Vuelta a Andalucia 2018: etap 4. Tim Wellens przejmuje prowadzenie

Tim Wellens

Tim Wellens (Lotto Soudal) najszybciej wjechał na metę czwartego etapu Vuelta a Andalucia, wyznaczoną na podjeździe w Alcala de los Gazules.

Nowy lider wyścigu na stromej końcówce pokonał Mikela Landę (Movistar Team) i Jakoba Fuglsanga (Astana). 35. miejsce wywalczył Łukasz Owsian (CCC Sprandi Polkowice).

Wyścig wjechał do prowincji Kadyks, odwiedzając w środkowej części 191-km dystansu dwie premie górskie Puerto de las Palomas (107 km; 12,5 km; 6,4%) i Puerto del Bovar (112 km; 1,9 km; 6%). Końcówka prowadziła na miejscami wyłożonej brukiem 1200-metrowej pochyłości, o średniej 11%, sięgającej 20%.

Ucieczka zawiązała się dopiero za 60 kilometrem. W trzynastoosobowej grupie znaleźli się Łukasz Owsian i Kamil Gradek (obaj CCC Sprandi Polkowice), ale taki układ nie przetrwał długo. Czołówka na Puerto de las Palomas rozsypała się, zaatakowało dwóch kolarzy Wanty-Groupe Gobert, Guillaume Martin i Marco Minaard.

Grupa ucieczkowa powiększyła się następnie o Ramona Carretero (Movistar), Sepa Vanmarcke (EF Education First-Drapac) i Andreya Amadora (Movistar). Peleton trzymał te harce pod pełną kontrolą, jadąc ze stratą około półtorej minuty.

Długie zjazdy zmieniły o tyle sytuację na trasie, że z przodu pozostali Amador i Vanmarcke. 35 kilometrów przed metą zasadnicza grupa miała do odrobienia 2 minut.

Pościg napędzał zespół Astany, gdy na prowadzenie wychodzili kolarze Sky tempo spadało, z kolei prowadząca dwójka dawała sobie mocne zmiany. Prowadzenia do końcowej ścianki uciekinierom nie udało się jednak utrzymać. Po defekcie kłopoty miał Chris Froome (Team Sky), który stracił kontakt z peletonem.

Na podjeździe do mety zaatakowali Landa z Wellensem, odrywając się od reszty stawki. Kolarz Lotto wyczekał do samej końcówki, po to by na największej pochyłości odskoczyć od Hiszpana. 26-letni Belg sięgnął po zwycięstwo etapowe oraz pozycję lidera wyścigu.

Wyniki 4. etapu Vuelta a Andalucia - Ruta Ciclista del Sol 2018 (2.HC), Sévilla – Alcala de los Gazules (191,2 km):

  1 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal                                4:36:23
  2 Mikel Landa (Spa) Movistar Team                                 00:05
  3 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team                            00:12
  4 Wout Poels (Ned) Team Sky                                       00:13
  5 Floris De Tier (Bel) LottoNL-Jumbo
  6 Marc Soler (Spa) Movistar Team                                  00:17
  7 Steven Kruijswijk (Ned) LottoNL-Jumbo                           00:20
  8 Luis León Sanchez (Spa) Astana Pro Team
  9 Simon Clarke (Aus) EF Education First-Drapac                    00:21
 10 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty-Groupe Gobert                      00:24
 11 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 12 Eduard Prades Reverter (Spa) Euskadi Basque Country-Murias      00:27
 13 Clement Venturini (Fra) AG2R La Mondiale                        00:30
 14 Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy                        00:33
 15 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 16 Enrico Battaglin (Ita) LottoNL-Jumbo                            00:35
 17 José Mendes (Por) Burgos BH
 18 Nans Peters (Fra) AG2R La Mondiale                              00:37
 19 Martijn Budding (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij               00:38
 20 Guillaume Martin (Fra) Wanty-Groupe Gobert
 21 Mikel Bizkarra Etxegibel (Spa) Euskadi Basque Country-Murias    00:42
 22 Sean De Bie (Bel) Verandas Willems Crelan                       00:51
 23 Ryan Anderson (Can) Rally Cycling                               00:55
 24 Thomas Degand (Bel) Wanty-Groupe Gobert                         00:56
 25 Diego Rubio Hernandez (Spa) Burgos BH                           00:57
 26 Cristian Rodriguez Martin (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 27 Alvaro Cuadros Morata (Spa) Caja Rural-Seguros RGA              01:05
 28 Michael Valgren (Den) Astana Pro Team                           01:06
 29 Nick van der Lijke (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij            01:08
 30 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal                              01:11
 31 Joan Bou Company (Spa) Nippo-Vini Fantini
 32 Jordi Simon Casulleras (Spa) Burgos BH
 33 Andrey Amador (CRc) Movistar Team                               01:13
 34 Romain Sicard (Fra) Direct Energie
 35 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskadi Basque Country-Murias    01:15
 36 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice                       01:19
 37 Stef Clement (Ned) LottoNL-Jumbo
 38 Chris Froome (GBr) Team Sky
 39 Jerome Cousin (Fra) Direct Energie
 40 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal                           01:24
 41 Philip Deignan (Irl) Team Sky                                   01:26
 42 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal                               01:32
 43 Silvan Dillier (Swi) AG2R La Mondiale                           01:35
 44 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale                          01:39
 45 Luis Guillermo Mas Bonet (Spa) Caja Rural-Seguros RGA           01:41
 46 Javier Moreno Bazan (Spa) Delko Marseille Provence KTM          01:43
 47 Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy                       01:44
 48 Ibai Azurmendi Sagastibeltza (Spa) Team Euskadi                 01:51
 49 Jesus Ezquerra Muela (Spa) Burgos BH
 50 Gotzon Martin Sanz (Spa) Team Euskadi                           01:54
 51 Jorge Arcas (Spa) Movistar Team                                 01:55
 52 Pablo Torres Muino (Spa) Burgos BH                              01:56
 53 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie                              01:59
 54 Marco Minnaard (Ned) Wanty-Groupe Gobert                        02:03
 55 Nikolai Cherkasov (Rus) Gazprom-Rusvelo                         02:17
 56 Sep Vanmarcke (Bel) EF Education First-Drapac                   02:30
 57 Maarten Wynants (Bel) LottoNL-Jumbo                             02:32
 58 Huub Duijn (Ned) Verandas Willems Crelan                        02:34
 59 Hector Saez Benito (Spa) Euskadi Basque Country-Murias          02:36
 60 Sergei Chernetski (Rus) Astana Pro Team                         02:37
 61 Nigel Ellsay (Can) Rally Cycling                                02:42
 62 Lars Bak (Den) Lotto Soudal                                     02:55
 63 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team                               03:39
 64 Oscar Gatto (Ita) Astana Pro Team                               03:43
 65 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom-Rusvelo                       04:52
 66 Ruben Plaza (Spa) Israel Cycling Academy                        05:35
 67 Delio Fernandez Cruz (Spa) Delko Marseille Provence KTM         05:00
 68 David De La Cruz (Spa) Team Sky                                 07:00
 69 Jan Tratnik (Slo) CCC Sprandi Polkowice                         07:03
 70 Dylan van Baarle (Ned) Team Sky
 71 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky                                 07:05
 72 James Shaw (GBr) Lotto Soudal                                   07:31
 73 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team                      10:34
 74 Moreno Moser (Ita) Astana Pro Team                              10:36
 75 Hector Carretero (Spa) Movistar Team                            12:40
 76 Moreno Hofland (Ned) Lotto Soudal                               14:08
 77 Jonas Koch (Ger) CCC Sprandi Polkowice                          14:13
 78 Aaron Verwilst (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 79 Kristian Sbaragli (Ita) Israel Cycling Academy
 80 Carlos Barbero (Spa) Movistar Team
 81 Jorge Cubero Galvez (Spa) Burgos BH
 82 Preben Van Hecke (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 83 Dries Van Gestel (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 84 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty-Groupe Gobert
 85 Jonas Rickaert (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 86 Dennis van Winden (Ned) Israel Cycling Academy                  14:17
 87 Gediminas Bagdonas (Ltu) AG2R La Mondiale                       14:22
 88 Antonio Molina Canet (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 89 Evgeny Kobernyak (Rus) Gazprom-Rusvelo                          14:24
 90 Stijn Devolder (Bel) Verandas Willems Crelan
 91 Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale
 92 Sebastian Langeveld (Ned) EF Education First-Drapac
 93 Dmitriy Kozontchuk (Rus) Gazprom-Rusvelo                        14:27
 94 Matti Breschel (Den) EF Education First-Drapac
 95 Michael Goolaerts (Bel) Verandas Willems Crelan                 14:29
 96 Senne Leysen (Bel) Verandas Willems Crelan                      14:31
 97 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale
 98 Jose Manuel Diaz (Spa) Israel Cycling Academy                   14:32
 99 Sergio Samitier Samitier (Spa) Euskadi Basque
100 Julien Trarieux (Fra) Delko Marseille Provence KTM
101 Robbert de Greef (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij              14:34
102 Brenton Jones (Aus) Delko Marseille Provence KTM
103 Enrique Sanz Unzue (Spa) Euskadi Basque Country-Murias
104 Juan Antonio Lopez-Cozar Jaimez (Spa) Team Euskadi
105 Romain Cardis (Fra) Direct Energie                              14:38
106 Sacha Modolo (Ita) EF Education First-Drapac                    14:39
107 Christian Knees (Ger) Team Sky
108 Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
109 Imerio Cima (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
110 Gonzalo Serrano Rodriguez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA          14:41
111 Joe Dombrowski (USA) EF Education First-Drapac
112 Jon Aberasturi Izaga (Spa) Euskadi Basque Country-Murias
113 Oscar Riesebeek (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij
114 Nikolay Mihaylov (Bul) Delko Marseille Provence KTM
115 Nelson Andres Soto Martinez (Col) Caja Rural-Seguros RGA
116 Filippo Zaccanti (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
117 Marko Kump (Slo) CCC Sprandi Polkowice
118 Marino Kobayashi (Jpn) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
119 Aidis Kruopis (Ltu) Verandas Willems Crelan
120 Oscar Cabedo Carda (Spa) Burgos BH
121 Sergey Lagutin (Rus) Gazprom-Rusvelo
122 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty-Groupe Gobert
123 Rein Taaramäe (Est) Direct Energie
124 Guy Niv (Isr) Israel Cycling Academy
125 Sho Hatsuyama (Jpn) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini             14:50
126 Damien Gaudin (Fra) Direct Energie
127 Roman Maikin (Rus) Gazprom-Rusvelo                              14:53
128 Colin Joyce (USA) Rally Cycling                                 14:56
129 Egoitz Fernandez Ayarzaguena (Spa) Team Euskadi                 15:02
130 Kyle Murphy (USA) Rally Cycling                                 15:07
131 Txomin Juaristi Arrieta (Spa) Team Euskadi                      15:15
132 Kamil Gradek (Pol) CCC Sprandi Polkowice                        15:23
133 Edward Planckaert (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise                15:43
134 Przemysław Kasperkiewicz (Pol) Delko Marseille Provene KTM      16:17
135 Patryk Stosz (Pol) CCC Sprandi Polkowice
136 Coen Vermeltfoort (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij             16:19
137 Eduard Michael Grosu (Rom) Nippo-Vini Fantini-Euro              16:22
DNS Pascal Eenkhoorn (Ned) LottoNL-Jumbo
DNS Jeroen Meijers (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij
DNF Koen Bouwmam (Ned) LottoNL-Jumbo
DNF Adrien Petit (Fra) Direct Energie
DNF Gatis Smukulis (Lat) Delko Marseille Provence KTM
DNF Aleksei Rybalkin (Rus) Gazprom-Rusvelo
DNF David Tanner (Aus) Verandas Willems Crelan
DNF Robert Britton (Can) Rally Cycling
DNF Matteo Dal-Cin (Can) Rally Cycling
DNF Jon Ander Insausti (Spa) Team Euskadi
DNF Ricardo Garcia (Spa) Team Euskadi

Klasyfikacja generalna po 4. etapie:

  1 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal                               17:24:25
  2 Mikel Landa (Spa) Movistar Team                                 00:07
  3 Wout Poels (Ned) Team Sky                                       00:11
  4 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team                            00:14
  5 Luis León Sanchez (Spa) Astana Pro Team                         00:20
  6 Marc Soler (Spa) Movistar Team                                  00:32
  7 Steven Kruijswijk (Ned) LottoNL-Jumbo                           00:58
  8 Simon Clarke (Aus) EF Education First-Drapac                    01:05
  9 Mikel Bizkarra Etxegibel (Spa) Euskadi Basque Country-Murias    01:14
 10 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Caja Rural-Seguros RGA             01:24
 11 Floris De Tier (Bel) LottoNL-Jumbo                              01:25
 12 Eduard Prades Reverter (Spa) Euskadi Basque Country-Murias      01:27
 13 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise                 01:33
 14 Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy                        01:35
 15 Nans Peters (Fra) AG2R La Mondiale                              01:43
 16 Chris Froome (GBr) Team Sky                                     01:44
 17 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal                              01:47
 18 José Mendes (Por) Burgos BH
 19 Andrey Amador (CRc) Movistar Team                               01:59
 20 Guillaume Martin (Fra) Wanty-Groupe Gobert                      02:15
 21 Cristian Rodriguez Martin (Spa) Caja Rural-Seguros RGA          02:21
 22 Philip Deignan (Irl) Team Sky                                   02:29
 23 Javier Moreno Bazan (Spa) Delko Marseille Provence KTM          02:32
 24 Thomas Degand (Bel) Wanty-Groupe Gobert                         02:47
 25 Martijn Budding (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij               02:52
 26 Silvan Dillier (Swi) AG2R La Mondiale                           02:59
 27 Diego Rubio Hernandez (Spa) Burgos BH                           03:37
 28 Jordi Simon Casulleras (Spa) Burgos BH                          03:39
 29 Stef Clement (Ned) LottoNL-Jumbo                                03:41
 30 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskadi Basque Country-Murias    03:43
 31 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal                               03:52
 32 Ibai Azurmendi Sagastibeltza (Spa) Team Euskadi                 03:57
 33 Nick van der Lijke (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij            04:35
 34 Nikolai Cherkasov (Rus) Gazprom-Rusvelo                         05:05
 35 Ryan Anderson (Can) Rally Cycling                               05:29
 36 Marco Minnaard (Ned) Wanty-Groupe Gobert                        05:30
 37 Gotzon Martin Sanz (Spa) Team Euskadi                           05:35
 38 Sep Vanmarcke (Bel) EF Education First-Drapac                   06:01
 39 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice                       06:10
 40 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale                          06:24
 41 Romain Sicard (Fra) Direct Energie
 42 Huub Duijn (Ned) Verandas Willems Crelan                        06:43
 43 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal                           07:08
 44 David De La Cruz (Spa) Team Sky                                 07:46
 45 Jorge Arcas (Spa) Movistar Team                                 07:47
 46 Delio Fernandez Cruz (Spa) Delko Marseille Provence KTM         08:09
 47 Enrico Battaglin (Ita) LottoNL-Jumbo                            08:32
 48 Clement Venturini (Fra) AG2R La Mondiale                        08:36
 49 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom-Rusvelo                       08:39
 50 Jerome Cousin (Fra) Direct Energie                              09:37
 51 Jan Tratnik (Slo) CCC Sprandi Polkowice                         09:44
 52 Pablo Torres Mui?o (Spa) Burgos BH                              09:53
 53 Ruben Plaza (Spa) Israel Cycling Academy                        10:09
 54 Hector Saez Benito (Spa) Euskadi Basque Country-Murias          10:21
 55 Sergei Chernetski (Rus) Astana Pro Team                         10:34
 56 Lars Bak (Den) Lotto Soudal                                     10:52
 57 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team                               11:36
 58 James Shaw (GBr) Lotto Soudal                                   12:05
 59 Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy                       13:15
 60 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky                                 14:54
 61 Dylan van Baarle (Ned) Team Sky                                 16:07
 62 Michael Valgren (Den) Astana Pro Team                           16:41
 63 Jose Manuel Diaz (Spa) Israel Cycling Academy                   16:43
 64 Jesus Ezquerra Muela (Spa) Burgos BH                            16:45
 65 Hector Carretero (Spa) Movistar Team                            16:52
 66 Stijn Devolder (Bel) Verandas Willems Crelan                    17:12
 67 Maarten Wynants (Bel) LottoNL-Jumbo                             17:26
 68 Sergey Lagutin (Rus) Gazprom-Rusvelo                            17:50
 69 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty-Groupe Gobert                      18:21
 70 Gonzalo Serrano Rodriguez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA          18:53
 71 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie                              19:04
 72 Moreno Moser (Ita) Astana Pro Team                              19:46
 73 Luis Guillermo Mas Bonet (Spa) Caja Rural-Seguros RGA           19:47
 74 Dries Van Gestel (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise                 19:57
 75 Nigel Ellsay (Can) Rally Cycling                                20:13
 76 Sean De Bie (Bel) Verandas Willems Crelan                       20:42
 77 Antonio Molina Canet (Spa) Caja Rural-Seguros RGA               20:47
 78 Joan Bou Company (Spa) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini          20:55
 79 Alvaro Cuadros Morata (Spa) Caja Rural-Seguros RGA              21:43
 80 Jorge Cubero Galvez (Spa) Burgos BH                             22:10
 81 Oscar Gatto (Ita) Astana Pro Team                               22:11
 82 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale                            22:28
 83 Colin Joyce (USA) Rally Cycling                                 25:00
 84 Rein Taaramäe (Est) Direct Energie                              26:03
 85 Jonas Koch (Ger) CCC Sprandi Polkowice                          26:27
 86 Sebastian Langeveld (Ned) EF Education First-Drapac             29:35
 87 Gediminas Bagdonas (Ltu) AG2R La Mondiale                       30:03
 88 Moreno Hofland (Ned) Lotto Soudal                               30:08
 89 Txomin Juaristi Arrieta (Spa) Team Euskadi                      30:09
 90 Oscar Cabedo Carda (Spa) Burgos BH                              31:01
 91 Przemysław Kasperkiewicz (Pol) Delko Marseille Provence KTM     31:11
 92 Guy Niv (Isr) Israel Cycling Academy                            32:12
 93 Juan Antonio Lopez-Cozar Jaimez (Spa) Team Euskadi              32:46
 94 Preben Van Hecke (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise                 32:52
 95 Oscar Riesebeek (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij               33:08
 96 Carlos Barbero (Spa) Movistar Team                              33:09
 97 Kristian Sbaragli (Ita) Israel Cycling Academy                  34:02
 98 Matti Breschel (Den) EF Education First-Drapac                  34:14
 99 Sacha Modolo (Ita) EF Education First-Drapac                    34:47
100 Enrique Sanz Unzue (Spa) Euskadi Basque Country-Murias          35:25
101 Kamil Gradek (Pol) CCC Sprandi Polkowice                        35:32
102 Damien Gaudin (Fra) Direct Energie                              36:06
103 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty-Groupe Gobert                      38:37
104 Senne Leysen (Bel) Verandas Willems Crelan                      38:55
105 Filippo Zaccanti (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini          39:01
106 Dennis van Winden (Ned) Israel Cycling Academy                  39:36
107 Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise                 39:42
108 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team                      39:43
109 Nelson Andres Soto Martinez (Col) Caja Rural-Seguros RGA        39:44
110 Jon Aberasturi Izaga (Spa) Euskadi Basque Country-Murias        39:47
111 Michael Goolaerts (Bel) Verandas Willems Crelan                 40:05
112 Brenton Jones (Aus) Delko Marseille Provence KTM                40:10
113 Edward Planckaert (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise                40:17
114 Jonas Rickaert (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
115 Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale                             40:18
116 Kyle Murphy (USA) Rally Cycling                                 40:32
117 Julien Trarieux (Fra) Delko Marseille Provence KTM              40:34
118 Aidis Kruopis (Ltu) Verandas Willems Crelan                     40:36
119 Dmitriy Kozontchuk (Rus) Gazprom-Rusvelo                        40:57
120 Romain Cardis (Fra) Direct Energie                              41:08
121 Robbert de Greef (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij              41:19
122 Patryk Stosz (Pol) CCC Sprandi Polkowice                        41:25
123 Imerio Cima (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini               41:42
124 Roman Maikin (Rus) Gazprom-Rusvelo                              41:43
125 Marko Kump (Slo) CCC Sprandi Polkowice                          41:46
126 Evgeny Kobernyak (Rus) Gazprom-Rusvelo                          41:50
127 Aaron Verwilst (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise                   42:49
128 Coen Vermeltfoort (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij             43:07
129 Eduard Michael Grosu (Rom) Nippo-Vini Fantini-Euro              44:00
130 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty-Groupe Gobert                       44:16
131 Nikolay Mihaylov (Bul) Delko Marseille Provence KTM             44:30
132 Joe Dombrowski (USA) EF Education First-Drapac                  46:12
133 Marino Kobayashi (Jpn) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini          46:25
134 Christian Knees (Ger) Team Sky                                  46:35
135 Egoitz Fernandez Ayarzaguena (Spa) Team Euskadi                 51:03
136 Sergio Samitier Samitier (Spa) Euskadi Basque Country-Murias    51:23
137 Sho Hatsuyama (Jpn) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini             52:38

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: