4 Jours de Dunkerque 2019: etap 5. Mike Teunissen nie do pokonania

Mike Teunissen (Jumbo-Visma) zwyciężył w Cassel na mecie królewskiego etapu Czterech Dni Dunkierki.

26-letni Holender umocnił się na prowadzeniu, pokonując na finiszu Clémenta Venturiniego (AG2R La Mondiale).

Wyniki 5. etapu 4 Jours de Dunkerque 2019 (2.HC), Gravelines - Cassel (181,5 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Mike TeunissenJumbo-Visma4:38:56
2.Clément VenturiniAG2R La Mondiale
3.Amund Grøndahl JansenJumbo-Visma
4.Jens KeukeleireLotto Soudal00:08
5.Aimé de GendtWanty-Gobert Cycling Team
6.Anthony TurgisTeam Total Direct Energie00:11
7.Dimitri ClaeysCofidis, Solutions Crédits
8.Anthony DelaplaceTeam Arkéa Samsic
9.Tom van AsbroeckIsrael Cycling Academy
10.Julien AntomarchiNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
11.Bryan CoquardVital Concept-B&B Hotels00:14
12.Stan DewulfLotto Soudal
13.Benoît JarrierTeam Arkéa Samsic00:19
14.Baptiste PlanckaertWallonie-Bruxelles00:22
15.Yoann PaillotSt Michel-Auber93
16.Frederik BackaertWanty-Gobert Cycling Team
17.Romain CombaudDelko Marseille Provence00:26
18.Kévin Le CunffSt Michel-Auber9300:28
19.Samuel LerouxNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole00:30
20.Cyril BartheEuskadi Basque Country-Murias
21.Benjamin DeclercqSport Vlaanderen-Baloise
22.Antoine DuchesneGroupama-FDJ
23.Dries de BondtCorendon-Circus
24.Connor SwiftTeam Arkéa Samsic
25.Niki TerpstraTeam Total Direct Energie
26.Aksel NommelaWallonie-Bruxelles00:41
27.Alo JakinSt Michel-Auber93
28.Kevin GenietsGroupama-FDJ00:43
29.Rémy MertzLotto Soudal00:47
30.Quentin JaureguiAG2R La Mondiale00:54
31.Gediminas BagdonasAG2R La Mondiale
32.David van der PoelCorendon-Circus
33.Stijn VandenberghAG2R La Mondiale01:31
34.Piet AllegaertSport Vlaanderen-Baloise01:37
35.Jonas RickaertCorendon-Circus02:12
36.Adrien PetitTeam Total Direct Energie
37.Aaron van PouckeSport Vlaanderen-Baloise
38.Héctor SaezEuskadi Basque Country-Murias
39.Christophe LaporteCofidis, Solutions Crédits
40.Julien TrarieuxDelko Marseille Provence
41.Jesper AsselmanRoompot-Charles
42.Damien TouzeCofidis, Solutions Crédits
43.Tony MartinJumbo-Visma04:52
44.André GreipelTeam Arkéa Samsic05:53
45.Taco van der HoornJumbo-Visma
46.Emīls LiepinsWallonie-Bruxelles
47.Anthony MaldonadoSt Michel-Auber93
48.Eduard Michael GrosuDelko Marseille Provence
49.Senne LeysenRoompot-Charles06:39
50.Romain CardisTeam Total Direct Energie07:32
51.Edward PlanckaertSport Vlaanderen-Baloise07:37
52.Amaury CapiotSport Vlaanderen-Baloise
53.Julien DuvalAG2R La Mondiale08:08
54.Cyril LemoineCofidis, Solutions Crédits
55.Przemysław KasperkiewiczDelko Marseille Provence
56.Lasse Norman HansenCorendon-Circus
57.Emiel VermeulenNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole08:45
58.Benoît VaugrenardGroupama-FDJ
59.August JensenIsrael Cycling Academy09:29
60.Jan-Willem van SchipRoompot-Charles
61.Timothy DupontWanty-Gobert Cycling Team
62.Rudy BarbierIsrael Cycling Academy
63.Elmar ReindersRoompot-Charles
64.Dennis van WindenIsrael Cycling Academy09:33
65.Arnaud CourteilleVital Concept-B&B Hotels
66.Pim LigthartTeam Total Direct Energie
67.Pierre IdjouadieneNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
68.Marc SarreauGroupama-FDJ
69.Aritz BaguesEuskadi Basque Country-Murias
70.Ludovic RobeetWallonie-Bruxelles10:17
71.Lionel TaminiauxWallonie-Bruxelles10:19
72.Tony HurelSt Michel-Auber9310:32
73.Julien MoriceVital Concept-B&B Hotels14:23
74.Michael van StaeyenRoompot-Charles
75.Daniel HoelgaardGroupama-FDJ
76.Mickaël DelageGroupama-FDJ
77.Maarten van TrijpCorendon-Circus
78.Maarten WynantsJumbo-Visma
79.Bram WeltenTeam Arkéa Samsic
80.Frederik FrisonLotto Soudal
81.Pascal EenkhoornJumbo-Visma
82.Mihkel RaimIsrael Cycling Academy
83.Kenneth VanbilsenCofidis, Solutions Crédits
84.Dylan GroenewegenJumbo-Visma
85.Maxime CamVital Concept-B&B Hotels
86.Urko BerradeEuskadi Basque Country-Murias
87.Pierre BarbierNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
88.Clément CariseyIsrael Cycling Academy
89.Simon SellierTeam Total Direct Energie
90.Pieter VanspeybrouckWanty-Gobert Cycling Team
91.Samuel DumoulinAG2R La Mondiale
92.Wesley KrederWanty-Gobert Cycling Team
93.Flavien MaureletSt Michel-Auber93
94.Damien GaudinTeam Total Direct Energie
95.Bruno ArmirailGroupama-FDJ
96.Kevyn IstaWallonie-Bruxelles
97.Roy JansCorendon-Circus15:54
98.Sjoerd van GinnekenRoompot-Charles
99.Enzo WoutersLotto Soudal
100.Tom DerniesNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
101.Jonas van GenechtenVital Concept-B&B Hotels
102.Daniel Viejo JoséEuskadi Basque Country-Murias16:07
103.Corentin ErmenaultVital Concept-B&B Hotels31:48

Klasyfikacja generalna po 5. etapie:

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Mike TeunissenJumbo-Visma21:16:09
2.Amund Grøndahl JansenJumbo-Visma00:14
3.Jens KeukeleireLotto Soudal00:22
4.Anthony TurgisTeam Total Direct Energie00:26
5.Tom van AsbroeckIsrael Cycling Academy00:29
6.Aimé de GendtWanty-Gobert Cycling Team00:32
7.Anthony DelaplaceTeam Arkéa Samsic00:35
8.Dimitri ClaeysCofidis, Solutions Crédits
9.Julien AntomarchiNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
10.Frederik BackaertWanty-Gobert Cycling Team00:52
11.Bryan CoquardVital Concept-B&B Hotels00:58
12.Baptiste PlanckaertWallonie-Bruxelles01:05
13.Clément VenturiniAG2R La Mondiale01:06
14.Dries de BondtCorendon-Circus01:08
15.Romain CombaudDelko Marseille Provence01:09
16.Kévin Le CunffSt Michel-Auber9301:11
17.Cyril BartheEuskadi Basque Country-Murias01:13
18.Benjamin DeclercqSport Vlaanderen-Baloise
19.Aksel NommelaWallonie-Bruxelles01:18
20.Stan DewulfLotto Soudal01:23
21.Alo JakinSt Michel-Auber9301:24
22.Kevin GenietsGroupama-FDJ01:26
23.Yoann PaillotSt Michel-Auber9301:32
24.Quentin JaureguiAG2R La Mondiale01:37
25.Gediminas BagdonasAG2R La Mondiale
26.Connor SwiftTeam Arkéa Samsic01:59
27.Piet AllegaertSport Vlaanderen-Baloise02:01
28.Benoît JarrierTeam Arkéa Samsic02:21
29.Héctor SaezEuskadi Basque Country-Murias02:36
30.Rémy MertzLotto Soudal02:53
31.Aaron van PouckeSport Vlaanderen-Baloise02:55
32.Samuel LerouxNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole03:07
33.Julien TrarieuxDelko Marseille Provence03:16
34.Antoine DuchesneGroupama-FDJ03:22
35.Jesper AsselmanRoompot-Charles03:23
36.Adrien PetitTeam Total Direct Energie
37.Damien TouzeCofidis, Solutions Crédits
38.Jonas RickaertCorendon-Circus05:04
39.Christophe LaporteCofidis, Solutions Crédits06:50
40.Anthony MaldonadoSt Michel-Auber9306:54
41.Taco van der HoornJumbo-Visma07:16
42.Senne LeysenRoompot-Charles07:50
43.André GreipelTeam Arkéa Samsic
44.Amaury CapiotSport Vlaanderen-Baloise08:42
45.Niki TerpstraTeam Total Direct Energie09:14
46.Przemysław KasperkiewiczDelko Marseille Provence09:34
47.Emiel VermeulenNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole09:49
48.David van der PoelCorendon-Circus
49.Marc SarreauGroupama-FDJ09:55
50.Pierre IdjouadieneNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole10:16
51.Dennis van WindenIsrael Cycling Academy
52.Timothy DupontWanty-Gobert Cycling Team10:28
53.Arnaud CourteilleVital Concept-B&B Hotels
54.Elmar ReindersRoompot-Charles10:33
55.Lasse Norman HansenCorendon-Circus10:35
56.Julien DuvalAG2R La Mondiale10:47
57.August JensenIsrael Cycling Academy11:10
58.Stijn VandenberghAG2R La Mondiale11:34
59.Pim LigthartTeam Total Direct Energie12:13
60.Lionel TaminiauxWallonie-Bruxelles12:40
61.Tony MartinJumbo-Visma12:47
62.Cyril LemoineCofidis, Solutions Crédits12:54
63.Dylan GroenewegenJumbo-Visma14:58
64.Michael van StaeyenRoompot-Charles15:28
65.Mihkel RaimIsrael Cycling Academy15:34
66.Pierre BarbierNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
67.Pieter VanspeybrouckWanty-Gobert Cycling Team
68.Flavien MaureletSt Michel-Auber93
69.Mickaël DelageGroupama-FDJ15:46
70.Kevyn IstaWallonie-Bruxelles
71.Edward PlanckaertSport Vlaanderen-Baloise15:55
72.Pascal EenkhoornJumbo-Visma16:06
73.Benoît VaugrenardGroupama-FDJ16:17
74.Aritz BaguesEuskadi Basque Country-Murias16:28
75.Maxime CamVital Concept-B&B Hotels16:47
76.Sjoerd van GinnekenRoompot-Charles17:11
77.Wesley KrederWanty-Gobert Cycling Team17:15
78.Emīls LiepinsWallonie-Bruxelles18:31
79.Samuel DumoulinAG2R La Mondiale18:33
80.Eduard Michael GrosuDelko Marseille Provence18:51
81.Damien GaudinTeam Total Direct Energie19:11
82.Julien MoriceVital Concept-B&B Hotels20:58
83.Urko BerradeEuskadi Basque Country-Murias22:04
84.Jan-Willem van SchipRoompot-Charles22:07
85.Bruno ArmirailGroupama-FDJ22:14
86.Ludovic RobeetWallonie-Bruxelles22:18
87.Maarten WynantsJumbo-Visma22:51
88.Tony HurelSt Michel-Auber9323:04
89.Romain CardisTeam Total Direct Energie23:43
90.Daniel HoelgaardGroupama-FDJ24:18
91.Frederik FrisonLotto Soudal25:10
92.Clément CariseyIsrael Cycling Academy25:48
93.Rudy BarbierIsrael Cycling Academy27:53
94.Roy JansCorendon-Circus28:22
95.Kenneth VanbilsenCofidis, Solutions Crédits28:37
96.Jonas van GenechtenVital Concept-B&B Hotels28:50
97.Bram WeltenTeam Arkéa Samsic29:19
98.Maarten van TrijpCorendon-Circus30:00
99.Enzo WoutersLotto Soudal31:08
100.Tom DerniesNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole32:13
101.Daniel Viejo JoséEuskadi Basque Country-Murias32:47
102.Simon SellierTeam Total Direct Energie38:41
103.Corentin ErmenaultVital Concept-B&B Hotels47:43

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: