Ilya Losev
145.Daniil MarukhinAstana City
146.Olzhas BayembayevAstana City
147.Riccardo Moro
148.Bolat NiyazovAstana City
149.Manuel Allori02:26
150.Tommaso FiaschiTeam Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze02:33
151.Luca Riva02:40
152.Marco Lolli02:44
153.Alessandro Susco04:05
154.Remi CapronIAM Excelsior04:45
155.Maikel ZijlaardHagens Berman Axeon04:51
156.Christopher Consolaro
157.Matteo DomenicaliTeam Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze
158.Mattia Soprana
159.Emanuele Aru04:54
160.Davide FerrariTeam Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze04:55
161.Rhys Britton06:10
162.Stefano TagliettiBiesse Carrera
163.Jacopo MenegottoBiesse Carrera
164.Stuart Balfour
165.Gabriele Lancia
166.Andrea Bartolozzi
167.Luca MozzatoDimension Data for Qhubeka08:03
168.Krzysztof DominSangemini-Trevigiani-MG.Kvis08:05
169.Samuele BattistellaDimension Data for Qhubeka08:08
170.Giulio MasottoTeam Colpack
171.William Tidball11:23
172.Adam HartleySEG Racing Academy
173.Alessio Gradassi11:31

Klasyfikacja generalna po 1. etapie

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Ethan Hayter3:19:04
2.Alexys BrunelEquipe continentale Groupama-FDJ00:14
3.Georg ZimmermannTirol KTM Cycling Team00:25
4.Nicolas Dalla ValleTirol KTM Cycling Team00:26
5.Kaden GrovesSEG Racing Academy00:27
6.Jake StewartEquipe continentale Groupama-FDJ00:28
7.Charlie Quarterman00:29
8.Ide SchellingSEG Racing Academy00:30
9.Matthew Walls
10.Matteo SobreroDimension Data for Qhubeka00:31
11.Gregorio Ferri00:32
12.Alexander KonychevDimension Data for Qhubeka
13.Theo NonnezEquipe continentale Groupama-FDJ
14.Fabio MazzuccoSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
15.Patrick GamperTirol KTM Cycling Team
16.Maxim GridchinAstana City00:33
17.Simon GuglielmiEquipe continentale Groupama-FDJ
18.Cristian ScaroniEquipe continentale Groupama-FDJ
19.Markus WildauerTirol KTM Cycling Team
20.Thymen ArensmanSEG Racing Academy00:34
21.Daniel TulettTeam Wiggins Le Col
22.Barnabás PeakSEG Racing Academy
23.Francisco Galvan
24.Jacques SauvagnarguesTeam Wiggins Le Col00:35
25.Roger Adria
26.Andre CarvalhoHagens Berman Axeon00:36
27.Inigo Elosegui
28.Andrea BagioliTeam Colpack
29.Ricardo Tosin
30.Tobias BayerTirol KTM Cycling Team
31.Sean QuinnHagens Berman Axeon
32.Filippo Magli00:37
33.Tommaso Rigatti
34.Julian Mertens
35.Luca Coati
36.Connor BrownDimension Data for Qhubeka
37.Andrea Pietrobon
38.Mark DonovanTeam Wiggins Le Col00:38
39.Filippo ZanaSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
40.Thomas RevardHagens Berman Axeon
41.Viktor Verschaeve
42.Kevin InkelaarEquipe continentale Groupama-FDJ
43.Michel PiccotBiesse Carrera
44.Alessandro CoviTeam Colpack
45.Mattia Bevilacqua
46.Samuel JennerTeam Wiggins Le Col00:39
47.Giovanni AleottiCycling Team Friuli
48.Marco Murgano
49.Filippo BertoneIseo Serrature-Rime-Carnovali
50.Riccardo Bobbo00:40
51.Denis NekrasovGazprom-RusVelo
52.Loran Cassaert
53.Riccardo Lucca
54.El Mehdi ChokriDimension Data for Qhubeka
55.Petr RikunovGazprom-RusVelo00:41
56.Luca Rastelli
57.Anton Popov
58.Davide Masi
59.Karel VacekHagens Berman Axeon
60.Samuele ZambelliIseo Serrature-Rime-Carnovali00:42
61.Aldo Caiati
62.Michael Belleri00:43
63.Adrián BustamanteColdeportes Zenu
64.Antoine DebonsIAM Excelsior
65.Andrea FerrariIseo Serrature-Rime-Carnovali
66.Thomas PesentiTeam Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze
67.Filippo ConcaBiesse Carrera
68.Marco FriedrichTirol KTM Cycling Team
69.Henri Vandenabeele
70.Davide BaisCycling Team Friuli
71.Alessandro Iacchi00:44
72.Einer Augusto Rubio
73.Thomas Vereecken
74.Massimo OrlandiCycling Team Friuli00:45
75.Matteo BelliaBiesse Carrera
76.Jordi Lopez
77.Tim James
78.Nicholas RinaldiIseo Serrature-Rime-Carnovali
79.Sebastian Alexander Castano MunozTeam Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze
80.Nicola VenchiaruttiCycling Team Friuli
81.Kevin ColleoniBiesse Carrera00:46
82.Davide BaldacciniTeam Colpack
83.Andrea Colnaghi
84.Mason Hollyman
85.Gianni PugiSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
86.Juan Fernando Calle Hurtado00:47
87.Martin Marcellusi
88.Jesus David Pena JimenezColdeportes Bicicletas Strongman
89.Sebastiano Mantovani
90.Andres Camilo Ardila
91.Dinmukhammed UlysbayevAstana City
92.Davide BottaTeam Colpack00:48
93.Alessandro Monaco00:49
94.Federico Rosati
95.Andrea Cervellera
96.Simone ZandomeneghiIseo Serrature-Rime-Carnovali00:50
97.Lorenzo Ginestra
98.Félix Parra José
99.Manuele Tarozzi00:51
100.Juan Diego AlbaColdeportes Zenu
101.Calum Johnstone
102.Gabriele Porta00:52
103.Carlos Garcia
104.Sergio Garcia Gonzalez
105.Nurbergen NurlykhassymAstana City
106.Joab SchneiterIAM Excelsior
107.Emanuele Barison
108.Jakob DorigoniTeam Colpack00:55
109.Daniel Alejando Largo
110.Giacomo CassarÀ
111.Eduardo Perez-landaluce00:56
112.FrancescodiFelice00:57
113.Mattia BaldoIseo Serrature-Rime-Carnovali00:58
114.Nicolò Garibbo00:59
115.Davide Casarotto01:01
116.Giuseppe La Terra Pirre
117.Riccardo Verza
118.Daniel Smarzaro01:25
119.Robert ScottTeam Wiggins Le Col01:44
120.Alfred Wright02:27
121.Johan Jacobs
122.Veljko Stojnic02:28
123.Kevin VermaerkeHagens Berman Axeon02:29
124.Jonathan MilanCycling Team Friuli02:30
125.Riccardo Moro
126.Edoardo Faresin02:33
127.Corentin NavarroTeam Wiggins Le Col
128.Nicolas Nesi02:34
129.Scott QuinceyIAM Excelsior
130.Anton Vtiurin02:35
131.Davide Bauce02:37
132.Laurent Rigollet02:39
133.Nikita Martynov02:40
134.Olzhas BayembayevAstana City
135.Enrico Zanoncello02:41
136.Ibon Ruiz02:42
137.Emanuele AmadioCycling Team Friuli02:43
138.Mattia Pellizzer
139.Ilya Losev02:44
140.Marco CecchiniSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
141.Alexandr KulikovskiyGazprom-RusVelo
142.Alexander EvansSEG Racing Academy
143.Bolat NiyazovAstana City02:45
144.Gabriele Ninci
145.Jhon Stiven Munoz Ramirez02:48
146.Arturo Gravalos
147.Daniil MarukhinAstana City
148.Manuel Allori02:58
149.Tommaso FiaschiTeam Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze02:59
150.Jason Saltzman
151.Luca Riva03:09
152.Marco Lolli03:19
153.Alessandro Susco04:49
154.Maikel ZijlaardHagens Berman Axeon05:02
155.Remi CapronIAM Excelsior05:16
156.Emanuele Aru05:25
157.Mattia Soprana05:26
158.Davide FerrariTeam Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze05:27
159.Christopher Consolaro05:30
160.Matteo DomenicaliTeam Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze05:34
161.Rhys Britton06:26
162.Andrea Bartolozzi06:30
163.Jacopo MenegottoBiesse Carrera06:34
164.Stuart Balfour06:41
165.Gabriele Lancia06:45
166.Stefano TagliettiBiesse Carrera06:51
167.Luca MozzatoDimension Data for Qhubeka08:29
168.Samuele BattistellaDimension Data for Qhubeka08:30
169.Giulio MasottoTeam Colpack08:31
170.Krzysztof DominSangemini-Trevigiani-MG.Kvis08:45
171.William Tidball11:46
172.Adam HartleySEG Racing Academy12:02
173.Alessio Gradassi12:22
Redakcja rowery.org

Share
Opublikowane przez
Redakcja rowery.org

Recent Posts

Rutkiewicz i Kurek w zespole Dariusza Banaszka

Marek Rutkiewicz i Adrian Kurek od nowego sezonu reprezentować będą barwy drużyny tworzonej przez Dariusza Banaszka. (więcej…)

7 grudnia 2019, 17:25

Lars Bak dyrektorem sportowym w NTT Pro Cycling

Lars Bak został dyrektorem sportowym ekipy NTT Pro Cycling. 39-letni Duńczyk w tym roku zakończył profesjonalną karierę. (więcej…)

7 grudnia 2019, 17:21

Długa przerwa Mathiasa Norsgaarda

Mathias Norsgaard dwa tygodnie temu spełnił jedno ze swych marzeń, podpisując kontrakt z grupą Movistar, dziś plany debiutu na poziomie…

7 grudnia 2019, 16:29

Mistrzostwa Polski 2020 w Dusznikach-Zdroju

Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym w roku 2020 odbędą się w Dusznikach-Zdroju, w województwie dolnośląskim. (więcej…)

7 grudnia 2019, 15:14

Canyon-SRAM kompletuje skład na sezon 2020

Katarzyna Niewiadoma w sezonie 2020 ponownie będzie jedną z liderek niemieckiego zespołu Canyon-SRAM. (więcej…)

7 grudnia 2019, 14:28

Torowy Puchar Świata 2019/2020 #4. Pikulik i Płosaj 2. w madisonie

Daria Pikulik i Nikol Płosaj zajęły drugie miejsce w madisonie kobiet podczas czwartej odsłony Pucharu Świata w kolarstwie torowym. (więcej…)

7 grudnia 2019, 09:04