Tour of Utah 2018: prolog. Tejay van Garderen przed dwójką kolegów

Tejay van Garderen

Amerykanin Tejay van Garderen zwyciężył w prologu 14. wyścigu Tour of Utah.

Kolarz BMC Racing Team na krótkim dystansie jazdy indywidualnej pokonał kolegów z ekipy Joey'a Rosskopfa i Toma Bohli.

Polscy kolarze nie startują w wyścigu.

Wyniki prologu The Larry H. Miller Tour of Utah 2018 (2.HC), St. George (5,31 km, jazda indywidualna na czas):

  1 Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team               06:27
  2 Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team                    00:04
  3 Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team                        00:06
  4 Neilson Powless (USA) LottoNL-Jumbo                    00:07
  5 Pascal Eenkhoorn (Ned) LottoNL-Jumbo                   00:11
  6 Serghei Tvetcov (Rom) UnitedHealthcare 
  7 Nathan Brown (USA) EF Education First-Drapac 
  8 Travis McCabe (USA) UnitedHealthcare                   00:12
  9 Evan Huffman (USA) Rally Cycling
 10 William Clarke (Aus) EF Education First-Drapac  
 11 Koen Bouwmam (Ned) LottoNL-Jumbo                       00:13
 12 Joe Dombrowski (USA) EF Education First-Drapac  
 13 Gavin Mannion (USA) UnitedHealthcare  
 14 Hugh Carthy (GBr) EF Education First-Drapac  
 15 Daniel Jaramillo (Col) UnitedHealthcare                00:14
 16 George Simpson (USA) Elevate-KHS
 17 Michael Woods (Can) EF Education First-Drapac  
 18 Jack Haig (Aus) Mitchelton-Scott                       00:15
 19 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team
 20 Adam Roberge (Can) Silber  
 21 Brendan Canty (Aus) EF Education First-Drapac  
 22 Kiel Reijnen (USA) Trek-Segafredo
 23 Ruben Plaza (Spa) Israel Cycling Academy               00:17
 24 Jan Maas (Ned) LottoNL-Jumbo
 25 Sepp Kuss (USA) LottoNL-Jumbo
 26 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo
 27 Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy
 28 Nicola Conci (Ita) Trek-Segafredo                      00:18
 29 Robert Britton (Can) Rally Cycling
 30 Thomas Revard (USA) Hagens Berman Axeon                00:19
 31 Kyle Murphy (USA) Rally Cycling
 32 Nigel Ellsay (Can) Rally Cycling                       00:20
 33 Gage Hecht (USA) Aevolo
 34 Bryan Steve Gomez Pe?aloza (Col) Holowesko-Citadel  
 35 Jasper Philipsen (Bel) Hagens Berman Axeon
 36 Tyler Williams (USA) Israel Cycling Academy
 37 Pier-André Côté (Can) Silber                           00:21
 38 Janier Alexis Acevedo Calle (Col) UnitedHealthcare  
 39 Nicolas Masbourian (Can) Silber  
 40 Cameron Meyer (Aus) Mitchelton-Scott
 41 James Piccoli (Can) Elevate-KHS
 42 Nickolas Zukowsky (Can) Silber  
 43 Kilian Frankiny (Swi) BMC Racing Team
 44 Alex Hoehn (USA) Aevolo                                00:22
 45 Angus Lyons (Aus) Mobius Bridgelane                    00:23
 46 Sean Bennett (USA) Hagens Berman Axeon
 47 Emile Jean (Can) Silber                                00:24
 48 Sam Bewley (NZl) Mitchelton-Scott
 49 Ruben Companioni (Cub) Holowesko-Citadel  
 50 Rob Power (Aus) Mitchelton-Scott
 51 Samuel Bassetti (USA) Elevate-KHS                      00:25
 52 Luis Ricardo Villalobos Hernandez (Mex) Aevolo
 53 Jack Burke (Can) Jelly Belly p/b Maxxis
 54 Benjamin Wolfe (USA) Jelly Belly p/b Maxxis            00:26
 55 Cormac McGeough (Irl) Jelly Belly p/b Maxxis
 56 Lucas Hamilton (Aus) Mitchelton-Scott
 57 Eder Frayre Moctezuma (Mex) Elevate-KHS
 58 Niklas Eg (Den) Trek-Segafredo                         00:27
 59 Maarten Wynants (Bel) LottoNL-Jumbo
 60 TJ Eisenhart (USA) Holowesko-Citadel  
 61 Jordan Cheyne (Can) Elevate-KHS
 62 Keegan Swirbul (USA) Jelly Belly p/b Maxxis
 63 Ivan Santaromita (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa       00:28
 64 Imerio Cima (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa  vini      00:29
 65 Taylor Shelden (USA) Jelly Belly p/b Maxxis
 66 Charles Etienne Chretien (Can) Silber                  00:30
 67 Morgan Schmitt (USA) Holowesko-Citadel  
 68 Daan  livier (Ned) LottoNL-Jumbo
 69 Tyler Magner (USA) Rally Cycling
 70 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare                 00:31
 71 Ed Anderson (USA) Hagens Berman Axeon
 72 Ulises Alfredo Castillo Soto (Mex) Jelly Belly p/b Maxxis
 73 Brayan Stiven Sanchez Vergara (Col) Holowesko-Citadel  
 74 Michel Ries (Lux) Trek-Segafredo
 75 Fernando Islas Lopez (Mex) Aevolo
 76 Jesse Coyle (Aus) Mobius Bridgelane                    00:32
 77 Gregory Rast (Swi) Trek-Segafredo
 78 Griffin Easter (USA) 303 Project
 79 Danny Pate (USA) Rally Cycling
 80 Maikel Zijlaard (Ned) Hagens Berman Axeon              00:33
 81 Danick Vandale (Can) Silber                            00:34
 82 Michael Rice (Aus) Hagens Berman Axeon
 83 Freddy  vett (Aus) BMC Racing Team
 84 Isaiah Newkirk (USA) 303 Project
 85 Andrei Krasilnikau (Blr) Holowesko-Citadel  
 86 Damiano Cima (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa           00:35
 87 Joseph Lewis (Aus) Holowesko-Citadel  
 88 Alan Marangoni (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa  
 89 Tony Baca (Mex) 303 Project                            00:36
 90 Alexander Evans (Aus) BMC Racing Team
 91 Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy                 00:37
 92 Michael Hernandez (USA) Aevolo
 93 Hamish Schreurs (NZl) Israel Cycling Academy
 94 Lionel Mawditt (Aus) Jelly Belly p/b Maxxis            00:38
 95 Emerson  ronte (USA) Rally Cycling
 96 Flavio De Luna (Mex) 303 Project
 97 Jonathan Brown (USA) Hagens Berman Axeon
 98 Connor Brown (USA) Mobius Bridgelane                   00:39
 99 Jose Alfredo Rodriguez Victoria (Mex) Elevate-KHS
100 Bernat Font Mas (Spa) 303 Project                      00:41
101 Ben Carman (Aus) Mobius Bridgelane
102 Laurent Gervais (Can) Aevolo                           00:42
103 Peter Livingstone (Aus) Mobius Bridgelane              00:43
104 Sho Hatsuyama (Jpn) Nippo-Vini Fantini-Europa          00:44
105 Lance Haidet (USA) Aevolo                              00:47
106 Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo                    00:48
107 Lucas Sebastian Haedo (Arg) UnitedHealthcare  
108 Cullen Easter (USA) 303 Project
109 Russell Finsterwald (USA) Mobius Bridgelane            00:49
110 Edwin Avila (Col) Israel Cycling Academy               00:50
111 Alex Howes (USA) EF Education First-Drapac  
112 Cristhian Ravelo Avila (Col) 303 Project               00:54
113 Simone Ponzi (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa  vini     00:57
114 Luis Lemus (Mex) Israel Cycling Academy
115 Brian McCulloch (USA) Elevate-KHS                      00:58
116 Brayan Chaves Rubio (Col) Mitchelton-Scott             01:00
117 Conor Murtagh (Aus) Mobius Bridgelane                  01:07

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

2 Comments

  1. Eder

    7 sierpnia 2018, 16:58 o 16:58

    Ta 3 odchodzi czy zostaje?

    • Xedron

      7 sierpnia 2018, 20:18 o 20:18

      Tejay jest łączony z EF-Drapac, a o pozostałej dwójce cisza.

%d bloggers like this:

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: