Tour de Hongrie 2019: prolog. Barta na start, Brożyna na podium

Czech Jan Barta (Elkov-Author) okazał się najszybszy w prologu 40. Wyścigu dookoła Węgier - Tour de Hongrie.

Drugie miejsce wywalczył Łotysz Krists Neilands (Israel Cycling Academy). Najwyżej sklasyfikowany Polak, Piotr Brożyna (CCC Development Team), stracił 2 sekundy, zajmując 3. miejsce.

Wyniki prologu Tour de Hongrie 2019 (2.1), Siofok (4 km; jazda indywidualna na czas):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Jan BartaElkov-Author Cycling Team04:17
2.Krists NeilandsIsrael Cycling Academy
3.Piotr BrożynaCCC Development Team00:02
4.August JensenIsrael Cycling Academy
5.Dušan RajovicAdria Mobil
6.Antonio PuppioKometa Cycling Team00:03
7.Alexander CatafordIsrael Cycling Academy
8.Michał PalutaCCC Development Team
9.Louis BendixenTeam Coop00:04
10.Stefano OldaniKometa Cycling Team
11.Manuel BellettiAndroni Giocattoli-Sidermec00:05
12.Michele GazzoliKometa Cycling Team
13.Filippo FortinCofidis, Solutions Crédits00:06
14.Márton DinaKometa Cycling Team
15.František SisrElkov-Author Cycling Team
16.Balázs VasHungary00:07
17.Erik FetterPannon Cycling Team
18.Diego Pablo SevillaKometa Cycling Team
19.Damian PapierskiCCC Development Team
20.Juan Pedro LopezKometa Cycling Team
21.Attila ValterCCC Development Team00:08
22.Gašper KatrasnikAdria Mobil
23.Stanisław AniołkowskiCCC Development Team
24.Marco FrapportiAndroni Giocattoli-Sidermec
25.Umberto MarengoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
26.Francesco GavazziAndroni Giocattoli-Sidermec00:09
27.Krisztián LovassyHungary
28.Ivan CentroneTeam Differdange-GeBa
29.Karel HnikElkov-Author Cycling Team
30.Luis Angel MateCofidis, Solutions Crédits
31.Simone VelascoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
32.Tomas KalojirosAC Sparta Praha
33.Victor LafayCofidis, Solutions Crédits
34.Giovanni ViscontiNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
35.Jon BozicAdria Mobil
36.Matej ZahalkaElkov-Author Cycling Team00:10
37.Scott BowdenTeam BridgeLane
38.Edoardo ZardiniNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
39.Mihkel RaimIsrael Cycling Academy
40.Jeroen PattynTeam Differdange-GeBa
41.Jakub OtrubaElkov-Author Cycling Team00:11
42.Dominik NeumannElkov-Author Cycling Team
43.Harry SweenyEvoPro Racing
44.Ziga GroseljAdria Mobil00:12
45.Hayden MccormickTeam BridgeLane
46.Josip RumacAndroni Giocattoli-Sidermec
47.Alessandro BisoltiAndroni Giocattoli-Sidermec
48.Alois KankovskyElkov-Author Cycling Team00:13
49.Kristian AasvoldTeam Coop
50.Tom ThillTeam Differdange-GeBa
51.Lukas KubisDukla Banska Bystrica00:14
52.Marek CaneckyDukla Banska Bystrica
53.Gorazd PerAdria Mobil
54.Adám Kristóf KarlHungary
55.Andre SotbergTeam Coop
56.Aaron GrosserBike Aid
57.Peter KoningEvoPro Racing00:15
58.Matteo SpreaficoAndroni Giocattoli-Sidermec
59.Omer GoldsteinIsrael Cycling Academy
60.Ján Andrej CullyDukla Banska Bystrica00:16
61.Ziga HorvatAdria Mobil
62.Hugo HofstetterCofidis, Solutions Crédits
63.Daniel MunozAndroni Giocattoli-Sidermec
64.Viktor FilutasPannon Cycling Team
65.Jacob ErikssonTeam Coop
66.Aljaž JarcAdria Mobil00:17
67.Jason LeaTeam BridgeLane
68.Daniel ViegasKometa Cycling Team
69.Gergő OroszPannon Cycling Team
70.Stevan KlisuricSerbia
71.Mathias Le TurnierCofidis, Solutions Crédits
72.Thomas DeruetteTeam Differdange-GeBa
73.Yegor DementyevTeam Novak00:18
74.Michal SchuranAC Sparta Praha
75.Olav HjemsaeterTeam Coop
76.Zak DempsterIsrael Cycling Academy
77.Sergio TuCCC Development Team00:19
78.Ferenc SzollosiHungary
79.Lionel MawdittTeam BridgeLane
80.Juraj BellanDukla Banska Bystrica
81.Karol WawrzyniakCCC Development Team
82.Adne van EngelenBike Aid
83.Luke MudgwayEvoPro Racing00:20
84.Roberto Carlos GonzalezNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
85.Đorđe ĐuricSerbia
86.Erik LunderTeam Coop
87.Balázs RozsaTeam Differdange-GeBa
88.Daniel MoriczPannon Cycling Team00:21
89.Patrik TyborDukla Banska Bystrica
90.Albert MuelaEvoPro Racing
91.Andras SzatmaryPannon Cycling Team
92.Daire FeeleyEvoPro Racing
93.Jaime RestrepoTeam Novak00:22
94.Andrej GalovicSerbia
95.Daniel DinaPannon Cycling Team00:23
96.Francesco Manuel BongiornoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM
97.Mekseb DebesayBike Aid
98.Peter LivingstoneTeam BridgeLane
99.Marko DanilovicSerbia00:24
100.Dávid KovacsHungary
101.Guy SagivIsrael Cycling Academy
102.José HerradaCofidis, Solutions Crédits
103.Trond TrondsenTeam Coop
104.Petr MalanAC Sparta Praha
105.Lorenzo FortunatoNeri Sottoli-Selle Italia-KTM00:25
106.Zsolt IstlstekkerHungary
107.Tomas SchuhlerAC Sparta Praha00:26
108.Ayden TooveyTeam BridgeLane
109.Toni FranzTeam Differdange-GeBa
110.Martin HaringDukla Banska Bystrica00:27
111.Martin ChrenDukla Banska Bystrica
112.Gabriel MullerTeam Differdange-GeBa
113.Adam PapaiHungary
114.Cyrus MonkEvoPro Racing00:28
115.Wouter WippertEvoPro Racing
116.Rostislav KrotkyAC Sparta Praha
117.Daniel BichlmannBike Aid00:29
118.Jan RajchartAC Sparta Praha
119.Lóránt BalazsiTeam Novak00:30
120.Stefan StefanovicSerbia
121.Matthias SchnapkaBike Aid00:31
122.Lucas CarstensenBike Aid
123.Miklos SzaboPannon Cycling Team
124.Jan StohrAC Sparta Praha
125.Carol Eduard NovakTeam Novak00:38
126.Nicholas WhiteTeam BridgeLane00:39
127.Wilmar MolinaTeam Novak
128.Daniel Arroyave CanasTeam Novak00:46
129.Dusan VeselinovicSerbia00:57

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: