Chrono des Nations 2018. Martin Toft Madsen lepszy od Mikkela Bjerga

Chrono des Nations logo

Martin Toft Madsen (BHS - Almeborg Bornholm) ponownie wygrał zawody w jeździe indywidualnej na czas – Chrono des Nations.

Duńczyk pokonał o 7 sekund swojego rodaka, mistrza świata młodzieżowców w tej konkurencji Mikkela Bjerga (Hagens Berman Axeon). Trzeci czas, gorszy o 1:39, zapisał Francuz Stéphane Rossetto (Cofidis).

Polskich czasowców zabrakło w stawce.

Wyniki Chrono des Nations 2018 (1.1), Les Herbiers – Les Herbiers (46,3 km, jazda indywidualna na czas):

  1 Martin Toft Madsen (Den) BHS - Almeborg Bornholm            54:13
  2 Mikkel Bjerg (Den) Hagens Berman Axeon                      00:07
  3 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis, Solutions Credits          01:39
  4 Yoann Paillot (Fra) St Michel - Auber 93                    01:49
  5 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie                       02:14
  6 Pierre Latour (Fra) Ag2R La Mondiale                        02:16
  7 Jérémy Roy (Fra) Groupama - FDJ                             02:40
  8 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain - Merida                      02:56
  9 Johan Le Bon (Fra) Vital Concept Cycling Club               03:18
 10 Jonas Rickaert (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise             03:25
 11 Joshua Teasdale (GBr) Team Differdange Losch                03:28
 12 Jeremy Cabot (Fra) Roubaix Lille Metropole                  03:32
 13 Olivier Pardini (Bel) Team Differdange Losch                03:34
 14 Nans Peters (Fra) Ag2R La Mondiale                          03:41
 15 Julian Braun (Ger) Team Dauner D&Dq | Akkon                 03:57
 16 Anthony Delaplace (Fra) Team Fortuneo - Samsic              04:09
 17 Nicolas Baldo (Fra) St Michel - Auber 93                    04:29
 18 Alexandre Geniez (Fra) Ag2R La Mondiale                     04:30
 19 Paul Ourselin (Fra) Direct Energie                          04:41
 20 Daniel Westmattelmann (Ger) Team Lotto - Kern Haus          05:06
 21 François Bidard (Fra) Ag2R La Mondiale                      05:51
 22 Harry Tanfield (GBr) Canyon Eisberg                         06:16
 23 Tom Thill (Lux) Team Differdange Losch                      06:35
 24 Justin Mottier (Fra) Vital Concept Cycling Club             06:50
 25 Fabien Grellier (Fra) Direct Energie                        07:00
 26 Arnaud Gerard (Fra) Team Fortuneo - Samsic                  07:16
 27 Polychronis Tzortzakis (Gre) Tarteletto - Isorex            07:27
 28 Simon Sellier (Fra) Direct Energie                          08:42
 29 Joseph Areruya (Rwa) Delko Marseille Provence Ktm           09:07

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: