Vuelta a Espana 2018: etap 8. Valverde szybszy od Sagana

Alejandro Valverde

38-letni Hiszpan Alejandro Valverde odniósł zwycięstwo na koniec ósmego dnia wyścigu Vuelta a Espana.

Kolarz grupy Movistar w kastylijskim Almaden wyprzedził mistrza świata Petera Sagana (Bora-hansgrohe) i Danny’ego van Poppela (Trek-Segafredo). 14. miejsce zajął Michał Kwiatkowski (Team Sky), a na 24. pozycji przyjechał Rafał Majka (Bora-hansgrohe).

W klasyfikacji generalnej nie zaszły zmiany, liderem pozostał Francuz Rudy Molard (Groupama-FDJ).

Vuelta wjechała w głąb Półwyspu Iberyjskiego, opuszczając Andaluzję i kierując się do regionu Kastylia-La Mancha (195 km). Jedna górska premia w połowie drogi otwierała szansę przed sprinterami, ale ostatnim kilometr, o nachyleniu 4,7%, podpowiadał możliwość innych scenariuszy.

W ucieczkę zabrali się Tiago Machado (Katusha-Alpecin), Jorge Cubero (Burgos-BH) i Hector Saez (Euskadi-Murias). Trójka na 35 kilometrze odskoczyła na 10 minut, rozbudowując później przewagę do 12 minut na Alto de Españares (82 km; kat, 3; 10,3 km; 3,4%).

Peleton prowadzili przedstawiciele Bora-hansgrohe, Quick-Step Floors, Cofidisu i Trek-Segafredo. Lotną premię (124 km) pościg minął spóźniony o 7 minut, a 14 kilometrów przed metą do odrobienia pozostała minuta.

Harcownicy byli bez szans, zostali wchłonięci przed ulicami Almaden. Wysokie tempo miało zmęczyć sprinterów, mocno naciskali kolarze LottoNL-Jumbo. Wysoko trzymał się Kwiatkowski, jednak na końcu nie włączył się do bezpośredniej walki. Sagana podprowadził do sprintu Rafał Majka, mistrz świata ruszył na kreskę, ale ostatnie słowo należało do Valverde, który wyprzedził Słowaka o długość roweru.

Wyniki 8. etapu Vuelta a Espana 2018 (GT), Linares – Almaden (195,1 km):

  1 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team                4:35:54
  2 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe
  3 Danny van Poppel (Ned) LottoNL-Jumbo
  4 Ion Izagirre (Spa) Bahrain-Merida
  5 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo
  6 Jesus Herrada (Spa) Cofidis
  7 Simon Yates (GBr) Mitchelton-Scott
  8 Bjorg Lambrecht (Bel) Lotto Soudal
  9 Ivan Garcia (Spa) Bahrain-Merida
 10 Steven Kruijswijk (Ned) LottoNL-Jumbo
 11 Rigoberto Uran (Col) EF Education First-Drapac 
 12 Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team
 13 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal
 14 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky
 15 Gorka Izagirre (Spa) Bahrain-Merida
 16 George Bennett (NZl) LottoNL-Jumbo
 17 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb
 18 Nicholas Schultz (Aus) Caja Rural-Seguros RGA
 19 Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo
 20 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe
 21 Enric Mas (Spa) Quick-Step Floors
 22 Luis Guillermo Mas Bonet (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 23 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis
 24 Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe
 25 Thibaut Pinot (Fra) Groupama-FDJ
 26 Sergio Henao (Col) Team Sky
 27 Nairo Quintana (Col) Movistar Team
 28 Eduard Prades Reverter (Spa) Euskadi Basque Country
 29 Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates
 30 Rudy Molard (Fra) Groupama-FDJ
 31 David De La Cruz (Spa) Team Sky
 32 Davide Formolo (Ita) Bora-Hansgrohe
 33 Jordi Simon Casulleras (Spa) Burgos BH
 34 Louis Meintjes (RSA) Dimension Data
 35 Jack Haig (Aus) Mitchelton-Scott
 36 Laurens De Plus (Bel) Quick-Step Floors
 37 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team
 38 Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team
 39 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team
 40 Merhawi Kudus (Eri) Dimension Data
 41 Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data
 42 Jesus Ezquerra Muela (Spa) Burgos BH
 43 Daniel Moreno (Spa) EF Education First-Drapac 
 44 Amanuel Ghebreigzabhier (Eri) Dimension Data
 45 Jay McCarthy (Aus) Bora-Hansgrohe
 46 Tony Gallopin (Fra) AG2R La Mondiale
 47 Benjamin King (USA) Dimension Data
 48 Davide Villella (Ita) Astana Pro Team
 49 Cristian Rodriguez Martin (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 50 Jhonatan Restrepo (Col) Katusha-Alpecin
 51 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale
 52 Hermann Pernsteiner (Aut) Bahrain-Merida
 53 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates                   00:15
 54 Alex Aranburu Deba (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 55 Aritz Bagues Kalparsoro (Spa) Euskadi Basque Countr     00:19
 56 Francisco Ventoso (Spa) BMC Racing Team                 00:26
 57 Omar Fraile (Spa) Astana Pro Team                       00:32
 58 Tom Van Asbroeck (Bel) EF Education First-Drapac 
 59 Diego Rubio Hernandez (Spa) Burgos BH
 60 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale
 61 Simone Petilli (Ita) UAE Team Emirates
 62 Jonathan Lastra Martinez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 63 Sepp Kuss (USA) LottoNL-Jumbo
 64 Jai Hindley (Aus) Team Sunweb
 65 Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates
 66 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates                 00:39
 67 Matteo Trentin (Ita) Mitchelton-Scott                   00:42
 68 Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb                        00:51
 69 Jon Aberasturi Izaga (Spa) Euskadi Basque Country       00:52
 70 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin                  00:57
 71 Mikel Iturria Segurola (Spa) Euskadi Basque Country
 72 Simon Geschke (Ger) Team Sunweb                         01:03
 73 Elia Viviani (Ita) Quick-Step Floors
 74 Thomas Leezer (Ned) LottoNL-Jumbo                       01:20
 75 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal
 76 Mikel Bizkarra Etxegibel (Spa) Euskadi Basque 
 77 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal
 78 Jetse Bol (Ned) Burgos BH
 79 Jose Herrada (Spa) Cofidis, Solutions Credits
 80 Nans Peters (Fra) AG2R La Mondiale
 81 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo
 82 Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin
 83 Georg Preidler (Aut) Groupama-FDJ
 84 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida
 85 Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team
 86 Daniele Bennati (Ita) Movistar Team                     01:26
 87 Luka Pibernik (Slo) Bahrain-Merida
 88 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky                       01:27
 89 Floris De Tier (Bel) LottoNL-Jumbo
 90 Fabio Sabatini (Ita) Quick-Step Floors
 91 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin                     01:32
 92 Sander Armee (Bel) Lotto Soudal
 93 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 94 Andrey Amador (CRc) Movistar Team                       01:38
 95 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team
 96 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida
 97 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team
 98 José Mendes (Por) Burgos BH
 99 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb
100 Nelson Andres Soto Martinez (Col) Caja Rural-Seguros RGA
101 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo                      01:41
102 Michael Morkov (Den) Quick-Step Floors                  01:45
103 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team                      01:47
104 Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo                      01:50
105 Pavel Sivakov (Rus) Team Sky
106 Pierre Rolland (Fra) EF Education First-Drapac          01:52
107 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis, Solutions Credits      01:53
108 Dries Devenyns (Bel) Quick-Step Floors
109 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team
110 Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale
111 Stephane Rossetto (Fra) Cofidis, Solutions Credits      02:02
112 Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale
113 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Spa) Euskadi Basque       02:05
114 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky                         02:13
115 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal
116 Michael Woods (Can) EF Education First-Drapac           02:26
117 Simon Clarke (Aus) EF Education First-Drapac 
118 Sebastian Langeveld (Ned) EF Education First-Drapac 
119 Bert-Jan Lindeman (Ned) LottoNL-Jumbo                   02:28
120 Lars Boom (Ned) LottoNL-Jumbo
121 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data                     02:30
122 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team
123 Nicola Conci (Ita) Trek-Segafredo                       02:33
124 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team
125 Max Walscheid (Ger) Team Sunweb                         02:39
126 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team
127 Damien Howson (Aus) Mitchelton-Scott
128 Richie Porte (Aus) BMC Racing Team                      02:41
129 Michael Storer (Aus) Team Sunweb                        02:48
130 Michael Albasini (Swi) Mitchelton-Scott
131 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe
132 Alex Edmondson (Aus) Mitchelton-Scott
133 Luka Mezgec (Slo) Mitchelton-Scott
134 Kiel Reijnen (USA) Trek-Segafredo
135 Jan Hirt (Cze) Astana Pro Team
136 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team              02:54
137 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskadi Basque 
138 Sven Erik Bystr?m (Nor) UAE Team Emirates
139 Alexandre Geniez (Fra) AG2R La Mondiale                 03:02
140 Mickael Delage (Fra) Groupama-FDJ
141 Kasper Asgreen (Den) Quick-Step Floors                  03:14
142 Victor Campenaerts (Bel) Lotto Soudal                   03:15
143 Winner Anacona (Col) Movistar Team
144 Adam Yates (GBr) Mitchelton-Scott
145 Martijn Tusveld (Ned) Team Sunweb
146 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale                  03:31
147 Mathias Le Turnier (Fra) Cofidis, Solutions Credits
148 Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe                  03:54
149 Dylan van Baarle (Ned) Team Sky                         04:05
150 Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team                      04:37
151 Pablo Torres Mui?o (Spa) Burgos BH
152 Antonio Molina Canet (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
153 Oscar Cabedo Carda (Spa) Burgos BH
154 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates
155 Stephen Cummings (GBr) Dimension Data
156 Mitchell Docker (Aus) EF Education First-Drapac 
157 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis                  05:23
158 Léo Vincent (Fra) Groupama-FDJ
159 Igor Anton (Spa) Dimension Data                         05:25
160 Jonathan Castroviejo (Spa) Team Sky
161 Mark Padun (Ukr) Bahrain-Merida
162 José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin
163 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal                         06:16
164 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates            06:27
165 Antoine Duchesne (Can) Groupama-FDJ                     06:44
166 Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors
167 Loic Chetout (Fra) Cofidis, Solutions Credits
168 Marc Sarreau (Fra) Groupama-FDJ
169 Tiago Machado (Por) Katusha-Alpecin
170 Ian Boswell (USA) Katusha-Alpecin
171 Benjamin Thomas (Fra) Groupama-FDJ                      07:01
172 Hector Saez Benito (Spa) Euskadi Basque Country-Mur     07:53
173 Jorge Cubero Galvez (Spa) Burgos BH
174 Marcus Burghardt (Ger) Bora-Hansgrohe                   11:27
175 Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo
DNS Maurits Lammertink (Ned) Team Katusha-Alpecin

Klasyfikacja generalna po 8. etapie:

  1 Rudy Molard (Fra) Groupama-FDJ                       31:20:34
  2 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team                  00:37
  3 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe                   00:48
  4 Simon Yates (GBr) Mitchelton-Scott                      00:51
  5 Tony Gallopin (Fra) AG2R La Mondiale                    00:59
  6 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky                       01:06
  7 Ion Izagirre (Spa) Bahrain-Merida                       01:11
  8 Nairo Quintana (Col) Movistar Team                      01:14
  9 Steven Kruijswijk (Ned) LottoNL-Jumbo                   01:18
 10 Enric Mas (Spa) Quick-Step Floors                       01:23
 11 George Bennett (NZl) LottoNL-Jumbo                      01:26
 12 Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team                01:27
 13 Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates                       01:28
 14 Rigoberto Uran (Col) EF Education First-Drapac p/b      01:29
 15 David De La Cruz (Spa) Team Sky                         01:34
 16 Laurens De Plus (Bel) Quick-Step Floors                 01:46
 17 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb                       02:50
 18 Thibaut Pinot (Fra) Groupama-FDJ                        03:08
 19 Jack Haig (Aus) Mitchelton-Scott                        03:25
 20 Davide Formolo (Ita) Bora-Hansgrohe                     03:56
 21 Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe                        04:28
 22 Hermann Pernsteiner (Aut) Bahrain-Merida                04:45
 23 Jesus Herrada (Spa) Cofidis, Solutions Credits          04:50
 24 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team                     05:07
 25 Louis Meintjes (RSA) Dimension Data                     05:35
 26 Benjamin King (USA) Dimension Data                      06:34
 27 Davide Villella (Ita) Astana Pro Team                   06:39
 28 Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo                 07:54
 29 Merhawi Kudus (Eri) Dimension Data                      07:59
 30 Cristian Rodriguez Martin (Spa) Caja Rural-Seguros      08:02
 31 Daniel Moreno (Spa) EF Education First-Drapac p/b C     09:00
 32 Sergio Henao (Col) Team Sky                             09:57
 33 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale                    10:06
 34 Gorka Izagirre (Spa) Bahrain-Merida                     10:46
 35 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team                     11:46
 36 Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin                   12:06
 37 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin                     12:10
 38 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates                   12:44
 39 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo                      12:48
 40 Luis Guillermo Mas Bonet (Spa) Caja Rural-Seguros R     13:05
 41 Mikel Bizkarra Etxegibel (Spa) Euskadi Basque Count     13:08
 42 Amanuel Ghebreigzabhier (Eri) Dimension Data            13:24
 43 Jose Herrada (Spa) Cofidis, Solutions Credits           13:46
 44 Eduard Prades Reverter (Spa) Euskadi Basque Country     14:21
 45 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale                     14:29
 46 Sepp Kuss (USA) LottoNL-Jumbo                           15:20
 47 Simon Clarke (Aus) EF Education First-Drapac p/b Ca     16:52
 48 Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data                       16:53
 49 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team                      17:52
 50 Winner Anacona (Col) Movistar Team                      18:35
 51 Michael Woods (Can) EF Education First-Drapac p/b C     18:53
 52 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida                    18:56
 53 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal                       19:07
 54 Jai Hindley (Aus) Team Sunweb                           19:21
 55 Floris De Tier (Bel) LottoNL-Jumbo                      20:19
 56 Jay McCarthy (Aus) Bora-Hansgrohe                       20:36
 57 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky                       23:28
 58 Simon Geschke (Ger) Team Sunweb                         23:30
 59 Pierre Rolland (Fra) EF Education First-Drapac p/b      23:48
 60 Sander Armee (Bel) Lotto Soudal                         23:55
 61 Igor Anton (Spa) Dimension Data                         24:30
 62 Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates                   25:30
 63 Bjorg Lambrecht (Bel) Lotto Soudal                      25:56
 64 Simone Petilli (Ita) UAE Team Emirates                  26:15
 65 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo                      26:31
 66 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida                  26:57
 67 José Mendes (Por) Burgos BH                             27:28
 68 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Caja Rural-Seguros RGA     28:04
 69 Andrey Amador (CRc) Movistar Team                       28:17
 70 Tiago Machado (Por) Katusha-Alpecin                     28:40
 71 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team                  29:05
 72 Mikel Iturria Segurola (Spa) Euskadi Basque Country     29:24
 73 Tom Van Asbroeck (Bel) EF Education First-Drapac p/     29:36
 74 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky                         29:42
 75 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates                   29:44
 76 Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team                       29:45
 77 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team                     29:49
 78 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team
 79 Damien Howson (Aus) Mitchelton-Scott                    29:55
 80 Georg Preidler (Aut) Groupama-FDJ                       30:05
 81 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin                  31:24
 82 Mickael Delage (Fra) Groupama-FDJ                       32:04
 83 Léo Vincent (Fra) Groupama-FDJ                          32:18
 84 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team                      33:03
 85 Aritz Bagues Kalparsoro (Spa) Euskadi Basque Countr     33:47
 86 Omar Fraile (Spa) Astana Pro Team                       34:24
 87 Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team                     35:05
 88 Jesus Ezquerra Muela (Spa) Burgos BH                    36:35
 89 Sven Erik Bystr?m (Nor) UAE Team Emirates               36:51
 90 Dries Devenyns (Bel) Quick-Step Floors                  37:31
 91 Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb                        38:12
 92 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team                    38:58
 93 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates            39:00
 94 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Spa) Euskadi Basque C     39:02
 95 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal                      39:49
 96 Nicholas Schultz (Aus) Caja Rural-Seguros RGA           40:10
 97 Stephane Rossetto (Fra) Cofidis, Solutions Credits      40:39
 98 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team              41:53
 99 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe                        42:43
100 Nans Peters (Fra) AG2R La Mondiale                      43:17
101 Jorge Cubero Galvez (Spa) Burgos BH                     44:04
102 Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo                      44:21
103 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal                   44:49
104 Francisco Ventoso (Spa) BMC Racing Team                 45:22
105 Martijn Tusveld (Ned) Team Sunweb                       46:30
106 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb                   46:58
107 Michael Albasini (Swi) Mitchelton-Scott                 47:17
108 Michael Storer (Aus) Team Sunweb                        47:28
109 Alexandre Geniez (Fra) AG2R La Mondiale                 47:36
110 Benjamin Thomas (Fra) Groupama-FDJ                      47:54
111 Jordi Simon Casulleras (Spa) Burgos BH                  47:59
112 Victor Campenaerts (Bel) Lotto Soudal                   48:17
113 Jetse Bol (Ned) Burgos BH                               49:17
114 José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin                    49:57
115 Ivan Garcia (Spa) Bahrain-Merida                        50:19
116 Alex Aranburu Deba (Spa) Caja Rural-Seguros RGA         50:49
117 Mathias Le Turnier (Fra) Cofidis, Solutions Credits     51:04
118 Jhonatan Restrepo (Col) Katusha-Alpecin                 51:39
119 Jonathan Lastra Martinez (Spa) Caja Rural-Seguros R     52:06
120 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis, Solutions Credits         52:31
121 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team                       52:35
122 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo                    53:06
123 Elia Viviani (Ita) Quick-Step Floors                    53:13
124 Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors
125 Pavel Sivakov (Rus) Team Sky                            53:27
126 Mark Padun (Ukr) Bahrain-Merida                         53:32
127 Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale                    54:43
128 Michael Morkov (Den) Quick-Step Floors
129 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal                        55:17
130 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates                 55:33
131 Adam Yates (GBr) Mitchelton-Scott                       55:47
132 Matteo Trentin (Ita) Mitchelton-Scott                   56:14
133 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal                         56:51
134 Daniele Bennati (Ita) Movistar Team                     56:54
135 Danny van Poppel (Ned) LottoNL-Jumbo                    57:12
136 Luka Pibernik (Slo) Bahrain-Merida                      57:37
137 Kiel Reijnen (USA) Trek-Segafredo                       58:10
138 Bert-Jan Lindeman (Ned) LottoNL-Jumbo                   58:22
139 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data                     58:53
140 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskadi Basque Count     58:54
141 Jon Aberasturi Izaga (Spa) Euskadi Basque Country-M     59:37
142 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale                  59:48
143 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis, Solutions C     59:54
144 Ian Boswell (USA) Katusha-Alpecin                       59:59
145 Nicola Conci (Ita) Trek-Segafredo                    01:00:46
146 Oscar Cabedo Carda (Spa) Burgos BH                   01:00:47
147 Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team                   01:00:53
148 Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe               01:01:44
149 Hector Saez Benito (Spa) Euskadi Basque Country-Mur  01:01:52
150 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis, Solutions Credits   01:02:10
151 Sebastian Langeveld (Ned) EF Education First-Drapac  01:02:17
152 Jan Hirt (Cze) Astana Pro Team                       01:02:28
153 Luka Mezgec (Slo) Mitchelton-Scott                   01:04:33
154 Richie Porte (Aus) BMC Racing Team                   01:04:36
155 Antonio Molina Canet (Spa) Caja Rural-Seguros RGA    01:04:51
156 Alex Edmondson (Aus) Mitchelton-Scott                01:05:26
157 Mitchell Docker (Aus) EF Education First-Drapac p/b  01:05:33
158 Diego Rubio Hernandez (Spa) Burgos BH                01:05:48
159 Marc Sarreau (Fra) Groupama-FDJ                      01:06:38
160 Fabio Sabatini (Ita) Quick-Step Floors               01:07:26
161 Loic Chetout (Fra) Cofidis, Solutions Credits        01:07:39
162 Kasper Asgreen (Den) Quick-Step Floors               01:08:01
163 Jonathan Castroviejo (Spa) Team Sky                  01:09:17
164 Dylan van Baarle (Ned) Team Sky                      01:12:17
165 Thomas Leezer (Ned) LottoNL-Jumbo                    01:13:06
166 Antoine Duchesne (Can) Groupama-FDJ                  01:15:39
167 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe             01:15:59
168 Nelson Andres Soto Martinez (Col) Caja Rural-Seguro  01:16:18
169 Max Walscheid (Ger) Team Sunweb                      01:16:39
170 Pablo Torres Mui?o (Spa) Burgos BH                   01:16:44
171 Stephen Cummings (GBr) Dimension Data                01:18:40
172 Lars Boom (Ned) LottoNL-Jumbo                        01:23:22
173 Marcus Burghardt (Ger) Bora-Hansgrohe                01:28:08
174 Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo                01:29:18
175 Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale                  01:43:42

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: