Belgrade Banjaluka 2019: etap 1. Aaron Gate przed Valterem

logo Belgrade Banjaluka

Nowozelandczyk Aaron Gate (EvoPro Racing) wygrał w bośniackiej Vlasenicy pierwszy etap czteroodcinkowego wyścigu Belgrade Banjaluka.

Drugi przyjechał Attila Valter (CCC Development Team), a peleton przyprowadził Benjamin Hill (Ljubljana Gusto Santic).

Końcówka prowadziła na dość długim (8,3 km), ale łagodnym (3,9%) podjeździe.

Wyniki 1. etapu Belgrade Banjaluka 2019 (2.1), Belgrad - Vlasenica (234 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Aaron GateEvoPro Racing4:13:36
2.Attila ValterCCC Development Team00:03
3.Benjamin HillLjubljana Gusto Santic00:05
4.Adam StachowiakVoster Uniwheels Team
5.Jodok SalzmannMaloja Pushbikers
6.Jacopo MoscaD'Amico-UM Tools
7.Juraj BellanDukla Banska Bystrica
8.Patrick HallerHeizomat Rad-Net
9.Timon LodererTeam Hrinkow Advarics Cycleang
10.Radoslav RoginaAdria Mobil
11.Dario PuccioniSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
12.Paweł FranczakVoster Uniwheels Team
13.Marek CaneckyDukla Banska Bystrica
14.Patrik TyborDukla Banska Bystrica
15.Nikodemus HollerBike Aid
16.Kristijan HocevarSlovenia
17.Roman MaikinMinsk Cycling Club
18.Martin HaringDukla Banska Bystrica
19.Marino KobayashiGiotti Victoria-Palomar
20.Ján Andrej CullyDukla Banska Bystrica
21.Cyrus MonkEvoPro Racing
22.Paolo TotÒSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
23.Márton DinaHungary
24.Karel TyrpeklTufo-Pardus Prostejov
25.Juri HollmannHeizomat Rad-Net
26.Matic VeberSlovenia
27.Johnatan CanaveralColdeportes Bicicletas Strongman
28.Adne van EngelenBike Aid
29.Christopher HatzHerrmann Radteam
30.Aaron GrosserBike Aid
31.Antonio Di SanteSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
32.Lukas SchlemmerMaloja Pushbikers
33.Johannes SchinnagelMaloja Pushbikers
34.Eduardo EstradaColdeportes Bicicletas Strongman
35.Jan TschernosterHeizomat Rad-Net
36.Justin WolfBike Aid
37.Timothy GuyLjubljana Gusto Santic
38.Mateusz TaciakVoster Uniwheels Team
39.Stefan PollAustria
40.Stefan BrandlmeierHerrmann Radteam
41.Luke MudgwayEvoPro Racing
42.Matic GroseljLjubljana Gusto Santic
43.Ziga HorvatAdria Mobil
44.Ziga RucigajLjubljana Gusto Santic
45.Brayan HernandezColdeportes Bicicletas Strongman
46.Luka LakotaSlovenia
47.Gašper KatrasnikAdria Mobil
48.Federico BurchioD'Amico-UM Tools
49.Johan MorenoColdeportes Bicicletas Strongman
50.Daire FeeleyEvoPro Racing
51.Florian ObersteinerHerrmann Radteam
52.Szymon TraczCCC Development Team
53.Piotr PękalaCCC Development Team
54.Leszek PlucińskiVoster Uniwheels Team
55.Moran VermeulenAustria
56.David PerAdria Mobil
57.Dominik HrinkowTeam Hrinkow Advarics Cycleang
58.Raphael HammerschmidSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
59.Peter KoningBike Aid01:06
60.Nikolai ShumovMinsk Cycling Club
61.Jan StohrAC Sparta Praha00:54
62.Andras SzatmaryHungary01:08
63.Oscar Adalberto QuirozColdeportes Bicicletas Strongman
64.Riccardo StacchiottiGiotti Victoria-Palomar01:14
65.Tomas BartaTufo-Pardus Prostejov01:43
66.Yauhen SobalMinsk Cycling Club
67.Marcel FranzHeizomat Rad-Net01:46
68.Jakob GessnerHeizomat Rad-Net
69.Luka SagadinSlovenia01:50
70.Nils FriedlAustria
71.Viktor FilutasHungary
72.Thomas UmhallerSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
73.Franco OrocitoD'Amico-UM Tools
74.Julian GruberSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
75.Orlando PitzantiD'Amico-UM Tools
76.Andrej GalovicSerbia
77.Anže SkokLjubljana Gusto Santic
78.Stanisław AniołkowskiCCC Development Team
79.Aljaz PrahLjubljana Gusto Santic
80.Roman KustadinchevD'Amico-UM Tools
81.Vasili StrokauMinsk Cycling Club
82.Tim RoskarSlovenia
83.Felix RitzingerMaloja Pushbikers
84.Gergo GoncziHungary
85.Balázs VasHungary
86.Daniel AuerMaloja Pushbikers
87.Erik FetterHungary
88.Vlad-nicolae DobreGiotti Victoria-Palomar02:00
89.Diego Alejandro JaramilloColdeportes Bicicletas Strongman
90.Emil DimaGiotti Victoria-Palomar02:29
91.Wojciech PszczolarskiTufo-Pardus Prostejov02:40
92.Stevan KlisuricSerbia
93.Tomas KalojirosAC Sparta Praha02:42
94.Luka CotarSlovenia03:16
95.Riccardo StabentheinerAustria03:28
96.Ciprian JitaruGiotti Victoria-Palomar
97.Vlad PacurarGiotti Victoria-Palomar
98.Luka VrhovnikLjubljana Gusto Santic
99.Petr FialaAC Sparta Praha
100.Daniel BichlmannBike Aid
101.Vladimir MiksanikTufo-Pardus Prostejov
102.Alexander GratzerAustria
103.Stefan KolbMaloja Pushbikers03:33
104.Stefan StefanovicSerbia
105.Markus FreibergerTeam Hrinkow Advarics Cycleang
106.Dorde DuricSerbia
107.Leonardo BonifazioSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
108.Eugenio AlafaciEvoPro Racing
109.Marko DanilovicSerbia
110.Mateusz KomarVoster Uniwheels Team
111.Dušan RajovicAdria Mobil03:42
112.Marko KumpAdria Mobil
113.Daniel DinaHungary
114.Leon EchtermannHerrmann Radteam03:51
115.Krzysztof ParmaVoster Uniwheels Team04:32
116.Matthias SchnapkaBike Aid
117.Karol WawrzyniakCCC Development Team
118.Dusan VeselinovicSerbia04:46
119.Aljaž JarcAdria Mobil
120.Ludek LichnovskyTufo-Pardus Prostejov
121.Dusan KalabaSerbia
122.Jan RybaAC Sparta Praha
123.Siarhei PapokMinsk Cycling Club
124.Denis RugovacTufo-Pardus Prostejov
125.Pavel StohrAC Sparta Praha
126.Eugert ZhupaEvoPro Racing
127.Adrian BanaszekVoster Uniwheels Team
128.Martin MahdarDukla Banska Bystrica
129.Jakub VarhaŇovskyDukla Banska Bystrica
130.Michal SchuranAC Sparta Praha
131.Jan RajchartAC Sparta Praha
132.William David MunozColdeportes Bicicletas Strongman
133.Robert JenkoSlovenia
134.Wouter WippertEvoPro Racing
135.Daniel CristaGiotti Victoria-Palomar05:55
136.Florenz KnauerHerrmann Radteam
137.Marek DolnicekTufo-Pardus Prostejov
138.Michele ScartezziniSangemini-Trevigiani-MG.Kvis08:00
139.Angelo RaffaeleD'Amico-UM Tools
140.Niccolò SalviettiSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
141.Stefan MastallerSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
142.Lukas ViehbergerSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
143.Lukas ReckendorferTeam Hrinkow Advarics Cycleang
144.Daniel KockAustria
145.Michael HollandSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
146.Marvin HammerschmidSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
147.Damian PapierskiCCC Development Team
148.Leon RohdeHeizomat Rad-Net09:29
149.Kacper WalkowiakCCC Development Team
150.Pascal TreubelHeizomat Rad-Net
151.Andreas HoferTeam Hrinkow Advarics Cycleang10:48
152.Valentin GotzingerMaloja Pushbikers
153.Manuel PorznerHerrmann Radteam

Klasyfikacja generalna po 1. etapie

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Aaron GateEvoPro Racing4:13:26
2.Attila ValterCCC Development Team00:07
3.Benjamin HillLjubljana Gusto Santic00:11
4.Adam StachowiakVoster Uniwheels Team00:15
5.Jodok SalzmannMaloja Pushbikers
6.Jacopo MoscaD'Amico-UM Tools
7.Juraj BellanDukla Banska Bystrica
8.Patrick HallerHeizomat Rad-Net
9.Timon LodererTeam Hrinkow Advarics Cycleang
10.Radoslav RoginaAdria Mobil
11.Dario PuccioniSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
12.Paweł FranczakVoster Uniwheels Team
13.Marek CaneckyDukla Banska Bystrica
14.Patrik TyborDukla Banska Bystrica
15.Nikodemus HollerBike Aid
16.Kristijan HocevarSlovenia
17.Roman MaikinMinsk Cycling Club
18.Martin HaringDukla Banska Bystrica
19.Marino KobayashiGiotti Victoria-Palomar
20.Ján Andrej CullyDukla Banska Bystrica
21.Cyrus MonkEvoPro Racing
22.Paolo TotÒSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
23.Márton DinaHungary
24.Karel TyrpeklTufo-Pardus Prostejov
25.Juri HollmannHeizomat Rad-Net
26.Matic VeberSlovenia
27.Johnatan CanaveralColdeportes Bicicletas Strongman
28.Adne van EngelenBike Aid
29.Christopher HatzHerrmann Radteam
30.Aaron GrosserBike Aid
31.Antonio Di SanteSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
32.Lukas SchlemmerMaloja Pushbikers
33.Johannes SchinnagelMaloja Pushbikers
34.Eduardo EstradaColdeportes Bicicletas Strongman
35.Jan TschernosterHeizomat Rad-Net
36.Justin WolfBike Aid
37.Timothy GuyLjubljana Gusto Santic
38.Mateusz TaciakVoster Uniwheels Team
39.Stefan PollAustria
40.Stefan BrandlmeierHerrmann Radteam
41.Luke MudgwayEvoPro Racing
42.Matic GroseljLjubljana Gusto Santic
43.Ziga HorvatAdria Mobil
44.Ziga RucigajLjubljana Gusto Santic
45.Brayan HernandezColdeportes Bicicletas Strongman
46.Luka LakotaSlovenia
47.Gašper KatrasnikAdria Mobil
48.Federico BurchioD'Amico-UM Tools
49.Johan MorenoColdeportes Bicicletas Strongman
50.Daire FeeleyEvoPro Racing
51.Florian ObersteinerHerrmann Radteam
52.Szymon TraczCCC Development Team
53.Piotr PękalaCCC Development Team
54.Leszek PlucińskiVoster Uniwheels Team
55.Moran VermeulenAustria
56.David PerAdria Mobil
57.Dominik HrinkowTeam Hrinkow Advarics Cycleang
58.Raphael HammerschmidSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich00:35
59.Jan StohrAC Sparta Praha01:04
60.Peter KoningBike Aid01:16
61.Nikolai ShumovMinsk Cycling Club
62.Andras SzatmaryHungary01:18
63.Oscar Adalberto QuirozColdeportes Bicicletas Strongman
64.Riccardo StacchiottiGiotti Victoria-Palomar01:24
65.Tomas BartaTufo-Pardus Prostejov01:53
66.Yauhen SobalMinsk Cycling Club
67.Marcel FranzHeizomat Rad-Net01:56
68.Jakob GessnerHeizomat Rad-Net
69.Luka SagadinSlovenia02:00
70.Nils FriedlAustria
71.Viktor FilutasHungary
72.Thomas UmhallerSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
73.Franco OrocitoD'Amico-UM Tools
74.Julian GruberSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
75.Orlando PitzantiD'Amico-UM Tools
76.Andrej GalovicSerbia
77.Anže SkokLjubljana Gusto Santic
78.Stanisław AniołkowskiCCC Development Team
79.Aljaz PrahLjubljana Gusto Santic
80.Roman KustadinchevD'Amico-UM Tools
81.Vasili StrokauMinsk Cycling Club
82.Tim RoskarSlovenia
83.Felix RitzingerMaloja Pushbikers
84.Gergo GoncziHungary
85.Balázs VasHungary
86.Daniel AuerMaloja Pushbikers
87.Erik FetterHungary
88.Vlad-nicolae DobreGiotti Victoria-Palomar02:10
89.Diego Alejandro JaramilloColdeportes Bicicletas Strongman
90.Emil DimaGiotti Victoria-Palomar02:39
91.Wojciech PszczolarskiTufo-Pardus Prostejov02:50
92.Stevan KlisuricSerbia
93.Tomas KalojirosAC Sparta Praha02:52
94.Luka CotarSlovenia03:26
95.Riccardo StabentheinerAustria03:38
96.Ciprian JitaruGiotti Victoria-Palomar
97.Vlad PacurarGiotti Victoria-Palomar
98.Luka VrhovnikLjubljana Gusto Santic
99.Petr FialaAC Sparta Praha
100.Daniel BichlmannBike Aid
101.Vladimir MiksanikTufo-Pardus Prostejov
102.Alexander GratzerAustria
103.Stefan KolbMaloja Pushbikers03:43
104.Stefan StefanovicSerbia
105.Markus FreibergerTeam Hrinkow Advarics Cycleang
106.Dorde DuricSerbia
107.Leonardo BonifazioSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
108.Eugenio AlafaciEvoPro Racing
109.Marko DanilovicSerbia
110.Mateusz KomarVoster Uniwheels Team
111.Dušan RajovicAdria Mobil03:52
112.Marko KumpAdria Mobil
113.Daniel DinaHungary
114.Leon EchtermannHerrmann Radteam04:01
115.Krzysztof ParmaVoster Uniwheels Team04:42
116.Matthias SchnapkaBike Aid
117.Karol WawrzyniakCCC Development Team
118.Dusan VeselinovicSerbia04:56
119.Aljaž JarcAdria Mobil
120.Ludek LichnovskyTufo-Pardus Prostejov
121.Dusan KalabaSerbia
122.Jan RybaAC Sparta Praha
123.Siarhei PapokMinsk Cycling Club
124.Denis RugovacTufo-Pardus Prostejov
125.Pavel StohrAC Sparta Praha
126.Eugert ZhupaEvoPro Racing
127.Adrian BanaszekVoster Uniwheels Team
128.Martin MahdarDukla Banska Bystrica
129.Jakub VarhaŇovskyDukla Banska Bystrica
130.Michal SchuranAC Sparta Praha
131.Jan RajchartAC Sparta Praha
132.William David MunozColdeportes Bicicletas Strongman
133.Robert JenkoSlovenia
134.Wouter WippertEvoPro Racing
135.Daniel CristaGiotti Victoria-Palomar06:05
136.Florenz KnauerHerrmann Radteam
137.Marek DolnicekTufo-Pardus Prostejov
138.Michele ScartezziniSangemini-Trevigiani-MG.Kvis08:10
139.Angelo RaffaeleD'Amico-UM Tools
140.Niccolò SalviettiSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
141.Stefan MastallerSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
142.Lukas ViehbergerSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
143.Lukas ReckendorferTeam Hrinkow Advarics Cycleang
144.Daniel KockAustria
145.Michael HollandSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
146.Marvin HammerschmidSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich
147.Damian PapierskiCCC Development Team
148.Leon RohdeHeizomat Rad-Net09:39
149.Kacper WalkowiakCCC Development Team
150.Pascal TreubelHeizomat Rad-Net
151.Andreas HoferTeam Hrinkow Advarics Cycleang10:58
152.Valentin GotzingerMaloja Pushbikers
153.Manuel PorznerHerrmann Radteam

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: