Senni, Cousin i Taaramae zmieniają barwy

Manuel Senni

Włoch Manuel Senni wzmocni zespół Bardiani-CSF, natomiast Francuz Jerome Cousin i Estończyk Rein Taaramae zasilą grupę Direct Energie.

25-letni Senni po trzech latach w zespole BMC Racing przenosi się do zespołu drugoligowego prowadzonego przez Bruno Reverberiego. Włoch w nowej ekipie powinien mieć więcej szans jeżdżenia na siebie i do 3. miejsca w Giro dell'Appennino i wygranej w klasyfikacji młodzieżowej Volta a la Comunitat Valenciana dopisać kolejne sukcesy.

Pierwsze zaciągi ogłosiła też grupa Direct Energie. Wobec odejścia Bryana Coquarda, Jean-Rene Bernaudeau pozyskał z Katushy-Alpecin Reina Taaramae, natomiast po dwóch latach w Cofidisie do zespołu powraca Jerome Cousin.

30-letni Estończyk to niezły góral, w ubiegłym roku zwycięski na etapie Giro d'Italia i w klasyfikacji generalnej Tour de Slovenie. W tym roku pozostaje bez wyników i nic nie wskazywało na to, że będzie kontynuował przygodę z rosyjską ekipą.

28-letni Cousin dla odmiany wraca do znanego sobie dobrze środowiska i pełnił będzie rolę pomocnika, w jakiej u Bernaudeau występował już w sezonach 2008 - 2015.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: