Nowozelandczyk Aaron Gate (EvoPro Racing) wygrał w bośniackiej Vlasenicy pierwszy etap czteroodcinkowego wyścigu Belgrade Banjaluka.
Drugi przyjechał Attila Valter (CCC Development Team), a peleton przyprowadził Benjamin Hill (Ljubljana Gusto Santic).
Końcówka prowadziła na dość długim (8,3 km), ale łagodnym (3,9%) podjeździe.
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Aaron Gate | EvoPro Racing | 4:13:36 |
2. | Attila Valter | CCC Development Team | 00:03 |
3. | Benjamin Hill | Ljubljana Gusto Santic | 00:05 |
4. | Adam Stachowiak | Voster Uniwheels Team | |
5. | Jodok Salzmann | Maloja Pushbikers | |
6. | Jacopo Mosca | D'Amico-UM Tools | |
7. | Juraj Bellan | Dukla Banska Bystrica | |
8. | Patrick Haller | Heizomat Rad-Net | |
9. | Timon Loderer | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
10. | Radoslav Rogina | Adria Mobil | |
11. | Dario Puccioni | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
12. | Paweł Franczak | Voster Uniwheels Team | |
13. | Marek Canecky | Dukla Banska Bystrica | |
14. | Patrik Tybor | Dukla Banska Bystrica | |
15. | Nikodemus Holler | Bike Aid | |
16. | Kristijan Hocevar | Slovenia | |
17. | Roman Maikin | Minsk Cycling Club | |
18. | Martin Haring | Dukla Banska Bystrica | |
19. | Marino Kobayashi | Giotti Victoria-Palomar | |
20. | Ján Andrej Cully | Dukla Banska Bystrica | |
21. | Cyrus Monk | EvoPro Racing | |
22. | Paolo TotÒ | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
23. | Márton Dina | Hungary | |
24. | Karel Tyrpekl | Tufo-Pardus Prostejov | |
25. | Juri Hollmann | Heizomat Rad-Net | |
26. | Matic Veber | Slovenia | |
27. | Johnatan Canaveral | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
28. | Adne van Engelen | Bike Aid | |
29. | Christopher Hatz | Herrmann Radteam | |
30. | Aaron Grosser | Bike Aid | |
31. | Antonio Di Sante | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
32. | Lukas Schlemmer | Maloja Pushbikers | |
33. | Johannes Schinnagel | Maloja Pushbikers | |
34. | Eduardo Estrada | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
35. | Jan Tschernoster | Heizomat Rad-Net | |
36. | Justin Wolf | Bike Aid | |
37. | Timothy Guy | Ljubljana Gusto Santic | |
38. | Mateusz Taciak | Voster Uniwheels Team | |
39. | Stefan Poll | Austria | |
40. | Stefan Brandlmeier | Herrmann Radteam | |
41. | Luke Mudgway | EvoPro Racing | |
42. | Matic Groselj | Ljubljana Gusto Santic | |
43. | Ziga Horvat | Adria Mobil | |
44. | Ziga Rucigaj | Ljubljana Gusto Santic | |
45. | Brayan Hernandez | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
46. | Luka Lakota | Slovenia | |
47. | Gašper Katrasnik | Adria Mobil | |
48. | Federico Burchio | D'Amico-UM Tools | |
49. | Johan Moreno | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
50. | Daire Feeley | EvoPro Racing | |
51. | Florian Obersteiner | Herrmann Radteam | |
52. | Szymon Tracz | CCC Development Team | |
53. | Piotr Pękala | CCC Development Team | |
54. | Leszek Pluciński | Voster Uniwheels Team | |
55. | Moran Vermeulen | Austria | |
56. | David Per | Adria Mobil | |
57. | Dominik Hrinkow | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
58. | Raphael Hammerschmid | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | |
59. | Peter Koning | Bike Aid | 01:06 |
60. | Nikolai Shumov | Minsk Cycling Club | |
61. | Jan Stohr | AC Sparta Praha | 00:54 |
62. | Andras Szatmary | Hungary | 01:08 |
63. | Oscar Adalberto Quiroz | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
64. | Riccardo Stacchiotti | Giotti Victoria-Palomar | 01:14 |
65. | Tomas Barta | Tufo-Pardus Prostejov | 01:43 |
66. | Yauhen Sobal | Minsk Cycling Club | |
67. | Marcel Franz | Heizomat Rad-Net | 01:46 |
68. | Jakob Gessner | Heizomat Rad-Net | |
69. | Luka Sagadin | Slovenia | 01:50 |
70. | Nils Friedl | Austria | |
71. | Viktor Filutas | Hungary | |
72. | Thomas Umhaller | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | |
73. | Franco Orocito | D'Amico-UM Tools | |
74. | Julian Gruber | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | |
75. | Orlando Pitzanti | D'Amico-UM Tools | |
76. | Andrej Galovic | Serbia | |
77. | Anže Skok | Ljubljana Gusto Santic | |
78. | Stanisław Aniołkowski | CCC Development Team | |
79. | Aljaz Prah | Ljubljana Gusto Santic | |
80. | Roman Kustadinchev | D'Amico-UM Tools | |
81. | Vasili Strokau | Minsk Cycling Club | |
82. | Tim Roskar | Slovenia | |
83. | Felix Ritzinger | Maloja Pushbikers | |
84. | Gergo Gonczi | Hungary | |
85. | Balázs Vas | Hungary | |
86. | Daniel Auer | Maloja Pushbikers | |
87. | Erik Fetter | Hungary | |
88. | Vlad-nicolae Dobre | Giotti Victoria-Palomar | 02:00 |
89. | Diego Alejandro Jaramillo | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
90. | Emil Dima | Giotti Victoria-Palomar | 02:29 |
91. | Wojciech Pszczolarski | Tufo-Pardus Prostejov | 02:40 |
92. | Stevan Klisuric | Serbia | |
93. | Tomas Kalojiros | AC Sparta Praha | 02:42 |
94. | Luka Cotar | Slovenia | 03:16 |
95. | Riccardo Stabentheiner | Austria | 03:28 |
96. | Ciprian Jitaru | Giotti Victoria-Palomar | |
97. | Vlad Pacurar | Giotti Victoria-Palomar | |
98. | Luka Vrhovnik | Ljubljana Gusto Santic | |
99. | Petr Fiala | AC Sparta Praha | |
100. | Daniel Bichlmann | Bike Aid | |
101. | Vladimir Miksanik | Tufo-Pardus Prostejov | |
102. | Alexander Gratzer | Austria | |
103. | Stefan Kolb | Maloja Pushbikers | 03:33 |
104. | Stefan Stefanovic | Serbia | |
105. | Markus Freiberger | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
106. | Dorde Duric | Serbia | |
107. | Leonardo Bonifazio | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
108. | Eugenio Alafaci | EvoPro Racing | |
109. | Marko Danilovic | Serbia | |
110. | Mateusz Komar | Voster Uniwheels Team | |
111. | Dušan Rajovic | Adria Mobil | 03:42 |
112. | Marko Kump | Adria Mobil | |
113. | Daniel Dina | Hungary | |
114. | Leon Echtermann | Herrmann Radteam | 03:51 |
115. | Krzysztof Parma | Voster Uniwheels Team | 04:32 |
116. | Matthias Schnapka | Bike Aid | |
117. | Karol Wawrzyniak | CCC Development Team | |
118. | Dusan Veselinovic | Serbia | 04:46 |
119. | Aljaž Jarc | Adria Mobil | |
120. | Ludek Lichnovsky | Tufo-Pardus Prostejov | |
121. | Dusan Kalaba | Serbia | |
122. | Jan Ryba | AC Sparta Praha | |
123. | Siarhei Papok | Minsk Cycling Club | |
124. | Denis Rugovac | Tufo-Pardus Prostejov | |
125. | Pavel Stohr | AC Sparta Praha | |
126. | Eugert Zhupa | EvoPro Racing | |
127. | Adrian Banaszek | Voster Uniwheels Team | |
128. | Martin Mahdar | Dukla Banska Bystrica | |
129. | Jakub VarhaŇovsky | Dukla Banska Bystrica | |
130. | Michal Schuran | AC Sparta Praha | |
131. | Jan Rajchart | AC Sparta Praha | |
132. | William David Munoz | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
133. | Robert Jenko | Slovenia | |
134. | Wouter Wippert | EvoPro Racing | |
135. | Daniel Crista | Giotti Victoria-Palomar | 05:55 |
136. | Florenz Knauer | Herrmann Radteam | |
137. | Marek Dolnicek | Tufo-Pardus Prostejov | |
138. | Michele Scartezzini | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | 08:00 |
139. | Angelo Raffaele | D'Amico-UM Tools | |
140. | Niccolò Salvietti | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
141. | Stefan Mastaller | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | |
142. | Lukas Viehberger | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | |
143. | Lukas Reckendorfer | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
144. | Daniel Kock | Austria | |
145. | Michael Holland | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | |
146. | Marvin Hammerschmid | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | |
147. | Damian Papierski | CCC Development Team | |
148. | Leon Rohde | Heizomat Rad-Net | 09:29 |
149. | Kacper Walkowiak | CCC Development Team | |
150. | Pascal Treubel | Heizomat Rad-Net | |
151. | Andreas Hofer | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 10:48 |
152. | Valentin Gotzinger | Maloja Pushbikers | |
153. | Manuel Porzner | Herrmann Radteam |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Aaron Gate | EvoPro Racing | 4:13:26 |
2. | Attila Valter | CCC Development Team | 00:07 |
3. | Benjamin Hill | Ljubljana Gusto Santic | 00:11 |
4. | Adam Stachowiak | Voster Uniwheels Team | 00:15 |
5. | Jodok Salzmann | Maloja Pushbikers | |
6. | Jacopo Mosca | D'Amico-UM Tools | |
7. | Juraj Bellan | Dukla Banska Bystrica | |
8. | Patrick Haller | Heizomat Rad-Net | |
9. | Timon Loderer | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
10. | Radoslav Rogina | Adria Mobil | |
11. | Dario Puccioni | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
12. | Paweł Franczak | Voster Uniwheels Team | |
13. | Marek Canecky | Dukla Banska Bystrica | |
14. | Patrik Tybor | Dukla Banska Bystrica | |
15. | Nikodemus Holler | Bike Aid | |
16. | Kristijan Hocevar | Slovenia | |
17. | Roman Maikin | Minsk Cycling Club | |
18. | Martin Haring | Dukla Banska Bystrica | |
19. | Marino Kobayashi | Giotti Victoria-Palomar | |
20. | Ján Andrej Cully | Dukla Banska Bystrica | |
21. | Cyrus Monk | EvoPro Racing | |
22. | Paolo TotÒ | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
23. | Márton Dina | Hungary | |
24. | Karel Tyrpekl | Tufo-Pardus Prostejov | |
25. | Juri Hollmann | Heizomat Rad-Net | |
26. | Matic Veber | Slovenia | |
27. | Johnatan Canaveral | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
28. | Adne van Engelen | Bike Aid | |
29. | Christopher Hatz | Herrmann Radteam | |
30. | Aaron Grosser | Bike Aid | |
31. | Antonio Di Sante | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
32. | Lukas Schlemmer | Maloja Pushbikers | |
33. | Johannes Schinnagel | Maloja Pushbikers | |
34. | Eduardo Estrada | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
35. | Jan Tschernoster | Heizomat Rad-Net | |
36. | Justin Wolf | Bike Aid | |
37. | Timothy Guy | Ljubljana Gusto Santic | |
38. | Mateusz Taciak | Voster Uniwheels Team | |
39. | Stefan Poll | Austria | |
40. | Stefan Brandlmeier | Herrmann Radteam | |
41. | Luke Mudgway | EvoPro Racing | |
42. | Matic Groselj | Ljubljana Gusto Santic | |
43. | Ziga Horvat | Adria Mobil | |
44. | Ziga Rucigaj | Ljubljana Gusto Santic | |
45. | Brayan Hernandez | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
46. | Luka Lakota | Slovenia | |
47. | Gašper Katrasnik | Adria Mobil | |
48. | Federico Burchio | D'Amico-UM Tools | |
49. | Johan Moreno | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
50. | Daire Feeley | EvoPro Racing | |
51. | Florian Obersteiner | Herrmann Radteam | |
52. | Szymon Tracz | CCC Development Team | |
53. | Piotr Pękala | CCC Development Team | |
54. | Leszek Pluciński | Voster Uniwheels Team | |
55. | Moran Vermeulen | Austria | |
56. | David Per | Adria Mobil | |
57. | Dominik Hrinkow | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
58. | Raphael Hammerschmid | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | 00:35 |
59. | Jan Stohr | AC Sparta Praha | 01:04 |
60. | Peter Koning | Bike Aid | 01:16 |
61. | Nikolai Shumov | Minsk Cycling Club | |
62. | Andras Szatmary | Hungary | 01:18 |
63. | Oscar Adalberto Quiroz | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
64. | Riccardo Stacchiotti | Giotti Victoria-Palomar | 01:24 |
65. | Tomas Barta | Tufo-Pardus Prostejov | 01:53 |
66. | Yauhen Sobal | Minsk Cycling Club | |
67. | Marcel Franz | Heizomat Rad-Net | 01:56 |
68. | Jakob Gessner | Heizomat Rad-Net | |
69. | Luka Sagadin | Slovenia | 02:00 |
70. | Nils Friedl | Austria | |
71. | Viktor Filutas | Hungary | |
72. | Thomas Umhaller | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | |
73. | Franco Orocito | D'Amico-UM Tools | |
74. | Julian Gruber | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | |
75. | Orlando Pitzanti | D'Amico-UM Tools | |
76. | Andrej Galovic | Serbia | |
77. | Anže Skok | Ljubljana Gusto Santic | |
78. | Stanisław Aniołkowski | CCC Development Team | |
79. | Aljaz Prah | Ljubljana Gusto Santic | |
80. | Roman Kustadinchev | D'Amico-UM Tools | |
81. | Vasili Strokau | Minsk Cycling Club | |
82. | Tim Roskar | Slovenia | |
83. | Felix Ritzinger | Maloja Pushbikers | |
84. | Gergo Gonczi | Hungary | |
85. | Balázs Vas | Hungary | |
86. | Daniel Auer | Maloja Pushbikers | |
87. | Erik Fetter | Hungary | |
88. | Vlad-nicolae Dobre | Giotti Victoria-Palomar | 02:10 |
89. | Diego Alejandro Jaramillo | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
90. | Emil Dima | Giotti Victoria-Palomar | 02:39 |
91. | Wojciech Pszczolarski | Tufo-Pardus Prostejov | 02:50 |
92. | Stevan Klisuric | Serbia | |
93. | Tomas Kalojiros | AC Sparta Praha | 02:52 |
94. | Luka Cotar | Slovenia | 03:26 |
95. | Riccardo Stabentheiner | Austria | 03:38 |
96. | Ciprian Jitaru | Giotti Victoria-Palomar | |
97. | Vlad Pacurar | Giotti Victoria-Palomar | |
98. | Luka Vrhovnik | Ljubljana Gusto Santic | |
99. | Petr Fiala | AC Sparta Praha | |
100. | Daniel Bichlmann | Bike Aid | |
101. | Vladimir Miksanik | Tufo-Pardus Prostejov | |
102. | Alexander Gratzer | Austria | |
103. | Stefan Kolb | Maloja Pushbikers | 03:43 |
104. | Stefan Stefanovic | Serbia | |
105. | Markus Freiberger | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
106. | Dorde Duric | Serbia | |
107. | Leonardo Bonifazio | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
108. | Eugenio Alafaci | EvoPro Racing | |
109. | Marko Danilovic | Serbia | |
110. | Mateusz Komar | Voster Uniwheels Team | |
111. | Dušan Rajovic | Adria Mobil | 03:52 |
112. | Marko Kump | Adria Mobil | |
113. | Daniel Dina | Hungary | |
114. | Leon Echtermann | Herrmann Radteam | 04:01 |
115. | Krzysztof Parma | Voster Uniwheels Team | 04:42 |
116. | Matthias Schnapka | Bike Aid | |
117. | Karol Wawrzyniak | CCC Development Team | |
118. | Dusan Veselinovic | Serbia | 04:56 |
119. | Aljaž Jarc | Adria Mobil | |
120. | Ludek Lichnovsky | Tufo-Pardus Prostejov | |
121. | Dusan Kalaba | Serbia | |
122. | Jan Ryba | AC Sparta Praha | |
123. | Siarhei Papok | Minsk Cycling Club | |
124. | Denis Rugovac | Tufo-Pardus Prostejov | |
125. | Pavel Stohr | AC Sparta Praha | |
126. | Eugert Zhupa | EvoPro Racing | |
127. | Adrian Banaszek | Voster Uniwheels Team | |
128. | Martin Mahdar | Dukla Banska Bystrica | |
129. | Jakub VarhaŇovsky | Dukla Banska Bystrica | |
130. | Michal Schuran | AC Sparta Praha | |
131. | Jan Rajchart | AC Sparta Praha | |
132. | William David Munoz | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
133. | Robert Jenko | Slovenia | |
134. | Wouter Wippert | EvoPro Racing | |
135. | Daniel Crista | Giotti Victoria-Palomar | 06:05 |
136. | Florenz Knauer | Herrmann Radteam | |
137. | Marek Dolnicek | Tufo-Pardus Prostejov | |
138. | Michele Scartezzini | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | 08:10 |
139. | Angelo Raffaele | D'Amico-UM Tools | |
140. | Niccolò Salvietti | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
141. | Stefan Mastaller | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | |
142. | Lukas Viehberger | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | |
143. | Lukas Reckendorfer | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
144. | Daniel Kock | Austria | |
145. | Michael Holland | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | |
146. | Marvin Hammerschmid | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | |
147. | Damian Papierski | CCC Development Team | |
148. | Leon Rohde | Heizomat Rad-Net | 09:39 |
149. | Kacper Walkowiak | CCC Development Team | |
150. | Pascal Treubel | Heizomat Rad-Net | |
151. | Andreas Hofer | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 10:58 |
152. | Valentin Gotzinger | Maloja Pushbikers | |
153. | Manuel Porzner | Herrmann Radteam |
Amy Pieters podała SD Worx do sądu. Nicholas van der Merwe wygrywa w Chełmży. Wiadomości i wyniki z czwartku, 2…
Sezon Wielkich Tourów obejmuje swe rządy. Przed kolarzami trzy tygodnie walki o bezcenną maglia rosa Giro d'Italia.
Demi Vollering (SD Worx-Protime) zdobyła na Alto del Fuerte Rapitan piąty etap La Vuelta Femenina oraz objęła prowadzenie w klasyfikacji…
Kirsten Faulkner wyczuła swój moment na Vuelta Femenina. Dominika Włodarczyk wraca do ścigania. Wyniki i informacje z 1 maja.
Kristen Faulkner (EF Education-Cannondale) wygrała w Saragossie czwarty odcinek La Vuelta Femenina.
Maxim van Gils (Lotto Dstny) wygrał we Frankfurcie nad Menem niemiecki klasyk Eschborn-Frankfurt.