Mike Teunissen (Jumbo-Visma) zwyciężył w Cassel na mecie królewskiego etapu Czterech Dni Dunkierki.
26-letni Holender umocnił się na prowadzeniu, pokonując na finiszu Clémenta Venturiniego (AG2R La Mondiale).
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Mike Teunissen | Jumbo-Visma | 4:38:56 |
2. | Clément Venturini | AG2R La Mondiale | |
3. | Amund Grøndahl Jansen | Jumbo-Visma | |
4. | Jens Keukeleire | Lotto Soudal | 00:08 |
5. | Aimé de Gendt | Wanty-Gobert Cycling Team | |
6. | Anthony Turgis | Team Total Direct Energie | 00:11 |
7. | Dimitri Claeys | Cofidis, Solutions Crédits | |
8. | Anthony Delaplace | Team Arkéa Samsic | |
9. | Tom van Asbroeck | Israel Cycling Academy | |
10. | Julien Antomarchi | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
11. | Bryan Coquard | Vital Concept-B&B Hotels | 00:14 |
12. | Stan Dewulf | Lotto Soudal | |
13. | Benoît Jarrier | Team Arkéa Samsic | 00:19 |
14. | Baptiste Planckaert | Wallonie-Bruxelles | 00:22 |
15. | Yoann Paillot | St Michel-Auber93 | |
16. | Frederik Backaert | Wanty-Gobert Cycling Team | |
17. | Romain Combaud | Delko Marseille Provence | 00:26 |
18. | Kévin Le Cunff | St Michel-Auber93 | 00:28 |
19. | Samuel Leroux | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 00:30 |
20. | Cyril Barthe | Euskadi Basque Country-Murias | |
21. | Benjamin Declercq | Sport Vlaanderen-Baloise | |
22. | Antoine Duchesne | Groupama-FDJ | |
23. | Dries de Bondt | Corendon-Circus | |
24. | Connor Swift | Team Arkéa Samsic | |
25. | Niki Terpstra | Team Total Direct Energie | |
26. | Aksel Nommela | Wallonie-Bruxelles | 00:41 |
27. | Alo Jakin | St Michel-Auber93 | |
28. | Kevin Geniets | Groupama-FDJ | 00:43 |
29. | Rémy Mertz | Lotto Soudal | 00:47 |
30. | Quentin Jauregui | AG2R La Mondiale | 00:54 |
31. | Gediminas Bagdonas | AG2R La Mondiale | |
32. | David van der Poel | Corendon-Circus | |
33. | Stijn Vandenbergh | AG2R La Mondiale | 01:31 |
34. | Piet Allegaert | Sport Vlaanderen-Baloise | 01:37 |
35. | Jonas Rickaert | Corendon-Circus | 02:12 |
36. | Adrien Petit | Team Total Direct Energie | |
37. | Aaron van Poucke | Sport Vlaanderen-Baloise | |
38. | Héctor Saez | Euskadi Basque Country-Murias | |
39. | Christophe Laporte | Cofidis, Solutions Crédits | |
40. | Julien Trarieux | Delko Marseille Provence | |
41. | Jesper Asselman | Roompot-Charles | |
42. | Damien Touze | Cofidis, Solutions Crédits | |
43. | Tony Martin | Jumbo-Visma | 04:52 |
44. | André Greipel | Team Arkéa Samsic | 05:53 |
45. | Taco van der Hoorn | Jumbo-Visma | |
46. | Emīls Liepins | Wallonie-Bruxelles | |
47. | Anthony Maldonado | St Michel-Auber93 | |
48. | Eduard Michael Grosu | Delko Marseille Provence | |
49. | Senne Leysen | Roompot-Charles | 06:39 |
50. | Romain Cardis | Team Total Direct Energie | 07:32 |
51. | Edward Planckaert | Sport Vlaanderen-Baloise | 07:37 |
52. | Amaury Capiot | Sport Vlaanderen-Baloise | |
53. | Julien Duval | AG2R La Mondiale | 08:08 |
54. | Cyril Lemoine | Cofidis, Solutions Crédits | |
55. | Przemysław Kasperkiewicz | Delko Marseille Provence | |
56. | Lasse Norman Hansen | Corendon-Circus | |
57. | Emiel Vermeulen | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 08:45 |
58. | Benoît Vaugrenard | Groupama-FDJ | |
59. | August Jensen | Israel Cycling Academy | 09:29 |
60. | Jan-Willem van Schip | Roompot-Charles | |
61. | Timothy Dupont | Wanty-Gobert Cycling Team | |
62. | Rudy Barbier | Israel Cycling Academy | |
63. | Elmar Reinders | Roompot-Charles | |
64. | Dennis van Winden | Israel Cycling Academy | 09:33 |
65. | Arnaud Courteille | Vital Concept-B&B Hotels | |
66. | Pim Ligthart | Team Total Direct Energie | |
67. | Pierre Idjouadiene | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
68. | Marc Sarreau | Groupama-FDJ | |
69. | Aritz Bagues | Euskadi Basque Country-Murias | |
70. | Ludovic Robeet | Wallonie-Bruxelles | 10:17 |
71. | Lionel Taminiaux | Wallonie-Bruxelles | 10:19 |
72. | Tony Hurel | St Michel-Auber93 | 10:32 |
73. | Julien Morice | Vital Concept-B&B Hotels | 14:23 |
74. | Michael van Staeyen | Roompot-Charles | |
75. | Daniel Hoelgaard | Groupama-FDJ | |
76. | Mickaël Delage | Groupama-FDJ | |
77. | Maarten van Trijp | Corendon-Circus | |
78. | Maarten Wynants | Jumbo-Visma | |
79. | Bram Welten | Team Arkéa Samsic | |
80. | Frederik Frison | Lotto Soudal | |
81. | Pascal Eenkhoorn | Jumbo-Visma | |
82. | Mihkel Raim | Israel Cycling Academy | |
83. | Kenneth Vanbilsen | Cofidis, Solutions Crédits | |
84. | Dylan Groenewegen | Jumbo-Visma | |
85. | Maxime Cam | Vital Concept-B&B Hotels | |
86. | Urko Berrade | Euskadi Basque Country-Murias | |
87. | Pierre Barbier | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
88. | Clément Carisey | Israel Cycling Academy | |
89. | Simon Sellier | Team Total Direct Energie | |
90. | Pieter Vanspeybrouck | Wanty-Gobert Cycling Team | |
91. | Samuel Dumoulin | AG2R La Mondiale | |
92. | Wesley Kreder | Wanty-Gobert Cycling Team | |
93. | Flavien Maurelet | St Michel-Auber93 | |
94. | Damien Gaudin | Team Total Direct Energie | |
95. | Bruno Armirail | Groupama-FDJ | |
96. | Kevyn Ista | Wallonie-Bruxelles | |
97. | Roy Jans | Corendon-Circus | 15:54 |
98. | Sjoerd van Ginneken | Roompot-Charles | |
99. | Enzo Wouters | Lotto Soudal | |
100. | Tom Dernies | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
101. | Jonas van Genechten | Vital Concept-B&B Hotels | |
102. | Daniel Viejo José | Euskadi Basque Country-Murias | 16:07 |
103. | Corentin Ermenault | Vital Concept-B&B Hotels | 31:48 |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Mike Teunissen | Jumbo-Visma | 21:16:09 |
2. | Amund Grøndahl Jansen | Jumbo-Visma | 00:14 |
3. | Jens Keukeleire | Lotto Soudal | 00:22 |
4. | Anthony Turgis | Team Total Direct Energie | 00:26 |
5. | Tom van Asbroeck | Israel Cycling Academy | 00:29 |
6. | Aimé de Gendt | Wanty-Gobert Cycling Team | 00:32 |
7. | Anthony Delaplace | Team Arkéa Samsic | 00:35 |
8. | Dimitri Claeys | Cofidis, Solutions Crédits | |
9. | Julien Antomarchi | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
10. | Frederik Backaert | Wanty-Gobert Cycling Team | 00:52 |
11. | Bryan Coquard | Vital Concept-B&B Hotels | 00:58 |
12. | Baptiste Planckaert | Wallonie-Bruxelles | 01:05 |
13. | Clément Venturini | AG2R La Mondiale | 01:06 |
14. | Dries de Bondt | Corendon-Circus | 01:08 |
15. | Romain Combaud | Delko Marseille Provence | 01:09 |
16. | Kévin Le Cunff | St Michel-Auber93 | 01:11 |
17. | Cyril Barthe | Euskadi Basque Country-Murias | 01:13 |
18. | Benjamin Declercq | Sport Vlaanderen-Baloise | |
19. | Aksel Nommela | Wallonie-Bruxelles | 01:18 |
20. | Stan Dewulf | Lotto Soudal | 01:23 |
21. | Alo Jakin | St Michel-Auber93 | 01:24 |
22. | Kevin Geniets | Groupama-FDJ | 01:26 |
23. | Yoann Paillot | St Michel-Auber93 | 01:32 |
24. | Quentin Jauregui | AG2R La Mondiale | 01:37 |
25. | Gediminas Bagdonas | AG2R La Mondiale | |
26. | Connor Swift | Team Arkéa Samsic | 01:59 |
27. | Piet Allegaert | Sport Vlaanderen-Baloise | 02:01 |
28. | Benoît Jarrier | Team Arkéa Samsic | 02:21 |
29. | Héctor Saez | Euskadi Basque Country-Murias | 02:36 |
30. | Rémy Mertz | Lotto Soudal | 02:53 |
31. | Aaron van Poucke | Sport Vlaanderen-Baloise | 02:55 |
32. | Samuel Leroux | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 03:07 |
33. | Julien Trarieux | Delko Marseille Provence | 03:16 |
34. | Antoine Duchesne | Groupama-FDJ | 03:22 |
35. | Jesper Asselman | Roompot-Charles | 03:23 |
36. | Adrien Petit | Team Total Direct Energie | |
37. | Damien Touze | Cofidis, Solutions Crédits | |
38. | Jonas Rickaert | Corendon-Circus | 05:04 |
39. | Christophe Laporte | Cofidis, Solutions Crédits | 06:50 |
40. | Anthony Maldonado | St Michel-Auber93 | 06:54 |
41. | Taco van der Hoorn | Jumbo-Visma | 07:16 |
42. | Senne Leysen | Roompot-Charles | 07:50 |
43. | André Greipel | Team Arkéa Samsic | |
44. | Amaury Capiot | Sport Vlaanderen-Baloise | 08:42 |
45. | Niki Terpstra | Team Total Direct Energie | 09:14 |
46. | Przemysław Kasperkiewicz | Delko Marseille Provence | 09:34 |
47. | Emiel Vermeulen | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 09:49 |
48. | David van der Poel | Corendon-Circus | |
49. | Marc Sarreau | Groupama-FDJ | 09:55 |
50. | Pierre Idjouadiene | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 10:16 |
51. | Dennis van Winden | Israel Cycling Academy | |
52. | Timothy Dupont | Wanty-Gobert Cycling Team | 10:28 |
53. | Arnaud Courteille | Vital Concept-B&B Hotels | |
54. | Elmar Reinders | Roompot-Charles | 10:33 |
55. | Lasse Norman Hansen | Corendon-Circus | 10:35 |
56. | Julien Duval | AG2R La Mondiale | 10:47 |
57. | August Jensen | Israel Cycling Academy | 11:10 |
58. | Stijn Vandenbergh | AG2R La Mondiale | 11:34 |
59. | Pim Ligthart | Team Total Direct Energie | 12:13 |
60. | Lionel Taminiaux | Wallonie-Bruxelles | 12:40 |
61. | Tony Martin | Jumbo-Visma | 12:47 |
62. | Cyril Lemoine | Cofidis, Solutions Crédits | 12:54 |
63. | Dylan Groenewegen | Jumbo-Visma | 14:58 |
64. | Michael van Staeyen | Roompot-Charles | 15:28 |
65. | Mihkel Raim | Israel Cycling Academy | 15:34 |
66. | Pierre Barbier | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
67. | Pieter Vanspeybrouck | Wanty-Gobert Cycling Team | |
68. | Flavien Maurelet | St Michel-Auber93 | |
69. | Mickaël Delage | Groupama-FDJ | 15:46 |
70. | Kevyn Ista | Wallonie-Bruxelles | |
71. | Edward Planckaert | Sport Vlaanderen-Baloise | 15:55 |
72. | Pascal Eenkhoorn | Jumbo-Visma | 16:06 |
73. | Benoît Vaugrenard | Groupama-FDJ | 16:17 |
74. | Aritz Bagues | Euskadi Basque Country-Murias | 16:28 |
75. | Maxime Cam | Vital Concept-B&B Hotels | 16:47 |
76. | Sjoerd van Ginneken | Roompot-Charles | 17:11 |
77. | Wesley Kreder | Wanty-Gobert Cycling Team | 17:15 |
78. | Emīls Liepins | Wallonie-Bruxelles | 18:31 |
79. | Samuel Dumoulin | AG2R La Mondiale | 18:33 |
80. | Eduard Michael Grosu | Delko Marseille Provence | 18:51 |
81. | Damien Gaudin | Team Total Direct Energie | 19:11 |
82. | Julien Morice | Vital Concept-B&B Hotels | 20:58 |
83. | Urko Berrade | Euskadi Basque Country-Murias | 22:04 |
84. | Jan-Willem van Schip | Roompot-Charles | 22:07 |
85. | Bruno Armirail | Groupama-FDJ | 22:14 |
86. | Ludovic Robeet | Wallonie-Bruxelles | 22:18 |
87. | Maarten Wynants | Jumbo-Visma | 22:51 |
88. | Tony Hurel | St Michel-Auber93 | 23:04 |
89. | Romain Cardis | Team Total Direct Energie | 23:43 |
90. | Daniel Hoelgaard | Groupama-FDJ | 24:18 |
91. | Frederik Frison | Lotto Soudal | 25:10 |
92. | Clément Carisey | Israel Cycling Academy | 25:48 |
93. | Rudy Barbier | Israel Cycling Academy | 27:53 |
94. | Roy Jans | Corendon-Circus | 28:22 |
95. | Kenneth Vanbilsen | Cofidis, Solutions Crédits | 28:37 |
96. | Jonas van Genechten | Vital Concept-B&B Hotels | 28:50 |
97. | Bram Welten | Team Arkéa Samsic | 29:19 |
98. | Maarten van Trijp | Corendon-Circus | 30:00 |
99. | Enzo Wouters | Lotto Soudal | 31:08 |
100. | Tom Dernies | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 32:13 |
101. | Daniel Viejo José | Euskadi Basque Country-Murias | 32:47 |
102. | Simon Sellier | Team Total Direct Energie | 38:41 |
103. | Corentin Ermenault | Vital Concept-B&B Hotels | 47:43 |
Lefevere nie skreślił Alaphilippe. Lund Andersen ponownie najlepszy w Tour of Türkiye. Rozpoczął się wyścig Gracia. Wiadomości i wyniki z…
Belg Thibau Nys (Lidl-Trek) zdobył po podjeździe do Les Marécottes drugi etap Tour de Romandie i objął prowadzenie w wyścigu.
Katarzyna Niewiadoma zmieniła plany na Igrzyska Olimpijskie. Zamiast na czasówce, Polka skupi się na wyścigu ze startu wspólnego i Tour…
Grace Brown sięgnęła po największy triumf kariery, ogrywając największe faworytki podczas niedzielnego Liege-Bastogne-Liege Femmes.
Dorian Godon sięgnął po zwycięstwo na pierwszym etapie Tour de Romandie i został nowym liderem wyścigu.
Dzień Tobiasa Lunda Andresena w Tour of Türkiye. Jai Hindlej pozostanie w Bora-hansgrohe. Wyniki i wiadomości ze środy, 24 kwietnia.