QUIZ! Mediolan-San Remo, czyli pierwszy test kibica

Michał Kwiatkowski z nagrodą za Mediolan-San Remo

W sobotę co najmniej kilka godzin spędzicie przylepieni do ekranu telewizora, komputera lub innego telekomunikacyjnego ustrojstwa, czekając na końcówkę wyścigu Mediolan-San Remo.

Wyścig oglądamy co roku i co roku przygotowujemy materiały mogące urozmaicić oczekiwanie na gonitwę na Cipressie i Poggio. W tym roku, po raz drugi, przygotowaliśmy dla Was quiz wiedzy o wyścigu - nie zbyt trudny, ale też nie zbyt łatwy.

Na kolarzy czeka 291 kilometrów, czyli ponad 7 godzin w siodle. Prawdziwe ściganie zacznie się jednak dopiero na 20 kilometrów do mety, przed podjazdem na Cipressę. Pamiętasz co się działo na tym podjeździe w 2016 roku? Komu dorównać może Kwiatkowski? Sprawdź się!

Jak sobie poradzisz z ''Primaverą''? Kilka podstawowych pytań, kilka też dla tych, którzy żyją statystykami. Szybka piłka - 10 pytań, wiesz albo nie wiesz! Pochwal się wynikiem w komentarzu.

Jeżeli 10 pytań to dla Ciebie mało, to możesz przypomnieć sobie quiz z zeszłego roku i spróbować swoich sił jeszcze raz. Powodzenia 🙂

Mediolan-San Remo

Mediolan-San Remo to wyścig wyjątkowy, niemający w zasadzie odpowiednika. Dlatego też dużą część soboty spędzicie wpatrzeni w ekran telewizora. 6 godzin relacji to spore wyzwanie, my mamy dla Was trochę rozrywki 🙂

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: