Mike Teunissen powróci do LottoNL-Jumbo, Dennis i Tratnik wzmocnią Bahrajn

peleton na trasie

Mike Teunissen po dwóch sezonach spędzonych w Team Sunweb ma powrócić do grupy LottoNL-Jumbo, informuje „De Telegraaf”.

Dla 25-letniego Holendra ten rok jest jego najlepszym w karierze. Wiosną błysnął w Dwars door Vlaanderen, gdzie zajął 2. miejsce, a Paryż-Roubaix ukończył na 11. pozycji.

Teunissen jest wychowankiem młodzieżowej drużyny Rabobanku, a dwa pierwsze sezony zawodowe przejeździł dla LottoNL. Na starych śmieciach wiosnę ma mieć dla siebie, jego szybkość będzie też wykorzystywana przy rozprowadzaniu Dylana Groenewegena.

Holenderski zespół zatrzyma Roberta Gesinka. 32-letni zawodnik, który związany jest z ekipą od początku dorosłej kariery, wynegocjował umowę do 2021 roku.

„La Gazzetta dello Sport” informuje z kolei o łowach poczynionych przez Bahrain-Merida.

Słoweński obóz, który obecnie liczy już siedmiu kolarzy, zostanie powiększony o najlepszego zawodnika CCC Sprandi Polkowice Jana Tratnika.

Do zespołu Vincenzo Nibalego zawita również inny znakomity czasowiec Australijczyk Rohan Dennis (BMC Racing). Bahrain rozmawia także z Damiano Caruso (BMC Racing), natomiast Franco Pellizotti najprawdopodobniej zostanie dyrektorem sportowym Bahrajnu.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

2 Comments

  1. Eder

    30 czerwca 2018, 19:19 o 19:19

    Lepiej by Roglicia wzieli a Tratnik np do takiego Jumbo

  2. XMM2

    30 czerwca 2018, 21:00 o 21:00

    Wątpię żeby takie jumbo tak łatwo oddało takiego roglica

%d bloggers like this:

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: