Brytyjczyk Ethan Hayter zwyciężył na mecie pierwszego etapu Giro d’Italia zawodników do lat 23.
Lider wyścigu pokonał na finiszu Niemca Georga Zimmermanna. Trzeci był Francuz Alexys Brunel.
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Ethan Hayter | 3:15:19 | |
2. | Georg Zimmermann | Tirol KTM Cycling Team | |
3. | Alexys Brunel | Equipe continentale Groupama-FDJ | 00:05 |
4. | Gregorio Ferri | 00:14 | |
5. | Nicolas Dalla Valle | Tirol KTM Cycling Team | |
6. | Matthew Walls | ||
7. | Patrick Gamper | Tirol KTM Cycling Team | |
8. | Markus Wildauer | Tirol KTM Cycling Team | |
9. | Jake Stewart | Equipe continentale Groupama-FDJ | |
10. | Mattia Bevilacqua | ||
11. | Francisco Galvan | ||
12. | Fabio Mazzucco | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
13. | FrancescodiFelice | ||
14. | Kaden Groves | SEG Racing Academy | 00:17 |
15. | Filippo Magli | ||
16. | Andrea Colnaghi | ||
17. | Martin Marcellusi | ||
18. | Ide Schelling | SEG Racing Academy | |
19. | Julian Mertens | ||
20. | Alexander Konychev | Dimension Data for Qhubeka | |
21. | Tim James | ||
22. | Tobias Bayer | Tirol KTM Cycling Team | |
23. | Joab Schneiter | IAM Excelsior | |
24. | Giovanni Aleotti | Cycling Team Friuli | |
25. | Luca Rastelli | ||
26. | Cristian Scaroni | Equipe continentale Groupama-FDJ | |
27. | Luca Coati | ||
28. | Davide Bais | Cycling Team Friuli | |
29. | Sebastian Alexander Castano Munoz | Team Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze | |
30. | Mark Donovan | Team Wiggins Le Col | |
31. | Samuel Jenner | Team Wiggins Le Col | |
32. | Sean Quinn | Hagens Berman Axeon | |
33. | Filippo Conca | Biesse Carrera | |
34. | Davide Masi | ||
35. | Jordi Lopez | ||
36. | Michel Piccot | Biesse Carrera | |
37. | Denis Nekrasov | Gazprom-RusVelo | |
38. | Andre Carvalho | Hagens Berman Axeon | |
39. | Michael Belleri | ||
40. | Nicolò Garibbo | ||
41. | Maxim Gridchin | Astana City | |
42. | Nicola Venchiarutti | Cycling Team Friuli | |
43. | Simone Zandomeneghi | Iseo Serrature-Rime-Carnovali | |
44. | Marco Friedrich | Tirol KTM Cycling Team | |
45. | Jacques Sauvagnargues | Team Wiggins Le Col | |
46. | Barnabás Peak | SEG Racing Academy | |
47. | Juan Fernando Calle Hurtado | ||
48. | Samuele Zambelli | Iseo Serrature-Rime-Carnovali | |
49. | Simon Guglielmi | Equipe continentale Groupama-FDJ | |
50. | Roger Adria | ||
51. | Petr Rikunov | Gazprom-RusVelo | |
52. | Filippo Zana | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
53. | Ricardo Tosin | ||
54. | Andrea Bagioli | Team Colpack | |
55. | Aldo Caiati | ||
56. | Alessandro Iacchi | ||
57. | Matteo Sobrero | Dimension Data for Qhubeka | |
58. | Thomas Revard | Hagens Berman Axeon | |
59. | Einer Augusto Rubio | ||
60. | Connor Brown | Dimension Data for Qhubeka | |
61. | Daniel Alejando Largo | ||
62. | Jakob Dorigoni | Team Colpack | |
63. | Filippo Bertone | Iseo Serrature-Rime-Carnovali | |
64. | Jesus David Pena Jimenez | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
65. | Viktor Verschaeve | ||
66. | Riccardo Lucca | ||
67. | Thymen Arensman | SEG Racing Academy | |
68. | Marco Murgano | ||
69. | Kevin Inkelaar | Equipe continentale Groupama-FDJ | |
70. | Félix Parra José | ||
71. | Sergio Garcia Gonzalez | ||
72. | Thomas Pesenti | Team Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze | |
73. | Calum Johnstone | ||
74. | Sebastiano Mantovani | ||
75. | Mason Hollyman | ||
76. | Alessandro Covi | Team Colpack | |
77. | Charlie Quarterman | ||
78. | Manuele Tarozzi | ||
79. | Emanuele Barison | ||
80. | Alessandro Monaco | ||
81. | Karel Vacek | Hagens Berman Axeon | |
82. | Inigo Elosegui | ||
83. | Anton Popov | ||
84. | Daniel Tulett | Team Wiggins Le Col | |
85. | Dinmukhammed Ulysbayev | Astana City | |
86. | Massimo Orlandi | Cycling Team Friuli | |
87. | Eduardo Perez-landaluce | ||
88. | Gianni Pugi | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
89. | Thomas Vereecken | ||
90. | Riccardo Bobbo | ||
91. | Adrián Bustamante | Coldeportes Zenu | |
92. | Andrea Cervellera | ||
93. | Gabriele Porta | ||
94. | Loran Cassaert | ||
95. | Tommaso Rigatti | ||
96. | Davide Botta | Team Colpack | |
97. | Riccardo Verza | ||
98. | Lorenzo Ginestra | ||
99. | Theo Nonnez | Equipe continentale Groupama-FDJ | |
100. | Nurbergen Nurlykhassym | Astana City | |
101. | Kevin Colleoni | Biesse Carrera | |
102. | Federico Rosati | ||
103. | Juan Diego Alba | Coldeportes Zenu | |
104. | Giuseppe La Terra Pirre | ||
105. | Andrea Ferrari | Iseo Serrature-Rime-Carnovali | |
106. | Nicholas Rinaldi | Iseo Serrature-Rime-Carnovali | |
107. | Andrea Pietrobon | ||
108. | Carlos Garcia | ||
109. | Andres Camilo Ardila | ||
110. | Davide Casarotto | ||
111. | Davide Baldaccini | Team Colpack | |
112. | El Mehdi Chokri | Dimension Data for Qhubeka | |
113. | Giacomo CassarÀ | ||
114. | Antoine Debons | IAM Excelsior | |
115. | Henri Vandenabeele | ||
116. | Matteo Bellia | Biesse Carrera | |
117. | Mattia Baldo | Iseo Serrature-Rime-Carnovali | 00:37 |
118. | Daniel Smarzaro | 01:02 | |
119. | Robert Scott | Team Wiggins Le Col | 01:28 |
120. | Laurent Rigollet | 02:11 | |
121. | Kevin Vermaerke | Hagens Berman Axeon | |
122. | Edoardo Faresin | ||
123. | Nikita Martynov | ||
124. | Alexandr Kulikovskiy | Gazprom-RusVelo | |
125. | Nicolas Nesi | ||
126. | Alfred Wright | ||
127. | Mattia Pellizzer | ||
128. | Johan Jacobs | ||
129. | Gabriele Ninci | ||
130. | Davide Bauce | ||
131. | Emanuele Amadio | Cycling Team Friuli | |
132. | Arturo Gravalos | ||
133. | Veljko Stojnic | ||
134. | Enrico Zanoncello | ||
135. | Jonathan Milan | Cycling Team Friuli | |
136. | Jhon Stiven Munoz Ramirez | ||
137. | Alexander Evans | SEG Racing Academy | |
138. | Anton Vtiurin | ||
139. | Ibon Ruiz | ||
140. | Scott Quincey | IAM Excelsior | |
141. | Marco Cecchini | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
142. | Jason Saltzman | ||
143. | Corentin Navarro | Team Wiggins Le Col | |
144. | Ilya Losev | ||
145. | Daniil Marukhin | Astana City | |
146. | Olzhas Bayembayev | Astana City | |
147. | Riccardo Moro | ||
148. | Bolat Niyazov | Astana City | |
149. | Manuel Allori | 02:26 | |
150. | Tommaso Fiaschi | Team Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze | 02:33 |
151. | Luca Riva | 02:40 | |
152. | Marco Lolli | 02:44 | |
153. | Alessandro Susco | 04:05 | |
154. | Remi Capron | IAM Excelsior | 04:45 |
155. | Maikel Zijlaard | Hagens Berman Axeon | 04:51 |
156. | Christopher Consolaro | ||
157. | Matteo Domenicali | Team Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze | |
158. | Mattia Soprana | ||
159. | Emanuele Aru | 04:54 | |
160. | Davide Ferrari | Team Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze | 04:55 |
161. | Rhys Britton | 06:10 | |
162. | Stefano Taglietti | Biesse Carrera | |
163. | Jacopo Menegotto | Biesse Carrera | |
164. | Stuart Balfour | ||
165. | Gabriele Lancia | ||
166. | Andrea Bartolozzi | ||
167. | Luca Mozzato | Dimension Data for Qhubeka | 08:03 |
168. | Krzysztof Domin | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | 08:05 |
169. | Samuele Battistella | Dimension Data for Qhubeka | 08:08 |
170. | Giulio Masotto | Team Colpack | |
171. | William Tidball | 11:23 | |
172. | Adam Hartley | SEG Racing Academy | |
173. | Alessio Gradassi | 11:31 |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Ethan Hayter | 3:19:04 | |
2. | Alexys Brunel | Equipe continentale Groupama-FDJ | 00:14 |
3. | Georg Zimmermann | Tirol KTM Cycling Team | 00:25 |
4. | Nicolas Dalla Valle | Tirol KTM Cycling Team | 00:26 |
5. | Kaden Groves | SEG Racing Academy | 00:27 |
6. | Jake Stewart | Equipe continentale Groupama-FDJ | 00:28 |
7. | Charlie Quarterman | 00:29 | |
8. | Ide Schelling | SEG Racing Academy | 00:30 |
9. | Matthew Walls | ||
10. | Matteo Sobrero | Dimension Data for Qhubeka | 00:31 |
11. | Gregorio Ferri | 00:32 | |
12. | Alexander Konychev | Dimension Data for Qhubeka | |
13. | Theo Nonnez | Equipe continentale Groupama-FDJ | |
14. | Fabio Mazzucco | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
15. | Patrick Gamper | Tirol KTM Cycling Team | |
16. | Maxim Gridchin | Astana City | 00:33 |
17. | Simon Guglielmi | Equipe continentale Groupama-FDJ | |
18. | Cristian Scaroni | Equipe continentale Groupama-FDJ | |
19. | Markus Wildauer | Tirol KTM Cycling Team | |
20. | Thymen Arensman | SEG Racing Academy | 00:34 |
21. | Daniel Tulett | Team Wiggins Le Col | |
22. | Barnabás Peak | SEG Racing Academy | |
23. | Francisco Galvan | ||
24. | Jacques Sauvagnargues | Team Wiggins Le Col | 00:35 |
25. | Roger Adria | ||
26. | Andre Carvalho | Hagens Berman Axeon | 00:36 |
27. | Inigo Elosegui | ||
28. | Andrea Bagioli | Team Colpack | |
29. | Ricardo Tosin | ||
30. | Tobias Bayer | Tirol KTM Cycling Team | |
31. | Sean Quinn | Hagens Berman Axeon | |
32. | Filippo Magli | 00:37 | |
33. | Tommaso Rigatti | ||
34. | Julian Mertens | ||
35. | Luca Coati | ||
36. | Connor Brown | Dimension Data for Qhubeka | |
37. | Andrea Pietrobon | ||
38. | Mark Donovan | Team Wiggins Le Col | 00:38 |
39. | Filippo Zana | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
40. | Thomas Revard | Hagens Berman Axeon | |
41. | Viktor Verschaeve | ||
42. | Kevin Inkelaar | Equipe continentale Groupama-FDJ | |
43. | Michel Piccot | Biesse Carrera | |
44. | Alessandro Covi | Team Colpack | |
45. | Mattia Bevilacqua | ||
46. | Samuel Jenner | Team Wiggins Le Col | 00:39 |
47. | Giovanni Aleotti | Cycling Team Friuli | |
48. | Marco Murgano | ||
49. | Filippo Bertone | Iseo Serrature-Rime-Carnovali | |
50. | Riccardo Bobbo | 00:40 | |
51. | Denis Nekrasov | Gazprom-RusVelo | |
52. | Loran Cassaert | ||
53. | Riccardo Lucca | ||
54. | El Mehdi Chokri | Dimension Data for Qhubeka | |
55. | Petr Rikunov | Gazprom-RusVelo | 00:41 |
56. | Luca Rastelli | ||
57. | Anton Popov | ||
58. | Davide Masi | ||
59. | Karel Vacek | Hagens Berman Axeon | |
60. | Samuele Zambelli | Iseo Serrature-Rime-Carnovali | 00:42 |
61. | Aldo Caiati | ||
62. | Michael Belleri | 00:43 | |
63. | Adrián Bustamante | Coldeportes Zenu | |
64. | Antoine Debons | IAM Excelsior | |
65. | Andrea Ferrari | Iseo Serrature-Rime-Carnovali | |
66. | Thomas Pesenti | Team Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze | |
67. | Filippo Conca | Biesse Carrera | |
68. | Marco Friedrich | Tirol KTM Cycling Team | |
69. | Henri Vandenabeele | ||
70. | Davide Bais | Cycling Team Friuli | |
71. | Alessandro Iacchi | 00:44 | |
72. | Einer Augusto Rubio | ||
73. | Thomas Vereecken | ||
74. | Massimo Orlandi | Cycling Team Friuli | 00:45 |
75. | Matteo Bellia | Biesse Carrera | |
76. | Jordi Lopez | ||
77. | Tim James | ||
78. | Nicholas Rinaldi | Iseo Serrature-Rime-Carnovali | |
79. | Sebastian Alexander Castano Munoz | Team Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze | |
80. | Nicola Venchiarutti | Cycling Team Friuli | |
81. | Kevin Colleoni | Biesse Carrera | 00:46 |
82. | Davide Baldaccini | Team Colpack | |
83. | Andrea Colnaghi | ||
84. | Mason Hollyman | ||
85. | Gianni Pugi | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
86. | Juan Fernando Calle Hurtado | 00:47 | |
87. | Martin Marcellusi | ||
88. | Jesus David Pena Jimenez | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
89. | Sebastiano Mantovani | ||
90. | Andres Camilo Ardila | ||
91. | Dinmukhammed Ulysbayev | Astana City | |
92. | Davide Botta | Team Colpack | 00:48 |
93. | Alessandro Monaco | 00:49 | |
94. | Federico Rosati | ||
95. | Andrea Cervellera | ||
96. | Simone Zandomeneghi | Iseo Serrature-Rime-Carnovali | 00:50 |
97. | Lorenzo Ginestra | ||
98. | Félix Parra José | ||
99. | Manuele Tarozzi | 00:51 | |
100. | Juan Diego Alba | Coldeportes Zenu | |
101. | Calum Johnstone | ||
102. | Gabriele Porta | 00:52 | |
103. | Carlos Garcia | ||
104. | Sergio Garcia Gonzalez | ||
105. | Nurbergen Nurlykhassym | Astana City | |
106. | Joab Schneiter | IAM Excelsior | |
107. | Emanuele Barison | ||
108. | Jakob Dorigoni | Team Colpack | 00:55 |
109. | Daniel Alejando Largo | ||
110. | Giacomo CassarÀ | ||
111. | Eduardo Perez-landaluce | 00:56 | |
112. | FrancescodiFelice | 00:57 | |
113. | Mattia Baldo | Iseo Serrature-Rime-Carnovali | 00:58 |
114. | Nicolò Garibbo | 00:59 | |
115. | Davide Casarotto | 01:01 | |
116. | Giuseppe La Terra Pirre | ||
117. | Riccardo Verza | ||
118. | Daniel Smarzaro | 01:25 | |
119. | Robert Scott | Team Wiggins Le Col | 01:44 |
120. | Alfred Wright | 02:27 | |
121. | Johan Jacobs | ||
122. | Veljko Stojnic | 02:28 | |
123. | Kevin Vermaerke | Hagens Berman Axeon | 02:29 |
124. | Jonathan Milan | Cycling Team Friuli | 02:30 |
125. | Riccardo Moro | ||
126. | Edoardo Faresin | 02:33 | |
127. | Corentin Navarro | Team Wiggins Le Col | |
128. | Nicolas Nesi | 02:34 | |
129. | Scott Quincey | IAM Excelsior | |
130. | Anton Vtiurin | 02:35 | |
131. | Davide Bauce | 02:37 | |
132. | Laurent Rigollet | 02:39 | |
133. | Nikita Martynov | 02:40 | |
134. | Olzhas Bayembayev | Astana City | |
135. | Enrico Zanoncello | 02:41 | |
136. | Ibon Ruiz | 02:42 | |
137. | Emanuele Amadio | Cycling Team Friuli | 02:43 |
138. | Mattia Pellizzer | ||
139. | Ilya Losev | 02:44 | |
140. | Marco Cecchini | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
141. | Alexandr Kulikovskiy | Gazprom-RusVelo | |
142. | Alexander Evans | SEG Racing Academy | |
143. | Bolat Niyazov | Astana City | 02:45 |
144. | Gabriele Ninci | ||
145. | Jhon Stiven Munoz Ramirez | 02:48 | |
146. | Arturo Gravalos | ||
147. | Daniil Marukhin | Astana City | |
148. | Manuel Allori | 02:58 | |
149. | Tommaso Fiaschi | Team Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze | 02:59 |
150. | Jason Saltzman | ||
151. | Luca Riva | 03:09 | |
152. | Marco Lolli | 03:19 | |
153. | Alessandro Susco | 04:49 | |
154. | Maikel Zijlaard | Hagens Berman Axeon | 05:02 |
155. | Remi Capron | IAM Excelsior | 05:16 |
156. | Emanuele Aru | 05:25 | |
157. | Mattia Soprana | 05:26 | |
158. | Davide Ferrari | Team Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze | 05:27 |
159. | Christopher Consolaro | 05:30 | |
160. | Matteo Domenicali | Team Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze | 05:34 |
161. | Rhys Britton | 06:26 | |
162. | Andrea Bartolozzi | 06:30 | |
163. | Jacopo Menegotto | Biesse Carrera | 06:34 |
164. | Stuart Balfour | 06:41 | |
165. | Gabriele Lancia | 06:45 | |
166. | Stefano Taglietti | Biesse Carrera | 06:51 |
167. | Luca Mozzato | Dimension Data for Qhubeka | 08:29 |
168. | Samuele Battistella | Dimension Data for Qhubeka | 08:30 |
169. | Giulio Masotto | Team Colpack | 08:31 |
170. | Krzysztof Domin | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | 08:45 |
171. | William Tidball | 11:46 | |
172. | Adam Hartley | SEG Racing Academy | 12:02 |
173. | Alessio Gradassi | 12:22 |